Today Photo

لیگ بسکتبال NBA در پی استفاده از گجت های پوشیدنی است

اخبار تکنولوژی | لیگ بسکتبال NBA در پی استفاده از گجت های پوشیدنی است اتحادیه بازیکنان بسکتبال آمریکا و اتحادیه ملی بسکتبال در پی استفاده از گجت های پوشیدنی در مسابقات لیگ حرفه ای هستند.
 

اتحادیه بازیکنان بسکتبال و اتحادیه ی ملی بسکتبال آمریکا در پی تشکیل کمیت های جدیدی برای گجت های پوشیدنی هستند تا استفاده از این گجت ها را طی بازی های بسکتبال لیگ حرفه ای آمریکا تسهیل کند. بر اساس اطلاعات ارائه شده؛ این کمیته در پی آن است تا تیم های حاضر در لیگ بسکتبال آمریکا با استفاده از گجت های پوشیدنی، امکان ثبت داده های مربوط به علائم حیاتی بدن بازیکنان را حین بازی فراهم کنند.

هدف از این کار، کاهش مصدومیت و فشارهای جسمانی است که در طول فصل به بازیکنان تیم ها وارد می شود. استفاده از بهترین بازیکنان در تئوری یک ایده ی خوب برای پیروزی در تمام بازی ها است، اما در طولانی مدت شاهد این موضوع هستیم که بازیکنان به دلیل خستگی مفرط از انجام متوالی بازی های سنگین دچار مصدومیت می شوند و بعضا حتی بازی های کلیدی را نیز از دست می دهند.

لیگ بسکتبال NBA در پی استفاده از گجت های پوشیدنی است

همان طور که اشاره کردیم، استفاده ی مداوم از بازیکنان درجه ی یک در تیم ورزشی نتیجه ی چندان خوبی ندارد، به طوری که با آغاز فصل و رسیدن به آخرین روزهای آن، بازیکنانی نظیر لبرون جیمز و کایری ایروینگ که جزو بهترین بازیکنان کلیولند هستند، بازی هایی را از روی نیمکت نظاره گر بودند. در صورتی که مربیان قادر باشند میزان خستگی بهترین بازیکنان خود را اندازه گیری کنند و وضعیت را بسنجند، می توان ترکیبی از بازیکنان را بسته به شرایط بازی ها به کار گرفت که نتیجه ی آن در دسترس بودن تمام بازیکنان در بیشتر اوقات است.

یکی دیگر از مواردی که هدف کمیته ی گجت های پوشیدنی را تعریف می کند، زیر نظر گرفتن سلامتی بازیکنان در بلند مدت است. اتحادیه ی بازیکنان بازنشسته ی NBA در پی آن است تا با زیر نظر گرفتن سلامتی بازیکنان NBA، از مرگ های یک باره ی بازیکنان جوان که در سال های اخیر زیاد شاهد آن بودیم، جلوگیری کند.

در حال حاضر و بر اساس قوانین NBA؛ استفاده از انواع گجت های پوشیدنی در بازی های NBA ممنوع است، حال آنکه اتحادیه بازیکنان در تلاش است راه حل هایی را برای تغییر قوانین و تسهیل استفاده از گجت های پوشیدنی ایجاد کند.

داده های کسب شده توسط گجت های پوشیدنی می توانند اطلاعات بسیار دقیقی در رابطه با وضع جسمانی بازیکنان در اختیار مربیان و تیم پزشکی قرار دهند. گجت های پوشیدنی کارساز بودن خود را در لیگ حرفه ای بیس بال نشان داده است. تیم های بیس بال از وجود سیستمی با عنوان Motus استفاده می کنند.

منبع : زومیت
اشتراک ایمیل های شبانه
آبونه 1دوست بشین
تا لیست آخرین مطالب سایت هر شب براتون ایمیل بشه
 
این صفحه رو
 
توئیتش کن تو فیسبوک شیر کن برای فرند فید بفرست به تامبلر بفرست چاپش کن
 
 
امتیاز بدین
لطفا برای تشخیص مطالب بهتر ، به این مطلب امتیاز بده
 
آمار امتیازات
برای استفاده از امکانات جدید سایت ، با یک دوست دوست بشین
 
 
نظر های داده شده
تا این لحظه 3 نظر برای این مطلب ثبت شده. شما هم اینجا نظرت رو برامون بنویس
 
علی بهرو
14 ماه پیش
راهکار جالب و ابتکاری .
آرش رضوانی
14 ماه پیش
همه چیز داره علمی تر و با برنامه ریزی دقیق تر همراه میشه .
مدیر وب
1 ماه پیش
مجموعه مدیر وب ارائه دهنده خدمات بازاریابی اینترنتی
 
نظر بدین
ممنون که لطف میکنی و با نوشتن نظرت دلگرممون میکنی
 
برای استفاده از امکانات جدید سایت ، با یک دوست دوست بشین
 

دمنوشی که سبب افزایش طول عمر میشود
دمنوشی که سبب افزایش طول عمر میشود
دمنوش ها خواص زیادی برای بدن دارند و هر فردی با استفاده از آن ها میتواند در سلامت بدنش و بهبود بیماری ها نقش مثبتی را ایفا کند.
 
 
 
سن دوستی :
2 سال
رتبه دوستی :
60
امکانات
مطالب

 
شما هم میتونی اینجا کلیک کنی ، فرم همکاری رو پر کنی و یکی از تهیه کننده های یک دوست باشی !
© 2008-2013 1Doost dot com. All rights reserved.
اعضا
منوی اصلی
تا هر شب مطالب سایت براتون ایمیل بشه


دانلود نسخه اندروید یک دوستValid XHTML 1.0 Strict
[Valid RSS]
 


خوانندگان ثابت اخبار