Today Photo

ترک اعتیاد با عرق شاه تره

خواص خوراکیها | ترک اعتیاد با عرق شاه تره امروزه در جهان تکنیک های مختلفی برای ترک سیگار مورد استفاده متخصصان و درمانگران قرار می گیرد که هر کدام از آنها به فراخور خدمات درمانی که ارائه می دهند هزینه های قابل ملاحظه ای را به افراد سیگاری تحمیل می کنند.
 

به همین دلیل امروزه شیوه های طبیعی ترک سیگار در جهان با استقبال بی نظیری از سوی افراد سیگاری روبه رو شده است؛ شیوه هایی که بدون شک ساده ترین و قابل دسترس ترین روش ها برای عموم مردم محسوب می شوند. این تکنیک ها شامل اصلاح رژیم غذایی، مصرف داروهای گیاهی و پاکسازی بدن است که استفاده از برخی از آنها برای افرادی که قصد کم کردن تعداد سیگار خود در طول روز را دارند بسیار کاربردی و مفید است.

عرق شاه تره یکی از موثرترین داروهای گیاهی است که در پاکسازی بدن از سموم و اخلاط موذی ناشی از استعمال سیگار بسیار موثر است. برای استفاده از فواید این عرق گیاهی کافی است هر روز 2 لیوان از آن را بنوشید تا به مرور شاهد دفع سموم و اخلاط ناسالم از بدن تان باشید. این عرق به دلیل خاصیت تصفیه کنندگی که دارد به مرور به بدن کمک می کند تا از طریق جریان گردش خون و سیستم گوارش و تعریق به دفع مواد سمی موجود در بدن کمک کند. علاوه بر این نوشیدن این عرق گیاهی جذب ویتامین C را در بدن افزایش می دهد و به مرور موجب افزایش وزن و بازگشت افراد سیگاری به وزن طبیعی می شود. در عین حال فرد سیگاری با توجه به برنامه ای که در پیش گرفته است میل کمتری به کشیدن سیگار از خود نشان می دهد.

درمانگران طب سنتی و مکمل همواره توصیه می کنند برای دریافت بهتر اثرات شیوه های ترک اعتیاد در طب مدرن استفاده از متدهای درمانی طب های سنتی و مکمل موثر است. گاهی استفاده از گیاه درمانی یا یکی از شیوه های درمانی سنتی می تواند به عنوان درمانی کمکی روند ترک دخانیات و سیگار را تسریع کند و بیمار را در شرایط جسمی و روحی مساعدتری قرار دهد.

منبع : برترین ها
اشتراک ایمیل های شبانه
آبونه 1دوست بشین
تا لیست آخرین مطالب سایت هر شب براتون ایمیل بشه
 
این صفحه رو
 
توئیتش کن تو فیسبوک شیر کن برای فرند فید بفرست به تامبلر بفرست چاپش کن
 
 
امتیاز بدین
لطفا برای تشخیص مطالب بهتر ، به این مطلب امتیاز بده
 
آمار امتیازات
برای استفاده از امکانات جدید سایت ، با یک دوست دوست بشین
 
 
نظر های داده شده
تا این لحظه 1 نظر برای این مطلب ثبت شده. شما هم اینجا نظرت رو برامون بنویس
 
زری راد
6 سال پیش
چقدر استفاده از این عرقهای گیاهی مفیده ولی متاسفانه کمتر بهش توجه می شه. عادت کردیم به درمانهای شیمیایی!
 
نظر بدین
ممنون که لطف میکنی و با نوشتن نظرت دلگرممون میکنی
 
برای استفاده از امکانات جدید سایت ، با یک دوست دوست بشین
 

با زمین چه کردیم؟
با زمین چه کردیم؟
در روزهای گرم تابستان که برای کارهای مختلف شخصی و روزانه به خیابان می رویم، خیلی ساده برای رفع تشنگی به اولین بقالی یا سوپر رفته و یک بطری پلاستیکی آب معدنی می خریم و بعد از تمام شدن آب، بطری را داخل سطل زباله می اندازیم.

پروانه و پیله
پروانه و پیله
روزی سوراخ کوچکی در یک پیله ظاهر شد. شخصی نشست و ساعت ها تقلای پروانه برای بیرون آمدن از سوراخ کوچک پیله را تماشا کرد...
 
 
 
سن دوستی :
5 سال
رتبه دوستی :
183
امکانات
مطالب

 
شما هم میتونی اینجا کلیک کنی ، فرم همکاری رو پر کنی و یکی از تهیه کننده های یک دوست باشی !
© 2008-2013 1Doost dot com. All rights reserved.
اعضا
منوی اصلی
تا هر شب مطالب سایت براتون ایمیل بشه


دانلود نسخه اندروید یک دوستValid XHTML 1.0 Strict
[Valid RSS]
 


خوانندگان ثابت اخبار