Today Photo

نشانه های عاشق شدن یک مرد را بشناسید

روانشناسی | نشانه های عاشق شدن یک مرد را بشناسید پشتوانه مالی، ظاهر زیبا، خانواده ای محترم و شغل خوب معیار خیلی ها برای تشکیل یک زندگی مشترک است اما اکثریت انسان ها نخستین و مهم ترین ملاک پذیرش یک نامزد را وجود یک حس عاشقانه می دانند.
 

آن ها احتمال این که زندگی شان به موفقیت ختم می شود را نه با شمارش معیارهای ظاهری و مالی بلکه با میزان عشقی که در نامزدشان احساس می کنند، تخمین می زنند. اگر شما هم جزو آن افراد هستید احتمالا این سوال برای شما پیش می آید که چگونه می توانید عشق فردی که قرار است یک عمر در کنارش زندگی کنید را بسنجید. برای این که بدانید نامزدتان عاشق شماست یا نه، هزاران راه وجود دارد. اما بهتر است توجه به جملات عاشقانه را آخرین راه شناسایی این حس بدانید و به معیارهایی که در این صفحه ها مطرح می کنیم بیشتر توجه کنید.

چشم هایش چه می گویند؟
شما می توانید عشق نامزدتان را از نگاهش بشناسید. اگر هنگام صحبت کردن یا در مواقعی که کنار هم هستید، زیاد به شما نگاه می کند، این اتفاقات را بی معنا ندانید. شاید هم او فردی خجالتی باشد و علاقه به دیدن شما را با نگاه های کوتاه، دزدکی و مکررش نشان دهد. از طرف دیگر اگر نامزدتان عاشق تان باشد، با چشم هایش رفتارهای تان را کنترل می کند. وقتی در مورد موضوعی می خندد، به شما نگاه می کند تا ببیند که آیا شما هم می خندید؟ یا وقتی که احساس می کند از موضوعی رنجیده اید، فورا به شما نگاه می کند تا ببیند که در چه شرایطی هستید. یادتان نرود که چشم ها دروغ نمی گویند پس چه این نگاه ها به شما اطمینان دوست داشته شدن را بدهد و چه شما را ناامید کند، هیچ کدام شان را در این ماه های نامزدی بی معنا ندانید.

آیا شما برای او خاص هستید؟
نگاه کردن به رفتاری که او با افراد دیگر دارد هم می تواند یکی از این نشانه ها باشد.

آیا رفتارش با شما مثل دیگران است یا این که با شما متفاوت و خاص تر برخورد می کند؟ این نشانه را با حسادت اشتباه نگیرید. قرار نیست او به دلیل عشق به شما تمام روابط اجتماعی اش را کنار بگذارد بلکه همین که نگاهی متفاوت و رفتاری خاص با شما داشته باشد، کافی است تا نوع رابطه خود و نامزدتان را متفاوت از نوع رابطه ای بدانید که با دیگر آدم ها دارد؛ تفاوتی که مهم ترین دلیل به وجود آمدنش حسی است که او نسبت به شما دارد.

چیزی را می پسندد که شما دوست دارید؟
مرد ها گاهی علاقه شان را با توجه کردن به خواسته های کسی که دوستش دارند نشان می دهند. اگر نامزدتان شما را به کنسرت خواننده مورد علاقه تان دعوت کرده یا سعی می کند لباس هایش را از میان رنگ های مورد علاقه شما انتخاب کند، بیشتر به حسش اعتماد کنید. او به دلیل علاقه ای که به شما دارد سعی می کند، چیزهایی را دوست داشته باشد که شما دوست دارید و به شیوه ای زندگی کند که شما زندگی می کنید.

آیا شما را به دوستانش معرفی کرده؟
اگر او شما را دوست داشته باشد، قطعا با دوستانش در مورد شما صحبت کرده و از حسی که به شما دارد برای شان گفته است. در این مواقع ممکن است دوستانش با دیدن شما احترامی متفاوت برای تان قائل شوند یا این که با نیش و کنایه سعی کنند با نامزدتان در مورد حسی که به شما دارد شوخی کنند. از طرف دیگر، زمانی که شما را دوست داشته باشد و از این که قرار است در آینده با شما زندگی کند مطمئن باشد، خیلی راحت تر شما را به دیگران معرفی می کند و دیگر با دیدن ناگهانی یک آشنا در خیابان دست و پایش را گم نکرده و با اعتماد به نفس شما را به او معرفی می کند.

آیا تغییرات کوچک را می بیند؟
قدر تمام تعریف هایی که از شما می کند را بدانید. اگر او دوست تان داشته باشد، هر لباس تازه ای که می پوشید و هر کار تازه ای که می کنید برایش زیبا و رویایی جلوه می کند. برای نامزدی که عاشق شماست، هر تغییر کوچکی در ماه های اول بزرگ و مهم جلوه می کند و البته او نمی تواند حسش را نسبت به این تغییرات مهم از شما پنهان کند. بهتر است نشانه های این موضوع را هم در حرف ها و نگاه هایش جست و جو کنید.

پیام دوست داشتن بدون حرف زدن
نامزد شما قرار نیست که با حسادت زندگی شما را مختل کند اما اگر بدون ایجاد چنین دردسری دوست داشته باشد که بیش از دیگران در کنارتان باشد، بدانید که عاشق تان شده است. زمانی که با دیگر دوستان تان سر یک میز نشسته اید و صحبت می کنید، ممکن است بی آن که چیزی بگوید به شما این پیام را بدهد که دوست دارد روی تان را بگردانید و بیشتر با او صحبت کنید تا دیگران. این حرف ممکن است از طریق سکوت طولانی او یا نگاه های مکررش به شما منتقل شود پس نسبت به آن بی توجه نباشید.

احساس او حسادت دیگران را برانگیخته؟
اگر برخی فامیل هایش به شما کمی حسادت می کنند، می توانید مطمئن باشید که او به شما متفاوت تر از دیگران نگاه می کند. قطعا آدم های اطرافش این تفاوت را در رفتارهایش مشاهده کرده اند و به همین دلیل احساس می کنند که شما جایگاه شان را گرفته اید. برای کسانی که سال هاست او را می شناسند، تشخیص عاشق شدن او از یک رابطه ساده کار سختی نیست، پس اگر آن ها احساس می کنند که او عاشق شماست، حرف شان را دست کم نگیرید.

ممکن است نامزد شما پیش از این زیاد از حد به کارش اهمیت می داده یا این که با دوستانش وقت می گذرانده. اگر آمدن شما باعث شده که برنامه زندگی اش تغییر کند، بدانید که جایگاه خاصی را برای تان در نظر گرفته است. اگر در ماه های اخیر ترجیح می دهد به جای کار کردن شبانه روزی یا سفر رفتن با دوستانش، در کنار شما باشد و آن طور که شما دوست دارید وقت بگذراند، از این رفتارهایش چشم پوشی نکنید. برای چنین مردی این تغییرات دلیلی جز عشق نمی تواند داشته باشد.

آیا زمان را فراموش می کند؟
آیا ساعات ملاقات تان طولانی تر از انتظارتان می شود وقتی او شما را دوست دارد زمان را فراموش می کند و ترجیح می دهد به جای فکر کردن به هر چیز دیگری در کنار شما باشد و با شما صحبت کند. او دوست ندارد این زمان تمام شود و از هم جدا شوید. اگر نامزد شما این طور رفتار می کند، پس قطعا با یک مرد عاشق طرف هستید.

مردی که هدف پیدا می کند
آیا برنامه های مالی اش را منظم تر کرده است و بیشتر به فکر فراهم کردن امکانات زندگی آینده اش است؟ یا این که در کارش پویا تر شده و با جدیت بیشتری برای زندگی و فعالیت هایش برنامه ریزی می کند؟ اگر این طور است حتما او در حال آماده کردن شرایط خوب برای زندگی مشترک است. او شما را دوست دارد و به همین دلیل تلاش می کند تا امکانات بهتری را برای آینده شما فراهم کند. به خاطر این عشق است که خودش را در برابر شما مسئول می داند و این حس مسئولیت را در تمام جنبه های زندگی اش وارد می کند.

مدام از آینده صحبت می کند؟
آیا بیشتر از همیشه از آینده مشترک تان صحبت می کند و هیجان زده برایش برنامه می ریزد؟ وقتی به سفر می رود به شما تلفن کرده و آرزو می کند که آن مناطق را در سال های آینده با یکدیگر ببینید؟ یا وقتی شما از برنامه های آینده تان با او صحبت می کنید سعی می کند برنامه های خودش را با شما تنظیم کند و آینده اش را به سمت خواسته های شما ببرد؟ چنین مردی آماده ازدواج با شماست و به خاطر علاقه ای که به شما دارد دوست ندارد بی گدار به آب بزند و از همین حالا می خواهد فکر همه چیز را بکند.

منبع : برترین ها
اشتراک ایمیل های شبانه
آبونه 1دوست بشین
تا لیست آخرین مطالب سایت هر شب براتون ایمیل بشه
 
این صفحه رو
 
توئیتش کن تو فیسبوک شیر کن برای فرند فید بفرست به تامبلر بفرست چاپش کن
 
 
امتیاز بدین
لطفا برای تشخیص مطالب بهتر ، به این مطلب امتیاز بده
 
آمار امتیازات
برای استفاده از امکانات جدید سایت ، با یک دوست دوست بشین
 
 
نظر های داده شده
تا این لحظه 138 نظر برای این مطلب ثبت شده. شما هم اینجا نظرت رو برامون بنویس
 
آناهیتا
6 سال پیش
به نظر من درست و منطقیه
چون من تجربش کردم:نامزدم همه ی این علایمو داره البته من به خیلیاش تا حالا توجه نکرده بودم:ممنونم که باعث شدید این علایمو ببینم
sana
7 سال پیش
be nazar manteghi miad vali khob hamishe nemishe goft ke doroste
گلناز
7 سال پیش
بله منم با زری جان موافقم. علاوه بر این چه چیزی واقعی بودن این حالتها رو تضمین میکنه. تجربه شخصی خودم بهم میگه زیادم هر ادایی رو حمل بر حالات عاشقونه ندونم. در یک مورد آقایی که تمام موارد بالا رو در مورد بنده مو به مو اجرا میکرد بعد از 2 ماه اعتراف کرد : همش فیلم بود ، میخواستم به خودم وابسته ات کنم!!! (عین جمله خودش)

پس بنابراین به موارد بالا باید یه تبصره هم اضافه بشه که : البته بعضی ها بیمار تشریف دارند بنابر این به هرکسی که این حالات رو از خودش بروز میده نباید گفت عاشق.
سعید
6 سال پیش
اول از زری عزیز
بخاطر این مطلب قشنگ و مفید تشکر می کنم

اما گلناز جان
اگه اون فردی که گفتی ، واقعا همه این حالت ها در موردش صدق میکرده باید عرض کنم که اون عاشقت بوده و این عبارت آخری رو دروغ گفته منظورم اینه که عاشقت بوده ولی به دلیلی عشقش تغییر کرده یعنی همون عدم پایداری که زری عزیز اشاره کرد
اما
2 سال پیش
احتمالا دلشو زدی که منصرف شده اینو گفته
زری راد
7 سال پیش
همه اینها درست، قبول، ولی چه چیزی پایداریش رو تضمین می کنه؟!
مائورين
6 سال پیش
رفتار خود شما
زهرا
6 سال پیش
ما تو دنیایی نیستیم که برای چیزی ضمانت قطعی باشه اونم برای رفتار یه آدم که مطمئنا تغییر میکنه
رضا ناصری
رضا ناصری
5 سال پیش
هیچی. باید طرفین هر کدام از جانب خودشون سعی در تضمین و پایداریش داشته باشند و صد البته هم جهت با هم.
نفس
23 ماه پیش
کی گفته ما باید به مردا اعتماد کنیم
الهام
6 سال پیش
lمن مطمئنم همه ی دلایل بالا کاااااملا درستن و این خود ادمه که دروغو از راست باید تشخیص بده.یه عاشق واقعی هیچ وقت همه علائم بالا رو با هم نداره
زهرا
6 سال پیش
بدبختی اینه که هرکس یه تعریف از عشق داره اول باید یه تعریف درست علمی از عشق بکنن بعد نشونه هاشو مشخص کنن به تعریف من "عشق بالاترین احساس ویه هنر آموختنیه" که مرد و زن هم نداره ، اگه شما یاد گرفته باشی(که تو 8 سال اول زندگی باید یادمون داده باشن که همون تربیت درسته) عاشق میشی اگرنه باید بری یاد بگیری یعنی خودت خودتو تربیت کنی
صدف
5 سال پیش
عشق همش کشکه ... اونم عشق مردا ... هیچ مردی هیچ دختری رو واسه خودش نمیخواد و فقط قصدش تخریب احساسات اونه و روحیه دادن به خودشه . هیچ کسی کسی رو واقعا دوست نداره .. من خودمو واسه یکی کشتم ! ولی به روی خودم نیاوردم که دوسش دارم ! اون همش نگاهم میکرد و بیشتر این علایم رو داشت ! منتها اون هیچ وقت تکلیفشو با من معلوم نکرد و نیومد جلو و هیچ حرفی نزد منم رفتم با یکی دیگه که به عشق برسم ! چون معطل کردن کاری بیهودست اونم برای یک دختر ! دختر مثل گله وقتش که بگذره دیگه اون حالت شاداب بودنش از دست می ره ... من با خیلی ها بودم رفتار من هیچ مشکلی نداشت من تا جایی که تونستم احترام گذاشتم و مهربون و مودب و خوب بودم حاضرم تضمین کنم که اخلاق و رفتار من خیلی خوب بوده نه خیلی این وری بودم نه خیلی اون وری منتها شانس من بد بوده به هر کی برخوردم یه روزی تنهام گذاشت رفت پس دوستم نداشت ! خدا رو شکر نه زشتم نه بد هیکل ! اگه ظاهر در این میان ملاک باشه . و اگه هم پای اخلاق در میان باشه باز هم می گم من کم و کسری ندارم ! دلیلی نداشت ازم جدا بشن ! پس همه دروغ می گن ! یا اینکه پسر ها قدر کسی مثل من رو نمیدونن ... ولی همشون یه روزی پشیمون شدن ولی دیر شده بود . من هیچ وقت دلم نمیخواست با چند نفر دوست باشم همیشه دوست داشتم با یک نفر عاشقانه و صادقانه بمونم و اون هم پایدار باشه ! اما متاسفانه سرنوشت من این بود که با 4 نفر باشم ! درصورتیکه نمیخواستم ولی اون میرفت یکی دیگه می اومد و باز هم همین روال ادامه داشت ! آخه چرا ؟ واقعا متاسفم برای مردا که دخترا رو تنها میزارن من خیلی بدبختم

مجید سیفی
مجید سیفی
5 سال پیش
مشکل از تو و افکارت نیست مشکل اونایی هستن که تو زندگیت امدن و رفتن .اینا ادمایه درست حسابی نبودن به خاطر همین به همه بدبین شدی .بهت حق میدم .من اینو نگفتم که فکر کنی ادم درست حسابی هستم نه همه مشکل دارن از همه نظر هیچکی بی عیب نیست .موفق باشی برات ارزوی بهترینارو میکنم
سارا
4 سال پیش
بنظرم پسرای الان ملاکاشونو رو درست نمی شناسن فقط می خوان جوونی کنن همین
نیلوفر
4 سال پیش
به هرکی رسیدم من و نخواست با وجودی که هم تحصیلکرده ام و هم ظاهرم خوبه و همیشه سعی کردم با احترام و محبت بدون جنجال پیش برم! ولی چیزی که دستگیرم شد تنهایی بود.شکایتی ندارم ولی واقعا این حقم نبود.
پروا
4 سال پیش
سلام صدف.امیدوارم حالت خوب باشه.سرنوشت غم انگیزت دقیقا مثل منه.منم به عشق حقیقی اعتقاد دارم اما هیچوقت بهش نرسیدم.همه کسانی که باهاشون بودم توزرد ازآب دراومدن هربار دلم شکست و آهی نکشیدم ولی به قول تو پشیمون شدن.خدا هواتو داره.خوشبخت میشی
غریبه
17 ماه پیش
همه چیت خوبه،ولی کنترل احساسات و هیجاناتی نداری
عین ی دختره سیزده ساله نوشتی
ناشناس
5 سال پیش
هیچ مردی لیاقت عشق رونداره مگه مردها قلب دارن؟
سارا
4 سال پیش
ای زن که دلی پر از صفا داری از مرد وفا مجو،مجو هرگز
او معنی عشق را نمی داند راز دل خود به مگو هرگز
فروغ فرخزاد
ناشناس
3 سال پیش
تو چون نفهمی ،فکر میکنی همه مثل خودتن.
مجید سیفی
5 سال پیش
مرسی ممنون جالب بود
ماریا مشتاقی
5 سال پیش
ممنون جالب بود
سما
5 سال پیش
سلام مطلب نشانه های عاشق شدن یک مرد را بشناسیدرو خوندم خیلی عالی بود ممنون.
مونا
5 سال پیش
مردا خیلی بیرحم تر از این حرفان نه احساس دارن نه عاطفه
اشکان انصاری
5 سال پیش
ممنون عالی
فرناز
5 سال پیش
پسری بود که واقعن نشانه هایی که شما میگید را داشت وعاشقم بود .اما بخاطر نظر مادرش پا پس کشید ومن عشق اولش بودم .به نظر شما برمیگرده؟
مریم
5 سال پیش
سلام. خاستگارم همه ی این نشانه هاروداره امامن هیچکدوموندارم.چکارکنم من نمیتونم زودبه کسی علاقمندبشم؟یعنی فک کنم بدبینم نمی تونم به کسی اعتمادکنم.
مریم
3 سال پیش
نگران نباش عزیزم ایشالله به مرور زمان درست میشه
ساحل
23 ماه پیش
انشاالله درست میشه جیگر .
سارا
5 سال پیش
عالی بود منم اکثراین نشانه هارودیدم ولی افسوس سدبزرگی مانع این دوست داشتنه منم دوستش دارم برای هردومومن دعاکنید مطمئن هستم اگه خدابخوادهمه چیزحل میشه ناامید نیستم
ستاره
5 سال پیش
صدف جون تو دوستیهای این دوره زمونه پسرا دنبال هوس و دنبال لذت های آنیشونن وتو نباید تو این دوستیعا دنبال دوست داشتن و عشق بگردی عزیزم اگه وایسی بالاخره اوتیکه دوست داره دوست داره میاد دنبالت ک خودت متوجه میشی دوست داره اگه با اون باشی ب احتمال زیاد. عشق میرسی و البته تو هم ازش خوشت میاد .
نارنین
5 سال پیش
ممنونم از مطالبتون،باخوندن مطالبتون نامزدمو بیشتر شناختم یعنی یحورایی بیشتر عاشقش شدم.مرسی
لاله
5 سال پیش
سلام.آدما تغییر میکنن و البته عشق هم مثل همه چیزای دیگه تاریخ انقضا داره
ارمینا
5 سال پیش
دخترا این پسرای خیانت کارو ول کنید بابا بیاید یکم ازاد باشیم
سارا
4 سال پیش
آخ گفتی !
نفس
23 ماه پیش
پاینده باد دخترا . هورا
شاهرخ مختاری
5 سال پیش
من همش را دارم یعنی عاشق شدم ؟

حالا عاشق کی شدم؟
ارمینا
5 سال پیش
یه نصیحت دارم برای همتون اینو بدونید که پسرا اخرش با جی افشون ازدواج نمیکنند فقط حال میکنن اخرشم میرن دنباله دختری که سنگین بوده و با کسی دوست نبوده ازدواج میکنن پس با دل بستن به پسرا فقط اینده ی خودمونو خراب میکنیم.ارزوی موفقیت دارم برای همه ی دخترا
مریم
3 سال پیش
عزیزم این اشتباهه دیگه دختری نیس که دوست پسر نداشته باشه
درستش اینه:
الآن دیگه پسرا با دوست دختر خودشون ازدواج نمیکنن...میرن با دوست دختر مردم ازدواج میکنن !!!!
اما
2 سال پیش
کافر همه را به کیش خود پندارد
نفس
23 ماه پیش
بابا پسرا همشون عین همن.
فاطیما
5 سال پیش
ممنون.به نظر من که واقعا درسته
من همه ی این نشونه ها رو تو نامزدم دیدم.حتی خیلیاش در مورد خودم هم صدق میکنه.
شکوفه
5 سال پیش
سلام دوست پسر من تقریبا همه ی شرایط رو داشت و هر دومون میدونستیم واقعا عاشق همیم و خدا شاهده میدونم قصدش سو استفاده نبود چون یکسال و نیم با هم بودیم و هیچوقت دست از پا خطا نکرد اما وقتی کار براش پیدا شد رفت و بعد از توضیح شرایطش گفت حدود 7ماه نمیتونیم در ارتباط باشیم و عشق بدون پول نمیشه و همه تلاشام بخاطر توه که در اینده راضی باشی و رفت!الان چند ماهه حتی یه تکم نزده و اسامو هم جواب نمیده !دوست جون جونیش میگه از اولش قصدش نامردی بوده !نمیدونم حرف کیو باور کنم دوستش باهاش در ارتباطه !اون عاشق بوده یا نامرد ؟‏!چرا اصلا جوابمو نمیده ؟
نگین
5 سال پیش
خوب حتماواقعادوست نداشته وقصدش نامردی بوده حتمادوستش یک چیزی میدونسته گفته
مریم
3 سال پیش
دوست پسر منم به خاطر من کلی تلاش کرد تا کار خوبی پیدا کنه!تا جاییکه به زور میتونست جوابمو بده همش جلسه همش ماموریت... کم کم عوض شد خودشو برام گرفت الانم میگه دوستت دارم اما این آدم دیگه اونی که من میخوام نیست!
شاید منم دیگه اونی که اون میخواد نباشم!
نگین
5 سال پیش
من مدتی هست عاشق کسی شدم ولی تاحالاروم نشده بهش بگم تمام این نشانه هاهم داره ولی بازم شک دارم که دوسم داره یانه دیگه دارم دیووونه مییشم یعنی ببهش بگم
نسترن
4 سال پیش
نگین همیشه باید پسر نور بالا بزنه بزار اون بیاد جلو.
.منم مث توام
مریم
3 سال پیش
مستقیم نپرس کاری کن که خودش بهت بگه
نگین
5 سال پیش

دریا
4 سال پیش
منم از یکی خوشم میاد خیلی باش راحتم میدونه دوسش دارم، ولی خیلی دختر دنبالشه واسه همین همیشه منو مثه دوستش میدونه حتی اسمه جی افاشم بهم میگه، نمی خوام فک کنه منم مثه اونام، اخه با ارمینا موافقم
اخیش
4 سال پیش
خواهشن این نظر روبخونیدچون به دردتون می خوره من توی هرهفته بیشتر ازاین که پدرومادرم روببینم عشقم رومی دیدم.ماازطریق نگاه خیلی باهم حرف میزدیم.تمام این مواردبالا روداشتیم غیراز معرفی به دوستان.البته بایدبگم اولاش اونم بود ولی بعد از چندماه که اون پسر(عشقمو میگم)یه دختردیگه روببینه که ازلحاظ ظاهری کاملا موردپسندش بود.حالا بعدازدوسال که فهمیدم ماجرا چیه پاپس کشیدم اون هنوزهمون رفتار روداره ولی درحالی که هنوزهم خیلی به من توجه میکنه به اون دختره وعده ی خواستگاری داده وهرروزمیره سرمسیرش میشینه.حالا نظرتون چیه؟ازاولش نبایدباورشون کنیدچون بی فایدس
نسترن
4 سال پیش
بزن تو سرش عزیزم خیلیا مارو دوس دارن و نشون نمیدن ما باید ب اونا کمک کنیم عاشق بشیم..
مهسا
4 سال پیش
به خدا خوش به حالتون من بد بختم نه شما ها من یکی رو دوست دارم که اون همه علائم بالا رو نسبت به یکی دیگه داره اینم از شانس خوب ماست دیگه
یاسی
4 سال پیش
من مدت 8 ماهه نامزد کردم باکسی که قبلا با هم هیچ ارتباطی نداشتیم ومن اونو نمیخواستم بابام مجبور به ازدواج با اون کرد چون میدونستم دوس دختر داره.حالام یه جورایی خدا اونو تو دلم انداخته
مهتا
3 سال پیش
پسرای دختر باز همون هزره خیابونیا ارزونیشونه باور نکن عاشقته
مژگان
4 سال پیش
نه عشق تاریخ انقضا نداره عشق تنها چیزثابت این دنیاست و فکرنکنم بشه عشق حقیقی رو اینجا تو این دنیا پیداکرد عشق بالاترین مرتبه کماله وازخودگذشتن باتمام وجود و علاقه و بی منت برای دیگری است.اون چیزیکه شما درموردش حرف میزنین عشق که نیست.عشق اونقدرمقدسه که نبایدحتی توصیفش کرد.عشقیکه تاریخ انقضاداشته باشه که عشق نیست.
ايمان
4 سال پیش
سلام تا اینجا خوندم حرف های جالبی بوده و همینطور پوچ البته توهین نباشه اما این کامنت سراغاز مطلب مهمی است که شما فرمودین چگونه می توان این بحث را ادامه داد و اینکه از نظر شما بیشتر استفاده کرد ضمنا متشکرم
مرد تنها
4 سال پیش
من ی مردم حرف صدف رو قبول دارم و قبول ندارم قبول دارم چون خیلی از مردا اینجورین اما قبول ندارم چون من واقعا خاستم با ی د ختر باشم اما انگار اونا نمیتونن با ی پسر باشن حتما باید با چند تا رابطه داشته باشن پس بهترین راه حل اینه دل به دختر نبندی چون دل به یکیشون با تمام وجود بستم اما فقط حسرت برام موند حسرت عشقی که از ته دل نثارش کردم اما تهش چیزی برام نداشت جز عمری که هدر رفت
نسترن
4 سال پیش
ببین عزیزه من تقصیر خودته دلتو الکی نده دست این دخترا....یه نصیحت ببین ب دختری که درسش داری نگو دوست دارم ب نفعته
فاطی
4 سال پیش
منم بازرى جون موافقم
سوگند
4 سال پیش
منم با یه پسری آشنا شدم.گفت که قصدش ازداجه و راجع به آینده اش باهام صحبت کرد و همه چیز رو راجع به خانواده ش بهم گفت و از منم پرسید.منتها ما خیلی جرو بحث داریم .تاریخ تعیین کرده بود برای اینکه با خانواده اش بیاد ولی بعدش گفت باید بیشتر همدیگه رو بشناسیم.بعد از یه مدت درخواست سکس کرد که من باهاش کلا کات کردم ولی بعد از یه مدت دوباره پیداش شد و ازم یه فرصت دیگه خواست.من دوستش دارم و اونم ادعا میکنه که دوستم داره ولی من شک دارم.میخوام نظر شما دوستان رو بدونم
نسترن
4 سال پیش
اگ واقعا فرصت میخواست از اول درخواست میکرد ب نظر من ولش کن ب نفعته
مهتا
3 سال پیش
پسره فقط دختر وبرای سکس مخواست ادم نیست بابا
مریم
3 سال پیش
اصلا گول نخور عزیزم اینا همه ترفندشونه چون زورش اومده که تو بهش پا ندادی حالا میخواد با وابسته کردنت انتقام بگیره و به هدفش برسه
ویدا
4 سال پیش
هیچ پسری نمیادقبل ازدواج ارتباط برقرارکنه این پسراکه میان دوست میشن قصدشون لذت بردنه نه ازدواج پسرپاک اگه دختری روواقعادوست داشته باشه باخانواده اش میادخواستگاری.
مهدیه
4 سال پیش
نه عزیزم اینجورام نیس میتونی دوست بشی ولی مدت دارمثلا میگی 1ماه آشنامیشیم اگه دوسداشتی بیا خواستگاری اگه نه بابای
شیما
4 سال پیش
نمی دونم اما احساس میکنم اون منو دوست نداره در حالی که همیشه اون به دیگران میگه
احد
4 سال پیش
با مژگان موافقم من حتی نمیدونم خودم عاشقم طرف مقابلم دیگه چی دعام کنید

نسترن
4 سال پیش
معمولی بود من که نامزد ندارم...ولی عشق که دارم اونن این علایمو داره بعضیاشو...مرسی بوس♥
نسترن
4 سال پیش
معمولی بود من که نامزد ندارم...ولی عشق که دارم اونن این علایمو داره بعضیاشو...مرسی بوس♥
ارزو
4 سال پیش
عالی بود
ریحان
4 سال پیش
این روزا خیلی دلم حضورشو میخواد،دلم خیلی واسه دیدنش تنگ شده،ما متعلق به یک شهر نیستیم واسه همین نمیتونیم به این راحتی همو ببینیم،ما برای وصالمون لحظه شماری میکنیم،بچه ها مارو دعا کنید این روزا خیلی محتاج دعاتون هستیم
مهرداد
4 سال پیش
این دقیقا همون چیزیه که منم درگیرشم، بدجوری دلم حضورشو میخواد و میخوام که برای همیشه در کنار هم و مال همدیگه باشیم، ولی از هم دوریم، خدایا اسباب وصال همه جوونا رو فراهم کن، آمین
سعیده
4 سال پیش
اخی عزیز دلم ایشالا هرچی زودتر همدیگه رو ببینین.
زهرا
4 سال پیش
چه طوری میشه عشق رو از هوس تشخیص داد چطوری بفهمیم این علائم از رو هوسه یا عشق؟
مهتا
3 سال پیش
از چشماش اگه پسری برای هوس بخوا فقط به اندام نگاه میکنه اما عشق فقط به چشمات نگاه میکنه
سعیده
4 سال پیش
من که هنوز تجربه نکردم ولی من فک میکنم مردا اصلا نمیدونن عشق چیه البته قصد جسارت ندارم ولی همه هم اینجوری نیستن فقط خدا کنه دل و زبونشون یکی باشه
نیلو
4 سال پیش
می دونم که وجودم نظم زندگیش رو بهم ریخته!حتی به خاطر مرخصی های زیادی که میگیره برای دیدن من نزدیک بود کارش رو از دست بده.هر بار که حرفمون میشه و جوابشو نمی دم پشت پنجره اتاقم تو خیابون می مونه تا جوابشو بدم.منم عاشقشم ولی ما هیچ راهی برای رسیدن نداریم!
یاس
4 سال پیش
سلام من بانظر زری جون موافقم.ممنون
هانی
4 سال پیش
مردعاشق یعنی همسره من.یه دونه ست
الهام
4 سال پیش
سلام من 4سال پیش تودانشگاه عاشق همکلاسیم شدم ماحتی باهم حرف نزده بودیم ولی باوجوداینه سه ساله ازدواج کردم هنوزبیادشم نمیدونم چیکارکنم که ازیادم برده
الهام
4 سال پیش
من همسرمو خیلی دوست دارم ولی نمیتونم اونوفراموش بکنم خواهش میکنم کمکم کنید
علی متین
4 سال پیش
ممنون خیلی جالب بود
صوفیا
4 سال پیش
یکی هس سه چهار ماهه بهم اس میده خودشو معرفی نمیکنه درصورتی ک همه چیز درباره خونواده و من میدونه هرچقد محالش نمیکنم ولی باز اس میده میگ بعد کنکورم میگم کی هسم...الان من چیکاکنم؟؟واقعا دوسم داره؟؟
صوفیا
4 سال پیش
کمکم کنید خواهشا
فاطیما
4 سال پیش
8مدتیه از پسری خوشم میاد تا حالا 2.3 بار از طرف خودم و دوستاش بهش پیشنهاد دوستی دادم ولی اون حتی یبارم جوابی نداد حتی نه هم نکفت نمیدونم در مورد من جه فکری میکنه
شمیم
21 ماه پیش
یکی ازدوستام مثل توبوددیدفقط غرورشوازدست داده ب جاش اون انقدرمغرورشده بودک حتی جوابشونمیدادجالبه بدونی الان دوست من وقتی ب خودش اومددیدن دیگ دوستش نداره ولی ب جاش الان پسره خیلی بهش نگاه میکنه آدماوقتی قدرداشته هاشونومیدونن ک ازدستش بدن
منا
4 سال پیش
دیوانگیه محضه اگه کسی حرف این پسرارو قبول کنه هیچ کدومشون عاشق نیستن تحت هیچ شرایطی گول زبون بازیاشونو نخورین دخترای ساده ی گاگول میدونین پسرا عاشق ظاهر دختر و استفاده از اونان ولی این دختر ساده با دو تا چرب زبونی گول میخورن نکنین به فکر خودتون باشین
منا
4 سال پیش
دیگه گذشت اون دوست داشتنای پاک وساده الان پسرا بی غیرت تر از اون حرفان که کسی رو دوست داشته باشن یا بخان خواستگاری برن ادم تا ابد از عشق پدر و مادرش لذت ببره بهتر از زندگی با این مردا ست
منا
4 سال پیش
یک بار عاشق شدم ازدواج کردم خیانت کرد و رفت برای 7پشتم عاشق شدن کافیه برای همین حالم از پسر و مرد بهم میخوره تورو خدا گول نخورین دخترای ساده الان فقط با خودتون دوستانتون و خوانوادتون وقت بگذرونن
منا
4 سال پیش
من الان بعد از 3 سال جدا شدن دارم خوب زندگی میکنم و با ارامش کار دارم خوانواده خوب واقعا خوشالم میخوام دانشگاهم واسه کارشناسی شرکت کنم از این بهتر نمیشه دیگه خدارو هم شکر می کنم که من از مردا و پسرا در امان داره
منا
4 سال پیش
خدا جون شکرت دوستت دارم
گیتی
4 سال پیش
من عاشق کسی هستم ولی نمیدونم دوسم داره یانه
سمیه
4 سال پیش
بچه ها همیشه ازروفکرومنطق برین جلو.من به عشق ایمان دارم این عشقوهای زمینی عشق های مجازی واسه رسیدن به عشق حقیقی.فقط زوود دلبسته کسی نشید،من خیلی ضربه خوردم.واسه خودتون زندگی کنین وعاشق خودتون باشین.اخه تهش هیچی جز نابودی نداره.
نازی
4 سال پیش
ای بابا من یه بار نشون کردم بهم خورد یه بارم نامزد کردم ک معتاد درومد دسته بزن داشت طلاق گرفتم....دیگه ازدست این مردا روحیه واسم نمونده
سارا
4 سال پیش
ما که نمیدونیم شاید به بقیه هم همینطور نگاه میکنه شاید پنهانی خیانت میکنه.میدونید که مردا واقعا تنوع طلبند
سوده
3 سال پیش
توروخدا واسم دعا کنید ماهمدیگروخیلی دوس داریم اما بخاطر تفاوت دینی ک بین خونواده هامون هس راضی نمیشن مطمئنم هیچکدوم از شما مشکله منو ندارید
ناشناس
3 سال پیش
تیت تیت تیت
شایان
3 سال پیش
خانم های عزیز این چیزا رو باور نکنین من به عنوان یه پسر بهتون میگم که ما میتونیم همه این علایمو تو زمان خاصی داشته باشیم که بعدا خیلی راحت از بین بره....به ما و این چیزا اعتماد نکنین واسه خودتون میگم
الی
3 سال پیش
ما باید با هم جامعه رو بسازیم اگه هر چیزی سر عرفش بود انقد مشکل پیش نمییومد چرا قدیم انقدر عشق زیاد بود وقتی یکیشون میمرد فرداش اون یکی دق میکرد نمیگم مشکل نبوداماواقعا مثه الان نبود
الی
3 سال پیش
اما تو رو به خدا بیاین از همین امروز با خدا دوست باشیم همه از خودمون شروع کنیم اگه خدارو شناختی عشق خودش میاد دنبالت دنبال عشق تو خیابون جاهای دیگه نباش ااگر الماس تو خیبون دیدی عشقم میبینی
سارا
3 سال پیش
گیتی جون نمیگم مغرور باش اما نباید بفهمه دوسش داری به نفعته
مهتا
3 سال پیش
چرا نظرام ثبت نمیشه نکنه چون پلیسم این طوری میکنید حالا هرچی اخرین حرفم دختر نباید بزاره غرورش بشکنه پسرا ارزش عشق و محبت ندارن هرچی نامرده و بی رحمی تو دل پسراس به قول خودشون عشقه همه ی دختران اما زهی خیال باطل برای من حناشون رنگی نداره
لیلا
3 سال پیش
من عاشق کسی هستم که زن داره البته ومنم نامزد دارم توی عروسی باهم دوست شدیم همدیگرم دوست داریم ولی نمیدونم بااین وزیتی که پیش امده چکارکنیم
لیلا
3 سال پیش
خواهش میکنم کمکم کنین
مهتا
3 سال پیش
0 چاکریم اوس کریم دتمت گ
رم از دانشجوی افسری )
علی
3 سال پیش
سلام میشه یه راه بگید از دست عشوه های دختر خالم راحت شدم تا منو میبینی شروع میکنه به عشوه ریختن واصلا دختر خوبی نیست هفته ی یه بار دوس پسرشو عوض میکنه ولی من یکی دیگرو دوست دارم:-
امیر
3 سال پیش
سلام دوستان بعضی هام هستن یکی رو دوس دارن ولی نمیدونن چ جوری بهش بگن خجالت میکشن و میترسن که دیگران بفهمن
شهیاد
3 سال پیش
زنا فکر میکنند کی هستند،تا دیروز زنده به گورشون میکردن حالا اومدن آدم شدن.آقایون هر کاری دوس داشته باشند میتونن انجام بدن.زنده باد مردها[خطاب به زنان پررو]
من مرد تنهای شبم
3 سال پیش
بیخیال بچه ها به زندگیتون برسین
عسل
3 سال پیش
سلام به همگی خ...خ....بحث اموزنده هستش خوبه هرکدوم از دخترای گل تجربه هاشونا میگن..دنیای به این بزرگی ارزش نداره حالا ببینین اخه مردا کین؟؟؟؟
ناشناس
3 سال پیش
اگه آدم بعد ازدواجش عاشق بشه چی؟
بهار
3 سال پیش
سلام به نظر من مرد هم خوب هست هم بد ، اما ما نباید ذهنمون رو زیاد درگیر این موضوعات کنیم،من 2 ماه پیش یه خواستگار داشت که خیلی دوسم داشت و هیچ وقت فکر نمیکردم با مخالفت خونوادش انقد زود بکشه کنار اما این کارو کرد و به قول خودش به نفع من...
بهار
3 سال پیش
... سه هفته با هم صحبت کردیم بهش علاقمند شده بودم و اما تموم شد و رفت.... همین زندگی فقط پسر و ازدواج کردن نیست، خدا رو شکر خدا خیلی چیزای خوب رو بهم داده ، خونواده خوب، کار خوب ، قیافه خوب..
بهار
3 سال پیش
همیشه به این فکر کنید که اونقدر پیشرفت کنید و انسان موفقی بشید که یه روزی اینایی که ترکتون کردند حسرت داشتن شما به دلشون بمونه ... ارزشمممووون خیلی بالاست قدر خودموننن رو بدونیم
صادق
3 سال پیش
بسلامتی خودم ک خودم وخودم ن دلم برای کسی تنگ میشه ن کسی دارم ک ب بازی بگیرمش!?چون خوشم نمیاد از این کارا!!سلامتی خودم بزن کف قشنگ رو
الهام
3 سال پیش
عاشق شدن دل بستن دست خود ادم نیست.ولی دخترخانمای عزیز انقد زود خودتونو در مقابل یه اقا نبازید یروزی به خودتون میایید که واقعا دیره:-(
محسن
3 سال پیش
من عاشق دخترعموم هستم اما نمیدونم اونم منو دوست داره یا نه اما اون یه باره موضعش نسبت ب من تغییر کرده اصلا نگاهمم نمیکنه اما نمیدونم اینا نشانه عشقه یا نفرت
نازی
3 سال پیش
بچه ها عاشق شدم بدجور دارم دیوونه میشم پسره با یه دختر رفیقه البته دختره اویزونشه بعد پسره هم به من علاقه داره ولی من قبلش پا پس کشیدم اما حالا عاشقش شدم شمارشو داشتم نسبت به من بد بین شده فک میکنه من میخوام اونو جلوی دوس دخترش خراب کنم
نازی
3 سال پیش
بهش اس دادم گفتم که بهش حسی دارم و ازش سوال کردم که دو طرفس یا نه سکوت میکنه جواب نمیده میگم اگه مزاحمم اس ندم سکوت میکنه فکر میکنم میترسه من از جانب دوس دخترش اومدم بخاطر همین نمی خواد اس بده
نازی
3 سال پیش
ولی تا گفتم قرار بزاریم زود گفت باشه ولی هرچی میگم سکوت میکنه خیلی تحریبکش کردم چیزی بگه ولی انگار نه انگاربعد من حالم خیلی بد شد بهش گفتم جوابمو بده حالم خوب نیس یازنگ بزن زود گفت باشه و زنگ زد ولی من جواب ندادم
نازی
3 سال پیش
بنظرتون سکوتش نشونهی چیه چون به من میگفت تو اس میدی که منو خراب کنی نمیدونه دوسش دارم فک میکنه میخوام سر کارش زارم چون قبلش خودمو خیلی گرفتم چند بار اومده بود جلو بنظرتون اشتباه کردم؟؟چیکار کنم فراموشش کنم؟؟؟
صبا
2 سال پیش
ریدم دهن هرچی مردایران وعرب وکلاآسیاییه
دلارام
23 ماه پیش
اره ولی همه ی مرده اینطوری نیستن
بهار
20 ماه پیش
ببخشید مال من پسر همسایمونه پسره هم مغروره نمیدونم چطور بفهمم فقط تو موقعی نگاه میکنه که تو ماشینش نشسته
نورا
15 ماه پیش
سلام .تمام مواردی که گفتین درست .اینا اصلا برا مردا ایرانی صدق نمیکنه .البته من مردا خازجی رو نمیدونم .من با یکی ازدواج کردم که عاشق وشیفته من بود همه جوره دوست داشت منو .ولی وقتی ازدواج کردیم همه چی عوض شد
نورا
15 ماه پیش
بی عاطفگیش وبی محبتیش باعث شد عاشق یه مرد دیگه شدم .حالا بگید چرا
نورا
15 ماه پیش
بگید چرا ؟به اندازه کافی بهش محبت کردم عاشقش بوذم دوستش داشتم .ولی لیاقت نداشت
نورا
15 ماه پیش
طلاقمم هم نمیده .باید بسوزم ؟
امیر دمشناس
15 ماه پیش
بیش از اندازه مراقبتان است. این یکی از نشانه های عاشق شدن یک مرد هست
ندا
14 ماه پیش
مردا لیاقت ندارن فقط کافیه بفهمن دوسشون داری رابطشون باهات سرد میشه توروخدا وابسته پسرا نشید. بهترین هارو براتون ارزو میکنم
مینا
14 ماه پیش
تا وقتی که قصد ازدواج نداشته باشه به درد دختر نمیخوره همه علائمم داشته باشه ولی احترام به دختر نذاره خواستگاری نیاد مفت هم نمی ارزه... الزاما ازدواج بشه یا نشه یه بحثه خواستگاری و اقدام برای ازدواج و دادن امنیت در رابطه بحث کلیدی تر.
مهسا
13 ماه پیش
دوستان لطفا گول نخورید همش کوتاه مدته .مردا سرشار از ادعا و دروغ گویی هستن.زندگی مجردی عالیه با این چیزای بی ارزش و پیش پا افتاده خرابش نکنید نهایتش با یکی دوست بشید خب چه کاریه ازدواج دوست دارید آقا بالا سر داشته باشید؟
علی
10 ماه پیش
سلام من دختری را دوست دارم. من تا بحال با دختری نبودم و تجربه هم ندارم. من نمیدانم که وقتی باهاش رو در رو بشم که در مورد خودمون و زندگی مون حرف بزنیم. چه بگم. لطفآ کمکم کنید؟
به پیشنهاده شما احتیاج دارم
 
نظر بدین
ممنون که لطف میکنی و با نوشتن نظرت دلگرممون میکنی
 
برای استفاده از امکانات جدید سایت ، با یک دوست دوست بشین
 

تغییر دایمی رنگ چشم با 6 میلیون تومان در تهران
تغییر دایمی رنگ چشم با 6 میلیون تومان در تهران
دست جراحان و طالبان زیبایی تهرانی به عنبیه چشم هم رسید. بر اساس عملی که جراحان یکی از بیمارستان های تهران مدعی انجام آن هستند، می توان عنبیه چشم را به رنگ دلخواه تغییر داد. حالامی توان گفت هیچ عضوی در صورت از دست زیبایی خواهان در امان نیست.

7 ترفند گوگل پلاس که احتمالاً نمی دانید
7 ترفند گوگل پلاس که احتمالاً نمی دانید
مهاجرت به یک سرویس دهنده جدید شبکه های اجتماعی مانند گوگل پلاس، می تواند دردسرهای خاص خود را داشته باشد. پیدا کردن و افزودن مجدد دوستان، ایجاد دایره ها (Circles)، انجام تنظیمات حفظ حریم شخصی و … اما دانستن برخی ترفندها می تواند کار را برای شما ساده تر کند.
 
 
 
سن دوستی :
6 سال
رتبه دوستی :
152
امکانات
مطالب

 
شما هم میتونی اینجا کلیک کنی ، فرم همکاری رو پر کنی و یکی از تهیه کننده های یک دوست باشی !
© 2008-2013 1Doost dot com. All rights reserved.
اعضا
منوی اصلی
تا هر شب مطالب سایت براتون ایمیل بشه


دانلود نسخه اندروید یک دوستValid XHTML 1.0 Strict
[Valid RSS]
 


خوانندگان ثابت اخبار