Today Photo

اسرار مثلث برمودا

ماورای طبیعت | اسرار مثلث برمودا والا واسه خودمم جالب بود بدونم این مثلث برمودا چیه و چجوریه و وقتی فهمیدم خیلی هم شکل مثلث نیست تعجب کردم . اینکه این همه وسعت داره و اینکه هنوز کاملا کشف نشده و هنوز هم ...
 

بله هنوز هم نتونستن مشکلش رو حل کنن . من فقط چند مدل اطلاعات قدیمی و جدید داشتم که جمع کردم همه رو اینجا . امیدوارم مفید باشه .....

 

کلیات ...

در اقیانوس اطلس، منطقه شگفت انگیزی وجود دارد که تاکنون، تعداد زیادی از هواپیماها و کشتی ها، بی آنکه نشانه ای از خود برجای گذارند، به طرز اسرارآمیزی در آنجا ناپدید شده اند. این منطقه مرگبار که اصطلاحا «مثلث برمودا» یا «مثلث شیطان» نامیده می شود، از شمال به جزیره «برمودا» از باختر به « فلوریدا» و از سوی خاور به نقطه ای از اقیانوس اطلس محدود میشود. حوادث شگفت انگیزی که در این نقطه از عالم اتفاق افتاده، دانشمندان را بر آن داشته است تا در « مثلث برمودا» به مطالعه و کاوش بپردازند و در رابطه با این حوادث، نظریات گوناگون ارائه دهند، ولی این کوشش ها، تا کنون کمکی به حل معما نکرده است.

 

اولین اتفاق ...

در حدود ساعت 5/10 شامگاه 29 ژانویه 1948 هواپیمای بزرگ چهار موتوره بریتانیا موسوم به « استار تایگر» هنگامی که با 26 مسافر و خدمه بر فراز « مثلث برمودا» پرواز می کرد، ناگهان به طرز اسرارامیزی ناپدید شد و دیگر هیچ خبری از آن به دست نیامد.

چند دقیقه قبل، تنها یک پیام رادیویی از خلبان هواپیما دریافت شده بود که اعلام کرده بود « هوا خوب است و هیچ مانعی وجود ندارد»

با این حال، هواپیمای « استار تایگر» ناپدید گردید و معلوم نشد چه بلایی بر سر آن آمد. در ساعت 45/7 دقیقه بامداد روز 17 ژانویه 1949 کاپیتان با هواپیمای خود از فرودگاهی در جزیره « برمودا» به هوا برخاست تا به «کینگستون» واقع در « جامائیکا» برود، ولی این هوایما نیز هنگام عبور از فراز « مثلث برمودا» به سرونوشت هواپیمای قبلی دچار گردید. کاپیتان 40 دقیقه پس از پرواز، طی یک تماس رادیویی، وضع هوا را عالی توصیف کرد و با اطمینان گفت که به موقع به « جامائیکا» خواهد رسید.

ولی این آخرین پیامی بود که از خلبان هواپیما دریافت شد و پس از آن، فقط سکوتی اسرار آمیز بر قرار گردید.

برای یافتن این هواپیما، قطعات شکسته آن، و یا حتی آثار روغن و بنزین بر سطح آب که می توانست سرنخی به دست دهد، جستجوی گسترده ای به عمل آمد، لیکن این جستجو کاملا بی فایده بود. پیش از ناپدید شدن این دو هواپیما، حادثه شگفت انگیزی در مثلث برمودا رخ داده بود که توجه همگان را به خود جلب کرد و در حقیقت وجه تسمیه «مثلث برمودا» از آنجا ناشی شد.

 

وجه تسمیه «مثلث برمودا» ...

در روز 5 دسامبر 1945 پنج بمب افکن از نوع «اونجر» به منظور انجام یک پرواز تمرینی که پرواز شماره 19 نامیده می شد، از پایگاه نظامی « فورت لودردیل» واقع در « فلوریدا» به هوا برخاستند . طبق برنامه ، آنها می بایستی یک مسیر مثلث شکل را طی کنند و دوباره به پایگاه بازگردند.

قبلا چندین بار چنین تمرینی را انجام داده بودند، از این رو این ماموریت بر ایشان دشوار نبود. از سوی دیگر، خلبانان و خدمه این پنج بمب افکن را افرادی با تجربه و ماهر تشکیل می دادندم. و همه هواپیماها مجهز به بهترین دستگاه بی سیم و تجهیزات هوانوردی بودند.

در ساعت 10/2 دقیقه آن روز، هر پنج بمب افکن به هوا برخاستند و با آرایشی زیبا و سرعتی در حدود 200 مایل در ساعت به سوی خاور به پرواز در آمدند.

در ساعت 45/3 دقیقه، حادثه وحشتناکی رخ داد. ستوان «تایلو» فرمانده این اسکادران طی تماس رادیویی با برج مراقبت فریاد زد:

- برج مراقبت ... وضع اضطراری پیش آمده ... انگار ما از مسیر خود منحرف شده ایم... ما قادر نیستیم زمین را ببینیم... تکرار می کنم ... ما قادر نیستیم زمین را ببینیم.

مسئول برج مراقبت پرسید:

- حالا در چه موقعیتی هستید؟

- موقعیت خود را به درستی نمی دانیم ... اصلا نمی دانیم کجا هستیم . به نظر میرسد راه را گم کرده ایم.
مسئول برج مراقبت از این سخن بر خود لرزید. چگونه ممکن بود پنج هواپیما، با سرنشینان پر تجربه خود، در شرایطی که هوا کاملا مساعد بود راه خود را گم کنند.

برج مراقبت گفت:

- طاقت داشته باشید. به سوی غرب پرواز کنید.

ستوان « تایلور» پاسخ داد:

- ما اصلا نمی دانیم غرب کجاست... همه دستگاه ها از کار افتاده ... همه چیز شگفت انگیز است. هیچ جهتی را نمی توانیم تشخیص دهیم. حتی اقیانوس شکل دیگری به خود گرفته است...

چند لحظه بعد، دوباره صدای ستوان« تایلور» به گوش ریسید که دیوانه وار فریاد زد:

- ما وارد آب های سفید می شویم ... خطر همچون دشنه ای به سوی ما می آید... کمک ... کمک ...

و این آخرین پیام ستوان « تایلور» بود و صدای او برای همیشه خاموش شد. مسئولان فرودگاه، وضع اضطراری اعلام کردند و یک هواپیمای « مارتین مرینر» با 13 سرنشین و مجهز به کلیه وسایل نجات از زمین برخاست تا به جستجوی پنج هواپیمای بمب افکن بپردازد، ولی شگفت اینکه این هواپیما نیز به همان سرنوشت پنج بمب افکن دچار گردید و برای همیشه ناپدید شد.

در ساعت 4/7 دقیقه بعد از ظهر آن روز، برج مراقبت نیروی دریایی در « اوپالوکا» پیام ضعیفی دریافت کرد که مربوط به یکی از هواپیماهای پرواز شماره 19 بود. عجیب آن بود که به موجب پیش بینی، موجودی بنزین آخرین هواپیما می بایستی تقریبا دو ساعت پیش تمام شده باشد، در حالی که هنوز در آسمان بود.

سپیده دم روز بعد، 242 فروند هواپیما و 18 فروند کشتی به جستجوی هواپیماهای گمشده پرداختند، ولی اثری از آنها نیافتند. انگار این هواپیماها، قطره ای شده و به درون اقیانوس فرو رفته بودند.

هرگاه فرض کنیم که این پنج هواپیمای بمب افکن، در آسمان با یکدیگر تصادم کرده اند، می بایستی قطعات شکسته هواپیما و یا آثار و علائمی از این تصادم پیدا می شد و از سوی دیگر هنگامی که ستوان«تایلور» وضع اضطراری اعلام کرد، برخی از خدمه هواپیما می توانستند به وسیله چتر نجات، خود را از مهلکه رهایی بخشند، یا پس از سقوط در آب از وسایل ایمنی نظیر تشک های بادی و جلیقه های نجات استفاده کنند، در حالی که معلوم نیست چرا هیچ یک از این اقدامات صورت نگرفت . هواپیمای « مارتین مرینر» که به کمک این پنج هواپیما شتافته بود، به گونه ای ساخته شده بود که می توانست روی آب بنشیند، در حالی که این هواپیما نیز بی آنکه با برج مراقبت تماس بگیرد، به طرز اسرارآمیزی ناپدید شد.

واقعیت حادثه تا به امروز کشف نشده و این ماجرا همچنان در شمار یکی از اسرار حل نشده عالم، باقی مانده است. پس از این رویداد، تعداد زیادی هواپیما و کشتی همراه با سرنشینان آنها در منطقه مثلث برمودا ناپدید شده اند که تا کنون اثری از آنها به دست نیامده است و این حوادث موجب شده که دانشمندان نظریات گوناگون در رابطه با « مثلث برمودا» ارائه دهند.

 

 

 

نظریات دانشمندان ...

پاره ای از این دانشمندان بر این اعتقادند که از مثلث برمودا، دریچه ای به دنیای دیگر گشوده می شود و این کشتی ها و هواپیماها از آن دریچه به بعد دیگری که برای ما ناشناخته است منتقل می شوند و گروهی دیگر گناه این حوادث را به گردن موجودات فضایی می اندازند و می گویند که ساکنان کرات دیگر، کشتی ها و هواپیماها را با سرنشینانش برای تحقیق به کرات خود می برند.

برخی دیگر نیز با توجه به فرضیه فرو رفتن قاره افسانه ای آتلانتیس به زیر آب ، بر این باورند که در اعماق آب های مثلث برمودا، بلور عظیمی وجود دارد که اشعه ای قوی تر از لیزر از آن ساطع می شود و این اشعه کشتی ها و هواپیماها را ذوب می کند. در نقشه های قدیم یقاره ای به نام « آتلانتیس» به چشم می خورد که امروزه اثری از این خشکی وجود ندارد، و دانشمندان حدس می زنند بر اثر وقوع فاجعه ای که ماهیت آن هنوز بر بشر معلوم نیست، در منطقه «مثلث برمودا» به اعماق اقیانوس فرورفته باشد.

 

موقعیت مثلث برمودا ...

مثلث برمودا واقعا یک مثلث نیست، بلکه شباهت بیشتری به یک بیضی (و شاید هم دایره ای بزرگ) دارد که در روی بخشی از اقیانوس اطلس در سواحل جنوب شرقی آمریکا واقع است. راس آن نزدیک برمودا و قسمت انحنای آن از سمت پایین فلوریدا گسترش یافته و از پورتوریکو گذشته ، به طرف جنوب و شرق منحرف شده و از میان دریای سارگاسو عبور کرده و دوباره به طرف برمودا برگشته است. طول جغرافیایی در قسمت غرب مثلث برمودا 80 درجه است، بر روی خطی که شمال حقیقی و شمال مغناطیسی بر یکدیگر منطبق می گردند. در این نقطه هیچ انحرافی در قطب نما محاسبه نمی شود.

وینسنت گادیس که مثلث برمودا را نامگذاری کرده، آن را به صورت زیر توصیف می کند: « یک خط از فلوریدا تا برمودا ، دیگری از برمودا تا پورتویکو می گذرد و سومین خط از میان باهاما به فلوریدا بر می گردد. »

 

 

 

مشاهدات و گزارشات ...

در بیشتر اتفاقات مثلث برمودا ، اکثر هواپیماها در حالی ناپدید شده اند که تماس رادیویی خود را با ایستگاههای مبدا و مقصدشان تا آخرین لحظه حفظ کرده اند و یا برخی دیگر در لحظات آخر پیامهای غیر عادی مخابره کرده اند که حاکی از عدم کنترل آنان بر روی دستگاه و ابزارها بوده است و یا چرخش عقربه های قطب نما به دور خود و تغییر رنگ آسمان اطراف به زردی و مه آلودی ، آن هم در روز صاف و آفتابی و یا تغییراتی غیر عادی در آبها که تا لحظاتی قبل آرام بوده اند، بدون بیان هیچ دلیل روشنی از چگونگی این وقایع.

این پیامها رفته رفته ضعیف تر و غیرقابل تشخیص تر شده و یا سریعا قطع شده اند. دقیقا مثل اینکه چیزی ارتباط رادیویی را قطع کرده باشد و یا چنانچه اظهار عقیده شده، در حال دور شدن و عقب رفتن از فضا و زمان بوده و دورتر و دورتر شده اند. در برخی موارد گزارشها حاکی از آن بود که نوری ناشناخته و غیر قابل تشریح روئیت شده است. همچنین توده سیاه و تاریکی در سطح دریا که پس از مدتی ناپدید شده ، در جریان اتفاقات مزبور گزارش شده است.

در مواردی هم گزارش شده که نقطه تاریک بزرگی در میان ستارگان در آسمان دیده شده که نوری متحرک از طرف زمین به آن قسمت وارد شده و سپس هر دو ناپدید شده اند. در تمام مدت دیده شدن تاریکی ، دستگاهها و سایر ابزارهای قایق های ناظر از کار افتاده بودند که پس از رفع تاریکی آسمان ، دوباره شروع بکار کرده اند.

در یک مورد هم پیامی عجیب از یک کشتی باری ژاپنی بدین مضمون دریافت گردید. "خطری همانند یک خنجر هم اکنون ... به سرعت می آید ... ما نمی توانیم فرار کنیم ..." در هر حال بدون اینکه مشخص شود خنجر چه بود، کشتی ناپدید شد.

علل واقعه ...

علل فرضی طبیعی

توضیحات و علل فرضی مختلفی درباره حوادث مثلث برمودا ارائه شده است که معمول ترین فرضیات بر اساس مرگ غیر طبیعی (زیرا هیچ جسدی تا کنون بدست نیامده است.) بنا شده است. این توضیحات عبارتند از:

جزر و مد ناگهانی دریا در نتیجه زلزله در اعماق دریا ، وزش بادهای مخرب و اختلالات جوی ، گویهای آتشفشان که موجب انفجار هواپیماها می شود، گرفتار آمدن در جاذبه یک گرداب یا گردباد که باعث سقوط و انهدام هواپیماها یا انحراف مسیر کشتیها و مفقود شدن آنها در آب می شود، تحت تاثیر نیرویی مغناطیسی قرار گرفتن و اختلالات امواج الکترومغناطیسی، ولی این دلایل توجیه قابل قبولی برای ناپدید شدن هواپیماها و کشتیهای متعدد در یک منطقه نیست.

علل فرضی غیر طبیعی

دستگیری و ربوده شدن به وسیله زیردریایی یا بشقاب پرنده هایی متعلق به کراتی دیگر که برای تحقیق درباره حیات و زندگی باستان و حال ما انسانها به کره زمین آمده اند، می تواند علتی غیر طبیعی برای توجیه وقایع باشد.

یکی از عجیب ترین پیشنهادات در این مورد بوسیله ادگار کایس ، پیشگو و روانکاو و حکیم در دهه پنجم قرن بیست ، ارائه شده است. به عقیده وی قرنها قبل از کشف اشعه لیزر ، بومیان سواحل اقیانوس اطلس از کریستال به عنوان یک منبع انرژی و قدرت استفاده می کردند. به نظر کاین نوعی نیروی شیطانی القا شده از سوی آنها ، در عمق یک مایلی در قسمت غرب اندروس غرق شده که هنوز در برخی مواقع باعث از کار انداختن ابزار و وسایل الکتریکی کشتیها ، هواپیماها و در نهایت نابودی آنها می گردد.

ام. ک. جساپ که یک فضانورد ، منجم و متخصص کره ماه است، در کتابش به نام « در مورد بشقاب پرنده ها » ابزار می دارد که ناپدید شدن کشتیهای مشهور در مثلث برمودا ، به وسیله اجسام پرنده صورت گرفته است. وی مفقود شدن خدمه آنها را نیز به اجسام مزبور ربط می دهد. به عقیده جساپ یوفوها هر چه هستند، حوزه مغناطیسی موقتی ایجاد می کنند که دارای طرحی یونیزه شده است و می تواند باعث متلاشی شدن یا ناپدید شدن هواپیماها و کشتیها گردد. او روی این سوال کار می کرد که چگونه نیروی مغناطیسی کنترل شده و می تواند باعث نامرئی شدن گردد. نظریه میدان واحد انیشتین او را مجذوب کرده بود. جساپ هر دو اینها را کلیدی می دانست برای ظهور و محو شدن ناگهانی بشقاب پرنده ها و ناپدید شدن کشتیها و هواپیماها. ولی مرگ امکان ادامه فعالیت و نتیجه گیری را از جساپ گرفت و تحقیقاتش نیمه تمام ماند.

 

گذشته و آینده برمودا

به نظر می رسد که این منطقه طی زمانهای متمادی گذشته نیز در افسانه ها به منزله مکانی ترسناک وجود داشته و حتی خیلی قبل از تاریخ کشف آن و بعد از آن تاریخ تا صدها سال با عناوین «دریایی از مقبره ها» ، «مثلث شیطان» ، «مثلث مرگ» ، «دریای بدبختی» ، «گورستان آتلانتیک» نامیده می شده است.

شومی و بدشگونی مثلث برمودا حتی در عصر فضا نیز باعث تعجب انسانهایی چون کریستف کلمب و فضانوردان آپولو 13 که یکی کاشف در زمین و دیگری در فضاست، شده است.

اینکه چرا وقایع عجیب این منطقه گزارش نمی شود، شاید به دلیل ایجاد رعب و وحشت عمومی باشد، شاید هم چون دلیل اصلی وقایع معلوم نیست، اتفاقات مربوطه بازتاب نمی یابد. البته در اغلب گزارشات ارائه شده هم سانسورهایی وجود دارد که اصل وقایع را سرپوشیده نگه می دارد.

آیا این مثلث دوباره قربانیان دیگری می گیرد؟

آیا بشر موفق به کشف راز آن خواهد شد؟

و بسیاری آیاها و پرسشهای بی جواب دیگر که مسلما در ذهن شما هم وجود دارد.



به قلم : محسن عسکری


کپی برداری از این مطلب با ذکر نام سایت بلامانع است !

اشتراک ایمیل های شبانه
آبونه 1دوست بشین
تا لیست آخرین مطالب سایت هر شب براتون ایمیل بشه
 
این صفحه رو
 
توئیتش کن تو فیسبوک شیر کن برای فرند فید بفرست به تامبلر بفرست چاپش کن
 
 
امتیاز بدین
لطفا برای تشخیص مطالب بهتر ، به این مطلب امتیاز بده
 
آمار امتیازات
برای استفاده از امکانات جدید سایت ، با یک دوست دوست بشین
 
 
نظر های داده شده
تا این لحظه 295 نظر برای این مطلب ثبت شده. شما هم اینجا نظرت رو برامون بنویس
 
ستاره
7 سال پیش
خیلی خیلی جالب بود من خیلی دوست دارم بیش از این اطلاعات کسب کنم ممنون
محمد
4 سال پیش
ممنون 2نفر باور ندارند
دنيز
7 سال پیش
قوربون دستت.
شین جی موتو نونکی
7 سال پیش

هیچ چیز ماورائی ای وجود نداره. تمام اینها بازی با افکار و کنترل ذهن بشر و سوق دادن اون به سمت دلخواهشونه.


ساحل
7 سال پیش

عاشق داستانهای مثلث برمودا هستم!

مهدیار
3 سال پیش
واقعا دوس داری
بهمن
7 سال پیش

سلام

دمتون گرم خیلی جالب و فوق العاده بود.

سهیلا
7 سال پیش

مرسی مطالب جالب بود از فرضیه اقای محمدی هم ممنون اما یه چیزی رو فراموش کردیداقای محمدی اون نوری که گزارش شده بود جریانش چیه؟منم میام این جریان هم مثل خیلی از جریانات یه دلیل علمی داره که روزی کشف میشه مثل گردش کره زمین

مينو
7 سال پیش

بد نبود نه خوب بود نه خیلی خوب بود باباحال دادی .عاااااااااااااااااااااالییییییییییی بود

حسین موسوی
7 سال پیش

سلام، در مورد فرضیه دینی و ارتباط با مهدی هم میشه چیزی بنویسی؟

جعفر شریعتی
جعفر شریعتی
4 سال پیش
منم چیزایی شنیدم و حتی کتابی خوانده ام بنام"جزیره خضرا" که این مکان را پایگاه حضرت مهدی میدانند و شاهدانی اورده و اتفاقاتی ماورایی را نگارش کرده که برای من قابل قبول و منطقی نبود.
علی
3 سال پیش
برو تو نحج البلاقه ( سوره ی عنکبوت . ایه ی 67 ) منم اون کتاب رو خوندم . بعضی چیز هاش درست بود و بعضی چیز هاش هم نه.
علی صادقی
7 سال پیش

دمت گرم اقا محسن خوشم اومد خیلی کنج کاو شدم طلاعات بیشتری بدست بیارم

بهداد
7 سال پیش

سلام مطالب خوبی بود ممنون امیدوارم یه روزی راز برمودا اشکار به شه

Mehrdad
7 سال پیش

man ye nazari daram : chera hichki ye havapeymaye bedoone sarneshin onja nemifreste ta befahmim chi mishe . ye doorbin ham baraye zabt dashte bashe bebinim chi mishe

علی
3 سال پیش
این کار رو کردن . جواب نداد
علیرضا
7 سال پیش

ممنون مطالب خوبی بود

medis
7 سال پیش

عالییییییی

medis
7 سال پیش

besiar jaleb va por haiajan bood

پرهام
7 سال پیش

به نظر من یه نامه بدن. روش بنویسن: کیه؟ کیه؟ شاید اگه آدم فضایی بود یه چیزی بگیره عکس بفرسته.

ارسلان
7 سال پیش
اینا همش دروغه
علی
3 سال پیش
برو تو نحج البلاقه ( سوره ی عنکبوت . ایه ی 67 ) اگه دروغ بود خودم میرم تو اون جزیره!!
انیتا
7 سال پیش

تکراری بود لطفا چیز های تازه ای اضافه کنین به هر حال قشنگ بود

سحر
7 سال پیش

matalebe khobo jalebi bood.mamnunam.ama khili delam mikhad unjaro az nazdik bebinam shayad man am mele baghie nayam.ama be didanesh miarze.lotfan matalebetonro tazw konid.va matalebe jadid o jaleb bezarid.mamnun...................

ندا
7 سال پیش

سلام

ممنون از مطلب جالبت شاید به قول خیلی از بچه ها تکراری باشه ولی جالب بود.

مریم و مهسا و خیلیایی دیگه که دوس دارین برین، اگه رفتنی شدین من هم حتماً باهاتون میام. یکی از ارزوهامه

پیشنهاد رها هم جالب بود حالا که آخرین چیزی که از کار میفته فرستنده هاس میتونن یه فرستنده پخش زنده بفرستن ببینن چی میشه

بازم مرسی

وخید
4 سال پیش
خیلی خوب و جالب بود به قول ندا یه فرستنده بایاد فرستاد اونجا.چطور تا فضا میرن آزمایش می کنن.اینجا رو نمی تونن؟
روشنک
7 سال پیش

ایشالا راز برمودا برملا بشه.مرسی ازاطلاعاتی که دادی بیا باهم یه سفری به اونجا داشته باشیم13به در خوبی میشه بابای.روشنک از شیراز فدات

نگار
7 سال پیش

خیلی ترسناک بود مخصوصا عکس 4 و 5

تو
7 سال پیش

ترسناک

محبوب
7 سال پیش

اره خیلی باحاله. حیف که نمیشه ادم بره اونجا

امیر
7 سال پیش

خیلی باحال بود!

واقعا دوست دارم برم اونجا!!!!!!!!!!1

Bhaman
7 سال پیش

خیلی جالب بود

امیر حسین
7 سال پیش
سلام متشکرم برای من که خیلی جالب بود من با اجازه ی از این به عنوان تحقیق استفاده کردم
نگار
4 سال پیش
جالب بودمن اطلاعاتی نداشتم حتی عکس هم ندیده بودم جالب بود
kiana
7 سال پیش

khoob va mofid bood.tashakor...r

مصطفی
7 سال پیش

عزیزان دلم گول نخورید همه اینها زیره دست فراماسونها هستشفقط این بهتون بگم که مثلث برمودا در مدار 33 و 66 است که فقط برید در مورد فراماسون تحقیق کنید خودتون میفهمید ای اعداد جه معنی دارد برای کمک در تحقیقتون به این مبلاگ سر بزنیدhttp://raefipoor.blogfa.com/

اگه کمک خواستید بهم ایمیل بزنید

فاطیما سمائی
فاطیما سمائی
5 سال پیش
منم در مورد فراماسونر ها
وشیطان پرستی و ...
خیلی تحقیق کردم.
کاملا با مصطفی موافق.
اینه همه برای انحراف ذهن بشره.
آدم فضایی و این چیزا چیه!!!
چرا یه لحظه پیش خودتون فکر نمیکنید شاید اینها همش زیر سر آمریکا باشه
از کجا معلوم اونجا در حال انجام کارای شیطانی خودش نباشه و این اتفاقات یه سیستم امنیتیه واسه اینکه کسی از کاراش سر در نیاره
برین راجع به فراماسونری وشیطان پرستی و...تحقیق کنید خودتون متوجه میشید
ارمان
4 سال پیش
منم حرف های رائفی پور رو کامل شنیدم و دنبال میکنم ! اما در مورد موجودات فضایی و ناشناس امام صادق ( اگه اشتباه نکنم ) قرمودند قبل از شما هزاران گونه جانوری دیگر بودند ( که ظاهرا مثل ما شعور داشته اند ) شاید الان هم باشند
ابراهیم
7 سال پیش

سلام.دستون دردنکنه که به چنین موضوعی توجه کردین و درموردش نوشتین.

منم به اطلاعاتم افزوده شد.مرسیکم الله

درمورد اهرام ثلاثه مصرنمیذارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اکبر امام دادی
7 سال پیش

چندی پیش لاشه یک هواپیمای جنگی سالهای 1946توسط یک قایق ماهی گیری در ابهای منطقه برمودا پیدا شد . هواپیما کاملا متلاشی وازبین رفته بود.براساس شماره جک هواپیما که سالم مانده بود نوع ان مشخص شد.

علی جون
7 سال پیش

خوب بود وجالب ممنون

شورش
7 سال پیش

سلام عالی بودممنون خانوما ماروهم باخودتون ببرید

داود
7 سال پیش

از تفسیرتون برای مثلث برمودا ممنونم ولی باز همه چیز درباره مثلث برمودا به ابهامات انجامید .

رضا
7 سال پیش

واقعاکارتون بیست

کور خوندی!!!
7 سال پیش

انقدر ماهواره فرستادن فضا،خب با یکیش،روی مثلث زوم کنن میبینن .

دیگه ماهواره این قلبلیت رو داره

فاطمه
7 سال پیش

سلاااااااااااااااااام دوستان.واااااااااااااااااااااای خدای من باور کنین هر پیامی که از اون کاپتانه میخوندم موهام سیخ میشدن...

چقدددر باحال مرسی واقعا

خداییش منم میام ها منو جا نذراینا ..نازی جون منم میام

محمد مهدى محفوظى نژاد
7 سال پیش

خوب بود ولى به درد تحقیق من نخرد

calak
7 سال پیش

ok bod mer30

الی جوجول
7 سال پیش

خوش حالم که دران جا نیستم

مزخرفی
7 سال پیش

قشنگ بود

الی جوجو
7 سال پیش

بچه ها بزنیدبریم کشفش کنیم خیلی ممنون ازبابت اطلاعاتتون

مرتضی پهلوانی
7 سال پیش

این آقای یدااله محمدی خیلی به اطلاعاتش می نازه فکرمی کنه علامه دهره؟ ولی من فقط فکرمی کنم هرعلمی منبع آن پیش خداست او اسن معما راخلق کرده.

مرجان
7 سال پیش

برای عجیب بودنش خوشحام چون جالبه نزدیک آمریکاست

فرشته ساوجبلاغي
7 سال پیش

salam in sait khili khobe man hamishe mikhonam vagan etelate khobi be man mide chon man alagie shadidi be mosalase bermoda daram vagan mer30 ke hachin saiti 2orst kardid edame bedid man tarafdare hamishegiye shoma hastam mer30 bay

messi
7 سال پیش

that,s good

alice
7 سال پیش

و حتما می رم که ببینم چی به سرم میاد!شاید مردم و راحت شدم.

alice
7 سال پیش

من خیییییییییلی می ترسم! به نظر من جالبه و حیرت انگیز.

امرو
7 سال پیش

جالب بود.ولی یه روز کشفش میکنم

سارا
7 سال پیش

سلام ممنون خیلی واسم جالب بود.

رضا
3 سال پیش
برمودا درکجه است
nazanin
7 سال پیش

mer30 az mataleb jalebet

mahsa
7 سال پیش

دارم رویه ماکت کار میکنم به امید خدا تا2ماه آینده تکمیل میشه آقای احمدی نژاد هم درجریان هستن.دعاکنید موفق شم

mahsa
7 سال پیش

سلام مطالب خوب بود مرسی.اما من دارم پولامو جمع میکنم تا یه روزی باتحقیقات کامل برم اونجا.هرکی میخاد بیاد اعلام کنه

ناشناس
4 سال پیش
منم حتما هستم منو یادتون نره ها
ناصر
7 سال پیش

سلام دوست من خیلی خوب بود مر30

soheila
7 سال پیش

inaha hameh neshan az ghodrate khodast ba tavajo be in hame pishrafte elm hanooz kesi natooneste raze in mosa`las ro kashf kone pas pay mibarim ke daste khoda balaye hameye dastast age un bekhad har chizi etefagh miofte na har chi ma bekhahim dar natije ma hame morehaye shatranjim.

علیرضا
7 سال پیش

مرسی خیلی خیلی ممننون من 12 سالمه خیلی خوشم اومد

علیرضا
7 سال پیش

رسی از این اطلاع خوبی که به ما دادی از تو سپاس گذارم

علیرضا
7 سال پیش

خیلی خوبه

لینکت کردم!!!!!!!

یاسمین
7 سال پیش

خیلی جالب و هیجان انگیز بود وای کاش می تونستم اونجا رو از نزدیک ببینم

میلاد
7 سال پیش

قربونت برم عسل جون خودم میبرمت

میلاد
7 سال پیش

خوب بود عالی 09122407339

محمدرضا
7 سال پیش

جالب بود

لطفا درباره مثلث اژدها واقع در اقیانوس ارام در جنوب شرق اسیا هم بنویسید

میگن از مثلث برمودا قربانیان بیشتری گرفته

ناشناس
7 سال پیش

عالی بود

رها
7 سال پیش

سلام، این مطالب برای اولین بار که میخونیم جالبن اما واقعی نیستن آمریکا که این همه ادعا داره یعنی نمی تونه کشف کنه اونجا چه خبره ؟

طبق یه سری تحقیقاتی که داشتم اینها همه یه دعوای استعماری سر این جزیره است که برای بی اعتبار کردن جزیره و تشویش اذهان عمومی ازش استفاده می کنن در ضمن اگه راست میگن یه برنامه زنده تلویزیونی درست کنن برن به سمت جزیره که ما هم بفهمیم اونهایی که میرن اونجا چی می بینن.

من
4 سال پیش
عزیزم این چیزی ک شمامیگی بدون فکرو منطقه!!!
واس اینکه ثابت کنید امریکادروغ گوه همه کار میکنید،درست،ولی اینکه بخواید این قضیه رم بخاطر دشمنیتون با امریکارد کنید قیر قابل قبوله!این ی چیز علمیه ثابت شده هم هست.اگه هم قبولش نداری برو دو تا کتاب بخون
vahid
7 سال پیش

mersi az etelaate mofidet

بهار
7 سال پیش

سیاوش یا محسن جان مرسی...

به نظر من این مسئله رو زیادی دارن بزرگ می کنن واسه فریب دادن عوام !!!

اینم یه چیزیه مثل پروژه -هارپ- !

کافیه کلمه هارپ رو search کنید اون وقت می فهمید دنیا دست آمریکاست...

البته من منکر راز آلود بودن مثلث برمودا نیستم !!!

موفق باشی ....

ناشناس
4 سال پیش
اگه نظریه های افلاطونوبعد تمامیه اتفاقات مربوطه رو دنبال کنید میفهمین ک در بعضی موارد افرادی از سانحه جون سالم بدر بردن با اینهمه ک ارتبطشون قطع شده بودبعد از اینکه پیدا شدن ساعت های همشون ب طرز عجیبی عقب بوده هیچ چیزی در مورد ناپدید شدنشون ب خاطر نداشتن
مهسا
4 سال پیش
اینو منم شنیدم!!!!افراد این سانحه واس کدوم کشورن؟؟؟میدونه کسی؟؟؟
نازی
7 سال پیش

منم خیلی دوست دارم برم.منم میرممممممممممم

واقعا میخوام تجربه اش کنم.چون یه چیزی هست که به ما نمیگن.اگه مربوط باشه به 1 بعد دیگه ای از زندگی که خیلی باحال میشه.ولی اگه طبق نظریات تقصیر موجودات فضاییه اون موقع ترسناک میشهومن نمیخوام موش آزمایشگاهی شم.ولی در هر صورت میخوام برم.واقعا میخ.ام.جدی ام هاااااااااا.آقا منم میرم.با آقا رضا ریزه و رفیقش و مریم جون و سارا.ما که رفتیم

حمید
7 سال پیش

من خیلی دوست دارم تو محدوده مثلث برمودا باکشتی یا هواپیما برم ببینم چی میشه

پارسا
7 سال پیش

خیلی مهیج و ترســـــــــــــــناکه

ولی وقتی در مورد مثلث برمودا چیزی میشنوم کلی تو فکر فرو میرم.....

مصیب
7 سال پیش

جالب بود اما این مطالب قبلا هم گفته شده لطفا کشفیات جدید را هم بنویسید درهرحال ممنون

ليلا
7 سال پیش

جای پر رمزو رازی حتما اما اطلاعات بیشتری بدین بهتره مرسی

مهسا
7 سال پیش

چه عنوان زیباییه:دریایی از مقبره ها!

باران
7 سال پیش

برای تو ذوقی بعضی ها .اتفاقا خیلی جالب بود ممنون

ارس
7 سال پیش

dar mored mosalase bermooda kheili chiza shenidam valy..............

motshakeram

rasti manam miam.

yalda
7 سال پیش

منم به نوبه خودم ازتون تشکر میکنم و واقعا مطالب جالبی بود

لیلی
7 سال پیش

منم میام

امين
7 سال پیش

عجب مطالب خوبی


elmira
7 سال پیش

salam

matalebe khoobi bood.ama yek soal baram pish omad ?

chera hameye sayt ha hamin matlab ha ro mizaran?

baba matlab haye jadidtary bezarin.hoselamoon sar raft

dar har soorat khoob boooooood.

maral
7 سال پیش

aali bod mersi

سارا
7 سال پیش

بامنازواج می کنی

سحر
7 سال پیش

سحر خوشگله

مطالبتون خیلیجذابو مختصر بودبه همین دلیل بهتوم

نمره ی 100دادممحسن جون خیلی دوست دارم

چیا
7 سال پیش

salam khob bod kafi nist

مرضیه
7 سال پیش

فتبارک الله احسن الخالقین

دريا
7 سال پیش

خوب بود اما کافی نیست حداقل برای من که توی این جور چیزا حریص هستم

متین
7 سال پیش

سلام.ممنون از مطالبتون

من دوست داشتم تو اون هواپیما ها بودم تا بفهمم چی شده؟!!!!!!!

آیدازمانی مظفرابادی-10ساله
7 سال پیش

مامانم واسه اولین بار امشب این سایت و معرفی کرد برا من که تازه واردم خیلی عجیب و باحال و ترسناک بود یادم باشه رفتم خونه, داداشم رو هم بترسونم.

نترس
7 سال پیش

من خودم کسی هستم که رفتم ولی رفیقم منو با طناب گرفته بود خوشبختانه من زنده موندم

علي
7 سال پیش

به نظر من مطالب جالبی بود اگه میشه از این مطالبها بازم بزارید

باتشکر

سید مجتبی
7 سال پیش

سلام.

همش تکراری بود.خسته شدیم اینقدر مطلب تکراری کردیدتومغزمون

نظرات زیادی در این مورد هست که دوستان اشاره هایی کرده بودن در مورد این نظرات هم صحبت بشه بد نیست

محمود
7 سال پیش

سلام خوبین این نظری میخام بنویسم از یه روزنامهی قدیمی از نیو تایمز که میگفت در اقیانوس اطلس در برخی از نواحی مثلث برمودا مناطقی نظامی و سیاسی از ایالت امریکا وجود دارد که واسه ی ترس و گمراهی مردم این بحس و نظرات دادن در واقع اونجا نیروگاهایه هستهای یا امساله اونه که هیچکی نباید بفهمه

نازنین
7 سال پیش

سلام شگفتی این مطلب اینه که شاید نباید تو کار خدا فضولی کنیم و فقط رب العالمین می دونه اونجا چه خبره ولی ین مهمه که بدانیم چرا فرستنده اونجا از کار نمی افته یا اقلاً دیرتر از دستگاههای دیگه از کار می افته

شايان سيندرلا
7 سال پیش

من به عنوان یه ایرانی میخوام اول جنسیتم رو تغییر بدم و دوم میخوام به مثلث برمودا برم.میخوام بعد تغییر جنسیت بشم سیندرلا آخه خیلی خوشگلم

جواد
7 سال پیش

ممنون .به نظر من چرا دستگاه فرسنده از کار نمی افته

الهه
7 سال پیش

این خیلی خوبه که همه یه اطلاعات جزئی از این چیزا داشته باشن ولی واقعا فکر نمیکنید برای کشف واقعیت زیادی کوتاهی شده یا اینکه اطلاعات کافی رو در اختیار ما قرار نمیدن...من که نمیدونم دلیلش چیه؟

زهرا
7 سال پیش

خیلی خیلی خیلی عالی . جذاب . ترسناک و وحشتناک بود من که خیلی خوشم اومد.

محمد
7 سال پیش

خوب بود مچکرم

پگاه
7 سال پیش

من که فردا با محققان ایرانی عازم هستم.شماهم اگه موافقید با اتوبوس تهران-آمریکا بیایید..

رضا پاكدامن
7 سال پیش

منم با جوجول جون موافقم باید ایرانی ها هم واسه تحقیقات بیشتر به اونجا برن.

جوجّول
7 سال پیش

سلام.ای کاش محققان ایرانیهم دست به کار بشن از این مثلث شیطانی برمودا تحقیقاتی به عمل آورند..درضمن ممنون از مطالب مفید و تکراریتون.

armin_sheytoonbala
7 سال پیش

عالی بود از سارا و مریم تشکر میکنم

تنها
7 سال پیش

ما فکر میکنیم به حضرت قائم ربط داشته باشه.شاید هم به جایی که پس از مرگ به اونجا میریم.

متین
7 سال پیش

بعضی ها عقیده دارند این مثلث به ظهور قائم ربط داره نظر شما چیست

ELI
7 سال پیش

yedone bashy damet garm asisam jalebo bahalbod

مریم
7 سال پیش

خوب کسانی که مایل به تجربه شخصی هستن حاضرن یه تور بذاریم برای جزیره برمودا؟ ولی به نظر من اطلاعات کامل تری هست که فاش نمی کنن!!!

رز
7 سال پیش

اطلاعات نه بد بود نه خوب

من که ترجیح می دم راجبش بیشتر تحقیق کنم

معصومه
7 سال پیش

افتضاه بود

هستی
7 سال پیش

سلام

خیلی جالب بود. فقط راستش نمیشد بهشون اعتماد کرد یعنی مطالبت یه کم شبهه برانگیز بود . ولی بازم ممنون

hjh
7 سال پیش


parsa
7 سال پیش

kheli bahal bood

kimia
7 سال پیش

khili jaleb bood

dj amir
7 سال پیش

خیلی خوب بود

taranom
7 سال پیش

شنیدن این چیزا برای ما که فقط در چهار چوب ذهنمونیمون فکر میکنیم خیلی جالبه

بد جور هوس کردم بپرم اون تو...

عاله
7 سال پیش

خره این دیگه چی بود بی عرضه

سینا
7 سال پیش

خیلی مزخرف بود

مهران
7 سال پیش

هیجان انگیز بود ممنون.من دوست دارم خودم ان را تجربه کنم.

مارال
7 سال پیش

سلام من با سارا موافقم

لیلا
7 سال پیش

خیلی عالی بود

مرصی

امیر حسین
7 سال پیش

خیلی عالی بود بسیار متشکرم!

برمودا
7 سال پیش

خدا کنه بالاخره اسرارش کشف بشه

eldorado
7 سال پیش

امکان وجود شهر الدورادو هم هست

پپری
7 سال پیش

هم عالی هم ترسناک!!!

محمد
7 سال پیش

من یک ماهواره درست کنیم

خلجی
7 سال پیش

مطالب فوق برایم بسیارجالب بود.ممنون ازشما که مطالب فوق راگردآوری کرده اید

کسری
7 سال پیش

چه اطلاعات خوبی

..
7 سال پیش

محمد
7 سال پیش

دمبت گرم بابت اطلاعات

سپیده
7 سال پیش

سلام

من حدودا 8 ساله که هر جا هر مطلبی در مورد مثلث برمودا پیدا میکنم میخونم کتاب،مجله،اینترنت و ... اما هنوز حتی یه مطلب جدید غیر از اینایی که اینجا نوشتین نخوندم هنوز دنبال اطلاعات جدیدتری هستم.

بهر حال باید بگم اطلاعاتتون کامل بود ممنون

نیلوفر
7 سال پیش

سلام

نمیدونم چرا وقتی درباره مثلث برمودا مطلبی میخونم تمام موهای بدنم سیخ میشه

خیلی دوست دارم که بفهمم چرا اینطوریه و امیدوارم که تا زنده ایم جوابشو بفهمیم.

اگه ما انسان ها ندونیم امام زمان میدونن پس دعا کنید امام هر چه زود تر بیان.

ممنون از نوشته هاتون.

king
7 سال پیش

kheyli jaleb bud dastetun dard nakone

kaveh
7 سال پیش

galeb boood mamnon

رضا
7 سال پیش

سلام.....من خیلی وقت پیش این اطلاعات رو داشتم و بیشتر از این هم دارم

که سعی میکنم تو همین قسمت نظرات براتون بنویسم..

در ضمن دوستان یه سری به وبلاگ www.3hhh.blogfa.com هم بزنید.

زویا
8 سال پیش

اطلاعات عالی بود.موفق بلشید

REZAAHRIMAN007
8 سال پیش

خوب بود

ولی من یک روز این راز را کشف می کنم

محمود
8 سال پیش

واقعاخیلی جالبه ممنونم ازاین مطالب خیلی چیزارو فهمیدم

خسته نباشید

kamyar
8 سال پیش

dorood bar shoma ensane aziz.ajib o sotoodanist.paydar bashi

Yasna
8 سال پیش

jaleb booooooooood

سپهر
8 سال پیش

خیلی جالب بود ممنون

علیرضا خادمی
8 سال پیش

منم با مریم موافقم بریم

parisa
8 سال پیش

jaleb bod mer30

reza
8 سال پیش

÷ناه
8 سال پیش

مسکین یار
8 سال پیش

سلام امید که حالتون خوب باشد بسیار تشکری میکنم از شما که اطلاعاتی جالبی را همیشه میگذارید،ارزودارم که خدای متعال برای شما دست اندر کاران این ویب سایت توفیق بیشتر در راستای کاری تان بدهد که مانیز مستفید گردیدیم اگر امکان داشت برایم چند قطعه عکس از برمودا برایم بفرستید  ممنون                              مسکین یار ازهرات افغانستان

مریم
8 سال پیش

مرسی از این اطلاعات. وای خیلی دوست دارم برم و کشفش کنم و ببینم چی به چیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مهشب
8 سال پیش

مرسی قبلا در این مورد اطلاعاتی داشتم اما مطالب شمام خوب و مختصر و مفید بود مرسی

حسین ا
8 سال پیش

نمی دونوم چرا این مطالب ها منو قانع نمی کنه دنیای امروزی با این همه تکنولوژی چرا باید برای بررسی چنین مسائلی همچنان سر در گم باشه و علت  را تشخیص نده -

sara
8 سال پیش

خیلی دوست دارم برم اونجا،شاید برگشتی در کار نباشه ولی حداقل خودم می فهمم اونجا چه خبره

یداته محمدی
8 سال پیش

مطلبی در وبلاگ نوشتم.مراجعه نمایید.متشکرم. محمدی

احمد رجبی
8 سال پیش

آیا می شود کتابی دراین باره معرفی کنید

اسماعیل
8 سال پیش

اگه امکانش هست آخرین قربانیان مثلث برمودا را هم بنویسید خیلی جذاب بود

کوداکسیر
8 سال پیش

هاهاهاها 

mehrdad
8 سال پیش

baba chie khaze hame to web ino neveshtan bazi ham migan khobe ye web matlabe taze naneveshte

یداله محمدی
8 سال پیش

من فرضیه ای درچندین سال پیش ارائه نمودم که مساله برمودا را براحتی توجیه می کرد.این فرضیه چنین بود که درأن محل بر اثر جریان اب های سرد وگرم گردابهائی به شکل نوار موبیوس ایجاد می شودوکشتیهاویاهواپیماها ناخوداگاه واردگرداب شده ومدتی روی این نواردرحرکت میباشند ودرنهایت دوحالت اتفاق می افتد یابعد ازطی نواردوباره مسیرخودراادامه میدهند.یااینکه سرعت حرکت انهاباسرعت گرداب جمع شده وانها باسرعت خیلی.یاد بدست امده به قهراقیانوس برخورد ومتلاشی درحدپودرشدن میشوند.برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.متشکرم محمدی

بارون
4 سال پیش
واقعا مردم چقد جو گیرن
انیشتین و دانشمندای بزرگی امثال اون نتونستن نظریه قطعی ارائه بدن اونوقت شما فکر میکنی این نظریت منطقیه؟؟؟
بقول خودتون "نظریه" شما قبلا آزمایش شده و کاملا رد شده محسوب میشه و البته این نظریه رو قبلا داده بودن و برنامه مربوط به آزمایش چند تا نظریه منطقی و طبیعی این شکلی رو که خودم دیدمش و همه اون نظریه ها رد شدن.
مهدی
8 سال پیش

همه جا همین نوشته هست.ولی بازم ممنون

هدیه الف
8 سال پیش

خب خوبه ...

شایدم رسیدیم به جزیره ای که هواپیمای فیلم لاست اونجا سقوط کرده

ولی من که از این ریسکها نمی کنم

مریم
8 سال پیش

سلام من خیلی دوست دارم برم اون جا کسی میاد با من ؟

جدی میگم ما که بالاخره میمیریم

محمد
8 سال پیش

مطالب خیلی جذاب بود(ممنون)

آریا
8 سال پیش

سلام

مطالب جالبی بود متشکریم

مهربان
8 سال پیش

خوب بود لطفا اطلاعات جدیدتر را هم وارد کنید

hossein
8 سال پیش

عذر می خوام ولی مطالب شما تکراری بود و من قبلا این مطالب را خوانده بودم اگر مطالب جدیدتر  و بهتری داشتید بیشتر از مطالب راضی بودم و امیتاز بیشتری هم می دادم

bahar
8 سال پیش

tarsnak  va khoob bood

صبا
9 سال پیش

سلام خسته نباشید

مطلب فوق بسیار زیبا بود امکان داره این مطلب به زبان انگلیسی برای من بفرستید؟

باتشکر از زحمات شما

مینو
9 سال پیش

 با سلام  همیشه مطالبی  که در باره  مثلث برمودا نوشته میشده برام بسیار جالب بوده و این بار  بیشتر از همیشه  چون مطالبی که اینجا خواندم  خیلی مفید   بود  ممنون از زحمت شما  برای جمع آوری مطالب و با آرزوی موفقیت . در پناه حق باشید همیشه

علی
9 سال پیش

 محسن جان خیلی ممنون همیشه دوست داشتم اطلاعاتی در مورد برمودا به دست بیارم ولی حوصله خوندن کتابش هم نداشتم ممنون که مفید و مختصر نوشته بودی

سارا جون
9 سال پیش

هم هیجان داره هم ترس داره ...

خوشمان آمد بســـــــــــــــــــــــــــــــــیار ...

تشکرلر  

مریم
6 سال پیش
به نظر من مثلث برمودا یه قضیه ی امنیتیه که زیر سر خود آمریکاست ،چون اگه غیر از این بود آمریکا تا حالا قطعا یه تیم تحقیقاتی گسترده واسه کشفش فرستاده بود و حقیقت کشف شده بود
Ali`
6 سال پیش
داش خسته نباشی مفید و مختصر
ساناز
6 سال پیش
مرسییییییییییییییییییییییییییییی از مطالب خوبتون موئید و پیروز باشید.
یاسمین
6 سال پیش
خیلی عالی بود واقعاخوشحاتم که این مطلب رو انت خاب کردی مسخی
Hamid
6 سال پیش
خیلی خوب بود ولی من یه جایه دیگه خوندم که: یه هواپیما میفرستن واسه تحقیقات تو مثلث برمودا. خلبان:"اینجا شرایط واسه پرواز عالیه ما الان بین ابر ها هستیم ... واقعا زیباست" بعد از چند دقیقه... ناگهان سیستم هواپیما از کار میفتد و خلبان با ترسی که تو صداش هست میگوید: "دورتادور مارو ابر و مه گرفته..من هیج جایی رو نمیبینم" بعد از چند ثانیه هواپیما از رادار خارج میشود و دیگر صدایی شنیده نمیشود... اما ناگهان خلبان میگوید:"ما زنده هستیم...تکرار میکنم ... ما زنده هستیم." برج نگهبانی سوال میکند:"موقیعت شما کجاست؟" خلبان مختصات محل را میدهد (یادم نیست چی بود). سپس برج نگهبانی به طرز شگفت آوری تعجب میکند. عجیب این است که جایی که خلبان گفته 1150 کیلومتر دور تر از مثلث برمودا بوده است.
امیر منصور اریا
6 سال پیش
همش دروغه ه دروغ محضه
اختلاسگر تاریخ
6 سال پیش
شما مردمو با این چرندیات سرگرم کنید  من بانک صادرات مال من  مثلث برمودا امیر منصور اریاست که به طرز شگفت انگیزی 3 هزار میلیلرد اسکناس رایج را قورت داد 
محمد
6 سال پیش
لطفا بخونید من نزدیک به 4ساله دارم روی مثلث برمودا و بقیه ی عجایب 7 گانه تحقیق میکنم مثلث برمودا یک شایعه بیش نیست که فکر خیلی ها رو به خودش مشغول کرده همش برمیگرده به «دجال و چشم جهان بین + نمادپرستی های ماسون ها و...» لطفا در این زمینه تحقیق کنید
محمد
6 سال پیش
اطلاعات بیشتر : مثلث یکی از نماد های فراماسون هاست که آنرا در اهرام ثلاثه مصر و طرح روی دلار نیز میتوان مشاهده کرد هیچ کس از خودش سوال نمیکنه که پدیده ی به این عجیبی چرا تا به حال موشکافی نشده و فقط چند داستان کوتاه از چند شخص نامعلوم گفته شده این قضیه هم مثل سفینه ها خالی بندیه لطفا تحقیقات بیشتری انجام بدید
بابک
4 سال پیش
دوست عزیز و گرامی لطفا دیدت رو به جهان باز کن و بدون که تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها !!!!
دوم عزیز دلم همه مسایل موجود در مثلث برمودا قابل توضیح علمی هستش
بعد از اولین آزمایش عملی و علمی غیب شدن راجب به کشتی فلوریدا که انشیتن و خیلی از دانشمندان معروف در اون شرکت داشتن 3 سال بعد آمریکا در این زمینه شروع به کار کرد و تقیقات گسترده ای رو انجام داد اطلاعات بیشتر در آدرس زیر هست
philadelphia Experiment from A-Z
در ضمن راجع بع اهرام مصر هم برید بیشتر در باره ماده ای به نام آیروژل یامفکات تحقیق
ریحانه
6 سال پیش
اگه چاخان باشه و فقط بخوان ملتو بترسونن باید بگم تو روح و جسم همشون ...
amin
6 سال پیش
salam omidvaram ke hame khob bashan rajebe moslas ma ye farziye daram ounam eineke vaghti keshti ya havapeyma az oun mantaghe migzare oun enerji ouno be biron az kole madar to ye jaye dg montaghel mikone .
ستايش
6 سال پیش
سلام به همگی من 11 ساله هستم من مثلث برمودا رو خیلی دوست دارم ولی نمی خوام برم توش اما برادرم حاضره بره توش به هر حال ممنون
ع.ش
6 سال پیش
خیلی جالب بود ممنون
پوریا
5 سال پیش
عالی بود ولی مسلما کشف علت مثلث برمودا یکی از وقایع ظهور امام زمان است.
علی
5 سال پیش
man farda hatma miram
اشکان انصاری
5 سال پیش
میمیرم واسه همین جاها
سیلوانا
5 سال پیش
من دوست دارم برم ***
اویار
5 سال پیش
من دوست دارم برم ولی میترسم
سالار
5 سال پیش
می خوام برم اونجا شاید نمردیمو رفتیم تو دنیای دیگه مانند دنیای شیطان پرست تان اونایی که رفتن اونجا نمردن من مطمعنم چون اگه مرده بودن می تونستن با ابن دنیا تماس داشته باشن (درخواب) با خانوادشون .قبل از این که برین اونجا حتما به خانوادشون سر بزنید. اونجا اونا از ما خیلی تکنولوژی دارن چون تونستن هواپیما ها و کشتی هارو منفجر کنن
ارتین
5 سال پیش
اتفاقا من اونجا بودم دیروز برگشتم جای با حالیه
زهرا حمیدی
5 سال پیش
ممنون خوب بود
امیر مهدی کیا لاشکی
5 سال پیش
برای من خیلی عجیبه بدونم که مثلث برمودا چطوره راستش دلم میخواد به ان جا سفر کنم تا خودم از نزیک انجا را ببینم
یزدان غفاری
5 سال پیش
حال کردم دمتون گرم...
فاطیما سمائی
5 سال پیش
بچه ها گمراه نشید این ها همش بازیه کنترل ذهن بشره!
برید در مورد فراماسون ها وشیطان پرستی تحقیق کنید.
آدم فضایی کدومه؟!
ماورالطبیعه چه ربطی به این اتفاقات داره آخه
فاطیما سمائی
5 سال پیش
البته ضمن تشکر وسپاس از آقای عسکری بابت مطلب
مطلب حقیقت داره
ولی اینکه دلایل این اتفاقات چیه... باور نکنید
برید تحقیق کنید
ساینا
5 سال پیش
آرزومه که برم اونجا فقط همین
سعید
5 سال پیش
سلام!!!باتشکر از محسن عسگری دوستان عزیز به نظره من این مثلث واقعا وجود داره!!فقط یکم نظراتی که بعضی از دانشمندا دادن غیر منطقیه! اینم میتونه واقعا ی رازه کشف نشده باشه که به زودی کشف میشه!
گندم
4 سال پیش
وای اگه مثلث برمودا ی ماشین زمان باشه چی؟اگه بود من خودمو تو مثلث غرق میکردم!مرسی
امید محمدی
4 سال پیش
بعضی از این دخترا رو باید سوار هواپیما کرد فرستاد مثلث برمودا
حمید
4 سال پیش
به نظر من اینا چرته خونه حضرت مهدی اونجاست
فرزانه
4 سال پیش
یه سوال . حضرت مهدی دست تنها همه این کارا رو میکننه؟
مهسا
4 سال پیش
چراالکی حرف میزنی؟؟؟؟شوخی شوخی با امام زمانم شوخی؟؟؟
همین شماهاهسید ک زمینه ی فسادو واسه بقیه فراهم میکنید دیگه!!!باوجود شما ها چ نیازی ب شیطانو شیطان پرستی هس؟؟؟
اومدی اطلاعات عمومیتو بیشتر کنی مث بچه ادم بخونو برو،چرا مردمو منحرف میکنی؟
بیتا
4 سال پیش
جالبه اگر واقعیت داشته باشه نخندید بهم ولی من فکر میکنم یه ربطی به سیاه چاله های فضایی داشته باشه واون نوری که گفتی از دریا میاد و به آسمون میرسه
سارا براتیان
4 سال پیش
یه نفرم توصیف کرده بود که آبهای سفیدرنگ از زمین به آسمون میرفت انگار جاذبه برعکس شده باشه (البته فقط صدای ضبط شده ش مونده) اتفاقات غیر طبیعی وجو داره مث آدمایی که یهو غیب شدن یا حتی یک شهر
لعیا
4 سال پیش
جالب بود.به نظر من؛ همه این قلدورهای مملکت رو جمع کنن یجا بفرستن .تو امریکا هم که کم نیست میرن خودشون اونجارم کشف میکنن.
طاها
4 سال پیش
واقعا جالب بود اما نظریه هایی مثل ربوده شدن توسط دیگر کرات زیادی تخیلی
ممنون
محمد
4 سال پیش
عالی بود امید وارم از این راز باخبر بشن
فرزانه
4 سال پیش
خیلی جالب و هیجان انگیز بود. تو ایران همه اتفاقا تقصیر امریکا و انگلیسه .فقط شاید کشفش کردن اما نمیخوان بروز بدن.من در مورد مثلث اژدها هم خوندم .واقعا عجیب بود . به هر حال امیدوارم زودتر کشف بشه
حسن
4 سال پیش
خیلی قشنگ بودولی معلمم تعریف کردخیلی جالب بودمیگن مثلث برمودانمیزاره مادرس بخوانیم راست
حسن
4 سال پیش
هنوز هم مثلث وجود دارد.کاش نابود میشد
نفس
4 سال پیش
مرسی دادا.جالب بود
شیوا
4 سال پیش
سلام مایک گروه تحقیقاتی هستیم خوشحال میشیم اگه تو تحقیق درموردمثلث برمودا بهمون کمک کنیداقای عسکری متشکرم،اگه شماهم خواستیدباماهمکاری کنیدلطفا جواب خودتون روبرام ایمیل کنید
خیلی جالب بودمرسی همیشه میخواستم درمورد مثلث برمودا بدونم
عاطفه
4 سال پیش
واقعا جالبه !!
اما راجب اینکه ادم فضایی هاوجوود دارن یا نه نمیشه به سادگی قبئلش کرد نمیشه ام به سادگی ام ردش کرد .
چون تو قرانم ذکر شده :
و موجوداتی را در (آسمان ها)و زمین پراکنده ساختیم اگر منظورش پرنده ها بودن چرا اسمونارو جم بسته؟
تعلللللللللل
4 سال پیش
خیلی خوب بود

به تو چه
4 سال پیش
ریدم به همتون
ستاره
4 سال پیش
خدا کنه زودتر کشفش کنن ...منم میخوام برم اونجا خودم ببینم چیه
امید
4 سال پیش
خیلی عالی بود دستت درد نکنه
علیرضا
4 سال پیش
درسال2033لوسیفرتک چشم به ساخت فراماسون هادراین مثلث به گفت خودماسون هاازستاره ی صبح همون سیاره ی زهره به زمین میادمن تمام زندگیم صرف تحقیقات این مسایل کردم
علیرضا
4 سال پیش
راستی دوستان ریگ جن که توی ایران خودمونه ازمثلث برموداواسم جالب ترهستش ریگ جن هم لقب مثلث برمودابه خودش گرفته بااین حال که افرادی سالم ازش عبورکردن به قول دوستام پایدارم مثل فامیلیم من ازدرس متنفرم ولی عاشق حل کردن مواماهای اینجوریم
علیرضا
4 سال پیش
عاطفه خانوم یه سری باکتری های جان دارتوفضایافت شده شایدمنظورش ازموجودات اوناباشه اولین بحث هاوشناساندن مردم به موجوداتی همچون انسان وحتی بهترازانسان درفضاهمین ماسون هابودن که برمودای دروغی درست کردن واسه تک تک حرفام دلیل دارم
زهرا شعبانپور
4 سال پیش
خیلی عالی بود . از داستان های مثلث برمودا خیلی خوشم اومد . توپ توپ . ممنون .
کامران ۱۸
4 سال پیش
من عاشق اینجور چیزام ترسناک راز الود واقعا هیجان انگیزه زندگی به هیجانش قشنگه ولی از ته قلبم ارزو میکنم یه روز اونجا باشم در ضمن خیلی خیلی جالب بود
متین
4 سال پیش
بسیار عالی اگه می شه مطالبی در مورد پروژ هارپ بزارین
حسین
4 سال پیش
مرسی عالی بود
سپیده
4 سال پیش
خیلی جالب بود وخیلی هم وحشتناک امیدوارم یه روزی من بتونم این رازو کشف کنم

پریوش گرامی
4 سال پیش
من مستند این پدیده رو دیدم.تو اون مستند یه قسمت هایی از اون واقعه ای که اون خلبان داشت کم کم گیج میشد رو باز سازی کرده بودند.واقعا که کار های خدا بی حکمت نیست.
علیرضا
4 سال پیش
همتون کسخلیدمن ایرانی هستم متاسفانه.ازتنهاکسایی متنفرم ازنزادخودم هستن چون98درصدنادان هستن اول خودتونوبشناسیدبعددنبال اسرارعبادت واسه شمانادان هاکفراست کافرعاقل درنزدخدابهترازمومن نادان هست
بهزاد
4 سال پیش
سلام . ممنون از اطلاعاتی که دادید. کلا جریان برمودا از نظر قانون عقل، غیر قابل قبول هستش ولی از نظر قانون احساس ، قابل قبول
نسرین
4 سال پیش
واقعا هیچ راهی برای رفتن به اونجا وجود نداره؟ مطالبتون عالی بود مرسی اما بعد این همه سال هیچ پیشرفتی تو کشف این راز دیده نمیشه فکر کنم مارو گرفتن
شایان
4 سال پیش
یک نفر اومده میگه که اینا خشم امام زمان هستش )
محسن
4 سال پیش
خیلی عالی و دسته بندی شده مرسی
بهاره
4 سال پیش
عالی اندر عالی واقعا مو خام گریه کنم خیلی جالب اه قربون زمین برم اینقد پر رمز و رازه
بهاره
4 سال پیش
ای یادم رف بگم ممنونم از شما خلی اطلاعات بهم دادید مرسی خوشم اومد

امیر حسین
4 سال پیش
ممنون از سایت خوبتون
امیر
4 سال پیش
یدونه باشه عظمتو ببین
امیر
4 سال پیش
ممنون از سایت خوبتون

علی
4 سال پیش
عالی بود ممنون از سایت خوبتون
مهسا
4 سال پیش
شایدم مربوط ب این باشه ک این منطقه ی جورایی وسط هستیه و انرزی های زیادی اونجا هسن!من ک حدسم اینه؛چون راستیتش جاهای زیاد دیگه ای هس ک ادم فضاییا برا تحقیقشون برن اونجا
ویا زلزله و خیلی چیزای دیگه همیشه ک نمیشه تو ی منطقه باشه!!!!موافق نیسید؟؟؟

مهسا
4 سال پیش
ولی واقعا بابت مطالب جالبت ممنونم داستانات خیلی ب اطلاعات عمومیم کمک کرد.
هدهد
4 سال پیش
ممنون عالی بود ....خیلی مطالب جالبی بود
امیر حسین
4 سال پیش
سلام ممنون خیلی عالی بود

سارا قلخان
4 سال پیش
اسرار آمیزه .
عزت
4 سال پیش
سلام تصویریش جالبتر میشه لطفا با تصویر یا انیمیشن مطالبو بفرست مرسی
سروش
4 سال پیش
من فکر میکنم مثلث برمودا مرز بین 2 جهان یکی جهان ما و دومی نمیدونم چیست چون طی حرفهایی که گفته شده هواپیما ها و کشتی به پایین کشیده نشده و فقط ناپدید شده یا میتوان گفت در زمان سفر کرده..

رضا رحیمی زاده
4 سال پیش
واقعا جالب بود
یاس
4 سال پیش
به نظر من تمام سوالات با اومدن امام مون برطرف میشه
یاس
4 سال پیش
راستی مطلب تون عالی بود..میشه لینکتون کنم؟
امیر حسین
4 سال پیش
خیلی جالب بود اما اگه بخوان رازشو کف کنن میتونستن به قول قدیمیا خواستن توانستن است
بهزاد کرابی
4 سال پیش
واقعا موضوع مثلث برمودا برام خیلی جالبه قبلا چندتا کتاب دربارش خوندم ولی هیچکدومش به نتیجه نرسیده بود که چرا این اتفاقات عجیب اونجا میوفته
لیلا میرزایی
4 سال پیش
جالب بود خیلی...
فرشاد
4 سال پیش
به نظر من تو اون نقطه یه آهن ربا یا همون یه قدرت مغناتیسی بزرگ هست که زمان به وجود آمدن زمین وقتی زمین با یک سیاره یخی برخورد میکنه به وجود آمدهد (تروخدا نظریم درست بود سهامشو بدید بهم )
در کل جالب بود
پگاه
3 سال پیش
عاشق این چیزای هیجانیم موضوعات خوشکل بودن فردا میخوام همینارو تو کلاس ارایه بدم
خیلی جالب و مفید و عالی بود مرسی اقا محسن
رومیسا
3 سال پیش
عالی بود من واقعا عاشق برمودام
امیر رضا
3 سال پیش
من طی تحقیقی که انجام دادم متوجه شدم مثلث برمودا و آنجایی که هواپیما درفیلیپین غرق شد مدار مغناطیسی زمین باعث اختلال در کار هواپیماهاشد.دلیل غرق شدن هواپیماها در مثلث برمودا همینه .
شاکر محمدی
3 سال پیش
واقعا جالب بود ممنون
ریحان
3 سال پیش
جالب بود اما باور نکردنی
محمد امینی
3 سال پیش
عالی بود مرسی
علی شیرزاد
3 سال پیش
اینگونه مطالب بسیار جالب هستند وبهتر است ادامه یابند.ماورااطبیعه ویا عجیب تر ازعلم ومواردی از این قبیل که شاید با باورها ودانش امروزه بشر ویا حداقل ما مطابقت نداشته باشد دلیل بر عدم وجود ویا پیش کشیدن موضوعات موهوم شیطان پرستی وفراماسیون وغیره نبایدباشد.
یاسمین
3 سال پیش
محشر بود ایول
پژمان
3 سال پیش
اون دانش مندای که میگن دلیلش ادم فضاعیان پس چرا فضاعیا اونجا ساکن شدن چرا جای دیگه این کار رو نمیکنن
وی پی اس کرکی
3 سال پیش
وی پی اس کرکی
http://bia2vps.ir/
محمدرضا
2 سال پیش
ما هم طرف خودمون یه مثلث داریم به اسم مثلث متوازی الاضلع هرکی رفته دیگه بر نگشته
ارام
22 ماه پیش
عجب خدا شفا بده
سارینا معینی
2 سال پیش
بسیار جالب و در عین حال وحشتناک بود ممنون
فرشته مرادی
2 سال پیش
جالب بود وخیلی عجیب چه جزیده وحشتناگی
دوست
2 سال پیش
خیلی کمکم کرد برای تحقیقات
محمد
2 سال پیش
سلام به نظرمن یکی ازدرهای جهنم است یااتفاق بسیاربزرگی درروزقیامت خواهدافتادکه مربوط به مثلث برموداهست وبه نظرمن نمیتوان گفت که براثرزلزله وطوفان است چون هرموقع کشتی وهواپیما ازآنجا میگدشت اینگونه میشد...
بنفشه
23 ماه پیش
عجیبه ترسناک هیجان انگیز
بنفشه
23 ماه پیش
عجیب ترسناک هیجان انگیز
ارام
22 ماه پیش
سلام خدمت شما دوستان عالی بود ولی مطمنم اینا همش دروغه فکر میکنم حقیقت یه چیز دیگس
ارام
22 ماه پیش
من قصد بی احترامی نداشتم به شما دوستان اگه هم ناراجت شدید به بزرگیه خودتون ببخشید ولی من فقط نظرمو بیان کردم
مهشاد
20 ماه پیش
خواستید برید منم ببرید ولی الان مثلث برمودا یکی از قطبای جهانگردی دنیاس و مردم زیاد میرن و میان و سالم برمیگردن
در مورد برمودا من تو یه سایت انگلیسی زبان خوندم سه تا فرضیه وجود داره که از باقی فرضیه ها قوی تره

مهشاد
20 ماه پیش
اولیش موضوع انطباق شمال حقیقی و مغناطیسی تو این منطقس که با نظریه میدان واحد انیشتن توجیحش کردن نسبتا
دومیش منبع انسانی داره و یا جز سیاست های استعماری و هسته ای امریکا و قدرت های جهانه و یا فراماسون ها و شیطان پرستا
مهشاد
20 ماه پیش
سومیش هم موجودات فضایی که خوب خیلی توجیح پذیر نیست
چند روز پیش هم یه مستند علمی درباره نجوم دیدم که البته زبان اصلی بود و معمولا این مدل مستندا در مورد پایان دنیا رو تو ایران بازتاب نمیدن به خاطر قضیه معاد و اخرت و اینا

مهشاد
20 ماه پیش
مستندش در مورد نظریه جدید و اثبات شده دانشمندا و منجمین راجع به نابودی جهان بود که بهش میگن تغییر فاز کوانتومی زمانی که انفجار بزرگ اتفاق افتاد و جهان شکل گرفت بخشی از انرزی دنیای قبل از ما درون یه حباب محبوس شد که هیچ کس از محل اختفاش خبر نداره
مهشاد
20 ماه پیش
هرلحظه ممکنه اون انرزی ازاد بشه ودرعرض یک میلیاردم ثانیه جهان ما وتمام موجوداتش نابودبشه ویه دنیای جدیدباقوانین فیزیکی جدیدبه وجود بیاد

مهشاد
20 ماه پیش
نظریه جدیدی مثلث برمودااینه که این انرزی و بخشایی از مواد تشکیل دهنده جهان قبل ما درمثلث برموداوجنوب شرق امریکاست وازقوانین فیزیک جهان ما پیروی نمیکنه وباانطباق شمال حقیقی و مغناطیسی قوانین فیزیک مغایرباهم عمل میکنن وباعث اختلال زمانی ومکانی میشه

مهشاد
20 ماه پیش
تحقیقات در مورد مثلث برمودا از سال 1945 شروع شد و هم دولت امریکا و هم دانشمندای مختلف این موضوعو بررسی کردن که البته تمام راهکارایی که شما گفتید هم ازمایش شده و نتیجه نداده
این فرضیه جدید هم تازه یک هفتس منتشر شده و نمیدونم تو ایران بازتاب شده یانه
مهشاد
20 ماه پیش
به هر حال در مورد انرزی تاریک-سرمای عظیم-تغییر فاز کوانتومی و ... اگر جستجو کنید شاید مطالبی باشه اما پیشنهاد میکنم سایتای تحقیقاتی امریکایی و بومی رو بخونید که مطالب کامل تره
ماریا
15 ماه پیش
مثلث برمودا یکی از عجیب ترین و باحال ترین عجایبه که هر چه بیشتر ازش بدونی هنوز ناکامی چون خیلی راز های نهفته ای داره که کسی ازش خبر نداره
حسن
10 ماه پیش
منم یه بار توش گیر کردم خیلی ترسناکه
آگهی رایگان
5 ماه پیش
مطلب مفیدی بود
رضا اعظمی
6 روز پیش
میگن اگه عزیزی جزئی از خاطرات خوب زندگیت شد،

برای بودنش ازش تشکر کن،

متشکرم که هستی
 
نظر بدین
ممنون که لطف میکنی و با نوشتن نظرت دلگرممون میکنی
 
برای استفاده از امکانات جدید سایت ، با یک دوست دوست بشین
 

مار درمانی
مار درمانی
این عکسهای جالب مربوط به مار درمانیست.در این نوع درمان با قرار دادن مار بر روی پوست بدن و بی حرکت ماندن شخص، حرکت آرام مارها موجب درمان عصبی انسان میگردد..

چهره های پر نفوذ و قدرتمند دنیا ( بخش دوم )
چهره های پر نفوذ و قدرتمند دنیا ( بخش دوم )
توی پست قبلی 10چهره پر نفوذ دنیا رو که جزء رهبران بودند معرفی کردم و توی این پست 10 نفر بعدی رو معرفی می کنم.
 
 
 
سن دوستی :
6 سال
رتبه دوستی :
20
امکانات
مطالب

 
شما هم میتونی اینجا کلیک کنی ، فرم همکاری رو پر کنی و یکی از تهیه کننده های یک دوست باشی !
© 2008-2013 1Doost dot com. All rights reserved.
اعضا




منوی اصلی
تا هر شب مطالب سایت براتون ایمیل بشه


دانلود نسخه اندروید یک دوست



Valid XHTML 1.0 Strict
[Valid RSS]
 


خوانندگان ثابت اخبار