Today Photo

همه چیز در مورد جن

ماورای طبیعت | همه چیز در مورد جن اینکه وجود داره رو کسی نمیتونه انکار کنه. هم علمی اثبات شده هم تو کتاب آسمانی ما مسلمونا اومده. اما اینکه چقدر میتونه واسه آدمیزاد خطرناک باشه رو باید بدونیم ...
 

۱- جن جانوریست دارای شعور و فیزیکی غیر ارگانیک که از لحاظ شان وجودی از دید ادیان پایینتر از انسان و بالاتر از حیوان جای می گیرد در فرهنگ فارسی به آن دیو و در فرهنگ عرب به آن جن و در فرهنگ لاتین demon یاjinn نام گرفته است. جن به معنای چیزی است که پوشیده شده و منظور پوشیده ماندن او از حواس ماست.

 


۲- خصوصیات فیزیکی جن از دید انسان اعجاب آور است عنصر اصلی وجودی جن آتش است وبه علت نداشتن عنصر خاک در وجودش مانند بارباپاپا می تواند به هر شکل و اندازه ای تبدیل شود و بسیاری از چیزها را در یک آن جا به جا کند همچنین سرعت نقل مکان بسیار بالایی دارد می تواند مثلا ظرف 5 دقیقه فاصله بین لاهور و تهران را طی کرده و برگرد.

 


3- جن ابزار ساز نیست وبه علت خصوصیات فیزیکی منحصر بفرد قادر است در هر مکان و شرایطی زندگی کند وبرای همین به خانه و مسکن نیازی ندارد زیرا سرما و گرما و باد و بوران بر او کارگر نیست جن به وسایل حمل و نقل بی نیاز است و از اینجا می توان فهمید که جن ها دارای صنعت و تکنولوژی نیستند و شهر و کاشانه ای ندارند مکان معمول زندگی آنها کوه وجنگل و دشت است.

 


۴- جن مانند همه جانداران غذا مصرف می کنداما به مقداری بسیار کمتر از انسان.

 


۵-جن ها مثل انسان جنسیت ونر یا ماده دارندتولید مثل می کنند و تشکیل خانواده می دهند و به صورت جماعت زندگی می کنند و جامعه ندارند

 


۶- جن نسبت به انسان زیاد عمر می کند حدود 1000 سال به بالا .جن هایی که در سوره ی جن از آنها نام برده شده که وقتی اولین بار آیات قرآن را شنیدند از شدت ازدحام داشتند بر سر هم خراب می شدند احتمالا هنوز زنده اند جن ها مانند انسان داناونادان .فرمانده و فرمانبردار ارباب و بنده کافر و متدین شفیق و شرور دارند.وقتی که مردند از بین میروند و نیازی به قبر و گورستان ندارند.

 


۷- جن دارای عقل است اما نه عقل ابزار ساز و عقل فلسفی و خلاقیت هنری .عقل جن به معنای قوه ی ارزیابی امور روزمره یا همان عقل معاش و قوه تشخیص است به اضافه هوشی سرشار اعم از قدرت خواندن فکر و جستجو و یافتن گذشته و آینده.

 


۸- جن ها مانند انسان نامگذاری می شوند و دارای اسم و رسم و شهرت هستند دارای زبان خاص و قوه تکلم هستند و قادر به فهم زبان آدمیان

 


۹- معروف ترین جن ابلیس یا همان شیطان نام دارد که وصف حال او را شنیده اید که چون بسیار در قرب به حق کوشید به جایگاه فرشته های مقرب رسیداما چون حاضر به سجده بر انسان یعنی شریک قرار دادن بر خدا نشد از درگاه رانده شد!!!

 


۱۰- طبیعت بین جن و انسان فاصله گذارده است این پرده عبارت است از شان وجودی آنها و هراس طبیعی هر دو از هم .جن طبیعتا انسان را می بیند اما انسان جز در شرایط خاص قادر به رویت جن نیست.

 


۱۱- جن در شرایطی قادر به تسخیر انسان و انسان در شرایطی قادر به تسخیر جن است انسان مسخر شده را مجنون یا دیوانه یا دیو زده و جن تسخیر شده را موکل می نامند گویند خود جنیان بر سه قسمند دیو.جن وپری که از لحاظ مکانی مادون فرشته هستند.

 


۱۲- جن می تواند در مواردی تربیت شده به انسان خدمت کند چنین سنتی در میان جنگیران ایران و پاکستان وهند وجود دارد اما به طور کل نه بودا نه دالای لاما نه اولیا الله و نه عرفا و نه پیامبران هیچکدام به مدد خواستن از موجوداتی که مثل انسان خطا و اشتباه و گناه می کنند توصیه نکرده اند اما همگی وجود آنها را تایید کرده اند .

 


۱۳- جنیان مانند امواج رادیویی و ماهواره ای با ما هستند ظاهر نمی شوند اما حاضرمی شوند و بعضی از انها درخانه ها و بدن شخصیت های ضعیف رفت و آمد می کنند یکی از راه های دور کردن جنهای مزاحم خواندن و آویختن 4 آیه از قران است که با قل شروع می شوند و بسیاری ادعیه که درکتب مختلف وجود دارند.اماراه دورکردن انسان شرورچیست!؟!.

 


۱۴- جن ها بعضی از ما را به شکل همزاد و غیر همزاد دوست دارند و کمکمان می کنند همینطور جواهرات و اشیای قیمتی ما ازجمله انگشترهایی با نگین سنگ (مخصوصا عقیق)را بسیار دوست دارند (ومخصوصا اگر بر آن آیات و اوراد حک شده باشند) اگر دوستمان داشته باشندو سخنی باماداشته باشند بیشتربه خوابمان می ایند و دلسوزی خود را اعلام می کنند خیلی ازآنها خدمتگذار ارواح اولیا هستند و دست ماراگرفته اندو خیلی ها هم به کرداراکثرآدمیان اهل شیطنت.بیشتر آنها بی ضررند و مثل ما گرفتار این دنیا و درگیر و دار تقدیر خویشند.

 


۱۵- اما آنان که ماورای طبیعت و موجوداتش را باور ندارند چند دسته اند :کسانی که انچه که نمی بینند را باور ندارند اینها معمولا فقط آنتی تزقصه های جن وپری مادربزرگ ها هستند که حتی زحمت دانستن کوچک ترین اطلاعاتی جز نقد داستان گرمابه های تاریک وکوتوله های پاسمی و عروسی جن ها رابه خودشان نداده اند این تیپ آدمها از 7 سالگی که مادر بزرگه داستان های جن وپری را برای ترساندن و خواب کردنشان تعریف می کرده هنوز زیر لحاف هستند.و یا اینکه هارد دیسک کوچکشان از مسئله پر شده و دیگر تاب و یارای درک و پذیرش راز را ندارندمثل من چهارتا کتاب خوانده اند و تمام ماجرا را در همان چهارتا دیده اند.و گروهی که پوچ یا ابسورد هستند کسانی که خویش را منکرند چه رسد به ماورای خویش و گروه آخر کسانی که جنها دستشان می اندازند و در مجالس احضار ارواح در نقش یک روح برایشان شیرین کاری می کنند تا فردا در مدح روح کتاب چاپ کنند و جایزه بگیرند!

 


جن برای انسان از انسان خطرناک تر نیست همانطور که انسان برای کوسه از کوسه خطرناک تر است!(در تاریخ بشر حتی یک مورد مرگ انسان به دست جن گزارش نشده در حالی که فقط در دوره حکومت استالین 35 میلیون روس به قتل رسیدند آمار کشتار جنگ های مذهبی صلیبی و جنگ های جهانی و قومی و قبیله ای پیش کش) در حقیقت هیچ چیز هراس ناک تر و هوس ناک تر انسان نیست که به قول توماس هابز انسان گرگ انسان است.

 


۱۶- در کل و بدون در نظر گرفتن موارد خاص انها به ما کاری ندارند ماهم به آنها کاری نداریم ازدود و دم و سر و صداهای شهر و بوی فاضلاب و توالت فراریند مثل ما کارما و مکافات دارند و دست آخر اینکه در مجموع با تمام این اوصاف تفاوت اساسی با ما ندارند زیرا که : آنها هم رنج می کشند

 

اشتراک ایمیل های شبانه
آبونه 1دوست بشین
تا لیست آخرین مطالب سایت هر شب براتون ایمیل بشه
 
این صفحه رو
 
توئیتش کن تو فیسبوک شیر کن برای فرند فید بفرست به تامبلر بفرست چاپش کن
 
 
امتیاز بدین
لطفا برای تشخیص مطالب بهتر ، به این مطلب امتیاز بده
 
آمار امتیازات
برای استفاده از امکانات جدید سایت ، با یک دوست دوست بشین
 
 
نظر های داده شده
تا این لحظه 183 نظر برای این مطلب ثبت شده. شما هم اینجا نظرت رو برامون بنویس
 
آر هفت
6 سال پیش
man yek rooham...
شین جی موتو نونکی
7 سال پیش

من همه رو قبول دارم.اگه تونستید برید و مستند the arrivals رو تهیه کرده و نگاه کنید . کامل.

حوصله به خرج بدید. واقعیت های عجیب و وحشتناکی رو میگه

زهرا
5 سال پیش
دیدم ولی به نظرمناصلاترس ندارن
امير حسين يزداني
7 سال پیش

به نظر من جن وجود دارد چون شبی خواب دیدم شیطان به جن دستور داد تا در روح من برود اگر باور نمی کنی امشب خواب می بینی

منوچهر س
7 سال پیش

بیش از100 نفر را سر کار گذاشته اند حدود 50 در جمعیت ایران جن هستند باور ندارید از اداره آمار نائین بپرسید

Amir
7 سال پیش

اول اجازه بدید که به اون دسته از افراد که فیلم paranormal activity رو دیدن بگم که این فیلم مستند نیست.اگه خواستین میتونید به سایت www.imdb.com برید و این فیلم رو search کنید و روی عکس اون دختر یا پسر که تو فیلم بودن کلیک کنید.میبینید که اینها هنرپیشه سینما هستند و باز هم فیلم بازی کردند.

اما به نظر من اگه وجود موجودات ماورایی رو همینطوری بی دلیل رد کنیم همونقدر اشتباه کردیم که بی دلیل وجودشون رو قبول کنیم.

مهدی
7 سال پیش
اسرار ازل را نه تو دانی و نه من وین حرف معما نه تو خوانی و نه من باشد پس پرده گفتگوی من و تو چون پرده درافتد نه تو مانی و نه من پس لظفا در مورد چیزی که هیچ کس ازش آگاهی نداره اینهمه چونه نزنیم.راه های بهتری هم هست که وقتمون رو هدر بدیم ***
هومن
7 سال پیش

سلام

در ابتدا جا داره تشکر کنم از دوست عزیزمون که زحمت میکشن و مطالب رو باب میل سلایق مختلف میزارن

اما در باب موضوع جن دوستانی دنبال اوراد و اذکار بودن و درخواست هایی در این خصوص داشتن

میتونید کتابهای خطی و دستنویس و اوراد و طلسمات رو توی نت هم پیدا کنید مثلا از اینجا

http://www.irpdf.com/category-10.html

که حدودا صد مطلب در راستای علوم غریبه و متافیزیک موجود است . اما پیشنهادم به دوستان انه که فقط این مطالب رو جهت تحقیق و رفع کنجکاوی و کسب اطلاعات و تجزیه و تحلیل برای خودشون استنباط کنن و لاغیر . اینکه سعی کنید این اوراد و طلسمها رو اجرا کنید حائظ شرایط خاص و اطلاعات مکفی میباشد که در غیر اینصورت از نظر روانی دچار عواقب وخیمی براتون میتونه باشه که به شخصه انجامشون رو پیشنهاد نمیکنم . چون کسانی که در این علوم دارای تبهر بوده و هستند من جمله ابو علی سینا و ... به جد تاکید بر رعایت اصول و مبانی این امور کرده و شخص که اقدام به چنین اعمالی میکنه باید از نظر روحانی دارای شرایط خاصی باشه که بیانشون خارج از حوصله دوستانه و بطور خلاصه باید در خصوص علوم غریبه من جمله تاثیر سیارات و ساعات بازتاب انرژی از که معمولا در قالب علم نجوم شکل گرفته و شناخت اسماء متبرکه و تبدیل به ابجد و ... دارای اطلاعات بالایی باشند . در خصوص اثبات علمی نیز باید عرض کنم دانشمندانی در راستای تحقیق این مباحث مدت های مدیدی رو صرف بررسی این موضوعات کرده اند و حتی علمای دینی خودمون هم مقالاتی رو در این راستا منتشر کرده اند که دوستان میتونن این مقالات و بررسی ها رو هم توی لینک موصوف یافت کنند . در ضمن دوستانی که مطالب مذکور رو که بصورت کتابهای الکترونیکی با فرمت پی دی اف هست رو دانلود میکنن عواقب استفاده نادرست از طلسمات و اوراد به عهده خودشونه و این حقیر صرفا در راستای اطلاع رسانی ایفای وظیفه کردم و آرزوی سلامت همگی شما رو دارم .

مهسا
2 سال پیش
سلام اون سایتی ک گذاشتید فیلترشده من خیلی دوسدارم دراین مورد بیشتر بدونم اگ سایت دیگه ای دارین بگین مرسی
مريم
7 سال پیش

اولا که در سوره های قران جن وجود داره 2اینکهچرا میخواین مثل من به مدت 4سال دچار جنون بشین حتی از ترس زیاد خودکشی کنین دلیلشم موکل هست اگه از کسی که کارش دعا نویسی هست بپرسین بهتون میگه

شهرزاد
5 سال پیش
سلام من میتوانم از شما سوالی بپرسم؟ خیلیها به من گفته اند جنی عاشق من است و من خیلی مشکل دارم چون دعا و قران فایده نداشته شاید مسلمان نیست میتوانی منو راهنمایی کنی؟
رویا عباسی
رویا عباسی
4 سال پیش
ما با یه سری تخلفات اونا رو جذب میکنیم
به من نامه بده جوابتو بدم
محمد
4 سال پیش
سلام
اومدم واسه منم توضیح بدید که به چه صورتی و چه تخلفاتی
Camel
7 سال پیش
*** to k cheshato basti.to aleme haft khat,vaghti sheitan hakem shod mikhay chikar koni? bazam miri donbale elm? tahala meidun arzhantin rafti? sakhtemune ghavamino chi didi? las vegas chetor? poshte 1 dolario chi? man nemigam donbale elm narin ama aval agah beshin baed.eshtebahe shoma ine k fk mikonid faraene mordan,sheitan durughe va hezara chize dg,tahala chizi darmorede nazme novine jahani chzi shenidi? darmorede antichrist chi?
vahumana
7 سال پیش

ghazal khanom mage mokheton tatile?

Camel
7 سال پیش

(ofogh) age bavari be jen o sheytan nadari in khasteye une.miduni in avalin khaste va arezushe k ensanha behesh bi eteghad shan.boro ye sibo az vasat be surate ofoghi nesf kon,derakhti k adamo hava azash khordanam be eteghadeshun sib bude.unvaght mifahmi k chera pentageram va3 sheitan parasta moghadase,ma ensanha az ertebate ba boede dg man`e shodim begheir az rahe erfani.pas say nakonin baraye ertebat.ina hamash birahast,rahe aslito bechasb.god

vahumana
7 سال پیش

khak to sare hamayee khanandeganeton ba khodeton .hamaton charand migid be jayee in harfayee bachegone berid donbal elm va be keshvareton fekr konid

بهداد
7 سال پیش

سلام بد نبود ولی ای کاش منابع ذکر میشد درمورد اینکه جن وجود داره یا نه شکی نیست اگه به دیدن باشه پس بهشت جهنمی وجود نداره درضمن ما که از خاکیم چرا غذا میخوریم این دلیل نمیشه که جنها غذا نمیخورن چون از اتشن درمورد فیلم paranormal activity هم باید بگویم که واقعی نیست این فقط یه حقه ست برای فروش بیشتر اگه باور ندارین میتونین search کنین چرا به خاطرترس از جن ایات قران رو انکار کنیم بالخره باید واقعت قبول کنیم هدچه ازش فرار کنیم بیشتر زجر میکشیم

hosssein
7 سال پیش

وای من خیلی میترسم


پریا
5 سال پیش
ادم که نباید از هر چیزی بترسه ترسیدن هم عادت بدیست ها!!البته باتوجه بهhosssein
hosssein
7 سال پیش

are - in matlab doroste taze behesh residam / vali kash vagheiat nadasht ..................! che khoob bood

پژمان ایرانی
7 سال پیش

با تشکر از نویسنده شاگردی از بوعلی سینا نصیحتی خواست وی گفت هرچه را نمیبینی یا نمیفهمی تکفیر نکن از کلمه شاید استفاده کن

جن حقیقتی است که هرکس با گذراندن مراحل سخت قادر به دیدن وحتی داشتن موکل میشه ولی کاملا زندگی مادی و طبیعی انسان دستخوش تحول غیر طبیعی میشه که تحمل این شرایط فوقالاده سخت در ظمن برای فرار و برگشت به زندگی طبیعی سالها باید سختی بکشی در حد جنون من این مسیر برای درک واقعیت رفتم و جدا از همه دوستان فارق از هر باوری میخوام از تحقیق در این مورد پرهیز کنید یادتون باشه برای دیدن اول دیده میشی و همین شروع ماجرای ناخواسته.....؟

نسرین
3 سال پیش
چیشد چی دیدی چی شنیدی ک ب حد جنون رسیدی?

غزل
7 سال پیش

salam be sardie in chan roz.matalebe khobi bod.man kheili dos daram jeno bebinam.vaaaaaay

roz
7 سال پیش

man ke aslan be vojode jen eteghad nadaram va hich vaght ona ro ehsas nemikonam vali fekr mikonam age jayi ham ke vojod daran hast ke man nadidam nemidonam nemitonam ghabool konam vali hads mizanam jen ha fereshtegani soghot karde bashand va karayi shono az dast dade bashand

fateme mohtaram
7 سال پیش

پس اون مطب قبلی که درموردروح بوددراصل باروح ارتباط نداشتن بلکه باجن ارتباط داشت-مگه نه

یاسمن
7 سال پیش

سلام به همه از نظر من این نوشته خوب بود اگر هم کمبودی هست یا منبع قابل ذکر از نویسندها نیست دلیل این هست که ما انسانها هر چیزی رو که دوست داریم باور می کنیم گاهی ترس باعث میشه که سخن خدا در قران رو نادیده بگیریم ایات و معجزات در فهم همه ی ما نیست اگر در سرنوشت ما برخورد با ماورا طبیعت باشه واگر خدا اجازه بده همه به عینه خواهیم دید ولی من امیدوارم که همه انها با توجه به نور قلب هامون از ما فراری باشند

اسي
7 سال پیش

سلام من در دوران کودکی درخانه ای زندگی کردم که جن دران وجود داشت

پس نمیشه گفت که خرافات است جن و ارواح وجوددارن

مری
7 سال پیش

باسلام . هر کسی یک دیگاه دارد و دیدگاهش قابل احترام است اما صددرصد وجود جن را تائید میکنم با دلیل چون تو قرآن آمده ولی بنظر دیده نمیشود کسانیکه میتوانند انها را ببنند حالت عجیبی دارند آدمهای معمولی نیستند یک جوری مریض حالند یا دیوانه هستند جسم نیستند از هر نقطه میتوانند عبور کنند بجای پا سم دارند بنظرشان اینجوری میا آن افرادی که دیدند تعریف کردند . در کشور آلمان چندین سال پیش شکایتی از یک منزل به پلیس شد که وسائل خانه را بدون اینکه کسی انها را جابجا کند جابجا میکردند که موفق نشدند کسی را پیدا کنند ولی وسائل جابجا میشد و چندین مورد از این قبیل شاید قبول نکنید ولی در دین ما مسلمانان وجود دارد . حال خود دانی

مینوش
7 سال پیش

توروخدا یکم عقلاتون رو به کار بندازید تا کی میخواین بذارین با این چرندیات سواری ازمون بگیرن...جن کدومه...پری چیه!!!

نرگس
3 ماه پیش
شما که میگی جن وجود نداره بهتره یه نگاهی به قران بندازی و بعد حرف بزنی...سوره جن رو بخون تابه واقعیت پی ببری...
منوچهر
7 سال پیش

فرق بین جن بو داده و بو نداده چیست انها باکدام روغن سرخ شده اند آیا آنها یارانه میگیرند؟ برق که اختراع شد آنها فکر کردند سیمها رشته ماکارونی است همگی آنها خوردندوجذب نیروی الکتریسیته شدند تلویزیون که برفک میزندروح آنهااست قسم میخورم باور کنید به داداشم عباس

anoosha
7 سال پیش

badi naboood......

mamali
7 سال پیش

maryam khanum

chera?

bahar
7 سال پیش

man ye bar jeno be shekle mamanam didam baad ke fahmidam mami nabud vooooy kheili tarsidam

maryam
7 سال پیش

az shoma khastaram be donbale in mataleb narid chon man chand sal dochare joonoon hastam

رضا
7 سال پیش

خیلی عالی بود ممنون دستت درد نکنه منم یه وب دارم که توش یه چیزایی در مورد جن هست راستی اومدی خبرم کن ممنونم دستت درد نکنه

منوچهر
7 سال پیش

دردنیای شگفت انگیزی زندگی میکنیم آنچه میبینیم بین 4 دهم و 8 دهم آنگسترون میباشد(بنفش تا قرمز) اسرار خلقت بالا و پائین آن طول موج هااست امواج رادیوئی وتلویزیونی بالاتر و پرتوهای ایکس وگاما پائین تر اند .

منوچهر
7 سال پیش

جن بزبان دری فارسی یعنی زن وماده است و تا زنده است روح دارد.

منوچهر
7 سال پیش

روح زیبایاpretty spirit از جنس نور است ودارای انرژی وارتعاش میباشد.ارتعاشات انرژی فقط همسان وهمنام خود را جذب میکند.از این جمله چه برداشتی میکنید؟

soheila
7 سال پیش

i have no idea!!!!!!!!!!!!!!!!!

mehran
7 سال پیش

شما ازکجا میدونید که این فیلم (پارانرمال اکتیویتی) ساختگی است

نمونه های دیگری هم هست که از رویش فیلم نساخته اند

خوب است مستند فیلم ماورا طبیعت را هم ببینید.

ای کاش ساختگی بودند....


امير
7 سال پیش

اگه وجود داشت تا به حال یکی از آونها بدست انسان اسیر شده ودر معرض دید همه قرار میگرفت تا وجودش اثبات بشه . اینکه غذا میخورن هم خیلی مسخره س با توجه باینکه گفته میشه جنسش از آتشه نباید به غذا احتیاجی داشته باشه. به هضم غذاو دریافت انرژی وسوخت ودفع اضافات و غیره اون فکر کنید . فیلم مستند کجا بودپسر جان ، فیلم کاملا ساختگیه.

eli
7 سال پیش

bahram jan salam.akhe chera khodeto aziat mikoni akhe azizam to ke enghad ba fahmo kamalati chera vase in masael khoneto kasif mikoni,hameye mataleb ke nabayad takhasosi barresi beshe.bikhial gol pesarbia in golam bara to ,dg nabinam injori asabi shiaaabekhand ta donya behet bekhande

سارا
7 سال پیش

یکی سوال منو ج بده آخه چرا روح وجن که ماده نیستن توسط بعضی آدما از جمله خواهر خودم دیده میشه؟خواهرم2بار روح پسرهمسایمونو دیده این پسرتوسط خودسوزی فوت کرد به میلم ج بدید متشکرم

سارا
7 سال پیش

آقا رضا واسم تو ایمیلم بنویس که چرا خطرناکه احضار روح؟

سارا
7 سال پیش

بانظر فرهاد موافقم که انسان خود خیر وشره ولی با این موضوع که جن وجود داره موافقم چون قرآن میگه و توسط کسایی که نیروی زیادتمرکزتو وجودشون هست درک شده خیلی دوس دارم حرفای محمدرضا رو بشنوم حتما بهت ز میزنم م.

منوچ
7 سال پیش

جن یک کلمه فارسی(دری)است که سلمان فارسی به عربی برده است و به زبان لاتین هم راه یافته یک سوره قرآن هم نازل شده بنام سوره جن یعنی سوره زن اعراب صدر اسلام بزنان ایرانی جن میگفتند مردم نائین انارک خوروبیابانک که زبان فارسی محلی دری صحبت میکنند به زن میگویند جن ...!زن بد کاره های آنهارا جنده مینامندومادر فارسی زن بد کاررابهمین نام مینامیم

Ammar
7 سال پیش

jen ham dark mikone ham shoor dare ham daraye abzar o sakht ham hast be nase qoraan

dastane hazrate soleyman ro az qoraan estekhraj kon mifahmi ke jenha baraye hazrate soleyman che chizhaye sakhtan

رضا از تبریز
7 سال پیش

باسلام..دوستان عزیز چندکتاب در رابطه با جن براتون معرفی میکنم که فکر کنم اطلاعات خوبی بدست بیآورید . فقط توصیه میکنم دنبال جن گیری و یا احضار جن نروید که بسیار خطرناک است!!!

1-داستانهایی شگفت در باره جن نوشته ابراهیم عباسی

2-دانستنیهایی در باره جن نوشته ابوعلی خداکرمی

3- جن و شیطان ( تحقیقی قرآنی -روایی و عقلی ) نوشته علیرضا رجالی تهرانی

همیشه از دست شیاطین از جنس انس و جن به یگانه پروردگاه عالم پناه ببرید و همواره زمانی که احساس میکنید که در حال گناه و یا ترس از موجودات متافیزیکی هستید پس از ذکر نام خداوند بگوئید: اعوذبالله من الشیطان الرجیم

عزی
7 سال پیش

به نظر من تخیلات ذهنی است هر انسانی که ذهن خود را انباشته از مسائل ماورائالطبیعه کند اون تخیلات بهرحال در جایی به صورت واقعی مجسم میشوند بنابراین بستگی به خود انسان دارد که با قدرت شگرت تخیل و ذهن در این دنیا چه بوجو آورد

بیتا
7 سال پیش

سلام

دوست دارم اطلاعاتی در موردانسان هایی که با جن در ارتباطن بدونم و اینکه ایا دزست که دیگه نمیتونن ازدواج کنن

شر اعظم
3 سال پیش
من 10 سال کارم جن گیری خیلی از چیزایی که تو این سایت نوشته اشتباه این داستانیم که میگی نمیتونن ازدواج کنن من تا حالا یه همچین موردی ندیدم.
نسرین
3 سال پیش
?
چجوری جن گیری میکنی یعنی بعدش اذیتت نمیکنن

fereshteh
7 سال پیش

aaaaaaaaalllllllllliii bood

حمید
7 سال پیش

چرت بید

مهران
7 سال پیش

با سلام خدمت دوستان

باید بگویم که حرف هردو گروه خرافه گرا و علم گرا هردو تا حدودی درست است زیرا تعداد شاهدین در این مورد اینقدر زیاد است که نمیتوان همه را یکسره دروغ انگاشت اما این را هم باید بگویم که اگر از نظر علمی راهی برای ارتباط با آنان وجود داشت حتما ابرقدرتها و دانشمندان بسیاری راههای استفاده مفید و ارتباط با آنان را از راه علمی تا کنون یافته بودند و

از آنان در راه اهدافشان بهره میجستند و احتیاجی به اینکه ما باور بکنیم یا نکنیم ندارند.

اما سوال مهمی که دارم اینست که در فیلم جنگیر 5 و فعالیت غیر ممکن

اشاره شد که حلول شیطان در بدن دختری بنام امیلی حدوداً 50 سال

پیش واقعیت داشته ودادگاهی دراینباره تشکیل شده و این دختر با وجود

مسیحی مومن بودن و پاک و بی آلایش بودن از شدت جن گرفتگی مرده است حتی در فیلم paranormal activity فیلمهای دوربین مخفی واقع شده در اتاق خواب کاملا واقعی بودند و این زن نیز که همسرش را به قتل رسانده بود کاملاٌ داستان واقعی داشت آیا این به این معنی است که برای ما نیز امکان دارد اتفاق بیافتد؟

واقعاً در عمرم فیلمی به ترسناکی فیلم مستندی که در بالا به آن اشاره کردم ندیدم و نخواهم دید زیرا داستان کاملاً واقعی بود و این جریان مثل یک بیماری برای همه میتواند اتفاق بیافتد با این تفاوت که بیماری پیشگیری ودرمان دارد اما این موضوع...؟

لطفاً جواب دهید.

حسین
7 سال پیش

جن رو قبول دارم ولی ندیدمش اون کسی هم که میگه می خوام باهاش دوست شم...آخه تو که اگه ببینیش میمیری میخوای باهاش دوست شی؟ برو جمش کن مصخره

soroosh
7 سال پیش

jaleb bood vali kamelnabood manchizhaye bishtari darbareyejenva... midonam

سارا
7 سال پیش

من به جن اعتقاد دارم ولی از ان هامیترسمولی میدانم که خدا ازمن مواظبت میکند پس جن ها بدون اجازه ی خدانمیتوانند وارد دنیا ی مابشوندبرای همین بیشتر اوقات به خودم اجازه میدم تا درباره ی ان هابیشتربدانم

lord
7 سال پیش

گاهی خیلی زود دیر میشه

سید
7 سال پیش

مطلب جالب بود فقط مشکلش این بود که منبع نوشته ها تون را ذکر نکرده بودید.موفق باشید

memol
7 سال پیش

به نظر من وجود داره حالا شاید تو دنیای ماشینی امروز خودمون باهاش برخوردی نداشته باشیم ولی فکر نمیکنم مادر بزرگ و پدر بزرگامون که قدیمی هستن در مورد اتفاقاتی که واسشون افتاده بخوان دروغ بگن در ضمن بختک هم یه نوع جنه که وقتی خوابی می افته روت و احساس خفگی بهت دست میده احتمالاً برای خیلی ها هم اتفاق افتاده

saba
7 سال پیش

باسلام

مطلب جالبی بود .من خودم موارد دیگری را به چشم دیدم وحتی دنبالشون دویدم اما غیب شدن .پرس و جو کردم گفتن حالتی از مکاشفه است.لطفا"درموردمکاشفه هم اطلاع رسانی کنید

حقیقت
6 سال پیش
تو اگه جن ببینی که سکته می زنی خانوم کوچولو...
حالا رفتی دنبالش؟؟؟؟
بابا کارت خیلی درسته.........
negin
7 سال پیش

jaleb bood,manam hamintor ba sami ham nazaram

paranormal activity ro hatman bebinin

sami
7 سال پیش

man az bachegy be en chor chiza eteghad dashtam man15 salame agebegam shaba bekhatere en chor harfa khabam nemibare dorogh nagoftam beheton pishnahad mikonam filme chen giro bebinin

jeyran
8 سال پیش

به نظر من جن وجود داره.من بابام روانپزشکه.یه بار از یه روستایی یه پسریرو اورده بودن پیش بابام.حدود 20 سالش بود.جن زده شده بود.مامانش میگفت روستامون جن داره پسرمم از وقتی یکیشونو دیده دیوونه شده.بابام میگفت فقط پسره میگفته جن بعدشم داد میزده و گریه میکرده.

ابراهیم تاتلس
8 سال پیش

به نظرمن همه ای این مطالبی که درمورد جن نوشتن درست است هرکسی که می گه دروغه اشتباه می کنه

darya
8 سال پیش

یه مقایسه بکنید ببینید آیا مطالب دیگه این همه سر و صدا یا خواننده و اظهار نظر داشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

م‍‍ژده
8 سال پیش

نظری ندارم

هادی
8 سال پیش

با کمال احترام برای نویسنده، مطلبی که منابع معتبر علمی برایشان ذکر نمی شود (مثل مطالب فوق!) هیچ ارزشی ندارند و قابل اتکا نیستند

زری
8 سال پیش

اطلاعاتی که فرهاد داده بود خیلی عالی بود. من باهاش موافقم

البته به این معنا نیست که جن رو قبول ندارم به هرحال میشه هر اسمی برای مشخص شدن یک مفهوم روش گذاشت. اسم ، اصل مفهوم رو عوض نمی کنه.

بهنام
8 سال پیش

سلام من خودم جن ندیدم ولی دوستام همشون دیدن اونم تو قیافهی من لازم به ذکر من خونه مجردی زندگی میکنم با دوستام و سید هم هستم راست و دروغشو نمی دونم اما میگن سیدا جن دارن

یه دوست
8 سال پیش

من در مورد جن دارم پایان نامه مینویسم .در قرآن وروایات خیلی صریح به وجود جن اشاره شده. در مورد دوستانی هم که بدون داشتن اطلاعات و با سفسطه می خوان بگن چون نمیبینیم پس نیستش باید بگم :1.شما که عقلتو نمیبینی پس آیا عقل نداری؟ ! 2.داستان حکومت حضرت سلیمان در دیگر ادیان هم مطرحه حتما مطالعه کنید. واسه افرادی میگم که با اینکه از سند قران موثق تر وجود نداره کتب مقدس دیگرو که تحریف در اونها راه پیدا کرده یا حتی کتبی که قصد مولفش رو از بیانه مطالب نمی دونن فقط به خاطر غربی بودن مولف بیشتر قبول دارن!

واحد
8 سال پیش

با سلام

مطالب جالبی بود . ولی از آنجا که منبع آن مشخص نبود کمی باعث تردید در بین خوانندگان آن شده است . لازمه به اطلاع اون آقایون و خانومها که نظریشون در مورد وجود جن بطور کلی منفی است برسونم که کمی مطالعه کنند چرا که اگه به قرآن اعتقاد داشته باشند و قران رو با معنای آن بخونند می بینند که اشتباه کرده اند و نظرشون عوض می شه .

افق
8 سال پیش

این جن چیز مزخرفیه. من که به این چیزا اعتقادی ندارم. به نظر من حتی شیطان هم وجود نداره این چیزا فقط خرافاته و بس. حالا چه برسه به این که بعضی از دوستان می خوان دربارش کتاب بخونن یاحتی میخوان با جن ها دوست شن. فکر کنم نویسنده ی این مطن تخیلش خیلی قوی بوده...

محمدرضا
8 سال پیش

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند(عزوجل)هیچگاه برای خود شریکی قرارنداده ونمی دهدوشیطان هم فقط بخاطراین که انسان ازخاک بود سجده نکرد.

بعدازاین لعنت خدابرشیطان ویاران او

POORYA
8 سال پیش

مردوک یکی از 7 پسر شیطان است و مقامش شاهزاده ی جهنم استمردوک بسیار مغرور و بلند قد و قوی است. به معنی واقعی کلمه درخشان است مانند خورشید.

rose
8 سال پیش

inam shekl nevesandea

مجید
8 سال پیش

ساحل نشین
8 سال پیش

سلام.مطالبت جالب بود.ای کاش انقدری که دوست داشتیم با اجنه ارتباط داشته باشم دوست داشتیم با خدا ارتباط داشته باشیم مگر نه این که او خالق اجنه است و قدرت بی پایان است.http://sahelneshin84.persianblog.ir/

 

قاصدک
8 سال پیش

من به جن اعتقاد دارم ودوست دارم بایکیشون دوست شم اگه میتونین کمکم کنید

چیا
6 سال پیش
akhe mitarsam khodeto khis koni (laugh)
hamid
8 سال پیش

سلام به همه خوانندگان گرامی

از نظر من هیچ جن دیو غول پری در  دنیا وجود نداردوبا توجه به قوه تخیل انسان و همچنین این مورد که از کوچکی این اراجیف را در گوش ما خوانده اندو ترس در وجود ما انداخته اند انسان از انها ترس دارد و این خود ما آدمها هستیم که با اخلاق خود این موجودات میشویم 

behgol
6 سال پیش
تو قران اومده پس وجود داره
آرش
6 سال پیش
کل دین و شریت هم ببرید زیر سوال دیگه.
کم کم میگید حضرت سلیمان هم وجود نداشت.
یه خرده به تاریخ نگاه کنید.
توی قرآن توی انجیل توی تورات و توی خیلی از جا های دیگه هم ازش نقل شده.
چرا یه خرده فکر نمیکنید.
خودتون رو محدود کردید به دنیای اطرافتون.
اصلا دوست ندارید بیشتر از چیزی که میدونید بدونید.
شراره
8 سال پیش

من جنارو خیلی دوست ذارم و دوست دارم یه روز با یکی از اونا دوست شم.

bahram
8 سال پیش

 

جالب بود من به جن اعتقاد دارم

اشکان
8 سال پیش

سلام به همه این چیزا چیه مینویسید بابا اصلان جن چیه هان در مورد چیزه دیگه بنویسید

 

نسرین
8 سال پیش

من جن ندیدم ، اصلا هم دلم نمی خواد ببینم ، من فیلم ترسناک که می بینم تا یه ماه خوابم نمی بره چه برسه پخش مستقیم ببینم.

مهناز
8 سال پیش

من یه بار دیدمش

 

bahar
8 سال پیش

khoob bood

نفس
8 سال پیش

آیا هر کس بلد باشه جنگیری کنه می تونه جن بگیره ؟

می خوام جن گیری یاد بگیرم - می تونید کتابی به من معرفی کنید یا جایی که تدرس کنه؟

behgol
6 سال پیش
این کارا خطرناکه حسن
مخلوق
8 سال پیش

داستان زندگی انسان بعد از خلقت جن می باشد. انسان یعنی تکامل تمامی علوم خداوند. ولی نه همه ی ان . تا انجا که قابل فهم بشر باشدانسان ها تکذیب می کردن چیزی را که نمی دیدند و با برهان و دیدگاه دیگران بی گانه بودند . سوال ؟ مگر انیشتین در زمان خود چیز هایی را در ذهن و مادیت بشر نمی دید که اکنون برای ان دلایل اثبات می اوریم و مگر انسان های با معرفت و یگانه پرست وسرشت انسان بین به حقایق انسانی و فرا مادی و ماورایی دست نیافتند و اکنون کتاب های تورات و انجیل و قران را به ما هدیه نکردند .چگونه می توان به علم مادی دنیا مانند الکتریسیته و امواج و طول موج های اشعه و سیستم  چرخه بازیافت طبیعت دل باخت . مگر در زمان 1000 سال پیش ماهواره و اینترنت بیسیم و موبایل وجود داشت اگر ما در ان زمان بودیم نمی گفتیم این افکار جز مجنون بودن و تخیل چیزی بیش نیست.ولی حالا این ها جز وسایل عادی روزمره چیزی نیست . من فقط می توانم بگویم برای دیدن چیزهایی که در این زمان برای ما جز تخیل ها و داستان ها می باشد زمان باید گذاشت و باید باور کنیم که  اگر چه در این زمان هستیم ولی با ما همه چیز افریده شده است و هنوز ان ها را کشف و اثبات نکرده ایم

mah03tare
9 سال پیش

مطلب جالبی بود منکه خوشم میاد از علوم ماورا بدونم

دلیل نمیشه هر چیزی که نمیبینیم انکار کنیم بالاخره باید قبول کنیم که ما محدود به ماده هستیم و از همین دنیای مادی هم فقط طیف کوچکی رو میبینیم. چه کسی میتونه ادعا کنه فضا چقدره؟ اصلا کی میتونه بره ببینه همه شو؟؟؟!!! یا برعکس اتم و مولکول و نوترون!!! بجز با وسایل خاص و راهش؟ خوب دیدن جن هم راه خودشو داره اگه در توان ما نیست دلیل نمیشه به کل منکر این قضیه بشیم چون بعضیا واقعا قادرند جن رو تسخیر کنن.قبول دارم در مورد جن خرافات زیاد گفته شده و نمیشه همه شو باور کرد.

اما باید منصف بود...

امید
9 سال پیش

سلام

من اهل یه شهرستانم در نزدیکی ما یه قبرستونه.اونجا منبع جن هستش

باید بکم که جن های شیطون فقط سربه سر انسان می گذارند

دیگر کاری ندارند

همین

ولی ممکنه در اشکالی در بیان که ترسناک باشه

 

hich kas
9 سال پیش

farzadjan shoma cheghad bahooshi.

be khatere didane jen pashim berim oroomiye oonamartesh?(harfayi migiya)

فرزاد
9 سال پیش

کسانی که جن رو باور ندارند کافیه یک شب برن ارومیه تو پایگاه اموزشی ارتش ببین. 

Iman
9 سال پیش

مسائل ماوراء طبیعه همواره برای من جذاب بوده است. لطفا"بیشتر از اینگونه مطالب ارسال کنید اما ذکر منابع و مراجع مطالب استخراج شده فراموش نگردد. 

golnosh
9 سال پیش

 salam

matlabe kheaili jalebi bod

man khodam yeki az arezohame ye bar jen bebinam

 

سام
9 سال پیش

 این چیزا چیه که به خورد یه سری خواننده میدید و فکر میکنید دارید اطلاعات مردم را بالا می برید.

برای اینکه تاثیر بیشتر داشته باشه به دروغ جملاتی می نویسید مثل " کسی نمیتونه انکار کنه " یا " از نظر علمی ثابت شده " . شما اول بیا ثابت کن بعد براش خصوصیات و انواع و اقسام بنویس.

nazi
9 سال پیش

 salam

kheyli jaleb tozih dade bodi,kheyli matalebe jalebi bod

vali baz ham kame ,chon matalebi manande in bayad bishtar gabele tavajoh gharar begire chon kheyli adama hastan ke fekr mikonan jen nist ya nemitone vojod dashte bashe ghafel az inke ba ma zendegi mikonan

man koli ketab darbareye in mozo khondan,va az matalebe shoma ham khosham omad

movafak bashi

MONA
9 سال پیش

 سلام مطالبتون خیلی قشنگ .. و جالبه امیدوارم سایت شما همیشه همینطور خوب بمونه از اینکه عضو مجله تون شدم خیلی خوشحالم منتظر مطالب جدید وجذابتون هستم

علیرضا
9 سال پیش

 با سلام و عرض ادب    مطالب خوبی در مورد جن عنوان شد ، اما کنکاش در مورد رویت یا پی بردن به وجود این موجود  باعث دردسرهایی خواهد بود که زندگی عادی انسان را مختل می سازد و بعضا دشواریهایی به وجود خواهد آمد که  واقعا مستاصل خواهیم شد

فرهاد ذ
9 سال پیش

 جن هم همانطور که از معنی لغوی آن بر می آید کسی است که خیر یا شر او بر ما معلوم نباشد. مثلاً اگر ایمان یا عدم ایمان کسی معلوم نباشد او منافق یا بقول شما جن است چون ما نمیتوانیم باطن اورا ببینیم. مثلاً یکی می گوید من مومنم ولی مرتکب گناهان کبیره می شود. می گوید من دوست تو هستم ولی پشت سرت غیبت می کند. می گوید من فلان کار را می کنم ولی عکس آن را انجام می دهد. نمونه هایش زیاد است.>>

آتش هم که عنصر جن و پری است در حقیقت همان عقل ماست که از خاک (عنصر جسم ما) برتر است.  عقل می تواند ما را هم به سوی خیر و هم به سوی شر راهبر شود. مثلاً میتواند مارا اغوا کند و بگوید که من خودم بیشتر می فهمم و بدین ترتیب از سجده به انسان کامل که مظهر خداوند است و اطاعت اوامر او که همان اطاعت خداست باز دارد و تا روز قیامت ما را فریب دهد (همانطور که در داستان قرآن آمده است) و یا مارا به سوی خیر و اطاعت از  خدا و پیامبر او و خدمت  خلق خدا راهبر شود که در اینصورت فرشته می شویم.

فرهاد ذ
9 سال پیش

 سیاوش جان من از خواندن این مطلب خوشم آمد ولی فقط در حد همان قصه های مادر بزرگها. همانطور که بهرام هم خاطر نشان ساخت هیچکس تاکنون چنین چیزهایی را ثابت نکرده و تو هم هیچ مرجعی برای این مطالب نداده ای که آنرا علمی معرفی می کنی.ولی من میخواهم با اجازه ات کمی از اعتقادات خودم را بگویم.

اولاً من بنا بر اعتقادات دینی خودم به وجود شیطان معتقد نیستم (مرجع نمی دهم چون شاید نخواهی مراجع مرا در وبسایت خودت تبلیغ کنی. اگر مایل باشی برای خودت ای میل میکنم).شیطان یا شر در حقیقت حقیقت عدم وجود خدا (صفات الهی) یا خیر است. همانطور که تاریکی وجود ندارد بلکه عدم وجود نور است و سرما عدم گرماست. بنابر این شیظان و فرشته هردو در وجود خود ماست. بسته به اینکه صفات و افکار و اعمال ما چقدر الهی یا شیطانی باشد به همان اندازه ما شیطان(یا دیو) و یا فرشته (پری) هستیم.

چون جا نیست نظرم را  دو تکه می کنم.

محسن عسکری
9 سال پیش

 ممنون از آقا بهنام و لطفی که به سایت یک دوست دارن. بهنام جان صحیح نیست اینجا بنویسم اما از اونجائی که ایمیل نگذاشته بودین و گفته بودین همینجا بنویسیم، مینویسم ...

بهنام عزیز اغلب نوشته ها و مطالب اینجا نوشته خود نویسنده ها نیست و از ایمیل ها و یا سایت های دیگه بدست میاد. وظیفه ما در اشتراک گذاشتن این مطالبه و خوب طبیعیه که اشکالاتی هم داشته باشه کار ما. چون سلیقه ایه و هر کسی یه سلیقه ای داره. با اینکه سعی میکنیم سلیقه ای و فردی کار نکنیم اما خوب بازم بعضی وقتا مطابق میل همه ممکنه نباشه.

مثلا خود من اصلا علاقه ای به دونستن اطلاعاتی در مورد جن و روح ندارم و از کارائی مثل احظار جن و روح متنفرم اما مثل طالع بینی که خیلی طرفدار داره اینم چون درخواستش تو ایمیل ها بود سعی کردم چیزائی رو که برام ایمیل شده share کنم. در مورد صحت و عدمش شما دوستای خوبین که با نظراتتون ما رو راهنمائی میکنین ...

همین نظرات خوبتونه که به ما میگه چجوری میتونیم بهتر رضایت شما دوستان عزیز رو جلب کنیم

بهرام
9 سال پیش

 سلام

من یکی از افرادی هستم که هر روز به این سایت میام و از مطالب این سایت استفاده میکنم ولی تا حالا همچین مطلب بی معنا و بدون پایه و اساس تو این سایت ندیده بودم بهتره ما یکم فکر کنیم و ببینیم شما که اون بالا نوشتید ثابت شده کی ثابت کرده؟کدوم دانشمند بجز افراده مذهبی؟بهتره این خرافات رو کنار بزاریم و واقعیت رو ببینیم جنگیر کیه؟شما میگید جنگیر تو ایران و هند و پاکستان هست یعنی 3تا از کشور های خرافاتی.در زمان قدیم میگفتن کسی که دیوانه شده جن رفته تو جلدش ولی آیا حالا هم همچین دیدگاهی هست؟؟؟؟؟؟شما با این نوشته تمام علم رو نادیده گرفتیدمن از بس برام این موارد مسخره و واقعآ پیش پا افتاده بود رو از 12 به بعد نخوندم نمیدونم شاید به افرادی بر بخوره ولی خوب این نظر من بود اگر جوابی برای من کسی داره همین جا بزاره من میخونم

مرسی برای مطالب قشنگی که تهیه میکنید

سینا
6 سال پیش
سلام
ببین داداش شما که میگی هند و پاکستان و ... خرافاتین
هیچ میدونی که اون کشورهای مثلا با فرهنگ (امریکاو...) هر سال یه جا جمع میشن و به صورت کاملا برهنه مناسک خاصی انجام میدن و برای جنیان انسان قربانی میکنند
میدونم باور نمیکنی
اما کاملا واقعیت اگه اهلش هستی برو تحقیق کن
الهام مفاتلو
الهام مفاتلو
5 سال پیش
سلام خوبین
محسن عسکری
9 سال پیش

 فک میکنم مشکل ما اون چیزائی بوده که از بچگی بهمون گفتن ...

ارمیتا
9 سال پیش

عالی بود من یکی که خیلی دوسشون دارم

ولی خوب شما که اونا را دسته بندی کردید به جن و پری و..

من از یه استادی که در این زمینه مهارت عجیبی داره سوال کرده بودم

ولی نظرشون این بود که اونا واقعا ظاهری زیبا دارند البته میتونند به هر شکلی در بیاند ولی خوب در کل خیلی خوشگلند پری میگند ولی خوب تو زبان عربی که پ ندارند همون جن میگند

ولی خوب خیلی جالب بود مخصوصا برا من که حس خوبی بهشون دارم

امیر
6 سال پیش
واقا متاسفم براتون یعنی اقلتون همینقدره که باور می کنین شاید وجود داشته باشن ولی متما با انسانا کاری ندارن
خودتون بگین اخه وقتی یه پشه به ادم ضرر میزنه انسن ها براش یه راهی پیدا میکنن و به همه مردم اعتلا رسانی میکنن
خوب اگه جن دیو پری و..... وجود داشتن یا مثلا با اینسان ها کاری میکردن انسان ها وای میستادن نگاشون میکردن
نوروزی
6 سال پیش
شما با چه زبانی صحبت می کنید؟ من اصلا منظور شما را متوجه نشدم.
...
6 سال پیش
منظورش اینه که جن وجود نداره اگه وجود داشت میرفتن در موردش تحقیق می کردن و از این جور چیزا
پریا
5 سال پیش
خوب اقا امیر شاید قدرت نداشتند یا از تکنوروری بدشون میاد و فراری اند در هر حال نمیشه گفت وجود ندارند
آقايي
6 سال پیش
سلام
دوستان عزیز، وجود جن امری غیرقابل انکاره و مهمترین دلیلش هم آیات نورانی کلام الله مجید در سوره جن هست. اما جالبه بدونین که چیزی که به نام شیطان پرستی در دنیای امروز رواج داره، در واقع پرستش اجنه و پیروی از دستورات اونهاست. شاید باورش سخت باشه، اما کسانی که واقعا دنبالش هستن، میتونن تو وبلاگم بهم بگن تا چندین مرجع مکتوب و غیر مکتوب در این رابطه بهشون معرفی کنم
melika
6 سال پیش
man mikhastam beporsam aya in emkan vojod dare ke jenha ba ensanha ezdevaj va vaslati sorat dahand.benazar man ke momken nist chon zehniyati az kodaki baraye ma be vojod miayad ke baece zodbavarieman mishavad.dosti dar nazarat bala gofte bod ke dar kenare ghabrestane nazdike khaneyeshan jen vojod darad.nazar shakhsiye man in ast ke jenha ghabele rooayat nistand. ba tashakor az matalebe jalebetan melika.m az tehran
Homa
6 سال پیش
in vahumana ke maloom nist zane ya marde va be hame fohsh dad ke khak bar saran va chera in matalebo mekhoonan avalan ke khodesham khonde pas khodesahm khak bar sare, dovoman alemaye mamlekate ma ke be fekre keshvareshoon hastan hame mesle haminan ke iran be in vaz hast. hamashoon fekr mekonan aghle kholan va bagheye beshooro nafahman. begzarim man khodam 2 bar jen didam quickly, khayly khandan va mehraboon boodan va zoody ham disappeare shodan. normal face vally paye som dar mesle horse ama kasy ro meeshnasam ke yek jen salhast deevoonash karde so donbalesh nabashid chon maloom nist kodomesh giretoon biyad. lozoomy ham nadare, khayly honar darim ba adamay dege mesle adam raftar konim. jenaro beekheeyal
قنبر علی
6 سال پیش
به نظر من همه اینها تخیلی هست
آرش
6 سال پیش
چرا خودتون رو محدود میکنید؟
صبح از خواب بلند میشید میرید سر کار شب برمیگردید شام میخورید به سری کار روزانه انجام میدید بعد میخوابید دوباره صبح از اول همون کارا رو تکرار میکنید.
به هیچ وجه هم حاضر به تغییرش نیستید.
حتی حاضر نیستید بیشتر بدونید.
تازه شکایت میکنید که چرا زندگی تکراریه.
اورهان امیری
5 سال پیش
خوب بود جن ها از ادما انتقام میگیرن ؟اگه آدمی از اعتمادشون سواستفاده کنه ؟
پریا
5 سال پیش
اورهان اقاجنها ها از نکنورولوری متنفرندو فراری
مهسا رحمانی
5 سال پیش
از تجربیاتتون ننویسید.من خوابم نمیبره.
الهام مفاتلو
5 سال پیش
وای خدا خیلی ترسناکه من که وارد این بحث ها نمی شم
یه دوست
5 سال پیش
دلیل نمیشه چیزایی که نادیده هستند رو انکار کرد.
شمایی که نادیده بودن رو دلیل بر انکار و خرافات میدونین آیا نادیده بودن عقل خود را هم دلیل بر خرافات میدونین؟؟؟؟
یسنا
5 سال پیش
جن های بد خصوصیت اذیت کردن ادم ها رو دارن و ممکنه آسیب بزنن.
بعضی دعا نویسها چه خوب و چه بد در تسخیرشان چند جن را دارن که کارها را در فرصت کم انجام میدهن.
علی پنجه
5 سال پیش
علی پنحه ازتبریز دودورودوتراختور
علی جین باش
5 سال پیش
تبریزشهربهترین ها
یه م
5 سال پیش
با اینکه قرآن بوجود جن ها اشاره کرده اما بازم اونایی که از جن میترسن میگن ثابت کن که هست
پریا
5 سال پیش
باسلام
ببخشید که به عقیده شما توهین می کنم ولی همه شما ها که نظر دادید گفتید چرا منبع حرفتون را نگفتید و یه عالمه حرف بدش زدید خودتون منبع مشخصی دارید ولی در هر حال نمی شه به نظر کسی توهین کرد و شاید جن وجود داشته باشه
علی
5 سال پیش
اسلام من دوتا جن تو وجودم دارم از کوچیکی بامن بودن ولی اونی که میگه جن کار به انسان نداره اسم خودش با مادرش بگه من دروغگو هستم اگه نزاشتم دیونه بشه
سییا
4 سال پیش
در مورد علوم غریبه مث هیمیا سیمیا لیمیا تحقیق کنین اظهار روح همون اظهار جنه.همچنین موکلین و اعمالی مث روزه حیوانی کتابای زیادی از علما هست بدون تحقیق نظر ندیم یا جعفر جنی که ب امام حسین خواست کمک کنه تحقیق کنین.اونا تو بعد دیگه ان.در ضمن بدون آگاهی وارد دنیاشون شدن خطرناکه نمیدونم دنبال چی هستین ارتباط با اونا ممنوعه ورد وطلسم وجادوگنج باهاشون ارتباط داره در مورد اعمال جادوگرا کشتن بچه معصوم وارتباطشون با جنهای بد و ...اوناهم خوب وبد دارن وخدا جن رو از ارتباط با انس منع کرده
ریحانه
4 سال پیش
لطفا اونا که تجربه دارن به من هم اطلاعات rihane66@chmail.ir ب دنمن یه دوست دارم که بهش کفته شده دو تا پری داره و اونا یا یکیشون دوسش دارن و البته وضعیت نرمالی نداره ناامیده و من نمی تونم کمکش کنم حتی امید به رهایی را نمی پذیره شبا تو خواب اذیتش می کنن یکیشون تو ماه رمضون بهش گفته باید هر چه احساس بده تو وجودت کنم! زن میبینه مرد می بینه بیشتر بچه و زن می بینه بچه شکایت کرده که تنهاش گذاشته آخه یه بار دفع همزاد داشته!و خواباش از اون موقع شروع شدن!مثل اینکه از بچگی داشتشونه هیچ درکی از دنیا نداره خوب ارزیابی می کنه اما مثل دختر های دیگه نیست می دونید زندگی رو از روی کتابا حفظ می کنه!!!و طبق کتابا رفتار می کنهبهش گفتن همزادش خیلی قویه ریز ترین نکات زندگی را باید بهش گفت تا حفظ کنه تازه می گه اول باید برای اون توضیح بدم !!! تنهاست و همیشه با کسی در حال حرف زدن زیاد دیدم اما نمی ترسم ازش دلم براش می سوزه!!!
راضیه
4 سال پیش
واقعا ممنونم.100%وجود داره چون تو قرآن اومده.
سپیده
4 سال پیش
پریا خانوم تو خودت نمیترسی؟خوب ترسناکه خواهر من
جیران رفیعی
4 سال پیش
خیلی برام جالب بود چیزایی یاد گرفتم که واقعا نمیدونستم ممنون دستتون درد نکنه اطلاع رسانی خوبی بود
عاطفه
4 سال پیش
من با یک جن ارتباط دارم که بهم خیلی علاقه داره و گفته میخواد تا اخر عمرم باهام باشه منم خیلی دوستش دارم ولی دوست دارم بدونم اونها با ما محرمند چون اون خیلی به ارتباط فیزیکی با من علاقه داره
مریم طاهری
مریم طاهری
4 سال پیش
ارتباط فیزیکی !!!؟
حامد
4 سال پیش
بله اونها می تونند ارتباطفیزیکی داشته باشن اما اون کسی که ضعیف خواهد شد انسان است
مریم طاهری
4 سال پیش
میگم رئیس من یه انگشتر نگین با نوشته ی چهار قل داشتم که از روی طاقچه غیبش زده و در ضمن چند وقتیه وجودشون رواحساس میکنم حالا من چکار کنم
شقایق
4 سال پیش
من که موقع خوندن خودمو خیس کردم
علی
4 سال پیش
اره منم
علیرضا شاملو
4 سال پیش
نترسید بابا ترس نداره که
مصطفا
4 سال پیش
من شنیدم جن انس وانسان/ کسی میدونه انس چیه؟

خیلی جالب بود مرسی
محدثه
4 سال پیش
من خیلی از این حرفهارو قبول ندارم و باور نمیکنم.من خودم یه بار با چشم خودم جن دیدم اونا بیشتر شبیه ادم هستند مثل خودمون فقط اونا قد کوتاه و بعضی ها سفید پوست بعضی ها سیاه پوست هستن مثل ما انسانها
پریوش گرامی
4 سال پیش
خوب من الان دیگه خوابم نبره کاره درستیست
پریوش گرامی
4 سال پیش
چقدر علاقه مند !
سهیل امینی
4 سال پیش
عالی بود
داشاق
4 سال پیش
سلام
جن ها چجوری با هم سکس میکنن؟؟ آیا جنس نر دارای آلت تناسلی هستش؟؟؟؟
سحر
4 سال پیش
بله التم دارن زادو ولد دارن
پیام پارمیدایی
4 سال پیش
لطفا یکی از این جن ها به سراغ من بیاید
شر اعظم
3 سال پیش
بهش میگم.
.
.
سهیلا
4 سال پیش
سلام
من 4سال هست که ازدواج کردم و همیشه یه مشکلی توی زندگیم دارم.بهم گفتن همزادی دارم که اذیتم میکنه و من هر روز بدتر میشم بخدا دست خودم نیست. خسته شدم برام دعا کنید و اگه راهی میدونید که مشکلم حل میشه بهم بگید.
شر اعظم
3 سال پیش
09362660903
به همزادت بگو بم بزنگ حلش میکنم
سحر
4 سال پیش
پرمیدایی اگه وسه زادولد می گی نشونیت بفرست
احسان
3 سال پیش
جون جون جون
ساریتا
4 سال پیش
عاطفه خانوم چی گفتی؟برای اثبات حرفت مدرکی داری ایا؟ تو رو خدا نترسین اگه کاری بهشون نداشته باشین کاری بهتون ندارن ولی من علاقه دارم یکیشون رو ببینم.
شر اعظم
3 سال پیش
کجا ببینمت عایا ؟
فریبا
4 سال پیش
منم آنهارا دیدم به خصوص وقتی تنها هستم توی خونه شب ها بعضی وقت ها من رو توی خواب اذیت می کردن خیلی آیت الکرسی خواندم بهتر شدم
شر اعظم
3 سال پیش
بجای ایت الکرسی الت تناسلیشون و میخوردی دیگه نمیومدن .
عسل
3 سال پیش
ما انسانیم و اونا هم جن.ما سر کار خودمون و اونا هم سر کار خودشون.
سارینا
3 سال پیش
راسته روح آدموتسخیرمیکنن؟
شر
3 سال پیش
ایا جن ها خود جغم میزنن
نسرین
3 سال پیش
خوب بود
زهرا
3 سال پیش
لطفا مرا راهنمایی کنید.پسری 12 ساله ای دارم که ازحدود 2 سالگی چیزی میدیدوتا الان هم ادامه داردوبرای مامشکل ساز شده همه کاری از دعا ودکتر ومشاوره انجام دادیم ولی فرقی نکرد چه کنم
شاهین
3 سال پیش
من خودم تا همین یه ماه پیش به جن اعتقاد نداشتم اما یه کلیپ جن گیری واقعی رو دیدم که نظرمو به کلی عوض کردتعجب کردم که اخرین نظ از 4سال پیش بود.ممنووون
رامین از تالش
3 سال پیش
باسلام در ییلاق 10 شب نصف شب تاریکی مطلق نور چراغ ماشینم یک موجود شبیه انسان باقدی 3 یا 4 متر دیدم نگه نداشتم مادر بزرگ مادر بزرگم یکی از اونارو کشته در دوره قاجار و از خوانین محلی ان زمان سکه و اشرفی هدیه گرفته بود
پرنسس
3 سال پیش
کسی دعانویس غیر مسلمون سراغ داره؟خواهش می کنم اگه کسی رو سراغ دارید کمکم کنید.برای باطلیه طلسم و جادو می خوام.کارم انجام شه 500 شیرینی میدم09377420204 فرنیا هستم
وی پی اس کرکی
3 سال پیش
وی پی اس کرکی
http://bia2vps.ir/
پرنسس
2 سال پیش
کسی دعانویس غیر مسلمون سراغ داره؟خواهش می کنم اگه کسی رو سراغ دارید کمکم کنید.برای باطلیه طلسم وجادو می خوام.کارم انجام شود 500 شیرینی میدم .فرنیا هستم شماره تماسم 09391393015 هست

اکبر
2 سال پیش
سلام
پیدا کردی؟
عجب
2 سال پیش
وای خدا ترسیدم هق
پرنسس
2 سال پیش
کسی دعانویس سراغ دارد؟خواهش می کنم اگر کسی را سراغ دارید کمکم کنید.برای باطلیه طلسم وجادو می خواهم.کارم انجام شود 500 شیرینی میدم .فرنیا هستم شماره تماسم 09391393015 هست
پرنسس
2 سال پیش
کسی دعانویس سراغ دارد؟خواهش می کنم اگر کسی را سراغ دارید کمکم کنید.برای باطلیه طلسم وجادو می خواهم.کارم انجام شود 500 شیرینی میدم .فرنیا هستم شماره تماسم 09391393015 هست
(شماره قبلیم که 09377420204 بود واگذار شده است.با خط جدیدم تماس بگیرید)
پرنسس
2 سال پیش
کسی دعانویس سراغ دارد؟خواهش می کنم اگر کسی را سراغ دارید کمکم کنید.برای باطلیه طلسم وجادو می خواهم.کارم انجام شود 500 شیرینی میدم .فرنیا هستم شماره تماسم 09391393015 هست
(شماره قبلیم که 09377420204 بود واگذار شده است.با خط جدیدم تماس بگیرید)
پرنسس
2 سال پیش
کسی دعانویس سراغ دارد؟خواهش می کنم اگر کسی را سراغ دارید کمکم کنید.برای باطلیه طلسم وجادو می خواهم.کارم انجام شود 500 شیرینی میدم .فرنیا هستم شماره تماسم 09391393015 هست
(شماره قبلیم که 09377420204 بود واگذار شده است.با خط جدیدم تماس بگیرید)
پوریا
16 ماه پیش
اگه جن به این خوبی که گفتین هست منم موکل میخوام
چون از ادما که خوبی ندیدم
مهدی
14 ماه پیش
یه قسمتایی از متن درست بود یه جاهایی هم نه مثلا آینده را نمی تونن ببینن سخنرانی معذل جن گیری و رمالی از استاد رائفی پور را گوش بدید کامل براتون جا می افته قضیه از چه قراره...
فرهاد
13 ماه پیش
سلام خسته نباشید لطفا راهنمایم کنید مخوام ارتباط داشته باشم چندین بارمراحلی را طی کردم ولی موفق نشدم یکی باشه کمک کنه سرکار نزاره ممون میشم راهنمای کنید
 
نظر بدین
ممنون که لطف میکنی و با نوشتن نظرت دلگرممون میکنی
 
برای استفاده از امکانات جدید سایت ، با یک دوست دوست بشین
 

لایگر حیوانی جدید
لایگر حیوانی جدید
Liger اسم هیولای جدید 500 کیلوئیست که از ترکیب دو کلمه Lion و Tiger پدید آمده. دانشمندان توانسته اند با پیوند شیر نر و ببر ماده موجودی را بوجود آورند که توانائیش از هر دو بیشتر است

یارو عجب چرچیلیه ها
یارو عجب چرچیلیه ها
امروز چند تا داستان جالب و خنده دار در مورد وینستون چرچیل خوندم که به نظرم بد نیومد شما هم اونا رو بخونین
 
 
 
سن دوستی :
6 سال
رتبه دوستی :
20
امکانات
مطالب

 
شما هم میتونی اینجا کلیک کنی ، فرم همکاری رو پر کنی و یکی از تهیه کننده های یک دوست باشی !
© 2008-2013 1Doost dot com. All rights reserved.
اعضا
منوی اصلی
تا هر شب مطالب سایت براتون ایمیل بشه


دانلود نسخه اندروید یک دوستValid XHTML 1.0 Strict
[Valid RSS]
 


خوانندگان ثابت اخبار