Today Photo

چگونه کسی را عاشق خود کنیم؟

روانشناسی | چگونه کسی را عاشق خود کنیم؟ همه ما کسانی رو دوست داریم بعضی ها هم ما رو دوست دارند ولی حالا اگه یکی دوسمون نداشته باشه و یا انقدری که ما می خوایم ازمون خوشش نیاد، باید چه کار کنیم؟ هر کسی دوست داره که دیگران عاشقش باشند.
 

منبع این نوشته ها: منتخبی از تجارب شخصی برخی افراد یا گروهی از آنان و یا برخی از تحقیقات، آزمایشها و احتمالات بوده.

نکته: مطالب زیر به ترتیب عمق عاشقیت مرتب شده، پیشنهاد میشه از اول به سمت پایین خونده بشه چون در صورت مختلط خونده شدن احتمال سر در گم شدن خیلی زیاده.


چگونه کسی را عاشق خود کنیم؟

اگه کسی هنوز حس بدی نسبت به ما نداشته باشه خیلی راحت تر می تونید اون رو عاشق خودتون کنید.

1. رعایت اعتدال در رابطه
اول از همه باید این نکته رعایت بشه که نباید بیش از حد به طرفتون نزدیک بشید و همش کنارش باشید. سعی کنید این رابطه رو معمولی جلوه بدید. حتما یه چیزی بوده که گفتن دوری و دوستی. همیشه بودن، باعث میشه حس قشنگ دلتنگی از بین بره و شما تکراری به نظر بیان البته زیاد دور بودن هم خوب نیست چون ممکنه کم کم از یاد برید و فراموش بشید.

2. صمیمیت به مرور زمان
یکدفعه صمیمی نشید بلکه سعی کنید کم کم و به مرور زمان صمیمیت بیشتری پیدا کنید. صمیمیت بیش از حد باعث زدگی و خستگی طرفتون از شما میشه.

3. داشتن آشنایی که با طرفتون نزدیکه
اگه یکی رو داشته باشید که به طرفتون نزدیک باشه خیلی خوبه. چون می تونید بوسیله اون اولا اطلاعات خوبی رو ازش بدست بیارید مثل: چیزهای مورد علاقه اش، حس اون نسبت به شما، کارهای روزمره اش و ... و همچنین از اون می تونیم به عنوان یک انتقال دهنده اخبار از طرف خودتون استفاده کنید. به صورت زیر:
ازش بخواهید که وقتی با طرفتون هست در مورد شما و قابلیت هاتون و خوبی هاتون صحبت کنه البته همون اندازه که هستید یا دارید نه بیشتر چون دروغ می تونه اولین قدم برای تنفر از شما بشه.

4. حقیقت گو باشید
همیشه سعی کنید آنچه هستید و آنچه می تونید در آینده باشید را بگویید نه بیشتر.
شاید با تعریف بیش از حد از خود در مورد کارهای آینده محبوبیتی کسب کنید اما این کار در آینده در صورت انجام ندادن می تونه از شما یک آدم بی دست و پا رو برای طرفتون تعریف کنه و در صورت انجام دادن سطح توقعات رو بالا ببره.

5. در ابتدا در مورد کارهای روزانش صحبت کنید
کارهای روزانه طرفتون رو بدونید و در ابتدا در مورد اون ها باهاش حرف بزنید و صحبتتون رو پراکنده نکنید.

6. تفاهم ها رو به زبون بیارید
چیزهای مورد علاقه طرفتون رو به صورتی بفهمید (البته بهتره اون نفهمه که می دونید) و از اونا استفاده کنید و یا در موردشون بپرسید. مثلا اگه فهمیدید طرفتون به آب پرتقال علاقه داره، از اون بپرسید: نظرت با خوردن یه لیوان آب پرتقال چیه؟ و یا می تونید بگید: من آب پرتقال خیلی دوست دارم تو چی؟ مطمئنا اون با شنیدن این حرف سر شوق میاد و میگه: چه تفاهمی!

7. ازش به عنوان یک حلال مشکلات استفاده نکنید
هیچ وقت مشکلات خود رو به صورت آشکار بیان نکنید و بزارید شما برای اون یک تکیه گاه باشید. سعی کنید طوری باشید که از با شما بودن لذت ببره.

8. به بهترین شکل حرف بزنید
درست و به آرامی حرف بزنید، شمرده و کوتاه. هرگز عصبانیت خود رو در صبحت کردنتون بروز ندید. اجازه حرف زدن به طرفتون رو بدید. سعی کنید شما سوال کننده باشید در حالی خود جواب سوال رو می دونید تا شاید وقتی جواب درستی نداشت احساس حقارت نکنه و شما به آرامی اون رو جبران کنید.

9. لبخند بزنید و مهربان باشید
لبخند رو با خود داشته باشید و برای تایید صحبت های طرفتون حتما از بله به همراه لبخند استفاده کنید. به طرفتون بفهمونید از اینکه باهاش هستید لذت می برید. همچنین اصل مهم مهر و محبت باید تا همیشه پای بر جا باشه و هرگز فراموش نشه.

10. ساده ولی زیبا و شیک باشید
سعی کنید چهرتون رو همیشه شاداب داشته باشید و هیچ وقت آشفته نباشید. لباس هایی که بهتون میاد و طرفتون هم خوشش میاد بپوشید. زیبایی رو به طوری ذاتی نشون بدید و از آرایش هایی که موجب زیبایی افراطی میشه استفاده نکنید چون ممکنه وقتی طرفتون شما رو در حالت عادی ببینه از شما دل سرد بشه.

11. در مورد مسائلی مانند عشق حرف بزنید
در مکالمات از خودتون (شما و طرفتون) حرف بزنید، البته به اندازه. بعضی وقت ها در مورد عشق، دوست داشتن، حس قشنگ عاشق شدن و از این موارد به صورت سوال جوابی حرف بزنید و نظرش رو بدونید.

12. پرسش های منفی تضمینی بپرسید
گاهی اوقات پرسیدن سوالاتی به صورت منفی که خودتون جوابش رو می دونید باعث میشه طرفتون عشقش رو نسبت به شما نشون بده. البته حتما باید خودتون قبل جوابش بدونید در جواب چه خواهد گفت. این تکنیک می تونه برای خیلی ها موثر باشه.
مثلا ازش بپرسید: تو از من بدت میاد، مگه نه؟ (البته اگه مطمئنید میگه نه، خیلیم دوست دارم، بپرسیدا) طرفتون چند ثانیه به فکر فرو میره و بعدش جواب مورد علاقتون رو بهتون میده و البته این سوال اون رو به این فکر فرو می بره که چرا همچین حرفی رو زد و از اون به بعد سعی میکنه عشقش رو نسبت به شما بیشتر نشون بده. (بیش از حد از این روش استفاده نکنید.)

13. هدیه بدهید
به مناسبت های مختلف و یا بی دلیل به طرفتون کادو بدید. بهتره در ابتدا کادوهای بسیار گران بها خریداری نکنید چون این امر بی دلیل باعث بالا رفتن سطح توقع طرفتون میشه و اگر روزی شما به مناسبتی کادوی مورد علاقه اش رو که ممکن بسیار گران بها هم باشه تهیه نکنید موجب شده علاقه طرفتون بهتون صفر بشه. این به این معنی نیست که طرفتون به خاطر پول و یا کادوهاتون شما رو دوست داره بلکه خودتون این طوری بهش فهموندین و سطح توقع اون رو بیش از اندازه کردید.
هدیه ای بدید که بسیار مورد استفاده اش باشه تا هر وقت ازش استفاده میکنه به یاد شما بیوفته. شما هم ازش بپرسید که از اون کادو استفاده می کنه و یا ازش خوشش اومده.

14. احترام بزارید
همیشه برای طرفتون احترام فوق العاده ای قائل شوید. هیچ گاه در مکالمتون دیگران رو ازش برتر جلوه ندید، هر چند در ظاهر شاید عکس العملی نداشته باشه اما در درون با خود هر لحظه به یاد حرفتون می افته و غصه می خوره که امکان کم رنگ شدن عشق و عقده شدن این موضوع هست.

15. بدی هاش را هرگز بهش نگوید
به طرفتون بدی هاش رو به طور آشکار نگید بلکه سعی کنید اون رو حل کنید و یا بهش بفهمونین بدی هاش و مشکلاتش رو دوست دارید حل کنید.

16. خوبی هاش رو براش تکرار کنید
هر فردی به طور ذاتی برخی خصوصیات رو داره که موجب برتری اون نسبت به بقیه میشه. مثلا اگه نقاشیش خوبه می تونید در مورد این موضوع پا فشاری بیشتری کنید و اون رو برای دارا بودن این خاصیت تحسین کنید. همچنین قابلیت های خودتون رو بهش نشون بدید تا احساس افتخار کنه.

17. خودتون عاشق باشید
برای اینکه کسی عاشقتون باشد بهتره در ابتدا خود یک عاشق واقعی باشید و این رو بارها به طرفتون ثابت کنید.

18. الگوی عشق برای خود داشته باشید
خود را باور داشته باشید. امیدوار به آینده و به خدایتان زیاد فکر کنید چون او خالق عشق است. اگه به یک عشق واقعی فکر می کنید خدا بهترین و بزرگترین عاشق است پس بهترین الگو در نزدیکی شماست.

19. از عشقتون سو ء استفاده نکنید
نزارید عشقی که دوست دارید طرفتون بهتون داشته باشه باعث بشه اون چیزی رو از دست بده و یا بعدا پشیمون بشه. باهاش زیاد در مورد این موضوع حرف بزنید. بیش از خودتون به فکر اون باشید تا به این صورت عشق خودتون رو ثابت کنید.

20.رثابت کنید یک همدم خوب می تونید باشید
به طرفتون این اطمینان رو بدید که می تونه با شما درد و دل کنه و رازهای خودش رو بهتون بگه. باید بهش ثابت کنید بهترین مأمن اسرار و یا همدرد براش هستید. چون معمولا افراد رازهای دل و درد و دل هاشون رو به نزدیکانی که خیلی دوسشون دارند میگند پس از این طریق شما می تونید فرد مورد علاقه طرفتون باشید.

قدرت عشق رو باور داشته باشید که می تونه آدمی و زندگیش رو به کلی متحول کنه، پس عاشق باشید و دیگران رو عاشق کنید.

منبع : افغان نیوز
اشتراک ایمیل های شبانه
آبونه 1دوست بشین
تا لیست آخرین مطالب سایت هر شب براتون ایمیل بشه
 
این صفحه رو
 
توئیتش کن تو فیسبوک شیر کن برای فرند فید بفرست به تامبلر بفرست چاپش کن
 
 
امتیاز بدین
لطفا برای تشخیص مطالب بهتر ، به این مطلب امتیاز بده
 
آمار امتیازات
برای استفاده از امکانات جدید سایت ، با یک دوست دوست بشین
 
 
نظر های داده شده
تا این لحظه 151 نظر برای این مطلب ثبت شده. شما هم اینجا نظرت رو برامون بنویس
 
ساحل
5 سال پیش
مرسی خیلی خوب بود
سعید
2 سال پیش
واقعا خیلی تنهام دارم از تنهایی رنج میبرمخیلی تنهام حتی تنهاتر از گوشه ی خرابات
سپیده
2 سال پیش
گاهی وقتا تنها بودن بهتر از داشتن چندتا آدم بی رحم و سرخوشه که دل آدمارو به بازی میگیرن لطفأ از این راهنمایی هایی که شد برای آدمای بالیاقت استفاده کنید.مرسی
رویا
2 سال پیش
عزیزانم مرسی خیلی خوب بودن
کامران
23 ماه پیش
سلام ساحل خانوم ب عشقت رسیدی
غزل
21 ماه پیش
ایول خیلی باهات موافقم
حسن
17 ماه پیش
واقعا درکتون میکنم خیلی وقتا تنهایی بهتر از این هستش که بخوای عشق دروغی داشته باشی
شاهرخ
5 سال پیش
دست شما درد نکنه خیلی خوب بود
نازی
5 سال پیش
خوب بود
حسنا
5 سال پیش
سلام خیلی خیلی عالی بود و ازش استفاده کردم واقعا ممنونم موفق باشید
ناهید
5 سال پیش
خوب بود. لطفا راجع به کسانی که روابطشون تیره شده هم بنویسید. مرسی
هلیا
4 سال پیش
خیلییی عالی بود....
الیاس ساکی
4 سال پیش
خیلی خیلی عالی بوددستتون درد نکنه.راه حلهای قشنگی بودن
عفت
4 سال پیش
خیلی عالی بود.
عفت
4 سال پیش
لطفاً از این جور مطالب به آدرس ایملم بفرستید. مرسی
ميثم
4 سال پیش
خوب بود
کیمیا
4 سال پیش
نمی شه بیش تر راهنمایی کنید؟
وحید
4 سال پیش
خیلی خوب ولی اگه میشه راهنمایی بیشتری کنید ممنون
شادی
4 سال پیش
خوب بود کمک کرد
طرلان
4 سال پیش
ممنونم بابت اطلاعاتتون.
اتوسا
4 سال پیش
اطلاعات بسیار عالی بود اما اگر من اینکارا ها رو انجام بدم از کجا بفهمم که جواب داده /لطفا توضیح بدید که نشانه های عاشق شذن یک پسر چیه؟
هلما
2 سال پیش
اینا هیچ وقت عاشق نمیشن
یه عاشق
2 سال پیش
اصلن هم اینجور نیست .فکر نکنید فقط پسرا از عشق فقط هووس رو بلدن . اینو بدونید . و عشق واقعی اینه که فقط یه نفر تو قلبتون باشه . برام دعا کنید . به عشقم برسم . ممنون . یه بیماری هم دارم برای اونم دعا کنید . خیلی ممنون
غزل
21 ماه پیش
هلما جان اگه ادم مورد نظرت ازت تنفر داره.بهتره اول باهاش صمیمی بشی البته باید بگم خیلی زود صمیمی نشو.کم کم کار خودتو بکن وبعدش ازش فاصله بگیر جوری که خیلی کم تورو ببینه اینطوری شاید بتونی اونو عاشق خودت کنی والبته باید بگم خیلی هم ازش فاصله نگیر
سامانتا
4 سال پیش
اطلاعاتت کافی بود.مرسی!
سمیرا
4 سال پیش
خوبه ممنون..فقط اگه میشه کاملتر بگین ممنون میشم
1 دنیا تشکر
سینا
4 سال پیش
من این روشو استفاده میکنم ولی اگه جواب نداد چی؟
احمدرضا
4 سال پیش
مرسی عزیزم، واسم دعا کن.آخه خیلی دوسش دارم ولی اون حتی به اندازه یه نخود هم بهم فکر نمی کنه>از شانس بد من اون هم خوشگله هم یکی یه دونه هم پولدار هم نجیب هم محجوب کلا همه چی تمومه ولی من فقیرم تنها داراییم خداست و فقط از خدا می خوامش
علی اصغر اسماعیلی
4 سال پیش
سلام .همش را که نخوندم اما اون هایی هم که خوندم خیلی خوب بود
فرزاد
4 سال پیش
واقعا عالی بود و همچنین موثر این راهکارها واسه من که عالی جواب داد سپاسگذارم .
اوا
4 سال پیش
عالی بود ممنون
مونا
4 سال پیش
عالی بود مرسی
ندا
4 سال پیش
خیلی خیلی خوب بود مرسی ممنون
مهسا
3 سال پیش
خوب بود ولی کاش چندتا طرفندهم یادمیدادین
علی
3 سال پیش
خوب بود عالی بود
دنیا
3 سال پیش
یکی از راه حل هارو امتحان کردم بهش کادو دادم و بهم گفت کارتون ناشایست بود تازه کادو رو هم قبول کرد ولی حتی استفاده هم نکرده گزاشته توکمد اتاقش .راستی این آقا پسر همکارمه نمیتونم خیلی جلب توجه کنم اگه میشه یه چند تا راه حل به ایمیلم بفرستید
محمد
3 سال پیش
من یکی رو خیلی میخوام الانم باهاشم ولی بعضی وقتا میپیچونه لطفا راهنماییم کنین میخوام عشقمون دو طرفه بشه
سعید
3 سال پیش
عالیییی بود خیلی نوشته قشنگی بود موفق باشی
صبا
3 سال پیش
واقعا عالی بود.اما من نه میتونم بهش کادو بدم نه چیزی!از من خیلی خجالت میکشه!نمیدونم چرا!کاش علت بی محلی کردن هاش رو هم هم برامون بنویسید.ممنون
فاطیما
3 سال پیش
به نظر شما جواب می دهد چون من می ترسم
فاطیما
3 سال پیش
بعضی وقت ها با خودم می گم کاش اونم منو دوست داشت
دریا
3 سال پیش
بسیار خوب و مختصر
پریسا
3 سال پیش
دعا کنید عاشقم بشه.... خیلی عالی بود ممنون!....
كيا
3 سال پیش
واقعا خیلی خوب بود.از این بهتر نمیشد
شاهين
3 سال پیش
مرسی خیلی خوب بود ولی من مشکلم اینکه کسیو که دوسش دارم خیلی مغروره با هیج بسری هم میونه ی خوبی نداره ولی به من إبرازه علاقه میکنه ولی من از إبرازه علاقه بهش میترسم میترسم ناراحت بشه اکه میشه میشه کمکم کنید
مریم
3 سال پیش
عالی بود امیدوارم همه موفق بشوند
سعید
3 سال پیش
مرسی خوب بودممنون
سعید
3 سال پیش
مرسی خیلی خوب ولی عشق من خیلی مغروره
زهرا
3 سال پیش
خوب بود اما من عشقم منو فراموش کرده الان با یکی دیگس و من و موندم وتناهییم وشکستی بزرگ کاش به منم فک می کرد
محمد
3 سال پیش
زهرا نا امید نباش اون هنوز به فکر تویه میخاد تو خودتو نشون بدی برات ارزویموفقیت میکنم
متین
3 سال پیش
من یکی رو پیدا کردم که همدیگه رو دوست داریم ، امیدوارم با این کارا عشقمون به هم بیشتر بشه عزیزم اگر این پیام رو میخونی باید بگم دوست دارم یه عالمه
حسین
3 سال پیش
slm
hossein tehran
0935 7 690 691
زهرا
3 سال پیش
من عاشقشم دعا کنید اونم عاشقم باشه
سحر
3 سال پیش
من خیلی عاشقشم اما اونن میگه عاشقم نیس فقط دوسم داره..چند روزه فقط گریه میکنم تورو خدا برام.دعا کنین توروخدا دعا کنید این اوضاع عوض شه...من واقعا ناراحتم
ناشناس
2 سال پیش
نگران نباش سحر خانم... درست میشه.
امیر
13 ماه پیش
نگران نباش منم اینطوری شدم درست میشه خیلی گریه می کنی ولی بلاخره خوب میشی
سارینا
3 سال پیش
من با شک و تردید دارم زندگیمو از بین میبرم

سمیه
3 سال پیش
بسیار خوب بود. دعام کنید ی مورد عالی برام پیش اومده خدا جورش کنه
احسان
3 سال پیش
سلام فقط میتونم بگم کسی دنبال دوستی بود اصل بده به این جمیل messiehsan@gmail.com من احسان 15 مشهد هستم. بای
ناشناس
2 سال پیش
درسته به اینایی که تو سایتتون گاشتید اعتقاد دارم اما اگه کسی به عشقش شک کنه اونوقت تکلیفش چیه ... من با ندونم کاریام باعث شدم عشقم افسردگی بگیرهو معتاد بشه الانم زیاد نگذشته اما می خوام همه چی دوباره درست بشه... لطفا کمکم کنید
محسن
2 سال پیش
مطالب خوبی نوشتی و نکته های خوبی اشاره کردی فرد موفقی خواهی بود...
سارا
2 سال پیش
من تازگیا باپسری اشنا شدم ولی .دوستش ندارم خیلی پسر خوبی.15 سالمه انم 17 الان چی کار کنم.
ندا
2 سال پیش
عالى بود مرسى من تازگیا عاشق یه پسرى شدم خیلى دوسش دارم استادمه ٢٢سالشه مجرده روز هاى زوج باهاش کلاس دارم نمیدوم دوستم داره یا نه هر شب تو رویاهام باهاشم خواهش میکنم کمکم کنید اگه میشه راهنمایى هاتونو به ایمیلم بفرستید دوستتون دارم
مینا مومنی
2 سال پیش
براش این گل رو بفرست ببین عکس العملش چیه
http://www.gerdook.com/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87-%D8%AA%D9%88%D9%84%D8%AF/%D8%AC%D8%B9%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D9%84-%D8%AF%D9%88-%D8%B1%D9%86%DA%AF-detail
فاطمه
2 سال پیش
راه حل های خوبیه اما برای من ک روم نمیشه باهاش حرف بزنم خیلی سخته
رضا هادیان
رضا هادیان
23 ماه پیش
اگه دوستش داری خجالت بذار کنار .دیر نشه
نازنین
2 سال پیش
سلام من یه سوال داشتم طرف مقابلم بهم گفت از من خوشش نمیاد ولی بعضی اوقات با هم حرف میزنیم و مهربونه،میخواستم بدونم چه جوری باید باهاش حرف زد
الی
2 سال پیش
مطالبتون عالی بود .مرسی
حسین
2 سال پیش
واقعا نمی دونم چطور تشکر کنم دقیقا همونی بود ک من می خواستم ولی ی کم دلسرد شدم آخه با این چیزایی ک شما گفتین فکر کنم خیلی خراب کردم

حسین
2 سال پیش
اگه میشه لطفا ی کم در مورد کنترل احساسات یا همون مورد اولتون توضیح بدین واقعا نمیتونم جلوش خودمو کنترل کنم حتی چن مرتبه با هم بحثمون شده ک چرا بیش از حد جلو دیگران بهش توجه میکنم اخه همکارمه و متاسفانه تو محیط کار ما ادم چرت زیاده
الیناجوووووووون
2 سال پیش
rah hal haton khihi khub bod misi vali javab nadad akhe khiii sangdel boood toge

روشنک
2 سال پیش
من حدود دوماه است با یکی آشناشدم،پسرخوبیه.اوایل خیلی بیشتر درارتباط بودیم.اما الان نه.حس میکنم سرد شده. اما بهم میگه :گرفتار کار. ودانشگاهم. وحق ندارم با کس دیگه باشم.بعضی وقتا دعوامون میشه اما دوباره آشتی.نمیدونم آخرش چی میشه
جلیل
2 سال پیش
دخترها چند دسته اند

1. گروهی از دخترها اصلا اهل عشق وعاشقی نیستنند
2.گروهی فقط برای پول و شارژ دوس میشن
3.گروهی از دختر ها فقط یک نفرو دوس دارن و عاشقشن
4.گروهی هم با 10000 نفر رابط دارند خدا این گروه را لعنت کنه
عاشق
2 سال پیش
من یک دوهفته ای است که بایک دختر که 14 سالشه آشنا شدم هروقت منو میبینه نیش خند میزنه ولی همین که میخوام باهاش صحبت کنم جوابمو نمیده آیا واقعا منو نمی خواد تورو خداکمکم کنید من خیلی دوسش دارم
زهرا عاشق مرتضی
2 سال پیش
من عاشقشم در حدی که با تیغ اسمشو روی دستم نوشتم.ولی اون نمیدونه .تروخدا کمکم کنید دارم روانی میشم
زهرا عاشق مرتضی
2 سال پیش
برام دعا کنید
مپ گان
2 سال پیش
سلا م من خیلی نارحتم چون دیونه بار یکیو دوست دارم اما ون نه نمی دونم شاید ونم دوسم داشته باشه اما فک نمی کنم برام دعا کنید لو تفن
م پ گان
2 سال پیش
محمد فیرو زی دو ست دارم چرا نمی فهمی
محمد
24 ماه پیش
سلام ،ممنون از راهنمایی شما اگه میشه در مورد اولین گام برای با دختر دوست شدن رو توضیح بدید،مرسی
محمد
24 ماه پیش
سلام،ممنون از راهنمایی شما اگه میشه در مورد اولین گام برای دوست شدن با دختر توضیح دهید،ممنون میشم
پریا
24 ماه پیش
محمدصادق نعمتی عاشقتم بفهم
عاشق واقعی
24 ماه پیش
محمدم خیلی دوست دارم نفسم تو که نیستی انگار دارن منو با خنجر میزنن تنهام نزار عشقم هیچوقت تنهام نزار عاشقتم
ستاره
24 ماه پیش
عالیییی عالییی هزارتا بوس براتون
امین
24 ماه پیش
باسلام.راستش من یکی رو دوست دارم که من اونو میشناسم ولی اون منو نه .خیلی ازش خوشم میاد به نطرتون برای شروع باید جکار کنم ؟لطفا جواب رو به جیمیلم ارسال کنید ممنون
هلن
23 ماه پیش
من واقعا عاشقم و از مطلب هاتون ممنونم
فرشاد
23 ماه پیش
همه درک میکنم به قول تتلو تا حرف از صداقت شد صدا قطع شپ دوستت دارم دانشجوم
کامران
23 ماه پیش
سلام بچه هاامیدوارم تک تکتون خوب باشین باید کنار بایین نمیخوام از خودم بگم بیخیال به سلامتی اونای که آرزو بودن ولی خاطره شدن دوستون دارم خوشبخت بشین
کامران
23 ماه پیش
کسی دیگه ای رو دوست ندارم که بنویسم دوست دارم
عاشق واقعی
23 ماه پیش
سلام . چیزای زیادی راجب عشقم شنیدم خیلی بد نیستا ولی من ناراحتم . خودش میگه واقعا عاشقمه ولی خیلی دوس دارم بفهمم واقعا دوستم داره یا ن . برام دعا کنید به عشقم برسم
بهار
21 ماه پیش
مهرداد دوستت دارم خر نفهم بفهم البته میدونه ها ولی خو ضرر نداره راه حلتون خوب بود ولی این نفهمه به روش خودم عاشق میشه
عاشق تنها
21 ماه پیش
منم ازسوم راهنمایی بایه پسر دوست شدم خیلی دوسش داشتم دوم دبیرستان بودم رفت با دوستم دوست شد هنوزم دوسش دارم نمیخوام فراموشش کنم توروخدا کمکم کنید
عاشق تنها
21 ماه پیش
اون ازم متنفره بهش زنگ میزنم میگه مزاحمم نشو به نظرتون من راهی دارم
غزل
21 ماه پیش
عاشق تنها منم مشکل تورو دارم لطفا کمکمون کنید باو
غزل
21 ماه پیش
سلام من عاشق پسرداییمم اسمش حامد.18 ساله منم15 خیای دوسش دالم این موضوعو بهش فهموندم اما اشتباه کردم الان ازم متنفره وازم فراغر میکنه لطفا بگید چکار کنم
رستم
21 ماه پیش
باسلام، من فقط عاشق خداوند هستم و همه بندگان خوبش دوست عزیز واقعا خیلی خیلی عالی بود مرسی
نوید
21 ماه پیش
سلام.مطالبتون مفید بودممنون ازتون.غزل خانوم شما اشتباه کردید به کسی که دوستش دارید فهموندیددوستش دارید.معمولا مردا دخترای رودوست دارن که بی محلشون میکنن .زیاداهمیت ندید که متنفرشده مهم اینکه خدا ازتون متنرنباشه .
محمد
20 ماه پیش
دمتون گرم هرچی بگم بازم کمه واااقعععاا ممنون
مهدی
20 ماه پیش
فوق العاده بود
مهدی
20 ماه پیش
بسیار بسیار عالی و تاثیر گذار بود
ریحان
20 ماه پیش
ناهیددیگه ازت بدم میاد
هانیه
20 ماه پیش
عالی بود. من همیشه جلو احساساتمو میگیرم تا عاشق کسی نشم.
مهری
20 ماه پیش
سلام ببخشید میشه از این جور مطالبات رو واسم ایمیل کنید..ممنون میشم..یکیو دوست دارم نمیدونم چجوری بهش نشون بدم....فامیل هستیم ولی با هم ارتباط نداریم..فقط با اس یا پیام
مهری
20 ماه پیش
ازتون خواهش میکنم..تا دیر نشده..
فرشید یدی
19 ماه پیش
سلام ظاهرا ڪه عالے بنظر میرسه ،امیدوارم بدرد بخوره واسه تمام عاشقا،یاعلے
مهرداد
19 ماه پیش
انگار خوبه
ااناز
17 ماه پیش
منم یکیو دوست دارم خیلی زیاد اما اون منو دوست نداره
ااناز
17 ماه پیش
چکار کنم که منو دوست داشته باشه
سارا
16 ماه پیش
من با ی نفر دوست شدم فقط واس پرکردن تنهاییم.قرارشده احساسات رووارد دوستی نکنیم چواون ب هیچ وجه قصدازدواج بامن رونداره.ب نظرتون میتونم ب خودم علاقه مندش کنم؟
مریم
15 ماه پیش
ممنونم گزارشاتتون عالی و درست بود که همه این کارارو انجام دادم وخداروشکر همه چی به خوبی بود
سجاد
15 ماه پیش
سلام.خوب بود اگه بتونیم همه ی مااز مطالب بجا و به موقع و برای عشق واقعی استفاده کنیم نه هرجایی وهر عشقی. مرسی
لیلا ی دل شکسته
14 ماه پیش
دوس پسرم باهام قهر کرده،،یه هفته است حتی یه پیام هم بهم نداده،دارم میمیرم از دلتنگی،،تو این رابطه کسیکه عاشق منم،،بخاطر همین میدونه واذیتم میکنه،،،قدرت نه دست هیتلر است نه دست کسانی که جنگ به پا کردن،قدرت دست کسی است که میداند دوستش داری...
ترنم
14 ماه پیش
جالب بود . ولی مردم الان دیگه زرنگ شدن . ماف بگیم فرحزادرو رفتن . نیازی به این همه کارنیست!مخصوصااگه کسی که دوسش داشته باشی پلیسم باشه
ترنم
14 ماه پیش
وقتی نردیکشم چشماش یه برقی میزنه . چشماش میخنده . حسم بهم میگه دوستم داره .
محسن
12 ماه پیش
تشکر ، کمک کرد
نا مشخص
12 ماه پیش
من همه ی اینکار هارو کردم اما دختره علاقه ای به من نداره
محمد
12 ماه پیش
عالی بودممنون من یکیودوسدارم اونم دوسم داره ولی همش دعوامون میش چیکارکنم دیوونه شدم دارم اذیتش میکنم همشم تقصیره منه میترسم ازم سردبش کمکم کنید
محمد
12 ماه پیش
راسی ی چیزی اقافرشادگل تتلونیس ک میگ تاحرف ازصداقت شدصدات قط شدارمینه
پریا
11 ماه پیش
عالی بود.دستتون درد نکنه امیدوارم که روی عشقم تاثیر مثبت بزاره چون دیگه دارم کم کم دیوونه میشم
علی
10 ماه پیش
عالی بود اگه اصلا متونی بهش نزدیک بشی این حرف ها را بهش بزنیم چکار کنیم خواهش میکنم یک جواب کامل بهش بدید
عاشق کوچک
7 ماه پیش
من 14سالمه عاشق یک دخترم12سالشه من اونو خیلی دوست دارم دختر داییمه مامانش من دویت داره اونم میگه عاشقمه ولی خیلی قشنگه یکی از پسرا فامیل اونم میخادس ازدیتش میکنه به نظرتون چکار کنم ?دارم کلافه میشیم لطفا راهنمایی کنید پست بزارید میبینم عاشقشم
مهناز
6 ماه پیش
خیلی گند بپد
محمد
6 ماه پیش
فقط فقط فقط فقط فقط فقط فقط نکته 12 12 12 12 12 12 12 به نظرم جواب میده عالیه
هانی
5 ماه پیش
حتی به زور جواب سلام منو میده ولی سعی میکنم عاشقش کنم حتی به خاطرش دستمو باتیغ خط خطی کردم اگه جواب نداد میرم سراغ قرص هانی 14 ساله
خر خدا
5 ماه پیش
خدایا کمکم کن
خر خدا
5 ماه پیش
من از یه پسر که نمیتونست حرف بزنه شما ره گرفتم وچون دوستشم کنار اون میخواست بهم شماره بده و دد از دوستش گرفتم ناراحت شد خدا منو ببخش
یاد یار دیرین
5 ماه پیش
5ساله منتظرم برگرده و دوباره عاشقم باشه،،عشقی که فقط بخاطر حرف اطرافیان وپدر مادرش و ی اشتباه کوچیک از من که گفتم یا من یا بابات،،،سالهاست حسرتش میکشم،،واقعا عاشقشم اما اون نمیخواد برگرده،، فقط راه حل بدین،،ترو نصیحت نکنیم،،قلبم نمیزاره مغزم کار کنه،ممنون
علی
5 ماه پیش
یه نفرو دوست دارم نمیدونم اونم دوسم داره دعا کنید دوسم داشته باشه
محمد
3 ماه پیش
انشالله مال تو دوستت داشته باشه مال من که گفت دوسم نداره یکی دیگه را می خواد
یکی
4 ماه پیش
این کارا هیچکدوم جواب نمیده چون من همه ی این راه کار ها به صورت خیلی اتفاقی انجام دادم شاید بهتره بگم ذاتی بوده اما بین دو راهی ام هم منو دوست داره و رفتاراش حرفاش و عملش اینو نشون میده از طرفی میگه خواهرمی دوستت دارم
محمد
3 ماه پیش
تنهایی من شرف داره به عشق های ساعتی شما پس سعی می کنم همیشه تنها باشم
عسل
3 ماه پیش
دستتون درد نکنە
نیایش
3 ماه پیش
یه مش بچه ریختن اینجا و از تغییرات هورمونیشون به عنوان عشق یاد میکنن. بسه دیگه . کی برای پسر 14 ساله نت وصل کرده که بیاد اینجا تغییرات هورمونیشو برای ما شرح بده اخه
فاطمه
3 ماه پیش
من خیلی دوسش دارم ولی اون میگه در حد یه دوست معمولی دوسم داره و نمیخاد وابسته و اذیت بشم خیلی خیلی دوسش دارم گفته اگر بفهمه واقعا وابستشم کم کم میره
حسین
3 ماه پیش
حنا خانومم خییییلی میخوامت تو رو خدا برگرد دارم از دوریت میمیرم
ابوالفضل دهقانی
2 ماه پیش
مرسی که هستید
ابوالفضل دهقانی
2 ماه پیش
مرسی که هستید
مرتضی
2 ماه پیش
خوب بود حتما از نوشته هاتون استفاده میکنم مرسی
سجاد
2 ماه پیش
سلام.حاتون خوب باشه انشاالله .در مورد دوستی و دوست داشتن یه چیز بگم رات و اسون.تنها راه عاشق کردن کسی یعنی اون چیزهایی رو که دوس دارن بی احتنایی کنین یا خلافش رو تایید کنیین.می تونیین امتحان کنین.باتشکر.کمک خواستین هستم.
محمد
2 ماه پیش
سلام من همه این نکات رو رعایت کردم فقط این وسط یه مشکله بزرگ داریم اونم اینه که عشقم از این میترسه که خونوادش بفهمن جریانو و دیگه نذارن باهم باشیم و رابطمون به کلی قطع شه و دلش میخواد تا روزه خواستگاری رابطه کمرنگ تر باشه و من میترسم اتفاقی بیوفته...
اسرا بانو
1 ماه پیش
برو خاستگاریش نگو نمیشه اگه توکل کنی حله .
محمد
2 ماه پیش
ازتون میخوام با توجه به متنه بالا راهنماییم کنید با تشکر
ناشناس
2 ماه پیش
عالی بود ممنون
کیان
1 ماه پیش
به سلامتی عشق و امید زندگیم زهرا امیدوارم همه به عشقتون برسید.
نگار
4 هفته پیش
من از بیشتر اینا استفاده کردم ولی اون اصلن عین خیالشم نیست اصلا بهم توجه نمیکنه،از اون گذشته هم یکی تو زندگیشه و این خیلی اذیتم میکنه،حتی وقتی باهاش حرف می زنم سرد جواب میده واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم حتی بهشم گفتم که دوسش دارم.لطفا کمکم کنین
عاشق
3 هفته پیش
سلام من عاشق یه دختری ام که به تازگی خواهرش عروس عمم شده قراره عید یه مراسم کوچولو بگیرن چیکار کنم اون دختری که دوستش دارم بهش توجه کنه چی بپوشم یا به نظر شماها به پسر عمم که شوهر خواهرش شده بگم که بهش بگه دوستش دارم ؟
مرجان
1 هفته پیش
برو خواستگاریش چرا ب اینو اون بگی؟؟بخانوادت بگو
عاشق
4 روز پیش
خب سنم پایینه تازه 19 سالمه اصلا دوست ندارم زود زن بگیرم ولی از طرفی هم خیلی میترسم از دستش بدم از وقتی دیدمش به هیچ دختری نگاهم نکردم از بس تو فکرشم فقط اشتباهم این بود خیلی دیر بهش گفتم وقتی اون با یکی دیگه دوست شده بود البته الان به هم زده
عاشق
3 هفته پیش
البته اینم بگم یه بار بهش گفتم دوست دارم به خاطر یه پسر که الان باهاش به هم زده گفت دوست نمیشم
مائده
3 هفته پیش
حسین جانم.عزیزه دلم عاشقتم.خودتم میدونی به اندازه خدا دوستدارم.پس همیشه کنارم بمون.میدونی که بدون تو میمیرم.
مرجان
1 هفته پیش
منبرای اولین بار عاشق شدم خیلی هم دوسش دارم اونم همینطور خیلی دلبستگی شدیدی بهم داریم اما از نظر طبقاتی از هم فاصله داریم و خانواده من خیلی سختگیره:'( دعا کنید ما بهم برسیم .من باید چجوری خانوادمو راضی کنم؟؟؟
کابلی
6 روز پیش
من یکیو واقعا از تهح قلبم دوست دارم همه کار کردم ک راضی بشه باهم باشیم ولی میگه ن جالب اینک من حس میکنم از من خوش میاد. چون هواسش به من هست همیشه. دیدم ک وقتی با دخترای دیگ گرم میگیرم ناراحت میشه ولی بازم میگه ن. من خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی دوستش دارم
 
نظر بدین
ممنون که لطف میکنی و با نوشتن نظرت دلگرممون میکنی
 
برای استفاده از امکانات جدید سایت ، با یک دوست دوست بشین
 

زن و شوهری که تاکنون 15 بار با هم ازدواج کرده اند!
زن و شوهری که تاکنون 15 بار با هم ازدواج کرده اند!
این زوج که سوران و ایوان مانی نام دارند هردو کالیفرنیایی هستند. آنها در سال 1996 ازدواج کرده اند و بعد از اولین سال ازدواج تصمیم گرفته اند که این اتفاق خوشایند را تکرار کنند اما هر بار در یک کشور.

بیوگرافی کامل کیوانچ تاتلیتوگ (نقش مهند) در سریال عشق ممنوع
بیوگرافی کامل کیوانچ تاتلیتوگ (نقش مهند) در سریال عشق ممنوع
کیوانچ تاتلیتوگ (Kıvanç Tatlıtuğ) متولد 27 اکتبر 1983 (5 آبان 1362) یک هنرپیشه و مدل ترکیه ای است.
 
 
 
سن دوستی :
5 سال
رتبه دوستی :
239
امکانات
مطالب

 
شما هم میتونی اینجا کلیک کنی ، فرم همکاری رو پر کنی و یکی از تهیه کننده های یک دوست باشی !
© 2008-2013 1Doost dot com. All rights reserved.
اعضا
منوی اصلی
تا هر شب مطالب سایت براتون ایمیل بشه


دانلود نسخه اندروید یک دوستValid XHTML 1.0 Strict
[Valid RSS]
 


خوانندگان ثابت اخبار