Today Photo

عوارض خود ارضایی دختران

اخبار پزشکی | عوارض خود ارضایی دختران یک عضو هیئت علمی دانشکده پرستاری- مامایی دانشگاه شاهد با بیان اینکه آنورگاسمی یکی از مهمترین عوارض خودارضایی در دختران است تاکید کرد: ممکن است این افراد در دوره مجردی با خودارضایی بتوانند نیازهای جنسی خود را برآورده کنند اما درآینده رضایتمندی جنسی در زندگی مشترک و لذت به ارگاسم رسیدن با همسر خود را از دست خواهند داد.
 

معصومه حیدری گفت: «خودارضایی در دختران با تحریک قسمت های خارجی دستگاه تناسلی رایج تر است که صدمه چندانی به دستگاه تناسلی نمی رساند اما زمانی که خودارضایی دختران با تحریک قسمت های داخلی تر دستگاه تناسلی باشد بسته به نوع فشار و ناحیه لمس شونده ممکن است در صورتی که به صورت مداوم خودارضایی تکرار شود آسیب های جدی به دستگاه تناسلی دختران وارد سازد.»

وی ادامه داد: «در برخی موارد خودارضایی در دختران با تخیلات جنسی، دیدن تصاویر و فیلم صورت می گیرد که فرد با دیدن این تصاویر به هیجان می رسد و در این صورت آسیبی به دستگاه تناسلی وی وارد نمی شود اما سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که چرا خودارضایی از لحاظ شرعی و بهداشتی نفی شده است؟

واقعیت این است که دختران و پسران با بلوغ دچار تغییرات هورمونی و جسمانی می شوند و در دوره ای قرار می گیرند که نیازهای جنسی آنها شعله ور شده و راهی برای ارضاء ندارند و ممکن است به سمت خودارضایی کشیده شوند اما همانطوری که می دانید ازدواج تنها راه صحیح ارضای افراد است و ما رفتارهای پرخطر جنسی را نهی می کنیم و بایستی به مقتضای سن و رشد و نیازهای فکری ازدواج به موقع صورت گیرد چرا که نیازهای جنسی یک روند فیزیولوژیک دارد و باید طی شود و افرادی که از لحاظ شرعی مقیدند نیازهای جنسی خود را در جاده صحیح خود قرار دهند بایستی ازدواج کنند.»

عوارض خودارضایی دختران

این کارشناس ارشد مامایی در ادامه به خبرنگار سلامت نیوز گفت: «خودارضایی در دختران عوارض بسیاری را در پی خواهد داشت و در صورتی که به صورت رفتار روزانه درآید خطرناک می شود و مانند هر اعتیادی، روح و جسم و روان فرد را به هم می ریزد و زمانی که فردی اقدام به خودارضایی می کند خیلی سریع فاز هیجان جنسی اتفاق می افتد و جنبه های مهم و عاطفی در یک ارتباط صحیح جنسی را دریافت نمی کند و دچار خلاء عاطفی، افسردگی، اضطراب و عدم اعتماد به نفس می شود و بعد از ازدواج در یک رابطه زناشویی دیگر تحریک نمی شود و در به ارگاسم رسیدن دچار مشکل می شود چرا که با خودارضایی شرطی شده است تا در یک وضعیت خاصی که خود را تحریک می کند به ارگاسم برسد و به هنگام نزدیکی به همسر خود به یاد رفتارهای خود می افتد و گمان می کند تنها در آن شرایط می تواند به ارگاسم برسد.»

این درمانگر اختلالات جنسی بانوان افزود: «یکی از مهمترین مشکلاتی که این زنان به آن دچار می شوند این است که دچار نارضایتی جنسی شده و رفته رفته با بی میلی جنسی مواجه می شوند بنابراین باید گفت ممکن است این افراد در دوره مجردی با خودارضایی بتوانند نیازهای جنسی خود را برآورده کنند اما آینده طولانی زندگی مشترک و لذت به ارگاسم رسیدن با همسر خود را از دست خواهند داد.»

چگونه می توان از خود ارضایی دست کشید؟

همکار علمی کلینیک سلامت خانواده افزود: «از جمله راههای پیشنهادی برای ترک خودارضایی دختران پرداختن به فعالیت های مختلفی از جمله ورزش کردن، مطالعه کردن، با خستگی به خواب رفتن و تفریحات، نخوردن غذاهای محرک و عدم استفاده از لباس های تنگ است همچنین نباید به مدت طولانی در حمام زیر دوش آب باشند و مهمتر از همه این موارد دوری کردن از محرکات و دوستی با جنس مخالف و تماشای فیلم های محرک است تا فرد به سن مناسب ازدواج برسد و با ازدواج بتواند نیازهای خود را به طور صحیحی ارضاء کند.»

منبع : سه نسل
اشتراک ایمیل های شبانه
آبونه 1دوست بشین
تا لیست آخرین مطالب سایت هر شب براتون ایمیل بشه
 
این صفحه رو
 
توئیتش کن تو فیسبوک شیر کن برای فرند فید بفرست به تامبلر بفرست چاپش کن
 
 
امتیاز بدین
لطفا برای تشخیص مطالب بهتر ، به این مطلب امتیاز بده
 
آمار امتیازات
برای استفاده از امکانات جدید سایت ، با یک دوست دوست بشین
 
 
نظر های داده شده
تا این لحظه 315 نظر برای این مطلب ثبت شده. شما هم اینجا نظرت رو برامون بنویس
 
محسن عسکری
5 سال پیش
خوبه باز انکار نمیکنن... نمیگن نه دخترای ما اینجوری نیستن ... به نظر من باید به جای اینکه عوارضش رو بگن ، بیان راهکار های عملی و خوبی برای ترکش بدن و کمک کنن تا اونایی که به این مسئله وابسته شدن بتونن بذارن کنار ... بدی این مسئه اینه که هنوز خیلی ها به ضرر هایی که به بدن میرسونه اعتقادی ندارن و فقط از جنبه مذهبی بد میدونن. امیدوارم تمام اونایی که دچار این بیماری روانی هستن ، بتونن با تمرین و تقویت اراده این عادت بد رو ترک کنن
نادیا ساسانی
نادیا ساسانی
5 سال پیش
به نظر من اول باید عوارضش رو فهمید بعد راهکار برای ترک داد.تازه اگه فرد بدونه چه عوارضی داره راحت تر تصمیم به کنار گذاشتنش میگیره و مصمم تره
محسن عسکری
محسن عسکری
5 سال پیش
دوست من همه بیماری ها حتما نباید جسمی باشن.

هر عادت بدی میتونه یه بیماری روانی باشه. خودارضایی جنسی وقتی تبدیل به عادت بشه یه نوع بیماری روح و روان میشه به خاطر همین ازش به عنوان نوعی اعتیاد ذکر میشه ...
اورهان امیری
اورهان امیری
5 سال پیش
اگه آمار خودمون روهم بدونی بدنیست نه که ماها معصوم وطاهریم!
سارا تنها
4 سال پیش
من ازوقتی 16ساله بودم تا الان که 19سال دارم خودارضایی کردم.. فقط ازجمع دورمیشم..ریزش مو تپش قلب وپیری زودرس رو به چشم توجسمم دارم میبینم. داغون شدم . میخوام ترک کنم تورو خدا برام دعا کنید..ممنون
رویا
3 سال پیش
ایشا... خوب شی عزیزم . فقط باید اراده داشته باشی . مطمئنم میتونی
بی نام
2 سال پیش
خودارضایی بیماری روانی نیست! ابتدایی ترین مرحله شناخت لذت جنسی هست که هر نوجوانی تجربه میکنه. حرفم هم کاملا علمی هست.
منتهی درجوامع مذهب گرا که کلا به زن نگاه سواستفاده گرانه دارن زو اونها رو ماشین جوجه کشی میدونن چنین حرفایی زده میشه.
نیما
22 ماه پیش
میخوای بامن مشورت کنی؟
جواب بده
مرجان
1 ماه پیش
بابا من از 15سالگی ارضای جنسی میکنم عادت کردم ولی همیشه جنبشو داشتمو خودمو بیمارش نکردم خیلی هم حال میده
محمد جهانمحمدی
5 سال پیش
و الذین همْ لفروجهمْ حـفظون * الا على أزْو جهمْ أوْ ما ملکتْ أیْمـنهمْ فإنهمْ غیْر ملومین * فمن ابْتغى ورآء ذ لک فأولـئک هم الْعادون; (مؤمنون، 5 ـ 7)  آن ها که دامان خود را از آلودگى به بى عفتى حفظ مى کنند، تنها آمیزش جنسى با همسران و کنیزانشان دارند که در بهره گیرى از آن ها ملامت نمى شوند.هر کسى غیر این طریق را طلب کند ،تجاوزگر است» .
مهدی معینی
مهدی معینی
5 سال پیش
بابا چه دعوایی میکنیم ما با هم؟, یکی قران و دوست داره و میخونه, یکی دوست نداره و نمیخونه, یک دوست داره توی حرفهاش به قرآن استناد میکنه, یکی دوست نداره , دعوا نداره که
محمد جهانمحمدی
محمد جهانمحمدی
5 سال پیش
دلیل حرمت استمناء، آیاتی از قرآن مجید است که ضمن بیان صفات مؤمنین و صفات اهل بهشت، می فرماید: «و آنها که دامان خویش را (از بى‏عفتى) حفظ مى‏کنند، جز با همسران و کنیزان (که در حکم همسرند آمیزش ندارند)، چرا که در بهره‏گیرى از اینها مورد سرزنش نخواهند بود! و هر کس جز اینها را طلب کند، متجاوز است! »[١] فقها و مفسرین از این آیات حرمت استمناء را استفاده کرده اند چرا که «استمناء» نیز بهره گیری جنسی از غیر راه هایی است که در آیه مجاز شمرده شده است. علاوه بر این دو آیه روایات زیادی از ائمه معصومین(ع) داریم که دلالت بر حرمت استمناء دارد. از این عمل در روایات با عناوین و اسامی مختلفی مثل دلک (مالیدن آلت با دست )،بازی با آلت (عبث بذکره )، الْخضْخضه، الناکح نفْسه (ازدواج با خود) و ناکح الْکف (ازدواج با کف دست) تعبیر شده است.
مهتاب
4 سال پیش
داشتن زن دوم فقط واسه پیامبر ها بوده که بتونن با ازدواج های متعدد دارای فرزندان زیادی شوند و نسل خود را زیاد کنند.ازدواج دوم مشمول مردهای امروزی نمیشه اقای محترم حدیث خوان.
علی حمله داری
علی حمله داری
3 سال پیش
شدیدأ مخالفم!!!
از اتفاق مردای امروزی باید 3 تا 3تا بگیرند!!
شاید جامعه از این بحران اکنونی بیرون بیاد!
ترانه
2 سال پیش
فعلا که بحران اساسی از طرف مردای جامعه است که با یه زن راضی نمیشن
علی
9 ماه پیش
زن اگه قشنگ سیر کنه شوهرشو مرد چشماش جایی نمیچرخه
سالومه شریفی
5 سال پیش
man khodam yekio mishnasam ke bekhater enkeh mamanesh ena kheili behesh gir midand ertebat ba jens mokhalef dare va age daste khodesh bash hazereh har kari bokoneh ta lege mamanesh enaroo dar biare harchiam man bahash harf mizanam khareh khodesho savare benazare shoma rahi hast ke en dokhtaro khoobesh kard?
مهدی معینی
مهدی معینی
5 سال پیش
میگن از محبت خارها گل میشود
عادله
4 سال پیش
اول از همه خدا بهش کمک کنه ..ولی نمیدونم شاید من بتونم کمکش کنم

خدا هدایتش کنه
علی صفری
علی صفری
4 سال پیش
سالومه گردنمون درد گرفت اینقدر تمرکزکردیم خواهشا فارسی تایپ کن که سریع بخونیم
اگه مفهوما انگلیسی باشه خوندنش راحتتره
مهدی معینی
5 سال پیش
یکی مسلمونه, یکی نیست, این که نشد کار که هی ما یقه همدیگرو بگیریم
محمد جهانمحمدی
5 سال پیش
یکی از علت های این که اسلام چنین کاری را حرام کرده است ضرر های جسمی و روحی و روانی زیادی است که در این عمل وجود دارد و امروزه علم توانسته است بخشی از آن را کشف کند گناه استمنا موجب دوری انسان از خداوند می شود به گونه ای که در روز رستاخیز خداوند به آنها نه نگاه می نماید و نه با آنها سخن می گوید و از عطایا و بخشش های ویژۀ خداوند مانند اعطا روح پاکی و پاکیزگی محروم و بی بهره می شوندبه علت ارضاء ناقص و غیر طبیعی، بعد از ازدواج نیر غالبا امور زناشویی به طور طبیعی صورت نمی گیرد و گرفتارهای دیگر از این جهت در روابط بین زن و شوهر پیش می آید که به زندگی مشترک لطمه زده و شکست در زناشویی از عوارض آن است. گوشه گیری، یاس، بی تفاوتی نسبت به مسائل مهم حیاتی، غم و کدورت روانی از عوراض روحی دیگر آن است. رکود فکری، اختلال و ضعف حافظه و کاهش اراده می شود پیدایش سردرد و سر گیجه، سوت کشیدن گوش و ... خستگی و فرسودگی دستگاه اعصاب. اینا زیان های معنوی بودن
محمد جهانمحمدی
5 سال پیش
ی مبتلایان به این عادت زشت در اثر عوارض روحی و جسمی حاصله، به تدریج تبدیل به افرادی ضعیف و ناتوان ، سرخورده، تنبل و مأیوس و دچار عقده های روانی می گردند و نسبت به دیگران نیز بدبین و در نوعی اضطراب و افسردگی به سر می برند. 2. تحریک زیاد هیپوتالاموس و در نتیجه تحریک افراطی غدد جنسی که سبب پرکاری نامتناسب آن ها می شود و بلوغ زود رس را به دنبال دارد. 3. تکرار زیاد این عمل به ضعف عمومی بدن و بالاخره پیری زود رس می انجامد. 4.به علت افزایش جریان خون در اعضای تناسلی، مغز و مراکز حساس دیگر مکرر دچار کاهش نسبی جریان خون می شود. 5. تخلیه های مکرر عصبی و عدم ارضاء در دراز مدت موجب ضعف عصبی و عوارض روحی می گردد. 6. ضعیف شدن بینایی و بی اشتهایی، ضعف استخوان و ناراحتی های مفصلی. 7. پیدایش کم خونی به ویژه در اثر تحریک مصنوعی و مداوم آلت تناسلی. 8. تورم کانال نطفه 9. تورم قسمت پایانی و عقب کانال ادرار 10. شل شدن عضلات تناسلی به گونه ای که قدرت نگهداری منی یا ادرار را از دست می شود
مهتا کیانیان
مهتا کیانیان
5 سال پیش
خیلی خیلی خیلی سپاسگذارم اقای محمد
مهتا کیانیان
مهتا کیانیان
5 سال پیش
من کی گفتم این کارو انجام میدم . تشکر کردم چون کامل توضیح داده بودن همین . همه که مثل شما نیستن
علی صفری
علی صفری
4 سال پیش
الان دیگه همه معصوم شدن!!

؟؟؟
مجید حبیبی
5 سال پیش
ترک اینکاریه اراده ی بزرگ میخواد دربرابر وسوسه ی شیطان وامادررابطه باگفتگوی خانم اکبری وآقامحمدمیشه گفت به هرحال کسی نمی تونه بگه قرآن که کلام خداست دروغه شایدما خوب معانیش رو درک نمی کنیم
سپیده
5 سال پیش
سلام.خب اگر دختری از کودکی خود ارضایی کنه دیگه ترک این عادت فایده ای نداره.هرچی میخواست بشه شده
نسرین
5 سال پیش
بیشتر دلیل خود ارضا شدن دیدن امیزش های پدر و مادر است باید بزرگتر یکم مراعات کنن تا بچشون از این غلط ها نکنه
علی صفری
علی صفری
4 سال پیش
ببخشید کدوم غلطها ؟ما درباره یه چیز دیگه داریم حرف میزنیم
پدر و مادر که کار خودشونو میکنن
مجید سیفی
5 سال پیش
جالب بود
مهدیه
5 سال پیش
کاش بگین کسی ک چند ساله این کارو میکنه چ باید کنه؟؟؟؟
سپیده
5 سال پیش
مثلا از 5،6 سالگی
ایمان
13 ماه پیش
باید دیگه این کار رو نکنه. به همین سادگی
مهدیه
5 سال پیش
کاش درباره ی ترکشم میگفتین چ باید کرد
سپیده
5 سال پیش
از نظر من تنها راهش ازدواجه
یا بودن مداوم در جمع.چون این یک نوع خلاء که بخاطر تنهایی انسان دچارش میشه پس نباید تنها بمونیم.
حسین
5 سال پیش
منم این عادت زشتو داشتم گاهی برای مدتی کنار میزاشتم اما دوباره شروع میکردم اخرش ازدواج کردم . به نظر من وقتی اراده قوی نداشته باشی تنها راهش همینه
نونوش
4 سال پیش
روشهای ترک :
1- کاهش استرس و هیجان در زمان انجام کار
2- طولانی کردن پروسه انجام کار از طریق تکرار تا قطع آن قبل از ارضا
3- تمرین تنفس عمیق از ناحیه شکمی (دم و بازدم)
4- رفتن به فضای آروم بخصوص کنار رودخانه ها و شنیدن صدای آب
5- انجام حرکات ورزشی مخصوص!
و ...
نونوش
4 سال پیش
شما دارو تجویز میکنی یا سم؟!
علی صفری
علی صفری
4 سال پیش
فدات شم با یوگا اشتباه گرفتید درمانش فقط یه چیزه...
بهتره لقمه آماده را نخوایم خودمون دنبال راه حل بگردیم
محمد
4 هفته پیش
سلام.من نه دکترم نه درس خوندم ولی یه چیزی رومیدونم،تنهاراهش ایمان قوی داشتن،اگه به خودت بقبولونی که این کاربد هست وگناهه ،همین دلیل برای ترک کردن کافیه،انسان زمانی که گناه میکنه به یادخدانیست
محمد
4 هفته پیش
سلام.من نه دکترم نه درس خوندم ولی یه چیزی رومیدونم،تنهاراهش ایمان قوی داشتن،اگه به خودت بقبولونی که این کاربد هست وگناهه ،همین دلیل برای ترک کردن کافیه،انسان زمانی که گناه میکنه به یادخدانیست
سعید
5 سال پیش
کسی میدونه این مشکل واسه پسرا هم به همون اندازه خطرناک هستش یا نه؟؟؟
سپیده
5 سال پیش
سلام.برای پسرا که مشکل آفرین تره. من چندجا خوندم علائمش افسرگی گوشه گیری،زود ارضالی و سستی کمر و کم سوئی چشم هست.نمیدونم تا چه حد صحت داره
ساره
5 سال پیش
با سلام من یه دختر بیست ساله ام که مدت زیادی بود خودارضایی میکردم و الان موفق به ترکش شدم نمیدونید چقد لذت بخشه احساس میکنم خدا به قلبم برگشته
سپیده
5 سال پیش
سلام عزیزم خوبی؟باید بهت تبریک بگم بابت اراده ی قویت.امیدوارم خدا
همیشه کمکت بکنه.میشه بدونم از چند سالگی خودارضایی میکردی؟
مهتاب
4 سال پیش
منم یه مدت خود ارضایی میکمردم مثل تو ترکش کردم.ولی 3 ساله که ازدواج کردم هنوز با رابطه جنسی که با همسرم دارم نمیتونم به ارگاسم برسم نمیدونم باید چیکار کنم دیگه خسته شدم
گیتا
3 سال پیش
سلام میتونم بپرسم شما چه مدت خود ارضاعی داشتین! منم نزدیک 3 سال خود ارضاعی داشتم2 سال ترک کردم الان چند ماهه بازدرگیر شدم..البته الان باز 2 ماهه ترک کردم
گیتا
3 سال پیش
.برای اولین بار رابطه جنسی داشتم .فقط در حد هم لمس.. و متاسفانه اصلا به ارگاسم نرسیدم. خیلی استرس گرفتم. چون عروسی نگرفتم امکان رابطه جنسی کامل فعلا برام وجود نداره. راهی وجود داره که این مشکل بر طرف شه! من واقعا به شدت استرس گرفتم
حسین سرمدی
3 سال پیش
شخصی 39 ساله ام از حدود 11 سالگی به این کار عادت کرده ام و هر چه کرده ام موفق به ترک نشده ام و الان 9 سال است که ازدواج کردا ام اما متاسفانه باز هم اینکار را میکنم
امیر علی
5 سال پیش
salam man tahala chand bar tarkesh kardam vali baz be gole shoma be khatere tanhayi o bikari mobtalash shodam bazi vagta az khodam badam miad
سپیده
5 سال پیش
سلام دوست عزیز.خیلی از جوون ها
به این بیماری دچار هستن شما تنها نیستی.راهش رفتن تو جمع و پرکردن ساعات بیکاری با برنامه های دیگست باید عادتی جایگزین عادت دیگه بشه.حواس خودمون رو باید با کارهای دیگه پرت کنیم.امیدوارم روزی برسه که هیچ جوونی دیگه دست به این عادت زشت نزنه.
سارا
5 سال پیش
من 23 سالمه و از 12 تا 21 سالگی این کار زشتو انجام میدادم. حدود 8 ماهه نامزد کردم ما دو هفته بعد از عقد با هم نزدیکی داشتیم و تو این رابطه نه تنها لذت نمیبرم بلکه کم کم دارم ازش متنفر میشم و رابطمون خیلی سرد شده یعنی دلیلش خود ارضاییه
مرضیه شاکری
مرضیه شاکری
5 سال پیش
عزیزم حتما پیش یه مشاور خوب برو خیلی بهت کمک میکنه اگر پشت گوش بندازی پشیمون میشی هرچه سریعتر اقدام کن
سپیده
5 سال پیش
من نگران شدم چون منم از کودکی انجام میدادم.یعنی منم اگه با نامزدم رابطه برقرار کنم ازش متنفر میشم؟(sad)
علی رجب زاده
علی رجب زاده
5 سال پیش
نه سپیده جان..
سردی در روابط جنسی دلایل زیادی میتونه داشته باشه یکیش زود ارضایی مرد قبل از ارضا شدن زن....و یا غیره....
سپیده
5 سال پیش
ممنون دوست عزیز.کمی خیالم راحت شد
یه بیمار
5 سال پیش
سلام من بعد از یه شکست عشقی خیلی شدید دچار این بیماری شدم ...الان تقریبا دو ساله ...یه مدت توبه می کنم و دیگه انجامش نمی دم ولی دوباره شروع می کنم ...واقعا دیگه از خودم بدم میاد ...چیکار باید کرد؟؟؟می خام برم پیش روانپزشک ولی نمی خام خانودام چیزی بفهمن ...
ببخشید من هرچی تلاش کردم نتونستم نظر بذارم برای همین این جا حرفامو زدم ...اگه میشه کمکم کنید من دوباره بهتون سر می زنم
مرضیه شاکری
مرضیه شاکری
5 سال پیش
سلام دوست عزیز اگر واقعا میخوای توبه کنی ودیگه سمت این گناه نری چند راهکار وجود داره اول اینکه شما بعد این عمل برای انجام واجباتت حتما باید غسل کنی-یکی از راهکارهای بسیار تاثیر گذار برای ترک این گناه به توصیه روانشناسان دینی انجام درست تکالیف دینی مخصوصا روزه داریه چون وقتی روزه داری این کار باعث شکستن روزت میشه وهمچنین نظارت خداروبیشتر روی اعمالت حس میکنی همه اینها مانع وسوسه دوباره شما میشه وماه رمضان ویک ماه روزه داری فرصت بسیار خوبیه برای ترک بسیاری از گناهان-روزه های مستحب هم در این ماه ...
مرضیه شاکری
مرضیه شاکری
5 سال پیش
خیلی سفارش شده فقط باید بعد ازترک گناه ثابت قدم باشیدو برای نزدیک شدن هر چه بیشتر به خدا تلاش کنید-اگر از دوستان یک دوست باشید با دادن نامه خصوصی میتونم بیشتر راهنماییتون کنم موفق باشید حق یارتان
غزل
4 سال پیش
تو که چند ماهه من 3 ساله که لذت نمیبرم و دیگه احساسی هم ندارم حتی تحریکم هم نمیشم وخیلی زبرام غذاب اوره کاش یه نفر بود که میتونست کمکمون کنه
وحید
3 سال پیش
سلام دختران وپسران مثل میوهای یک درختن که باید به موقع چیده شوند وگرنه اینجوری میشه؟
نیلو
4 سال پیش
نادیا جون این ک میگن اگه دخترا خودارضایی کنن حامله نمیشن یعنی وا3 حامله شدنشون مشکلاتی پیش میاد درسته؟
وانیا
4 سال پیش
شما میگین تنها راه حلش ازدواج ولی اگه یه جوننی شرلیط الان ازدواجو نداشته باشه وحتی تا چندسال بعد هم نتونه ازواج کنه چی؟اون چیکار کنه؟همیشه که توی جمع نیست.خیلی وقتا پیش میاد که آدم تنهاس .اون موقع باید چیکار کنه؟؟
آلیس
4 سال پیش
خوب این مشکل بیشتر واسه دختر خانوما ست که باید خواستگار باشه که ازدواج کنن مگه دست خودشونه که ازدواج نمیکنن...مجبورن که خود ارضایی کنن بجای رابطه نامشروع
وحید
3 سال پیش
سلام وانیا جان اون موقع که تنها شدی خودتو سرگرم کن مثلا به من زنگ بزن تا بهت بگم چه کار کنی؟
صادق
21 ماه پیش
نه کسخول زنگ بزن به من من عزیز جق هستم :)
جمال
12 ماه پیش
سلام،کی گفته دخترها نباید از پسری درخواست ازدواج کنند؟!!! نه در شرع است نه در قانون اساسی کشور

ندا
4 سال پیش
حالا کسی که نزدیک دوسال داءم نه یه موقع تو هفته دوسه دفعه یه موقع سه ماه یا چهارماه یه بار این کار رو میکرده ولی حالا ترک کرده خیلی هم راضیه یعنی ازدواج کنه از رابطه با همسرش لذت نمیبره حامله نمیشه چه خاکی توسرم کنم
مرتضی
4 سال پیش
سلام ندا
اگه این کارو دیگه انجام نمیدی خیالت راحت باشه
شوهرتم اگه مشکل زود ارضائی نداشته باشه
و از معاشقه در روابط استفاده کنه مطمئن باش مشکلی واسه ارضاء شدن پیش نخواهد آمد
و حامله هم خواهی شد ایشاا...
سخن آخر مشکلی که خیلی از آقایون دارن و رعایت نمیکنن،عدم معاشقه در روابط جنسی هستش و مشکل مهمتر به نظر من اینکه که چرا خانمها این موضوع رو به آقایونشون نمیگن شاید واقعا بعضی از نوع ارضاء شدن خانمها اطلاعی نداشته باتشن
البته در نهایت احترام وبا چرب زبانی میشه به آقایون موضوع رو گفت.
ندا
4 سال پیش
حالا کسی که نزدیک دوسال داءم نه یه موقع تو هفته دوسه دفعه یه موقع سه ماه یا چهارماه یه بار این کار رو میکرده ولی حالا ترک کرده خیلی هم راضیه یعنی ازدواج کنه از رابطه با همسرش لذت نمیبره حامله نمیشه چه خاکی توسرم کنم
ندا
4 سال پیش
میشه خود مدیر وبلاگ جوابمو بده توروخدا کمکم کنید.
نونوش
4 سال پیش
سی دی آموزشی در آخرین مسافرتم به اروپا بطور اتفاقی دیدم ؛ موضوع سی دی آموزش صحیح انجام روابط جنسی و یک قسمت کامل هم در ارتباط با همین موضوع اختصاص داشت . برای ترک حداقل 3 ماه زمان میخواد و آموزش و انجام تمرین های مخصوص ! بیس تمرینات هم بر آموزش تنفس عمیق از ناحیه شکمی در اوج هیجان و قبل از ارضای کامل و کنترل قسمتهای معقدی و ... بود! تمرینات هم شامل cat ؛ push ؛ relax ؛ ...
مرتضی
4 سال پیش
تمرین شاید درست باشه من رد نمیکنم.
ولی اراده حرف اول رو میزنه تو هر کاری به تجربه ثابت شد برای همه.
اراده. اراده .اراده
آدم هگه بخواد هر کاری از دستش بر میاد
خواستن توانستن است
تو یه گوشه از ذهن اگه یاد خدا باشه شک نکن خودش کمکت میکنه
امتحان کنین با توکل بر خدا نتیجش رو ببینین
وانیا
4 سال پیش
چه جالب اینجا کسی جواب آدمو نمیده.مثل همه جا فقط شعار‏!‏
الیس
4 سال پیش
اگه یه خانم زود ارضایی داشته باشه تو معاشقه مشکلش چیه؟؟حالا تو عمرش هم خود ارضایی نکرده باشه؟؟
علی صفری
4 سال پیش
عادت کنید که به هیچ کاری عادت نکنید
آزاده
4 سال پیش
منم از 6 سالگی خود ارضایی داشتم تا 20 سالگیاما بلاخره اراده کردم و ترک کردم وقتی فهمیدم گناه داره و خدا دیگه نگام نمیکنه اراده کردم باید هرچی رو که باعث میشه یاد این عمل بیفتی رو از خودت دور کنی
تا حد ممکن تنها نباشی
علی
4 سال پیش
مگر دخترا د رسن 6 ساله غریزه دارند که اونو ارضا کند شما که د رسن 9 سالگی جوان میشوند ؟؟؟
سارا
12 ماه پیش
اره میشه ، مثلا در ایران سن بلوغ پسرها آمده زیر دوازده سال ،،،دیدن تصاویر پورن گرافی و معاشقه پدر و مادر و حرفهای عاشقانه سکسی باعث بلوغ زودرس در بچه ها میشه

خود ارضایی که سهله ویدیو کلیپ های سکسی بچه های شیش و هفت ساله خارجی و ایرانی
آزاده
4 سال پیش
وانیا جان منم شاید موقعیت ازدواج نداشتم الان 23 سالمه به هر حال وقتی فک کنی اینکار واست ضرر داره جسم و روحتو داغون میکنه خدا هم دیگه نگاهت نمیندازه حاضری اراده کنی و ترکش کنی...
مریض
4 سال پیش
واقعا ی دختر پرده بکارتشو از دست میده؟
نسیم
2 سال پیش
بله از دست میده.
من تو خودارضایی با اب پردمو از دست دادم .فک نمیکردم این اتفاق برام بیفته.بدبخت شدم تا اخر عمررررنسیم
صادق
21 ماه پیش
بیا خودم میگیرمت
مرضیه
4 سال پیش
سلام منم این مشکلو تو دوران مجردیم داشتم الان که ازدواج کردم اصلا به ارگاسم نمیرسم و هیچ لذتی نمی برم دارم عذاب می کشم خواهش میکنم کمکم کنید
جمال
12 ماه پیش
قبل از نزدیکی مدت طولانی تر معاشقه کنید و وقتی حس کردی به ارگاسم نزدیک میشی دخول صورت بگیره

از استرس و کار سنگین قبل از شب جماع پرهیز کن، در اتاق در بسته پنجره پرده گرفته و موبایل خاموش و ...
نیروانا
4 سال پیش
سلام من نمیدونم از چندسالگی این کاروانجام دادم ولی خیلی وقته،مطالب شما رو خوندم میترسم نمیدونم باید چکارکنم
نیروانا
4 سال پیش
چرا هیچکس به من جوابی نمیده
مسعود عبدالحسین پور
مسعود عبدالحسین پور
4 سال پیش
سلام : این عمل چه از نگاه دین و چه از نظر پزشگی خطاست ؟ نوجوانی که مبتلا به این مشگل است باید در مرحله اول سعی به ترک این عمل انجام دهد در صورتی که نتوانست باید از والدین خود کمک بگیرد و در نهایت با والدین خودش به پزشک مراجعه کند .
محسا پارسان
4 سال پیش
خوب بود مرسی
محمدرضا
4 سال پیش
نیروانا....حتما پیش یه دکتر برین... و کارایی ک کردین براش توضیح بدین... اینقدم نگران نباشید حتما خوب میشید....
نیروانا
4 سال پیش
مرسی از راهنماییت آقا محمدرضا
نیروانا
4 سال پیش
واقعا همتون خیلی دیر به دیر به اینجا سر میزنید
هانیه
4 سال پیش
سلام من دختری 15 ساله هستم که حدود یک سال و نیم که به عادت بد خود ارضایی گرفتار شدم اما هیچ گاه دست یا چیز دیگری در خود فرو نبردم .هیچ مشکلی برایم پیش نمی اید؟جوا ب میخواهم شمارا به خدا
محمد احمدی
محمد احمدی
4 سال پیش
حتما باید مشکل پیش بیاد؟
صادق
21 ماه پیش
چرا آخه؟ این همه هویچ و خیار هست چرا فرو نکردی عزیزم؟
فرزانه
13 ماه پیش
:آقا صادق بسه
جمال
12 ماه پیش
آقا بود که اینطوری رفتار نمی کرد
مهزداد
7 ماه پیش
زن اگه وظیفه خودش را خوب انجام بده
مریم
4 سال پیش
واسه همتون دعا میکنم ترک کنید اگه اراده داشته باشید حتما خدا کمکتون میکنه
صادق
21 ماه پیش
دیر اومدی دخترم...دعا کن بمیرم این مریضی درمان نداره
سارا قلخان
4 سال پیش
پناه ببریم بخدا تا از گناه و عوارضش در امان باشیم.
بیمار
4 سال پیش
من 23سالمه از 5سالگی اینکارو انجام دادم به فاصله های دو سه ماه یکبار اگر از الان شروع کنم به ترک برای ازدواجم مشکل پیش نمیاد یا کار از کار گذشته و دکتر لازمم؟
محمد احمدی
محمد احمدی
4 سال پیش
اتفاقا ازدواج خیلی راهکار مناسبیه
آتنا
4 سال پیش
من 24 سالمه سه ساله از شوهرم جدا شدم.الان همین مشکلی که دارین ازش حرف میزنینو دارم.شما میکین چیکار کنم؟چون دیکه رغبتی به ازدواج ندارم اصلا نمیتونم با ی پسرحرف بزنم چه برسه به ازدواج/االبته اینکارو بعد طلاق شروع کردم
مهسا
4 سال پیش
من 2-3سالی است که انجام میدادم تازه ترکش کردم بخدا نمیدونستم گناهه وگرنه..الان ازین میترسم نتونم بچهدار شمو شایدم بچم ناقص به دنیا بیاد خدایا غلط کردم جون من نزار که من حامله نشم و با شوهرم بتونم .جوابمو سریع بدین حتما بچه دار نمیشم؟زود ج بده.
صادق
21 ماه پیش
چی گفتی اصلا خودت فهمیدی؟
مهسا
4 سال پیش
تورو خدا یکی جواب منو بده من میخوام تو آینده بچه دار شم.ازتون میخوام جون من جوابمو بدین حالم بده.
صادق
21 ماه پیش
فکر میکنی ما حالمون خوبه؟
مهران
4 سال پیش
من میخوام ی راهنمایی کلی بکنم ببینید دختری که قبل از ازدواج خود ارضایی کنه بعد از ازدواج هیچ مشگلی واسه حمله شدنش پیش نمیاد چون به هر حال سن بالا نیستن و میتونن به راحتی بچه دار شن
مهران
4 سال پیش
از نظر ارضاع شدن هم که بخوام بگم اینه که واسه دخترایی که خود ارضای کردن تنها ی مشگل کوچیک پیش میاد اونم اینه که باید همزمان با سکس با همسرشون الت رو به حالت خود ارضایی بمالن وبه راحتی هرچه تمام هم ارضاع میشن

مهران
4 سال پیش
مهسا نگران نباش دیگه

فاطمه
4 سال پیش
من بدبخت اگه مامان بابام شوهرم میدادن گرفتار نمیشدم دیگه.
واسه کنکور تو اتاق تنها مینشسنم و وسوسش میومد سراغم. ولی خ وقته پشیمونم و تصمیم به ترکش گرفتم.
ایشالا که روزی بیاد که هیچ جوونی به خاطر بی همسری دست به این کار نزنه.
صادق
21 ماه پیش
لایک خداکنه هعی
متین
4 سال پیش
مثل جون میمونه وسوسه میکنه ترک اش برام مشکل شده دیگه نمیدونم...
حسن
3 ماه پیش
واقعا یعنی اینجوریه....
کمک
3 سال پیش
فک کنم مردنم بهتر باشه از زندگیم
آصف
3 سال پیش
س من آصف ازشیراز هستم دخترهای که عاشق خود ارضای هستن به یا باهم باشیم بهتره از اونکه فردا مریز بشی بیا پیشم چمران نیایش نترس اگه دختری کاری باجلوت ندارم فقت حال میکنم باشه عزیز منتظر تماس شما هستم 09154676895
حسن
3 ماه پیش
چقدبیشعوری اگلان کسای هم هستن همین حرفارو راجب خانواده خودت میزنن.
آصف
3 سال پیش
س یک دوست دختریازن فقت شیرازی باشه اگه چمران نیایش باشه چه بهتر منتظر تماس شما عزیزان هستم ٠٩١٥٤٦٧٦٨٩٥ 09308910166
هادی
3 سال پیش
آخه بچه کونی تو خودت اگه بکن بودی تو صف کیر مجانی وای نمیستادی چاقی باغی اگه بچه محل ما بودی الان همه روت حرکت زده بودند 09378829790 کرج-حصارک
صادق
21 ماه پیش
خاک تو سرت کنن
مهدی
3 سال پیش
من 18 سال دارم و امسال پیش دانشگاهی میرم هستم حدود 3 سل جق میزنم انقدر بدبخت شدم که کارم به هر روز کشیده تو رو خدا کمکم کنید چون میدونم اگه تا اخر تابستون ترک نکنم دیگه نمیتونم
حسن
3 ماه پیش
سعی کن دفعات ارضاروبه تعویق ببندازی بعدش توبه بجابیار تا شیطان نره تو جلدت
گیتا
3 سال پیش
من خیلی استرس دارم یکی کمکم کنه. به مدت 2 سال مدام خود ارضاعی داشتم هفته ای 2-3 بار گاهی هم بیشتر بعد 1 سال ترک کردم. و الان باز چند ماهه درگیر شدم. باز تصمیم به ترک گرفتم که میدونم موفق میشم.
گیتا
3 سال پیش
سخت نیست برام ترک کردنش. مشکلم اینه که تو اولین رابطه جنسیم اصلا به ارگاسم نرسیدم البته رابطه کامل ندارم و فعلا چون عروسی نگرفتم برام امکان رابطه کامل وجود ندارهو باید
گیتا
3 سال پیش
در حد معاشقه بمونیم.. الان به شدت نگرانم یعنی واقعا تو رابطه جنسیم نمیتونم به ارگاسم برسم!! راهی برای رفع این مشکل وجود داره!! توروخدا کمکم کنید من خیلی خیلی استرس گرفتم.
علی
3 سال پیش
تقریبا پسر و دختراین کار بدنشون یه جور عمل میکنه منم دیدم کسی نیست جواب بده گفتم کمکی کرده باشم.
علی
3 سال پیش

این که به ارگاسم میرسیدین تو خود ارضایی تو رابطه کامل با جنس مخالف هم میشین چون شرایط همونه شهوت بیشتر میشه خودم اینکارو میکنم برا این که ترک کنیم میگن گناهه
علی
3 سال پیش
وگرنه من18ساله چکار کنم؟شهوت میاد سمتم نه زن دارم نه دختر مردم رو بازی میدم وگرنه خدا یه راه دیگه غیرازخود ارضایی میداده.خود ارضایی خودش یه نعمت که ادم رابطه کثیف و نامشروع نداشته باشه.خود ارضایی به موقع تو سنی که شهوت زیاده خوبه و بدن رو اماده میکنه
جمال
12 ماه پیش
چی میگی واس خودت ؟!!!!

اگر انگلیسی بلدی خود ارضائی رو انگلیسی سرچ کن و بخون عوارض جنسی جسمی و روحی اجتماعی اون رو
عجب آاااا همه میان از خودشون تجویز
و نسخه دست مردم میدن
هفده سالمه
3 سال پیش
حدودا 6؛7 سال خود ارضایی می کردم.حدود 2 سالی میشه که دیگه متوجه شدم و کم کم گذاشتم کنار.والان پاکم
از خدا بخواین کمکتون کنه.و.شما می تونین میلتون رو کنترل کنید
هر وقت وسوسش اومد سراغتون خدارو یادکنیدو سریع از اون حال وهوا خودتونو خارج کنید.

مجید
3 سال پیش
با این حساب شماز از 8 سالگی خودارضایی میکردی!!
سمی
3 سال پیش
س.اگه قران بخونین ب خدانزدیک میشین وتحملش راحتره ودس ب خودارضایی نمیزنین
صادق
21 ماه پیش
شعار نده ما آدم بشو بودیم جق نمیزدیم والا
سهیل امینی
3 سال پیش
ایشالا حل میشه
حمید
3 سال پیش
به جای اینکه میخوای خودتو با یه چیز مصنوعی ارضا کنی بگرد یه پسر خوشگل بیدا کن و لذتشو ببر
اعظم صفی زاده
3 سال پیش
با سلام سعی کنید با قران خوندن سر خودوتون را گرم کنید
مژده
3 سال پیش
سلام من از بچگی اینکارومیکنم و اول سالی ی بار بعد ماهی ی بار همینطوری زیاد شد تا اینکه با ی پسری ک خیلی همو دوسداریم سکس کردم و الان هرشب ارضامیکنم خودمو میترسم باردار نشم ایا ب حاملگی هم ربط داره؟
صادق
21 ماه پیش
خوشبحال پسره والا
صادق
21 ماه پیش
تو که یه بار سکس کردی باهاش دیگه چرا جق میزنی همیشه برو سکس کن حال میده بهتر از جق هم هست
مژده
3 سال پیش
توروخدا زودتر جواب بدید ,اگه من این عملو ترک کنم فایده داره؟یاکارازکارگذشته؟
رویا
3 سال پیش
سلام عزیزم
هر وقت ترک کنی فایده داره
نگران بعدشم نباش
فقط اراده داشته باش و به چیزای شهوت انگیز نگاه نکن
بهشونم فک نکن
حتما موفق میشی
مریم، پزشک
3 سال پیش
یک راه حل: دچار این وضع که شدین،در هر شرایط هستین برین با آب نسبتا سرد پاهاتون(کف و روی پا) رو بشورین و بعد ازخشک کردن، در فضای باز و بدون سقف کمی قدم بزنین، حتی اگه شده پشت بام. خیلی زود این عادت مضرو ترک می کنید. نتایج را بنویسید.
صادق
21 ماه پیش
این کسخول چی میگه اولا در هر شرایطی نمیشه دوما اگه تو زمستون بودیم چیکار کنیم هان؟ یه زر مفتی میزنی ها احمق...بعدشم من از این کارای قرطی بازی خوشم نمیاد
مونا
3 سال پیش
من این عادت زشت رو دارم دقیقا نمیدونم از کجا و چه سنی شروع شد ولی اینو میدونم سن کمی داشتم الان 15 سالمه هنوز هم این کثافت کاری رو بهمراهم دارم نمیدونستم به بدن صدمه میرسه اما بعضی اوقات گوشام میگیره تو رو خدا به دادم برسید
صادق
21 ماه پیش
اینجاست که ثابت شد دخترا منحرف تر از پسرا هستن من 19 سالگی جق زدم تو از بچگی خدا به دادت برسه
مونا
3 سال پیش
تو رو خدا زود جوابمو بدید ... بعضی اوقات فکر میکنم دیوونه شدم اصلا نمیدونستم به این رفتار خود ارضایی میگن... کمکم کنید ... میگید فرد مبتلا نباید تنها باشه ولی من مجبورم برادر کوچیکم وقتی خوابه ومادرم برایه انجام کار بیرون میره مراقبش باشم...
مونا
3 سال پیش
خانم مریم ایا واقعا شما بزشک هستید ؟ایا راه حل شما باعث نمیشه من از اینی که هستم بدتر شم ؟ تو رو خدا کمکم کنید دارم از دست میرم اگه زود معالجه نشم دیگه دیوونه میشم...
مونا
3 سال پیش
راستی خانم مریم من دچار سرگیجه و کم خونی و گرفتگیه گوش بعد از تمام شدن حالت ارضا و تنبلی هستم اما درسهایم را بخوبی میخوانم و نمرات درخشانی دارم منظورم از تنبلی در انجام کار هایی مثل کار خانه و کمک به مادرم هست...
مریم، پزشک
3 سال پیش
مونای عزیز
اول از همه باید اراده کنی. ورزش کردن و شنا هم انرژی های منفی رو از بدنت بیرون میکنه، لباس‏های تنگ و چسبان نپوش، فیلم‏ها و تصاویر تحریک کننده رو نبین، به رو نخواب، مهمتر از همه به خدا توکل کن و ازش بخواه کمکت کنه ...
مریم، پزشک
3 سال پیش
آثار خود ارضاعی اینهاست:
1.رنگ پریدگی 2.به وجود آمدن حلقه سیاه دورچشم 3.بد اخلاقی4. خستگی وخواب آلودگی 5.ضعف عمومی بدن 6.ضعف شنوایی 7.اختلالات...
مریم، پزشک
3 سال پیش
دستگاه هاضمه مانند معده,روده,کبد 8.شدت تپش وضربان قلب 9. بی اشتهایی 10. کم شدن قدرت حافظه 11.ضعف اعصاب 12.تشنج و لرزش اعضای بدن 13. تیک های عصبی 14. افزایش وسرعت انزال منی 15. بی اختیار بیرون آمدن منی 16. سلب...
مریم، پزشک
3 سال پیش
اراده 17. سلب تمرکز 18. ریزش مو وسفید شدن آن 19. از بین رفتن قدرت جنسی 20. عقیم شدن 21. ضعیف شدن سیستم ایمنی بدن وابتلا بیماری های پی در پی 22. ضعف بینایی 23. کم خونی 24. سرگیجه 25. تنگی نفس وآسم 26. احساس افسردگی وپوچی وبی هدفی 27. کمر درد وپهلو درد
مریم، پزشک
3 سال پیش
. گوشه گیری 29. نگرانی واضطراب 30. ابتلا به سادیسم 31. ابتلا به سوزاک 32. ابتلا به سل 33. علاقه پیدا کردن به همجنس بازی وخود فروشی34.پیری زودرس 35. دیوانگی 36. مرگ زودرس و...
مریم، پزشک
3 سال پیش
موفق باشی مونا جان. عزیزم، در این سن راحت تر می تونی ترک کنی نذار دیر بشه، موقعی که دچار این حالت شدی، برای فراموش کردن به یکی از دوستانت تلفن کن و طولانی با او حرف بزن
ماهی کوچولو
3 سال پیش
سلام مریم جان من. دختری27 ساله هستم.تقریبا از 12 یا 15 سالگی خیلی یادم نمیاد ولی از همون موقع هابود که شروع کردم.
ماهی کوچولو
3 سال پیش
الان هم گاهی خیلی کم شاید چند ماهی یک بار خودارضایی کردم اول که نمیدونستم اصلا چی هست فقط خوشم میامد بعد که رفتم دبیرستان و بیشتر اطلاعات پیدا کرد فهمیدم که
ماهی کوچولو
3 سال پیش
الان هم گاهی خیلی کم شاید چند ماهی یک بار خودارضایی کردم اول که نمیدونستم اصلا چی هست فقط خوشم میامد بعد که رفتم دبیرستان و بیشتر اطلاعات پیدا کرد فهمیدم که
ماهی کوچولو
3 سال پیش
این حس خود ارضاییه و باعث میشه پرده بکارت پاره بشه اصلا تا اون موقع نمیدونستم پرده بکارت چی هست؟ من وقتی فهمیدم پرده بکارتم پاره شده که با دوست پسرم آمیزش داشتم و خونریزی نداشتم اونجا
ماهی کوچولو
3 سال پیش
فهمیدم که من با فرو کردن انگشتم باعث شدم پرده ام پاره بشه.من با دوست پسرم ازدواج کردم و اون مطمئن بود که من با پسر دیگه ای
ماهی کوچولو
3 سال پیش
آمیزش نداشتم ولی بهش هم نگفتم که خودارضایی میکردم. من 6ماه عقد کرده بودم و بعد از این دوران عقد به همراه آمیزش ازش جداشدم چون باپدرم به مشکل خوردن و فهمیدم که قاچاق عتیقه میکنه و بی کاربود البته 2سال پیش . وقتی ازدواج کردم خودارضاییم کم شد
ماهی کوچولو
3 سال پیش
اوقتی طلاق گرفتم تو دادگاه دروغ گفتم که من دختر هستم و چون شوهرم هم ادعا کرد که دختره قاضی من رو به پزشک قانونی نفرستاد و من دوشیزه طلاق گرفتم وتونستم باحکم قضایی
ماهی کوچولو
3 سال پیش
شناسنامم روعوض کنم.شوهرم هم اعتراضی نکرد ولی بعدا که جداشدم به دلیل اینکه نیاز جنسیش بالا بود وهست مدام از بدنم برای ارضای جنسیش از من سو استفاده کرد و داره هنوزهم میکنه.من به خاطر اینکه
ماهی کوچولو
3 سال پیش
ابروی من رو نبره مدام با بدترین شرایط روحی خودم رو دراختیارش قرار دادم.این حسی که من میگم خیلی خیلی وحشتناکه و داره من رو داغون میکنه هیچ
ماهی کوچولو
3 سال پیش
راه فرای ازش ندارم اگر قانونی برخورد کنم اولین نفر خودم گیرم که به قانون و دادگاه دروغ گفتم.وسریع من رو به عقدش درمیارن.
ماهی کوچولو
3 سال پیش
من اینجا تنهام وکسی رو ندارم که کمکم بکنه به خانوادم هم نمیتونم حرفی بزنم پدرم مرد آبرو داریه و با اعتراض من نصبت به اوون اول از همه آبروی پدرم و خودم میره
ماهی کوچولو
3 سال پیش
درحقیقت داره یه حق سکوت اجباری در بدترین شرایط از من گرفته میشه اصلا نمیتونید تصورش رو هم بکنید که با چه شکنجه روحی دارم زندگی میکنم الان 3ساله که برای این مشکلم راه حلی ندارم.
ماهی کوچولو
3 سال پیش
من میدونم که اگر اوون با من ارتباط جنسی نداشته باشه همه چیز تمومه اوون به خاطر اینکه با ن درارتباط جنسیه ازدواج نمیکنه.من الان دیگه خود ارضایی نمیکنم.
ماهی کوچولو
3 سال پیش
یعنی انقدر داغون هستم که این شرایط زندگی رو تقاص خودارضایی های طولانی میدونم این جواب گناهان من تو این دنیاست.
ماهی کوچولو
3 سال پیش
شما که دکتر هستین من ازتون خواهش میکنم راه حلی برای قطع نیاز جنسیه یه مرد بهم بگین که بهش بدم که دیگه به من نیاز جنسی نداشته باشه باورتون نمیشه تو این 3سال هر راحی که بگین من امتحان کردم از هر طریقی که فکرش رو بکنید خواستم که من رو فراموش بکنه اما نشده.
ماهی کوچولو
3 سال پیش
اوون به راحتی من رو تحدید به مرگ میکنه و حتی خانوادم رو حتی چند مورد پیش آمده که تاحد مرگ خفم کرده من یه حسی میشدم میرفتم تو یه عالم دیکه کنترل ادرارم رو از دست میدادم و خودم رو خیس میکردم اما چون خودش به مراحل احیا
ماهی کوچولو
3 سال پیش
وکمک های اولیه آگاهی کامل داشته تونسته من رو از مرگ برگردونه.اینایی که الان مینویسم حتی شاید باورهم نکنید.اما حقیقت داره .شما بگین آیا کسی هست که به من کمک بکنه؟این گوشه دنیا به راحتی داره به یک دختر تجاوز میشه وکسی نیست که به داد اون برسه .
ماهی کوچولو
3 سال پیش
آره من اشتباه کردم اما واقعا تقاص گناه من این همه تجاوز و سو استفاده از بدن منه؟دوباره خواهش میکنم،چه راهی برای ازبین بردن نیاز جنسی هست.کمکم کنید.من از خدا خیلی معذت خواهی کردم زیاد توبه کردم.از حضرت فاطمه کمک خواستم اما .
مریم، پزشک
3 سال پیش
عزیزم، مورد تو یه مشکل پزشکی نیست تو به یک مشاور احتیاج داری بعضی مشاوره های آنلاین تو اینترنت هست مثل http://ravandan.blogfa.com/ حتما دنبال راه حل باش چون این فشار روحی و جسمی می تونه عوارض پایداری رو در تو ایجاد کنه
ماهی کوچولو
3 سال پیش
من ازتون کمک خواستم مریم جان
متوجه هستی ؟
مریم، پزشک
3 سال پیش
عزیزم اگه از من به عنوان یه فرد عادی کمک می خوای من جای تو باشم همه چیز را به خانواده م میگم تا از حمایت اونا برحوردار بشم. ضمنا قانون هم از تو حمایت می کنه چون
مریم، پزشک
3 سال پیش
همسر سابقت در دادگاه تایید کرده که تو دختری، پس حالا میتونی مدعی تجاوز بشی و خسارت بگیری ازدواج اجباری هم منوط به رضایت خودته
صادق
21 ماه پیش
چه دختر خوبی بودی خدا نگهت داره برای پدرو مادرت....بخدا اگه یه روز ازدواج کنم خودکشی میکنم حالم از دخترا بهم میخوره
جمال
12 ماه پیش
پدرت مرد ابروداری بود که زنا نمیکردی؟!!!با مریم موافق هستم
شاهین
3 سال پیش
مریم درست میگه, ریختن آب سرد چه به پا یا دستگاه تناسلی اثر خوبی داره
ماهی کوچولو
3 سال پیش
سلام مریم جان من. دختری27 ساله هستم.تقریبا از 12 یا 15 سالگی خیلی یادم نمیاد ولی از همون موقع هابود که شروع کردم.
صادق
21 ماه پیش
کسخول آب گرم بریز یک حالی میده که نگو
شاهین
3 سال پیش
نباید انتظار داشته باشین یهو ترک کنین میتونیم کمتر کنین و پله ای برین جلو
شاهین
3 سال پیش
اگه بتونیم افکارمونو کنترل کنیم خیلی خوبه
شاهین
3 سال پیش
ماهی کوچولو باید خودت بخاین, و از تنهایی فرار کنی و چجوری خودتو سرگرم کنی, باور کن میشه
ماهی کوچولو
3 سال پیش
شاهین من چطوری از این مرد خلاص بشم؟کامل پیام من رو خوندی؟تونمیتونی کمکم کنی
ماهی کوچولو
3 سال پیش
شاهین خواهش میکنم....

شاهین
3 سال پیش
بله مریم خانوم درست فرمودن, هیچی بهتر از گفتن حقیقت نیست, هر بلایی سر ما انسآنها میاد خودمون مقصریم. تازه دادگاه بنفع شماست و اینم فراموش نکن خدا خاست که قاضی از پزشک قانونی استعلام نکنه!! پس از اینجا به بعد هم کمکت میکنه
شاهین
3 سال پیش
راه های زیادی پیش روت هست!
ماهی کوچولو
3 سال پیش
سلام شاهین چه راه هایی پیشه روم هست؟الان 1هفته است شب روزم سیاه شده....
سرنماز التماس میکنم به حضرت فاطمه.به پای خدا میافتم ازش میخوام که دیگه به پای اوون نیفتم .شاهین من خیلی التماسش میکنم حتی به پاش افتادم اما،...
ماهی کوچولو
3 سال پیش
خیلی سخته.الان فکرمیکنم من دارم برای خدا نش بازی میکنم انگار دعا کردنم الکیه.یعنی من مریض فکری هم شدم؟
چطور میتونم جلوی سو استفاده اوون رو بگیرم؟
ماهی کوچولو
3 سال پیش
چرا یکی به دادمن نمیرسه؟
واقعا به معجره خدانیاز دارم.
یک دوست
3 سال پیش
تو به معجزه نیاز نداری ماهی کوچولو،به یه جو اراده نیاز داری،.. همین!
ماهی کوچولو
3 سال پیش
اراده کنم که چکار کنم؟برم دادگاه و ازش شکایت کنم؟ اول خودم بتز داشت میشم و به خاطر دروغ به عقدش در میام و باید ثابت کنم که سو استفاده میکرده.حالا چطور طلاق بگیرم؟
ماهی کوچولو
3 سال پیش
چی میگین بچه ها اوون منو به مرگ خودم و خانوادم تحدید میکنه؟
واقعا همتون فکر میکنید من دارم مسخره بازی درمیارم ،دروغ میگم ،یا شرایطم اونقدری که میگم بد نیست،
چی فکر میکنید بچه ها،من گرفتارم.
ماهی کوچولو
3 سال پیش
فکر میکنید اوونایی که خودشونو میکشن کیان؟چه مشکلاتی دارن؟
ماهی کوچولو
3 سال پیش
شاهین چرا دیگه جواب ندادی؟
مهسا
3 سال پیش
من 25 سالمه 3 ساله از همسرم جدا شدم،بعد طلاق دچار این مشکل شدم،نمیدونم باید چیکار کنم،میگن راه حلش ازدواجه،ولی من نمیخوام دوباره ازدواج کنم،خواهش میکنم کمکم کنین از خودم بدم میاد،میترسم اگه اینکارو نکنم برم سراغ رابطه نامشروع
ماهی کوچولو
3 سال پیش
خوش به حالت مهسا که شوهرت اذیتت نمیکنه. کاش من هم دچار خود ارضایی بودم اما بهم تجاوز نمیشد به زور و با تحمیل برای رفع تحدید به مرگ مجبور به تحمل این حقارت نبودم.
ماهی کوچولو
3 سال پیش
مبارزه با خود ارضایی خیلی راحته اما نجات پیداکردن از دست یه ادم که به همه چیز تحدیدت میکنه خیلی سخته .من برای رهایی تو از این کار دعا میکنم.تو هم برام دعا کن.
یک دوست
3 سال پیش
ماهی کوچولو، مثل اینکه متوجه نیستی خود ارضاعی تو رو به این روز انداخت! یه بار نوشته ها تو از سر بخون.واقعا مبارزه باهاش راحته؟!!!
مهسا
3 سال پیش
مرسی ماهی کوچولو،به نظر من تنها راه حل تو گفتن حقیقته میدونم خیلی سخته،ولی بهتر از این شکنجه ای که تو داری میشی،من خیلی روزای سختی داشتم،با شوهرم نامزد بودم که اون نامردیشو در حقم تموم کرد بکارتم ازم گرفت،تو 21 سالگی بعد 9 ماه عقد شدم زن مطلقه
مهسا
3 سال پیش
الان بعد اینهمه مدت هنوز روم نمیشه تو چشای بابام نگاه کنم،ولی کاری ازم برنمیاد زندگی ادامه داره،فقط میخوام از شر این مشکل خلاص شم،نمیخوام به گناه بیفتم،از ازدواج مجددم بیزارم،دلم نمیخواد به هیچ مردی دل ببندم
ماهی کوچولو
3 سال پیش
مهسا چطور کنار بابات سر یه میز میشینی؟تو میفهمی من واقعا دارم میمیرم.هیچ کس نمیفهمه .قانون هم نمیفهمه...
مهسا
3 سال پیش
ماهی کوچولو اخه چجوری بدون تایید پزشکی قانونی واسه دوشیزه بودن حکم طلاقو برات صادر کردن،اخه من همه این مراحلو رفتم،اصلا بدون گزارش پزشکی قانونی امکان نداره حکم بدن،اصلا به حرف کسی گوش نمیدن
ماهی کوچولو
3 سال پیش
باور کن مهسا قاضی گفت خانوم شما دختر هستین من گفتم بله رو کرد به شوهرم و گفت شما ادای این خانوم رو قبول داری شوهرم هم گفت بله و تو حکمم نوشت دوشیزه.من با این حکم تونستم شناسنامم رو عوض کنم.
شاهین
3 سال پیش
مشکلات همیشه در زندگی هست فقط اینو میدونم که باید در برابرش سرسخت و محکم باشه, همیشه باید امیدوار بود, امید به آدم نیرو میده
شاهین
3 سال پیش
مهسا خانوم گل شمام سعی کن ادویه یا غذاهایی که طبع گرم داره مثل گردو خرما و موز. کمتر بخوری و بجاش غذاهای طبع سرد بخور, شاید اثر کنه
مهسا
3 سال پیش
مرسی از پیشنهادتون اقا شاهین،ولی من اتفاقا مزاجم سردو تر،اگه چیزای گرم وشیرین نخورم که فشارم میفته میمیرم !
شاهین
3 سال پیش
خدا نکنه مهسا خانم... درسته انرژی و خاصیت بیشتر تو غذاهای با طبع گرمه , دردسر هتواین غذاهاست
شاهین
3 سال پیش
این حرفا چیه !چرا نباید رو یه میز با باباش بشینه! از جهالت و عقب موندیگی بیرون بیاین! تو دنیا میلیونها نفر با هم زندگی کردن خب بدرد هم نمیخوردن جدا شدن, تو و مهسا هم یکی از اونا. واسه هر کسی امکان داره اتفاق بیفته!
شاهین
3 سال پیش
مهسا خودارضایی کاملا طبیعیه و گهگاهی فوایدی هم داره, ولی باید کنترلش کرد به صورت دائمی نباشه, همیشه عاشق خودت باش و خودتو دوست داشته باش چون لایق دوست داشتنی, خودتو آرایش کن و لباسای شیک بپوش, دنیا خیلی بی ارزشهای یاد بگیر از زندگیت لذت ببری
مهسا
3 سال پیش
اقای شاهین توهم دلت خوشه ها!شما هیچوقت نمیتونی حال منو درک کنی،یه درد غیر قابل توصیفه!خیلی سخته همه وجودتو بزاری واسه کسی، اونم اینجوری در حقت نامردی کنه!هیچوقت چراشو نفهمیدم.
شاهین
3 سال پیش
همیشه کسایی که به یه مشکلی برخورد میکنن فکر میکنن کسی درکشون نمیکنه. ولی من میگم هیچ وقت دنبال چرا نرو و تو سطل زباله گذشته دنبال چیزی نگرد .شروع جدیدی داشته باش خداوند کمکت میکنه. مثلا من هر وقت مشکلی دارم با قایقم میرم تو دریا و اونجا به آرامش میرسم
مهسا
3 سال پیش
حق با شماست اقای شاهین!ادم باید سعی کنه به اتفاقای بد زندگیش فک نکنه،ولی بعضی چیزا هست که تا اخر عمرت باهاته نمیتونی فراموشش کنی،عین من که هر وقت صفحه دوم شناسناممو باز میکنم این اتفاقا مرور میشه برام!
شاهین
3 سال پیش
یعنی همه کسایی که مشکل شمارو داشتن مثل شما فکر کردن. خیلیاشون الان خوشبخت ترین آدمان
مهسا
3 سال پیش
اخه مشکل من اینه که عاشق شوهرم بودم با اینهمه بلایی که سرم اورد بازم دوسش دارم نمیتونم فراموشش کنم،همه روزو شبمو با فکر اون میگزرونن
مهسا
3 سال پیش
فقط میخوام اونو فراموش کنم،ولی نمیتونم اصلا نمیشه!
شاهین
3 سال پیش
همیشه واسه کسی تب کن که واست تب کنه.غرور داشته باش.بعضی از آدمارو باید مثل یه دندون باید کند انداخت دور

مهسا
3 سال پیش
خیلی سعی کردم فراموشش کنم،ولی نشد!الان تقرییا 4 سال از جدایی مون میگزره،فک میکردم بعد یه مدت فراموشش میکنم،ولی نشد،بعد این همه مدت جای اینکه حالم بهتر شه روز بروز دارم داغون تر میشم، واقعا نمیدونم باید چیکار کنم،خسته شدم از خودم!
مونا
3 سال پیش
واقعا ازتون ممنونم مریم خانم خیلی وقت بود که به این وب سر نزده بود بخاطر اینکه مدرسه شروع شده قبل از بازگشایی مدرسه سر زدم ولی شما جواب منو نداده بودید...
مونا
3 سال پیش
اما الان 3 یا 4 هفته میشه که خود ارضایی نداشتم...خیلی خوشحالم چون فکر میکنم دارم به ترکش نزدیک میشم...فقط یه سوال داشتم امکان داره کسی ترک کنه و بعد از مدتی طولانی دوباره بر گرده به خود ارضایی؟
مریم، پزشک
3 سال پیش
نه عزیزم. اگه سه هفته این کار رو نکردی، یعنی اراده محکمی داری و می تونی از پسش بر بیای. به وسوسه ها توجه نکن و مرتب به کاری مشغول باش
مونا
3 سال پیش
منظورم از اینکه خود ارضایی نداشتم اینه که از وقتی که به این وب سر زدم...از مدیریت وب هم تشکر میکنم واقعا ممنونم...
مونا
3 سال پیش
ماهی کو چولو سعی کن به خونوادت بگی اگه خجالت میکشی حد اقل به مادرت بگو شاید تونست یه کاری واست انجام بده بلکه نجات پیدا کنی...من فقط توی دنیا یه چیز رو به مامانم نگفتم داشتم بد بخت میشدم اونم خود ارضایی بود
مونا
3 سال پیش
میخواستم همین چند هفته پیش بهش بگم که با اومدنم به این وب نجات پیدا کردم و الان در حال ترکم...عزیزم حتما این موضوع رو با یکی که بهش اعتماد داری در میون بزار اگه خونوادت باشه که دیگه عالیه ...موفق باشی...
سارا
3 سال پیش
سلام..اگه کسی چند سال خودارضایی داشته باشه و بعد ترک کنه یعنی بعدا نمیتونه تو رابطه با همسرش لذت ببره؟!! یا بعد از ترکش این مشکل حل میشه؟ توروخدا جواب بدین من نگرانم!
صادق
21 ماه پیش
بیا بغلم نگران نباش عزیزم
مونا
3 سال پیش
ممنونم مریم خانم...چون امسال انتخاب رشته کردم و رشته م تجربیه سرم از همین اول سال شلوغه و کلی درس دارم و وقت خالی ای ندارم و وقتم پره پره ...بازم ممنونم...
مونا
3 سال پیش
سلام سارا جون بستگی داره چند سال باشه؟ اگه مدت طو لانی باشه باید با یه پزشک یا مشا ور در میون گذاشته شه...از مریم خانم کمک بگیر به من که خیلی کمک کرده...
سارا
3 سال پیش
مثلا 2 سال بوده بعدا 4-5 سال نبوده دوباره 1سالی اتفاق افتاده و دوباره داره ترک میشه...یعنی خیلی اوضاع بی ریخت میشه؟
مونا
3 سال پیش
فک نکنم خیلی اوضاع بد باشه باید سعی کنی دو باره طرفش نری تا اوضاع خیلی بی ریخت نشه... لباسای تنگ و چسبان نپوش . به تصاویر های تحریک کننده نگاه نکن.سرت رو همیشه با یه چیزی گرم کن.
مونا
3 سال پیش
تو جمع باشی بهتر از اینه که تنها باشی چون اگه تنها باشی امکان اینکه تحریک بشی بیشتره...اگه دوس داشتی با خودت تنها باشی اهنگ گوش کن. کتاب بخون.به دو ستات تلفن کن و...
مونا
3 سال پیش
سلام... ببخشید مریم خانم شما که گفتید اگه کسی ترک کنه دیگه به خود ارضایی برنمیگرده... ولی سارا یه چیزه دیگه میگه؟
مریم، پزشک
3 سال پیش
مونا جان، دوباره نظرمو بخون، گفتم:"تو اراده محکمی داری و می تونی از پسش بر بیای"
سارا
3 سال پیش
یعنی امیدی هست که اگه ترک بشه بعد ازدواج تو رابطه با همسرم مشکل پیدا نکنم؟!
مونا
3 سال پیش
اره که امید هست... فقط باید اراده کنی بعده ترکش دوباره به خود ارضایی بر نگردی...راستی میشه ازت بپرسم چند سالته؟
سارا
3 سال پیش
ممنون از اینکه بهم امید میدی..23 سالمه
مونا
3 سال پیش
خواهش میکنم عزیزم...جوون هستی و میتونی ...
نسا قلی پور
3 سال پیش
کاملا اشتباه که دختر تو سن بلوغ تحریک میشه اصلا هم همچین چیزی نیست تازه حالشم بهم میخوره ازاین چیزا عجب تحمتی
مریم
3 سال پیش
ولی واقعیت داره بعضی ها اتفاقی الوده میشند و برخی ها هم بوسیله ارتباط با دوستانشان که آلوده شده بودند
پانته آ
3 سال پیش
من هم 10 سال میشه که مالش رو انجام میدادم کمی خیس میشد کسی نیست که بگه که چه مقداری رو که انجام بشه می گویند خود ارضائی ؟
ابی
3 سال پیش
خود ارضایی که فایده نداره با یکی دوست بشین که بهتره در هر صورت داری گناه می کنی یه گناهی بکن که ارزشش رو داشته باشه!!!
ابی
3 سال پیش
یه روز میاد که به کارایی که می کنید فکر می کنید و خندتون می گیره!
ابی
3 سال پیش
من خودم ورزش رو تجربه کردم واقعا جواب میده داداشم باشگاه بدنسازی داره و دو دوره تو مسابقات کشوری مقام آورده اگه کسی مشاوره خواست 09379552177
درمانده
3 سال پیش
سلام من خودارضایی میکنم وی پسرم هستم البته از12یا13سالگی الان پونزده سالمه به نظرتون مشکلی درآینده برام پیش نمیاد اینم بگم بعضی ازعلاعمی روکه نام بردید روهم داشتم
مجتبی گنجه از اصفهان
3 سال پیش
همش بخاطر ماهواره هاست و دختر های بد حجابه!‏
مجتبی گنجه از اصفهان
3 سال پیش
بهم کمک کنید که ترک کنم چه جوری؟
علی صادقی
3 سال پیش
یه کلام وخلاصه هر چقدرم عوارض داشته باشه بازم انجام میدن مطمن باش
نام نمیخاد
3 سال پیش
سلام به نظر من مشکل ها ازیک جا سرچشمه میگیرند که اونم اومدن شبکها های اجتماعی اعم از لاین وایبر فیسبوک و....است که خدا لعنت کنه نویسندشون رو
نام نمیخاد
3 سال پیش
یا طراحشون را چون در شبکه های اجتماعی فیلم های نامناسب رد وبدل میشه واین یکی از عوامل خودارضایی است
صادق
2 سال پیش
من چکارکنم ترکش کنم
شیما
2 سال پیش
من ازسن 1سال خودارضایی میکنمالانم ترکش کردم
شیما
2 سال پیش
یکی بمن جوتب بده دیونه شدم من بافشارآب گرم میکردم احساس میکنم پوست های درمن بوجودآمده دترم دیونه میشم
گیسو
2 سال پیش
سلام من خیلی وقته خودمو ارضا میکنم احساس میکنم پرده بدنم پاره شده ایا ممکنه همچین چیزی خواهشا برام دعا کنید دارم دیوونه میشم لطفا جوابمو بدید
جمال
12 ماه پیش
اگر انگشت شیئی یا فشار هوا یا آب داخل واژن نکرده باشی نه اما مراقب باشید چرا که باعث حتی خراشیدگی در موقع برگه سلامت بکارت موقع ازدواج مشخص و نوشته میشود
علی بختیاری
24 ماه پیش
انشا الله تمام جوانان چه دختر وچه پسر موفق باشند
سارا رضایی
22 ماه پیش
با سلام
من سارا رضایی فارغ التحصیل ارشد رشته بهداشت زنان از دانشکده بهداشت شهید بهشتی هستم . اگر دوستی سوال تخصصی در این حوزه داره خوشحال میشم بتونم کمک کنم .
sararezaiy1990@gmail.com
صادق
21 ماه پیش
ایمل دیگه خز شده سارا خود ارضایی
مهسا عبدالی
21 ماه پیش
سلام نمیشه خود ارضایی نکرد هفته ای یبار باید خودتو خالی کنی البته باید مواظب باشی به خودت اسیب نزنی
طناز
20 ماه پیش
ینی گاییدی صادق هاا... شاید باورت نشه من فقط پیامای تورو میخونم میخندم ...به همه هم که فحش دادی .برو ببرش اون لامصبو راحت شی
صدف
20 ماه پیش
سلام ببخشید یه سوال دارم ، من تو یه سایت خوندم که اگر خود ارضایی بر اندام های داخلی اثر کند اثراتش بیش تر است باید از کجا فهمید که به اندام های داخلی اثر می کند ؟
ماهان
19 ماه پیش
سلام من ماهان هستم دانشجوی رشته پزشکی اگه سوالی دارید بپرسید
دالیا
19 ماه پیش
سلام.میخواستم بدونم اگه این کار از سنین کم شروع بشه روی رشد بدن به خصوص قد هم میتونه تاثیر بذاره؟
بی نام
12 ماه پیش
سلام
بله
استمناء روی فیزیولوژی نورولوژی نورولوژی و ژنتیک فرد تاثیر داره

البته تغذیه خوب و ورزش مداوم میتونه تاثیر استمنا در کوتاهی قد رو کمتر بکنه

آشنا
18 ماه پیش
ماشاله به همتون که انقد بخار دارین
جمال
12 ماه پیش
سعی کردم به بیشتر نظرات جواب بدم اما به دلیل محدودیت تعداد تایپ حرف کامل نتوانستم توضیح بدم و وقتی خواستم ادامه رو در یه کامنت دیگه بیان کنم پیام خطا داد
جمال
12 ماه پیش
سن بلوغ جنسی در ایران زیر12 سال آمده و سن ازدواج بالای 30سال
ساحل
11 ماه پیش
اینا همش چرت هست الکی نگران نباشین من خودم خود ارضایی داشتم الانم 4ساله ازدواج کردم یه پسر هم دارم .اینا همش حرفه که بعدا در رابطه جنسی لذت نمیبرین یا بعضی ها میگن حامله نمیشین چه ربطی داره به حاملگی
فرنوش جمالی
10 ماه پیش
مردم روگمراه نکن فاسد
نکنین این کار رو
میکائیل
8 ماه پیش
با سلام خدمت دوستان گرامی...خودارضایی بسیار زیاد گریبان جوانهای ایرانی رو گرفته...در مورد گناه بودنش که شکی نیست و ما داریم درمورد یکی از قویترین غریزه و نیازهای انسان صحبت میکنیم...
میکائیل
8 ماه پیش
دوستان گرامی درمورد این گناه که کبیره هم هس نباید زیاد اغراق کنیم خداوند خود رو بخشنده ترین بخشنده ها معرفی میکنه و آدم وقتی توبه میکنه معنیش اینه که خدا او رو بخشیده...خدا منطقش مثل ما انسانها نیست! و اصلا دنبال انتقام گرفتن از بنده ی خودش نیس...
میکائیل
8 ماه پیش
بنده تعجب میکنم ک بانوی محترم که نام کاربریش (ماهی کوچولو) گفته که خدا داره اونو تنبیه میکنه بخاطر گناه عمل خودارضایی!! نه خواهر گرامی خدا خداست و مثل ما آدم انتقامجو نیست فقط از ما میخواد که در مسیر درست گام برداریم
میکائیل
8 ماه پیش
توی روایات زیادی خوندم که خداوند توبه کنندگان را دوست میدارد..و کسی که توبه میکنه از گناهی مثل این میمونه که اصلا گناهی مرتکب نشده باشد...به شرط توبه مخلصانه
میکائیل
8 ماه پیش
(ماهی کوچولو ) کامنتهای شما رو خوندم و بسیار متاسف و متاثر شدم از درد و رنجی که در حال تحمل کردنش هستی... بعضی اوقات انسان با چند اشتباه کوچک توی وضعیت اسف باری قرار میگیره در حالیکه حقش هم نیست که اینقدر تنبیه بشه!
میکائیل
8 ماه پیش
ظاهرن فشارهای روحی باعث شده که خودت رو تنها ببینی! حتی اگه واقعا تنها هستی از منم بهتر میدونی که خدا رو داری...نمیخام شعار بدم ولی آیا میدونی که چه وقت به کسی میتونی بگی بازنده! !! زمانی که بلکل ایمانش رو از دست بده! !! (ماهی کوچولو )
میکائیل
8 ماه پیش
(ماهی کوچولو )من چنتا از دوستانم وکیل و حقوق دان هستند و در مسئله شما تا جایی که به قوانین و دادگاه مربوط میشه میتونم کمکتون کنم...اسم کاربری من توی اینستاگرام اینه alidavoodi.tkd به من دایرکت بدید ...به امید خدای مهربان هر کمکی بتونم انجام خواهم داد
الی
8 ماه پیش
سلام.من الهام هستم 18سالمه و از 16سالگی خودارضای میکردم حالم اصلا خوب نیست اون قد بهش بسته شدم که نمیتونم رهاش کنم روزی 3یا4بار خودارضای میکنم تا راحت شم.کمکم کنین
میلاد
7 ماه پیش
سلام همه دارن کوسوشر میگن یه راه داره نماز بخون مجبوری تمیز باشی اگه نماز بخونی احساس ارامش مکنی دیکه هیچ راهی نداره
فاطمه
6 ماه پیش
منم خود ارضاعی میکنم.تورو خدا کمکم کنید
فاطمه
6 ماه پیش
چند بار ترک کردم ولی دوباره رفتم سراغش
فاطمه
6 ماه پیش
بچه هم دارم
رهبر
6 ماه پیش
وقتی ی دختر 12ساله دچار خود ارضایی شود برای آرامش اش چه باید کرد
رهبر
6 ماه پیش
وقتی ی دختر 12ساله دچار خود ارضایی شود برای آرامش اش چه باید کرد
خروس جنگی
5 ماه پیش
تنها راه. رهای از خودارضای ازدواج هستش
علی
4 ماه پیش
زن بیوه باید صیغه بشی تا ی جوون اینکارو ترک کنه پیر دختر همین طور باید نباید بره صیغه مادر زن و بچه دار بشه باید صیغه جوون مجرد بشه افتاد یا نیفتاد
علی
4 ماه پیش
هیچ کس نفهمید چی شد مغز ایرانی با سکس بست است کارو زندگیش شده خودمم همینطور انسان به محبت نیاز داره نه سکس وقتی حاجی سالی یکبار میره مکه همینطور مکه ی دفعه قرار بود آدم شی میشودی اون پول بده بذار جوونا ازدواج کنن حاجی زن و مرد نداره
علی
4 ماه پیش
سلام دوستان خوبید
علی
4 ماه پیش
سلام دوستان خوبید
علی
4 ماه پیش
سلام دوستان خوبید
مریم
4 ماه پیش
سلا م
زهرا
4 ماه پیش
سلام من از 5 سالگی خود ارضایی داشتم وروی پتو وبالشت می خوابیدم وکسم را محکم می مالیدم وکرم دست وصورت می مالیدم دورش بعداب خارج میشد وکسم حالت بی حسی داشت چند سال بعد فیلم های امیزش میدیدم وباز حالت بی حسی.
زهرا
4 ماه پیش
مریمم می خوام بدونم پردم پاره شده یا نه تورو خدا جواب بدید.
صحرا
3 ماه پیش
ن عزیزم پرده ب این راحتیا پاره نمیشه مگر این انگشت کنی توش یا چیزی فرو ببری...تازه پردت پاره شه خون میاد مگر اینک ارتجاعی باشه و خونی نیاد...
زهرا
4 ماه پیش
سلام اسمم رو در پیا م بالا مریم گفتم چون دو اسم دارم ولی پیام زهرا مال منه جواب دهید.
صحرا
3 ماه پیش
سلام من 18 سالمه عاشق سکسم ...خودارضاییم در حد مالشه کسمه ک فقط ابش بیاد ..لعنت تو سایتا و چت روما میرم خودمو ارضا میکنم میدونم کارم گناهه...ولی شده عادت هفته ای دو یا سه بار برام دعا کنید بتونم ترک کنم
ونوس
3 ماه پیش
سلام، من ٢٦سالمه و حدود ١٥ساله خودارضایی میکنم،اوایل بیشتربود اما الان در ماه ٢،٣بار.الان در شرف ازدواجم،نگران شدم که نتونم با همسرم ارضا شم،خواهش میکنم جوابمو بدین،میتونم با شوهرم ارضا بشم؟
سعید
2 ماه پیش
سلام میکنم خدمت جقی های جامعه
ونوس
2 ماه پیش
خواهش میکنم جواب منو بدین
زنانگی
2 ماه پیش
پاسخ به سوالات جنسی

zanan365@yahoo.com
سارا
2 ماه پیش
چجوری باعث از بین رفتن پرده بکارت میشه؟اصلا واقعیت داره؟تو چه مدت این کار انجام بشه باعث مشکل میشه؟
سارا
2 ماه پیش
اگر ترک بشه عوارضش بازم میمونه؟یا دیگه مشکلی نیست؟
حقوقدان
1 ماه پیش
سلام دوستان.لطفا همه این پیام منو بخونن و خیالشون راحت راحت باشه که تمام حرفام درست و علمی هستش چون هم مطالعه زیادی داشتم هم دفعات زیادی به پزشک مراجعه کردم.خود ارضایی هیچ گونه عارضه جسمی نداره و اصلا خطرناک نیست.ولی به لحاظ روحی اصلا تایید نشده
محمد
4 هفته پیش
انسان زمانی که گناه میکنه ایمان نداره،اگه باایمان باشی مرتکب گناه نمیشی،وبهترین راه ترک هرگناهی به یادخدابودن،واینوبدونی که همیشه یکی هست که منونظاره میکند....
کارشناس
2 روز پیش
پاسخ به سوالات توسط متخصص زنان

emd_gyn@yahoo.com
 
نظر بدین
ممنون که لطف میکنی و با نوشتن نظرت دلگرممون میکنی
 
برای استفاده از امکانات جدید سایت ، با یک دوست دوست بشین
 

رازهایی که چشم پزشکان نمی گویند
رازهایی که چشم پزشکان نمی گویند
بعضی پزشکان بیماران را جهت جراحی آب مروارید تحت فشار قرار می دهند. اگر برای جراحی با مشکلات مالی مواجه هستید باید گفت که صبر کردن برای این جراحی آسیبی به چشم های شما نمی رساند.

این 5 دلیل مانع اصلی برای ازدواج شما خواهند بود
این 5 دلیل مانع اصلی برای ازدواج شما خواهند بود
در میان تعداد زیادی از مرد و زن مجردی که در اطراف مان هستند، تنها گروه کوچکی را می بینیم که با دلایل منطقی و محکمشان از عالم مجردی لذت می برند و باقی این افراد، به خاطر دلایلی تنهایی را به جان می خرند که یا موقتا شاد شان می کند...
 
 
 
سن دوستی :
5 سال
رتبه دوستی :
991
امکانات
مطالب

 
شما هم میتونی اینجا کلیک کنی ، فرم همکاری رو پر کنی و یکی از تهیه کننده های یک دوست باشی !
© 2008-2013 1Doost dot com. All rights reserved.
اعضا
منوی اصلی
تا هر شب مطالب سایت براتون ایمیل بشه


دانلود نسخه اندروید یک دوستValid XHTML 1.0 Strict
[Valid RSS]
 


خوانندگان ثابت اخبار