Today Photo

پیشنهاد رابطه جنسی دوست پسر و سردرگمی های دختر

اجتماعی | پیشنهاد رابطه جنسی دوست پسر و سردرگمی های دختر آقا پسری با دختر خانمی قرار میذارن تا برای ازدواج همدیگرو بیشتر بشناسند، یکی از ترفندهایی که معمولا پسرها برای دستیابی به یک دختر بکار میگیرند بازگو کردن جملات زیر است
 

تا به حال چندین مقاله درباره روابط دختر و پسر (روابط دوستی بین دو جنس مخالف) ارائه شده، اما متاسفانه به علت حجم بالای ایمیلهای دریافتی از سوی دختران و پسرانی که در اینگونه دچار مشکل شده اند لازم دانستم تا مقاله ای جدید در این مورد آماده و در سایت درج کنم.

گامهای اولیه دوستی هایی که امروزه رواج دارند :

رابطه ای بر مبنای دوستی:

یک نگاه، یک پروژه دانشجوئی، محل کار، دانشگاه، مسیر رفتن به مدرسه، اتوبوس مترو تاکسی، اینترنت، خرید و فروش، اس ام اس اشتباه، خیابان، کوچه و ... به هر حال در زمان و مکانی یا بر حسب اتفاق جرقه آشنایی زده میشود و به نوعی آغاز رابطه دوستی بین دو جنس مخالف. مسلما اول هر رابطه ای خوب است و ارتباطات زیاد. با گذر زمان و به میان آمدن احساسات رنگ رابطه تغییر میکند چون دو طرف هدف مشخصی از رابطه دوستی ندارند عموما حجم بالای احساسات را در همان ابتدای رابطه بکار میگیرند تا کم کم احساسات فی مابین دو طرف باعث وابستگی شود برخی ها این وابستگی احساسی را با دوست داشتن و عاشق شدن اشتباه میگیرند همچنان رابطه را ادامه داده تا این وابستگی جای خود را به عادت کردن داده حرفهای تکراری و ...

رابطه بر مبنای شناخت بیشتر برای ازدواج (پیشنهاد رابطه جنسی از سوی پسر):

آقا پسری با دختر خانمی قرار می گذارند تا برای ازدواج همدیگر را بیشتر بشناسند، یکی از ترفندهایی که معمولا پسرها برای دستیابی به یک دختر بکار میگیرند بازگو کردن جملات زیر است:

دوست دختر قبلی من بهم خیانت کرد، با من صادق نبود، تو با بقیه دخترها فرق داری، تو دختر پاکی هستی و من به خاطر پاکی تو رو انتخاب کردم.

اگر از این پسر بپرسی چرا شما را دوست دارد جوابهای زیر را خواهید شنید:

دوست داشتن که دلیل نمی خواد، نمیدونم چرا اینقدر دوست دارم، چون تو با بقیه دخترا فرق داری و ...

مدتی کم از رابطه به اصطلاح شناخت برای ازدواج می گذرد ادعای دوست داشتن دو طرف به میان می آید و پسر از دختر درخواست رابطه جنسی دارد. دلایلی که به میان می آورند عبارتند از:

تو اگر من رو واقعا دوست داری باید این رابطه رو با من داشته باشی، تو منو درک نمیکنی من پسرم بهم فشار میاد اگر منو درک میکردی نیازهایم هم برات مهم بود، من و تو متعلق به هم هستیم حتما که نباید اسممون تو شناسنامه هم باشه که بتونیم رابطه جنسی پیدا کنیم، قبل از ازدواج باید با هم رابطه جنسی داشته باشیم که بفهمیم میتونیم پاسخگوی نیازهای جنسی هم باشیم یا نه، تو حتما منو دوست ندرای که پیشنهاد رابطه جنسیم رو رد میکنی.

این شرایطی است که متاسفانه دیر یا زود اکثر دختران در روابط دوستی با آن مواجه می شوند من قصد دارم تا با ارائه مطالب ذیل در این زمینه راهنمای این دسته از دختران باشم.

اولا: یک پسر چرا شما را برای ازدواج انتخاب کرده: مسلما اکثر پسرها فردی را برای ازدواج انتخاب میکنند که طبق گفته خودشان دختر پاکی باشد این موضوع را بارها به دختر بازگو می کنند که تو با بقیه دخترا فرق داری تو دختر پاکی هستی حال سوال اینجاست به نظر شما آیا اگر پسری به پاکی شما ایمان داشته باشد به خود اجازه میدهد تا بواسطه لحظاتی لذت این پاکی زیر پا گذاشته شود؟

دوم: پسرها عموما در پیشنهادات رابطه جنسی خود به دخترها می گویند اگر من رو دوست داری باید به نیازم پاسخ دهی و اگر این کار را نکنی یعنی من رو دوست نداری. سوال اینجاست چرا یک دختر باید با زیر پا گذاشتن عفاف و پاکی خود دوست داشتن خود را به اثبات برساند؟ چرا یک پسر با خویشتن داری و جلوگیری از شهوت و هوس خود دوست داشتن خود را نشان ندهد؟ مگر نه اینکه ادعای دوست داشتن دارد و آیا به این فکر کرده اید که چطور میشود به یک پسر که قادر نیست جلوی نفس خو د را بگیرد برای زندگی تکیه کرد؟

مهم ترین فاکتور: بیش از 90 درصد از روابطی که در آن رابطه جنسی بوجود می آید ازدواج صورت نمیگیرد. بیش از 95 درصد از پسران هرگز راضی نمی شوند با کسی که رابطه جنسی به صورت کامل داشته اند ازدواج کنند. این خاصیت مردان است این در وجود اکثر مردان قرار داده شده است. گرایشهای احساسی پسران پس از رابطه جنسی جای خود را به گرایش جنسی میدهد و فقط بعد از اولین رابطه جنسی رابطه دوستی شما بواسطه انجام رابطه جنسی ادامه می یابد. یک پسر جذب دختری می شود که دیرتر به او راه دهد نه اینکه خود را کامل در اختیار او قرار دهد البته در مورد ازدواج.

و اکثر روابطی (90 درصد) که در آن رابطه جنسی بوجود می آید سرانجامی در پی ندارد. این دست هیچ مردی نیست؛ این در ناخودآگاه پسران نهفته است و غالبا آن دسته از روابطی هم که در آن رابطه جنسی بوجود می آید و به ازدواج ختم می شود به دلایلی همچون (باردار شدن، جلوگیری از آبرو ریزی و...) و حتی اگر چنین هم نباشد در زندگی زناشویی دچار مشکل می شوند. شاید شما فکر کنید دوست پسر شما متفاوت باشد مسلما اگر تجربه کنید پی به محتویات این مقاله خواهید برد.

قانونگذاری در روابطی که برای شناخت بیشتر جهت ازدواج میباشد :

هیچ اشکالی ندارد برای شناخت بیشتر جهت ازدواج ارتباط سالمی وجود داشته باشد اما باید فراموش نکنیم که این رابطه با رابطه دوستی تفاوت دارد و قوانین خاص خود را دارد اولا مدت زمان باید تعیین شود که حداکثر 2 ماه میباشد چون شناخت کامل هیچوقت حاصل نمی شود. با گفتگوی تلفنی زیاد با ارتباط از طریق چت نمی توان به شناختهای اولیه دست یافت و متاسفانه احساساتی که بر دو طرف حاکم می شود هر دو را از شناخت درست منحرف میکند. برای همین به این فکر کنید که پس از این دو ماه ممکن است به این نتیجه برسید که معیارهای یکدیگر را ندارید.

فاکتور مهم: هر زمان فکر انتخاب همسر برای ازدواج هستید باید معیارهایتان مشخص شده باشد (حتما مکتوب باشد) و این معیارهای ثابت شده باشد یعنی باید به سنی رسیده باشید که معیارهای شما برای انتخاب همسر تغییر نکند هر چند که ازدواج سن مشخصی ندارد اما عموما در پسرها سن 26 تا 30 سالگی سنیست که معیارها ثابت شده و در دختران سن 24 تا 27 . البته این شرایط سنی در همه افراد یکسان نیست چرا که بلوغ فکری و رفتاری فرد نیز در این روند موثر است. قبل از به میان آمدن احساسات طرف مقابل را با معیارهای خود مقایسه کنید.

نکته بعدی شهوت در وجود هر مردی پر رنگ است و در وجود زنان هم وجود دارد اما در مردان غریزه جنسی جلو تر از احساسات و در زنان بالعکس است به همین دلیل دختران در صورتی رابطه جنسی برقرار میکنند که واقعا حس کنند از روی دوست داشتن است اما پسران اینگونه نیستند. از اینرو غریزه جنسی میتواند یکی از دلایل پر رنگ ازدواج مردان باشد که گاها خود از آن بی اطلاعند اما امریست طبیعی.

در رابطه ای که برای شناخت است صحبت راجع به مسایل جنسی مناسب نیست، در این زمینه باید در دوران نامزدی صحبت کرد (نامزدی قبل از عقد) نکته مهم اینکه سعی نکنید موقعیت و وجه اجتماعی طرف مقابل شما باعث بشود تا هویت فردی وی را نادیده بگیرید شما در زندگی با هویت فردی آن طرف روبرو هستید نه وجه و موقیعت اجتماعی طرف مقابل (هر انسان دو شخصیت اجتماعی و فردی دارد که متاسفانه در اکثر آدمها تفاوت رفتاری و گفتاری بین این دو هویت زیاد است بعنوان مثال یک استاد دانشگاه، یک دکتر، یک شخصیت برتر اجتماعی دارای وجه اجتماعی مناسبی است شاید رفتارهای مودبانه و با کلاسی در اجتماع از خود نشان دهد اما در منزل یا در حین عصبانیت هویت فردی آن باعث بشود تا الفاظ یا رفتارهای نامناسبی از خود نشان دهد).

مورد بعدی اگر هدف یک پسر ازدواج باشد هر چه زودتر خانواده را در جریان میگذارد حتی اگر شرایط آن مهیا نبود مسلما قرار نیست آدم منتظر بماند تا همه شرایط ایده آل برایش فراهم شود چون اگر منتظر این زما ن بماند شاید چند سالی به طول بینجامد و هیچکس انتظار ندارد که از همان اول زندگی هر پسر صاحب خانه صاحب اتومبیل دارای مدرک و شغل مناسب و ... باشد. ادامه رابطه شناخت باید با اطلاع خانواده ها باشند چرا که خانواده نقش مهمی دارد.

دکتر علی سلطانی مجد
اشتراک ایمیل های شبانه
آبونه 1دوست بشین
تا لیست آخرین مطالب سایت هر شب براتون ایمیل بشه
 
این صفحه رو
 
توئیتش کن تو فیسبوک شیر کن برای فرند فید بفرست به تامبلر بفرست چاپش کن
 
 
امتیاز بدین
لطفا برای تشخیص مطالب بهتر ، به این مطلب امتیاز بده
 
آمار امتیازات
برای استفاده از امکانات جدید سایت ، با یک دوست دوست بشین
 
 
نظرات ثبت شده
نظرات این صفحه بعد از تائید نمایش داده میشود !
 
فاطمه نوری
5 سال پیش
عزیزم ایشالا که خدا واستون خوشبختی بخواد
در جوانی پاک زیستن شیوه ی پیغمبری است خدا واسه ی همه ی جوانا ی جامعه مون پاکی بخواد و فساد رو ریشه کن کنه
هادی یعقوبی
5 سال پیش
سلام
گلایه شدید: چرا بخش آخر نظرم رو قرار دادید مطلب کاملا نامفهوم شده لطف بفرمایید یا بصورت کامل قرار بدین یا حذفش کنید.
منظورم این مطلبه (نظر شخصی خودم بشرطی که موارد بالا کاملا اجراء شود موافقم و زندگی که این گونه آغاز شود مسیری خواهد بود بسوی سعادت و خوشبختی جوانان ما.)
با تشکر
شهره فتحعلی
5 سال پیش
از من به شما گفتن دختر عاقل اونیه که با خاستگارش ازدواج کنه آخه اگر دوست پسره دوستت داشته باشه دنبالت راه نمیفته بهت شماره بده یا پیشنهاد سکس بده که اگه راست بگه دوست دارم پا میشه میاد خاستگاریت البته بگما دوره این حرفا گذشته دخترا الانا زرنگتر ازین حرفان که خام این چیزا بشن نه که بگم نیست هست ولی کم شده دیگه
محسن صادقی
محسن صادقی
4 سال پیش
"از من به شما گفتن دختر عاقل اونیه که با خاستگارش ازدواج کنه"
خب همه با خواستگارشون ازدواج میکننا
شهره فتحعلی
شهره فتحعلی
4 سال پیش
خاستگار یعنی اونی که از اول با خانواده میاد جلو نه اونی که دنبالت راه میفته بهت شماره میده دوست میشه باهات
محسن صادقی
محسن صادقی
4 سال پیش
آها بله
ولی این مال خیلی وقت پیشا بود
نمیدونم شاید من اشتباه میکنم
الانا اینطوریه ک اول دختر پسر ی خورده همو میشناسن بعد اگه بچه های خوبی باشن :دی برا شناخت بیشتر با خونواده ها در میون میزارن
شهره فتحعلی
شهره فتحعلی
4 سال پیش
اینو موافقم یه کوچولو اشنا شن بعد به خونواده ها بگن درسته ولی اینکه دوست شن چند سال بعد دوستیشون به جاهای باریک بکشه به بهانه ازدواج اینو دوست ندارم
مائده حسن زاده
5 سال پیش
حقیقتیه که باید پذیرفت و عاقلانه به همه درخواستها جواب داد
سجاد
5 سال پیش
سلام ممنون از مطالب قشنگتون .ای کاش دخترا زود باور نبودن .سجاد از بندرعباس
امیر
5 سال پیش
سلام بعضی از صحبت های استاد را قبول نداشتندی .امروز باید دنبال علل بی قیدی جوان ها (پسر یا دختر فرقی نمیکنه) و درخواست رابطه جنسی از یکدیگر آنهم در کمتر از یک هفته صحبت کرد .
ناشناس
5 سال پیش
واقعا همین حال را داره من یکی از اونام که آبرو رفته و اصلا به حرف پسرا اعتبار نداشته باشید ازتون خواهش میکنم
محسن
5 سال پیش
سلام بچه ها. من تنهایی زیاد کشیدم .تو عالم رفاقت سعی کنید فقط با یک نفر باشید تا شاید به اون چیزی که میخوایید برسید که آخرش به هم رسیدنه.واسه همتون سال خوبی رو آرزو میکنم سال نو مبارک .
مجید سیفی
4 سال پیش
با شما دختراست ها بخونین ولی عمل بکنین به این نوشته ها
زهره شریفی
زهره شریفی
4 سال پیش
می فرمودیه استادیو.
زهره شریفی
4 سال پیش
خیلعالی بود اگر میتونستم 1000 امتیاز میدادم،مرسیی
شادی
4 سال پیش
هیچکس نمیگه رایطه داشتن باکسی که دوسش داری به معنی ناپاک بودنه؛خب اومدیم وهیچوقت ازدواج نکردیم پس این میل جنسی وعاطفی رو چطورارضاکنیم؟!‏
مهدی
4 سال پیش
سلام . متاسفانه باید به دو نکته توجه کنی :
1. اونی که اینجا مقاله گذاشته از اسلام سر سوزنی نمیدونه
2. اکثر اونایی که نظر گذاشتن به علت تجربه بدی که داشتن اصل موضوع رو فراموش کردن

نیاز ... درست مثل غذا خوردن و نفس کشیدن حیاتیه . نمیشه مهارش کرد . درسته که در جامعه ما مردم اسلام نمی فهمن ولی این دلیل نمیشه که واقعیت رو انکار کرد . واقعیت اینه که رفع نیاز جنسی نه تنها گناه نیست بلکه واجبه . در هر سنی و در هر جامعه ای .
رقیه
4 سال پیش
در هر شرایطی باید جواب داد؟یعنی با بی قیدی ؟اسلام کی این حرف رو زده؟آقا پسر اگه واجبه پس هنگام ازدواج چرا دنبال یک دختر آفتاب مهتاب ندیده می گردی؟البته شما مردا هیچوقت بدبختی مازن ها رو نمی فهمین چون کسی ازتون گواهی سلامت پرده بکارت نمی خواهد.افرادی مثل شما در حق ما ظلم می کنند.
محسن
4 سال پیش
بله رفع نیاز جنسی ضزرورته ولی به چه قیمتی؟تباه کردن دنیا و آخرت؟
هرچیزی راهی داره مسلمون!
احسان
3 سال پیش
من با نظر مهدی جان کاملا موافقم اگه یخورده منطقی باشیم ...
فاطی خانوم
3 سال پیش
نکته اساسی اینه که ادم باید توی سن و موقعیت مناسب به خصوص به روش صحیح (ازدواج) رفع نیاز کنه نه هر شرایطی مثلا غذا خوردن یه نیازه اساسیه ولی این دلیل نمیشه هر غذایی هر جا بود به هر نحوی مال هر کسی یا حتی حرام باشه رو بخوریم چون همین میشه بدترین حرام خدا
ملودی
2 سال پیش
واقعاتوجامعه ی ما خیلی فرق وجودداره بین یک پسربایک دختر.پسراهرکاری توگذشتشون کرده باشن اتفاقی توایندشون نمیفته امادختراچی؟فقط کافیه یه اشتباه توگذشتشون باشه.واقعاجای تاسفه
الهام مفاتلو
4 سال پیش
حرف شما درست اما همه که مثل هم نمی شن، خیلی از ما دخترا هم دروغ می گیم آدم باید با عقل یک نفر رو انتخاب کنه نه با احساس اگر با احساس انتخاب کنه معلومه که در آینده شکست می خوره دخترای گل آقا پسرای گل تو انتخاب دقت کنید فقط همین
محمد
4 سال پیش
اره واقعا موافقم سرهمینم با یکی از دوستام قهر کردم چون دخترای مردم رو گول میزد وباشون رابطه ی جنسی برقرار میکرد
میلاد
4 سال پیش
سلام میخواستم بابت مطلبی که گذاشتید تشکر کنم چون واقعا درسته من یک پسر هستم و دقیقا شما به اصلی ترین موضوعی که ما پسرا پیش میکشیم برای ایجاد یک رابطه ی جنسی اشاره کردید شاید با خوندن این سایت دخترا بیش تر حواسشونو جمع کنن و گول ما پسر هارو نخورن انشاالله که هیچ دختری گول حرفای عاشقانه ی هیچ پسری رو نخوره و زندگی خودشو به خاطر اثبت کردن دوست داشتن و... خراب نکنه.
فرهاد فرهاد
4 سال پیش
مرسی متنتون الی بود.دخترای محترم حیجوقت به بسرا اتماد نکنین.جون دل بسرا این باند حهوابیما میمونه یکی بلند میشه 2تا میشینه.البته شما دخترا رو هم نمیشه شناخت
تارا
4 سال پیش
راست میگن هیچ وقت گوله هیچ کسی رو نخورید اگر کسی واقعا شمارو دوست داشته باشه شمارو همین جوری که هستید میخواد و دوست داره بعد از ازدواج توی خونه خودتون مال خودش بکنه اینو بهتون قول میدم
تارا
4 سال پیش
اره بچه ها اگر کسی واقعا شمارو دوست داشته باشه همین جور که هستید قبول داره و شما را در منزل خودتان بعد از ازدواج در اغوش میکشد و مال خود میکند
نفس
4 سال پیش
دختراگول نخورین.
یزدان غفاری
4 سال پیش
قشنگ بودا...
ميترا
4 سال پیش
ممنون از مطالبتون خیلی قشنک وقابل تامل بود بنظرمن بسری که سکس میخواد قبح همه جی براش ریخته شد اکه اینطورکسی وارد زندکی هردختری بشه نمیتونه اون دختررو خوشبخت کنه وهرلحظه حریصترمیشه نسبت به خانمای دیکه.
فاطیما
4 سال پیش
من نمیدونم چرا همش خیانت دیدن و شکست در یک رابطه ی جنسی به خانم ها تعلق داره... همچین خبراا هم نیست دختری هستم 25 ساله که یکی از دوستان نزدیکم حدود 3 سال با پسری که از همه بابت توجیه بود و قرار خواستگاری هم با خانواده ی دختر گذاشته بود به راحتی زیر تمام تعهداتش زد و تا الان که 6 ماه از این موضوع میگذره اون پسر هنوز منتظر برگشت همین خانم بود تا همین هفته ی پیش که این خانم با پسر عموش عقد کرد....
مهديه
4 سال پیش
من تمام دوستام با اینکه رابطه داشتن با هم ازدواج کردن الانم خیلی وقته از ازدواجاشون گذشته بچه دار شدن و خوشبخت شدن
مرضیه
4 سال پیش
با سلام . خواهش میکنم نظرمو بذارید حتی اگر موافق نبودید . سطح شعور ماها پایینه وگرنه ربطی به اسلام و ناپاکی و خدا نداره . قبول دارم بعضی پسرای کج فهم هزارکثافت کاری می کنن و به نه نه شون میگن دخترآفتاب مهتاب ندیده می خوایم . تقصیری ندارن تو خانواده های متعصب وبی فرهنگ بزرگ شدن همون پسرایی که میگن آفتاب مهتاب ندیده بخداوندی خدا موقعی که با همین توی خانم آفتاب مهتاب ندیده ازدواج میکنه چشمش دنبال دخترای دیگه هم هست خوب چه ارزشی داره آدم با یه چنین موجودی بخواد ازدواج کنه پاکیت به چه درد میخوره ؟
مرضیه
4 سال پیش
من مخالف نظر همه هستم . پاکی به پرده بکارت نیست. پاکی هر انسان رو فقط خدا تعیین میکنه دیگران مهم نیستن . کسی که طرز تفکرش دخترآفتاب مهتاب ندیده هست به درد زندگی نمیخوره چون خودش آدم کثیفی بوده و خواهد بود .
مهديه
4 سال پیش
به قرآن هیچ آدمی ناپاک به دنیا نیومده این دنیا این آدمان که باعث میشن آدمی پا تو راهی بزاره که اصلا" دوست نداشته به اون راه کشیده شه یکی که خودش دلش پاکه از کجا بدونه اطرافیانش همه گرگن
سمانه
4 سال پیش
سلام دخترخانما خواهشا گول هیچ پسری رونخورید وبهش قول ازدواج ندین چون شاید بعدها پشیمون شین مثل الان خودم چون واقعا بدبختی میکشم
رضا رحیمی زاده
4 سال پیش
اگه دوستم داری باید این کار رو بکنی
دخترا واقعا باور میکنی؟
علی صفری
4 سال پیش
آخه آبجی من اگه قرار باشه از همون ب بسم الله پسر بیاد خواستگاری پس مسئله شناخت و تفاهم برای ازدواج چی میشه؟
لابد سبک سنگینشو باید برا دادگاه خانواده بزاره!!!
نظرت برا من محترمه ولی خوب نظر من هم اینه...
بهاره
20 ماه پیش
من یه دخترم که تا حالا پسری واسم اهمیت نداشته اما اونایی که پسری و دوس دارن از ش دور باشن اول بشناسنش تا بعدها پشیمون نشن
جیران رفیعی
4 سال پیش
نمیشه دقیقا پیش بینی کرد که چی میشه اما تو ایران چند دوستی باعث سردر گمی و نیازهی بی دلیل شده که باید مراقب باشند چه دختر چه پسر فرقی نمیکنه ولی دخترا بیشتر مراقب باشن زود گول نخورن
نفیس
4 سال پیش
از کسی که این مقاله رو گذاشته واقعا تشکر میکنم.گرامراهی فکری من رو تا حدودی حل کرد.واقعا ممنونم.از اینکهامشب با این سایت آشتا شدم خیلی خیلی خوشحالم.
ترانه
4 سال پیش
واقعا از سایتتون ممنونم
لیلی
4 سال پیش
سلام.دیگه چقد حواسمونو جمع کنیم. ی پسری ک موقعیتش خوبه بخاطر ی مشکل یعنی رابطه جنسی از دستش بدی.خواهشم اینه برا من 22 ساله ی کمکی داشته باشید فقط بخاطر همین رابطه موقعیتهایه زیادیرو از دس دادم.
ساحل
4 سال پیش
من میگم زندگی روبخاطرهوس براخودتون تلخ نکنید
افسانه
4 سال پیش
من خودم بادوست پسرم ازدواج کردم اما دوماه بعد ازهم طلاق گرفتیم خودتونو بیچاره نکین اول بیاد خواستگاری بعد باهم دوست باشین زیره نظره خانواده بعد اگه صلاح بود ازدواج کنین
علی
4 سال پیش
دخترا باور کنید ی حسی درون اکثرپسراوجودداره ک وقتی کارشون ب ازدواج بادوست دخترش میکشه فعال میشه وواین حس حسی نیست جزءحس شکاکی وبی اعتمادی ب دختر...دخترا فقط امروزتون را نبینید ک با دوست پسرتون خوش هستین.
عسل
3 سال پیش
دچار همچین مشکلی شدم.البته شکاک شدن نه،بهونه گیر و زودرنج شده، سر مسایل کوچیک زود ناراحت می شه
از طرفی هم نمیتونم و نمیخوام بدون اون باشم-رابطه جنسی نداشتیم و یه سال هس ندیدمش شهر دیگه س واسه کار و سربازی-خبر دارم که خیانت نداره
واسمون دعا کنین
ملودی
2 سال پیش
درست مثل من کاش من دلیلشومیدونستم
فرید طاهرخانی
4 سال پیش
بنظر من وقتی 2نفر جنس مخالف باهم صحبت می کنن دراصل دو تا کلاه بردار دارند باهم صحبت می کنن متاسفانه امروزه همه بهم دروغ میگن مقصزش هم خودمان هستیم // جامهع ما هیچوقت نگاه درستی به مسائل جنسی نداشته است و تا موقعی که این مسئله درست نشود هیچکاری نمیشه کرد
زهرا
4 سال پیش
کاملا درسته.اینجا اروبا نیس ک همه فکرشون بازباشه و ب این مسایل اکاهانه نکاه کنن.بس خواهی نشوی رسوا همرنک جماعت شو
حانیه
4 سال پیش
بنظر من کسایی ک باهم س ک س داشته باشن به هم میرسن البته بازم مطمئن نستم خودم تو بد مخمصه ای گیر افتادم
نوید
4 سال پیش
هانیه جون اشتباه میکنی بسری ک با دوس دخترش س ک س انجام بده بعد از مدتی ترکش میکنه
ناشناس
4 سال پیش
سلام منم 14 ساله ک با یه پسری رابطه داشتم بباهم رابطه داشتیم ولی الان دیگه ولش کردم چون هر با رمیحواس ازم بیگاری بکشه .هروز وعده میداد امروز میام فردا میام اخرشم گفت من تمیم ندارم گولش و خوردم دوسش نداشتم در حالی ک توهم فانتزی زده بودم ک دوسش دارم

علی
4 سال پیش
کلا بدنبود می دونی اصلا من از اولش از پسرا بدم می امد ومی خواستم از روی زمین برشون دارم امیدوارم همه دخترا با من موافق باشن
ناشناس
4 سال پیش
به نظر من یه ماه دو ماه ادم برااشنایی حرف بزنه بعدبیادخواستگاری اون پسرایی که میگن موقعیت نداریم1سال صبر کن معلومه دروغ میگن اگه موقعیت ازدواج نداره دنبال دخترم نره اگه هم نیازی داره ا راه ازدواج برطرف کنه چون امروزه همه پسر تحت حمایت پدر و مادر هستن
نگار
4 سال پیش
خیلی ممنون از مطالب جالبتون ولی ادما با عقایدشون زندگی میکنند اگه به هرچیزی عقیده داشته باشی زندگیت طبق اون عقیده پیش میره و بهتره مثبت فک کنیم و اگه کسی رو مناسب با روحیاتمون دونستیم حرفی از پاکی و ناپاکی نباشه و سعی کنیم کنارش لحظات قشنگی
سارا قلخان
4 سال پیش
از اول دنیا گفتن دختر سنگین میشه بختش رنگین.با هیچ پسری دوست نشید و پاکدامن باشید تا هیچوقت نقطه ضعف دستشون ندید مثل من.
پارمیس
4 سال پیش
بسیار عالی!نظرات دیگری هم داشتم اما امکا ناتی که برای سایتت استفاده کردی گفت که نمی تونم همه ی حرفای دلمو بنویسم.
به جان خودم همش چیزای خوب بود.
گراد
4 سال پیش
بدتردختر . پسر . زن . مرد . بزرگ . کوچک
همه بد شدن

پریوش گرامی
3 سال پیش
ممنون خیلی از حقایق نوشته شده بود.
امین علی
3 سال پیش
دمت گرم ایول
هومن
3 سال پیش
سلام خسته نباشی.عرضم بحضور انورت که با خیلی از حرفات موافقم و با قسمتی مخالف.بنظر من حس جنسی حس بسیار زیبا که خداوند در نهاد انسان و....قرارداده که البته باید بصورت صحیح واز طریق درست انجام بشه معیار من وجدانم درکمال صداقت بوده.مطلب رو ط
هومن
3 سال پیش
ببخشید مطلبی که برای شما نوشتم بالای 3000کاراکتر بود از طرفی مایلم دکتر نظر منو کامل بخونه و بهم جواب بده چطور میتونم ارتباط برقرار کنم.
ابوذر
3 سال پیش
سلام علیکم
دمت گرم خدا کنه دنیا به پاکی تبدیل بشه
منم یک خوب انتخاب کنم ممنون ازتون
میثم تمار
3 سال پیش
انشاالله خدا همه را اصلاح کنه
صوفیا
3 سال پیش
مطالبتون خوب بود ولی بعضی از نظرات بنظرم بد بودن ... دختر پاک باش باید پسرم هوساشو نگه داره برا بعد ازدواج...
رویا
3 سال پیش
دستت درد نکنه سارا جان. مطالبی که نوشتی عین واقعیت بود. تو این جور روابط تنها کسی که ضرر می کنه دختر هستش. چون دخترا روح پاک و ظریفی دارن. امیدوارم که گول پسرها رو نخورن. و از خدا بخوان که یه زندگی سالمی رو نصیبشون کنه.
لیلا
3 سال پیش
به نظر من آدم اصلا ازدواج نکنه و تنها باشه از همه بهتره.آدم تنهایی یا با همجنساش عشق و حال کنه بهتره..من از هرچی پسره بدم میاد.دوست دارم فقط با خدا باشم و فقط با خدا حرف بزنم.
علی متین
3 سال پیش
مرسی دوست عزیز خیلی مطلب خوبی بود
فاطمه
3 سال پیش
سلام.من کاملا موافقم.وختی انسان میتونه از راه درست بانیازاش برخورد کنه چرا راه خلافو بره.وختی دین کا رو حرام کرده چرا انجامش بدیم؟؟؟
احد جعفری
3 سال پیش
نزدیکترین راه برای رسیدن به مقصد راه راست است در زندگی نیز هر کس طریق راستی را بپیماید زود تر به مقصد می رسد.
سارا
3 سال پیش
تنها با یاد خدا دلها آرام میگیرد

رها
3 سال پیش
سلام من با دوس پسرم هفت سال دوست بودیم و تو این هفت سال رابطه جنسی هم نداشتیم و باهم ازدواج کریم وخیلی خوشبختیم
الهام
3 سال پیش
خدا رو شکر میکنم ک پاکیمو به حرف چرت هیچ پسری نفروختم
فرشته
3 سال پیش
با سلام .ممنون از مطالب مفید و سایت خوبتون. پسری که واقعا با قلبش دختری رو دست داشته باشه هرگز قبل ازدواج تو رابطه (دوستی) درخواست هایی جنسی نمیکنه .اگر پسری تو رابطه بحث رو کشید به مسائل جنسی به نظرم رابطه تمام بشه خیلی عاقلانه تر هست
سارینا
3 سال پیش
خب حرفا درسته ولی وقتی نمیشه به پسری اعتماد کرد مقلا بعد چه طوری ازدواج کنیم آخه باید از یه جاییی آشنا بشیم...
سحر
3 سال پیش
خیلی خوب بود.ممنون دقیقادرسته بعضی ازپسرهااصلاانسان نیستندوچشمشون روروهمه چیز می بندند.هیچ وقت بهشون اعتمادنکنیدوگول ظاهرشون نخورید.
مهران
3 سال پیش
الان که ازدواجها برعکس شده چون پسر کمتر استخدام میشن دنبال دخترای شاغل یا مطلقه هستن چون هم خونه دارن و حقوق...
مهسين
3 سال پیش
آدم نیمرو باشه ولى مثل بعضى از دختر پسرا دو رو نباشه,والا میمونیم چى بگیم از بس بعضى پسرا شیاطین تشریف دارن و بعضى دخترام بدتر,و دیگر هیچ,,,
رسول
3 سال پیش
چقد نظر دادید واسه یه موضوع مسخره.اصلا وارد این مقالهای س ک سی نشید و توجهی نکنید به جاش این همه مقاله خوب تو سایت هست چرا به اونا توجه نمیکنید؟؟؟در ضمن دخترا هم کم از س ک س خوششون نمیاد
حامد سلدوزلو
3 سال پیش
ق1:
امروزدخترابیشتردنبال موقیعتا،دست میذاران رو پسرای بی تجربه، با پا پیش گذاشتن برا دوستی،پسررو که کاملا وابسته و شیفته کردنندباچندتاتعریف ونمیتونم1ثانیه بی توبمونم،من خونه وماشینم دارم زندگی خوبی خواهیم داشت شروع به تشویق میکنندبیاباهم فرارکنیم
حامد سلدوزلو
3 سال پیش
ریال2:
خانوادم به زورمیخان بدن به پسرعموم،دوسش ندارم تورو
دوسدارم.بدفرارخانواده پسرفهمیندن جریان چیه؟یه نگاه چندتاسوال ازدختر،آمارمیاددستشون،نگودختر8ساله از پسربزرگتر قبلاازداواج کرده فرزند11ساله هم داره پسرهم چندسالش؟19
حامد سلدوزلو
3 سال پیش
سلام ممنون از مقاله خوبتان

از آبجی عزیزم خواهش میکنم با حجاب اسلامی در جامعه حضور داشته باشند جوری نشه که پیرمرد 70ساله نتونه چشم از شما بر نداره چه برسه به جونااا
دادش و آبجی هایم مواظب خودتون باشید
مسعود
3 سال پیش
اگر مغز خر خوردین با ماها دوست بشین!
دیگه گذشته زمان عشق و عاشقی
پسرا دنبال یک چیز دیگه هستن
حسن
3 سال پیش
دختر یه جور گیر داره پسر هم یه جور..برین تو برنامه چت میفهمین دوستی ها همه برا س ک سه تا حالا من ب خیلی مورد بر خوردم خیلی خیلی خیلی حتی ب دختره گفتم هدف این فقط س ک سه اما قبول نکرد چون خودش میخواست
حسن
3 سال پیش
.ازدواج هم بخدا ک همه تو سن خیلی پایین دوست دارن ولی همش مشکل اقتصادیه..اگ ازدواج بود یعنی مشکل اقتصادی نبود بد حجابی و گول خوردنو طلاقو با احساسات بازی کردنو ابرو بردنو اینا هرگز و هرگز وجود نداشت.. تو این مملکتم رابطه جنسی خیلی خیلی زیاده مخفیانه
حسن
3 سال پیش
مشکل ما از اونجایی شروع شد که به هر کی گفتیم نکرتم واقا فک کرد اربابه
هانا عقیلی
3 سال پیش
بابا چرا دست بردار نبستید خب اگه بخواد باهات ازدواج کنه که پیشنهاد س ک س نمیده بیشتر پسر ها بت دختر هایی که باهاشون رابطه جنسی داشتن ازدواج نمیکنن چون میگن اونا هم بعدا به ما خیانت میکنن
مینا
3 سال پیش
همه ما میگیم طلا ارزش داره و توی طلا فروشی هم میگن اگه واقعا می خرید بیارم ولی هندونه هی دست میزنی امتحان میکنی وشاید خوشت نیاد بزاری سر جاش پس لطفا هندونه نباشین خودمم دوست پسر داشتمو این حرفارم شنیدم
سجاد
3 سال پیش
رابطه دخترو پسرزیاد طول بکشدهردو اسیراحساسات کاذب شده وآنوقت این هوس است که تصمیم میگیرد نه عقل اگرواقعا قصدازدواج دارددیگراین همه طولانی شدن رابطه چه معنی دارداگرهم شرایتش رانداردصبرکندتا شرایط فراهم شود نه اینکه عاشق شود بعدبگویدشرایط فراهم شود .
عبدالله
3 سال پیش
چه کسی تضمین میکنه یک رابطه چندساله بین دختر وپسرپایان خوبی داشته باشه به نظر من تا عقد صورت نگیرد همچی رو هواست هر آن احتمال داره یکی ازدو طرف منصرف بشه کسایی بودن که تا پای عقد هم رفتن ولی به دلایلی منصرف شدن موقعی عاشق شو که شرایتش را داشته باشی.
بی نام
24 ماه پیش
کسی که قراره منصرف بشه بعد از ازدواج هم میشه ! خواندن یک خطبه عقد و چندتا امضا مگر موندن کسی در رابطه ش رو تضمین کرده تا حالا؟؟؟پس بهتره ارتباط یک مدت زمان منطقی ازش بگذره تا معلوم بشه آیا هر دوطرف مشتاق ادامه هستن یا خیر.
عبدالله
3 سال پیش
به نظرمن دختری که تو فضای مجازی بدون اینکه پسری رو بشناسه به همین راحتی ارتبات برقرار میکنه حقشه که این بلاها سرش بیادتا بفهمه که اینقدر راحت شخصیت خودشو پایین نیاره.
كوروش
3 سال پیش
متاسفانه ما هنوز هم در رابطه با مسائل جنسى جهان سومى عمل میکنیم. آقایون به جور افراط میکنند و خانم ها هم یک جور تفریط! ببینم این خانم ها فکر میکنند س ک س نداشتن و منجر شدن هر رابطه اى به ازدواج صرفا باعث سعادت زوجها میشه؟ جایگاه س ک س جداست و ازدواج جدا .
كوروش
3 سال پیش
ازدواج کورکورانه هم یه جور باعث بد بختى انسان میتونه باشه .. متاسفانه به خاطر پیشگام شدن بیش از حد آقایون در مسائل جنسى اکثر خانم ها طورى رفتار میکنند که انگار از تمایلات شهوت آلود بى اطلاع و برى هستند !
مسیح
3 سال پیش
بنظر من این روابط ک از روی هوا وهوس باشه هیچ سرانجامی نخواهد داشت
مهرناز
21 ماه پیش
بله خیلی خوب بوئ من ک خودم سردرگم بودم کمکم کرد تنکس
امید
3 سال پیش
سلام. رابطه جنسی درست نیست اما بعضی از روابط احساسی از دوستداشتن شدید بطور ناخوداگاه البته به خواست دو طرف صورت میگیره درست مثل خودم اما من این احساس رو نه هوس میدونم نه شهوت.
نسترن
3 سال پیش
دخترررا به نظرم به بسرا اصلااا نگاهم نکنید دوست نشید اعتماد نکنید خوشتیبو متینو شیک باشید تا جلف من اینطوریم 17 سالمه خواستگارمم هفته ای یکی میاد
امین
3 سال پیش
من عاشق لذت دادن به همسر آینده ام هستنم چون وقتی اینکار را بکنم خودم بسیارمیبرم
علی
3 سال پیش
درست است بعضی از دخترها س ک س رادوست دارند ولی پسرها زیاد دوست ندارند
 
 
ثبت نظر جدید
نظرات این صفحه بعد از تائید نمایش داده میشود !
 
 

از بند تنبان تا قلیان زنان!
از بند تنبان تا قلیان زنان!
بر همگان واضح و مبرهن است که بندتنبان عنصری مهم در زندگی بشری به شمار می رود. بر هیچ کس پوشیده نیست که در صورت نداشتن بندتنبان چه فجایعی در جامعه رخ خواهد داد.

بازی کامپیوتری و مغز
بازی کامپیوتری و مغز
آیا بازی کامپیوتری باعث رشد بخشی از مغز می شود که تمرکز، یکی از کارکردهای آن است؟ دانشمندان می گویند، مغز افرادی که بازی کامپیوتری انجام می دهند با دیگران فرق دارد. نتیجه ای که شاید راه حلی در درمان آلزایمر باشد.
 
 
 
سن دوستی :
5 سال
رتبه دوستی :
173
امکانات
مطالب

 
شما هم میتونی اینجا کلیک کنی ، فرم همکاری رو پر کنی و یکی از تهیه کننده های یک دوست باشی !
© 2008-2013 1Doost dot com. All rights reserved.
اعضا
منوی اصلی
تا هر شب مطالب سایت براتون ایمیل بشه


دانلود نسخه اندروید یک دوستValid XHTML 1.0 Strict
[Valid RSS]
 


خوانندگان ثابت اخبار