Today Photo

خانمها دوست دارند با چه مردانی زندگی کنند؟

روانشناسی | خانمها دوست دارند با چه مردانی زندگی کنند؟ حتما در دوران تجردتان مواقعی پیش آمـده کـه شنیده باشید خانمها معمولا نمی توانند مرد نجیب، حساس و خوب و مهربان مورد نظر خود را پیدا نمایند.
 

همچنین مطمئنا برای شما هم پیش آمده که بخواهید آن مرد مورد نظر باشید و حتما فکر کرده اید که نباید در مقابل خانمها مقاومت زیادی از خود نشان دهید. ولی در کمال ناباوری این مورد جواب نخواهد داد، خانمهای زیادی اطراف شما وجود خواهند داشت اما با هیچ کدام از آنان نمی توانید رابطه عاشقانه داشته باشید و زندگی مشترک شروع کنید. در نهایت سرگردان می شوید که در چه جهنمی گرفتار آمده اید.


من این قضیه را برای شما روشن خواهم کرد، تفاوت قابل توجهی بین آنچه که خانمها از مرد مورد نظرشان انتظار دارند و خصوصیات واقعی آن شخص وجود دارد. به عبارت دیگر، خصوصیات واقعی فرد مورد نظر و اسطوره ای که طرف مقابل از شخص مورد نظر برای خود ساخته است. آنچه در زیر آمده برخی از عمومی ترین خصوصیات ذکر شده از مرد مورد نظر می باشد، همچنین این مطلب که آیا این موارد آنقدر صحت دارند که بتوان روی آنان حساب کرد نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

مرد حساس

بسیاری از خانمها اذعان می کنند به مرد حساسی علاقه مندند که از بیان مداوم احساسات خود واهمه نداشته باشد، وقتی این مورد زیاد تکرار می شود با احساس زنانه او هماهنگ است حال هر معنی داشته باشد مهم نیست. این مردی است که رفتار مردانه ندارد.

بنابراین چنین مردی در نهایت هر زنی را از خود می راند و انتظارات او را نیز بالا می برد (این مورد زمانی روی می دهد که مرد بسیار احساساتی و نفوذ پذیر باشد). البته این بدان معنا نیست که خانمها یک انسان بی احساس و حیوان صفت را می پسندند که همیشه به آنان بی احترامی نماید و اعصاب آنان را خورد کند. بنابراین خانمها به دنبال چه نوع مردی هستند؟ مردی بین دو مورد ذکر شده. مردی که نه زیاد احساساتی باشد و نه زیاد بی احساس.

همچنین، زمانی که خانمها به شخصی واقعا علاقه مند باشند، رفتار آنان کمی مرموز و عجیب می شود. پس باید بدانید که چه موقع باید کنار او باشید و چه موقع باید تنهایش بگذارید. به عنوان مثال در صورتی که به شما با حالتی گریان زنگ بزند چرا که یکی از بدترین هفته های زندگی اش را گذرانده و شما به خوبی با او رفتار نکنید، اصلا رفتار خوبی نخواهد بود پس عصبی اش نکنید و به او زنگ بزنید.

بر خلاف باور عمومی سن جوانی سن حساس، خوب و پر از سلحشوری و فتوت میباشد. با این وجود خانمها مرد بسیار احساساتی را دوست ندارند، آنها یک مرد واقعی با احساسات مردانه را می پسندند. اما باز هم سخن از تعادل می باشد. چنانچه سعی در تحت تاثیر قرار دادن ما از طریق احساساتی بودن زیاد دارید، احساسات ما را خاموش خواهید کرد، اما چنانچه با آغوش باز در را به روی همسرتان باز کنید و برایش چای بریزید و به او خسته نباشید بگویید، راه درست را بر گزیده اید.

پولدار پولدار

اغلب آقایان فکر می کنند خانمها یک مرد پولدار موفق با ماشین آخر سیستم و آپارتمان مجلل می خواهند. اما درست نیست، چرا که اغلب خصوصیات خوب آقایان است که خانمها را تحت تاثیر قرار می دهد نه حسابهای بانکی آنان.

خانمها مردی را خواهند پسندید که قادر به ایجاد یک زندگی خوب و راحت باشد همچنین بلند پرواز باشد نه اینکه ناگهان ارث پدری به او رسیده و از طریق آن خوشبخت و پولدار شود. چرا که به قول معروف باد آورده را باد می برد، بنابراین خانهما می خواهند بدانند آیا واقعا مردشان قدرت بدست آوردن پول و جرات چرخاندن یک زندگی را دارد یا نه.

هواداران تام کروز

به غیر از زنان پست و فرومایه و دختران نوجوان، دیگر خانمها از شما انتظار نخواهند داشت که مانند یک ستاره سینما عمل کنید. آنچه که آنان از شما انتظار دارند اینست که از آنچه به دست می آورند، نهایت استفاده را بکنید و به خودتان اهمیت دهید، اعتماد به نفس و جذبه بالائی داشته و توان استفاده از آن در اداره زندگی را داشته باشید. همچنین بدانید که چه مدلها و رنگهایی به شما می آید و از آنان استفاده نمائید.

سعی کنید کسی نباشید که در دراز مدت نتیجه معکوس برای خانمها داشته باشید. به خاطر خدا سعی کنید از شخصیت خودتان لذت ببرید و هوش خانمها را با بازی دادنهای مشخص و واضح آزمایش نکنید تا آنان را مجبور کنید دوستتان داشته باشند.

مرد خانواده

زنی که به دنبال چیزی بیش از یک عیش و نوش زود گذر است می خواهد با مردی باشد که حداقل از زندگی در بین سر و صدای بچه ها برای خود جهنم نسازد و بچه ها را دوست داشته باشد. لازم نیست کژپنداری کنید و فکر کنید که زنها به دنبال پدری برای فرزندان متولد نشده شان هستند. این فقط بدین معناست که چنانچه خانمها برای خود در آینده فرزندی تصور کنند، مایلند شریک زندگی آنان کسی باشد که مانند آنان فکر کند، بنابراین اگر روزی زنی احساس کند که باردار است نگران این نباشد که این قضیه برای همسرش شک بدی است و یا اینکه نگران این نباشد که همسرش از او بخواهد بچه را سقط کند؛ این مرد مورد علاقه اوست.

همچنین اغلب خانمها مایلند با کسی زندگی کنند که با افراد خانواده آنان رابطه خوبی داشته باشد و با آنان با احترام و مهربانی برخورد نماید. این قضیه نشان می دهد که او برای مفهوم خانواده ارزش قائل است و اهمیت یک رابطه خوب و نزدیک داشتن را در خانواده می داند.

خصوصیات دیگری که زنها در زندگی برای مرد مورد علاقه اشان به دنبال آن هستند عبارتند از:

  • یک اخلاق خوب که فقط مختص به شوخی و مزه ریختن با دیگران نمی شود
  • وفاداری (هیچ زنی وجود یک هوو را تحمل نمی کند)
  • احترام
  • مهربانی
  • گرما
  • هوشمندی
  • تفاهم

موارد بالا را به خاطر بسپارید، چرا که شانس شما برای اینکه مرد مورد علاقه خانمی باشید را افزایش می دهد. نگران نباشید لازم نیست نقش مرد رویائی را بازی کنید که سوار بر اسب سفید برای خوشبخت کردن خانمی از راه می رسد.

 

منبع : مرکز 118
اشتراک ایمیل های شبانه
آبونه 1دوست بشین
تا لیست آخرین مطالب سایت هر شب براتون ایمیل بشه
 
این صفحه رو
 
توئیتش کن تو فیسبوک شیر کن برای فرند فید بفرست به تامبلر بفرست چاپش کن
 
 
امتیاز بدین
لطفا برای تشخیص مطالب بهتر ، به این مطلب امتیاز بده
 
آمار امتیازات
برای استفاده از امکانات جدید سایت ، با یک دوست دوست بشین
 
 
نظر های داده شده
تا این لحظه 16 نظر برای این مطلب ثبت شده. شما هم اینجا نظرت رو برامون بنویس
 
مجید ظریفی
4 سال پیش
باتشکرفراوان ازاقای روحانی عزیزومطلب بسیارقشنگ وجالبشون.خداکنه جوونابهنگام پیداکردن شریک زندگی اینده خودشون به این نکات اساسی توجه کافی ولازم داشته باشندوخیلی زودتصمیم نگیرند.انشاالله که همه جوونای عزیزاین مرزوبوم عاقبت بخیروخوشبخت باشند.
غزاله گوهر
4 سال پیش
کاملا درست بود موافقم ولی خیلی کامل نبود
نگار حسینی
4 سال پیش
خیلی ممنون اقای روحانی عزیز بابت مطالب جالب و اموزنده تون .
تقی
3 سال پیش
به نظر من این مطلب را باید یه خانم می نوشت و بیان می کرد و آقای روحانی بهتر بود ملاک ها ومعیار هایی که یک خانم خوب و نجیب باید داشته باشد تا مورد پسند آقایان قرار بگیرد رو می نوشت عجب زمانه ای است و همه چی وارونه شده است.
حسین
4 سال پیش
تکرارمادرمهارتهاست
شقایق مقدمی
4 سال پیش
تکیه گاه و قابل اعتماد و البته صادق
ممنونم اقای روحانی
فرناز ایرانی
4 سال پیش
خوشم میاد پسرای دم بخت سایت هیچ کدوم نیومدن بخونن یا شاید صداشون در نیومده!

به نظرم کاملا صحت داشت، اونی که نقش بازی نکنه و خود واقعیش باشه ناخودآگاه همه رو(چه دختر چه پسر) جذب میکنه.
به موارد خوبی اشاره شده بود،
ممنون آقای روحانی.
محسن چاره ساز
4 سال پیش
آقای روحانی مطالبتون واقا آموزنده بود فکر کنم خیلی لازم میشه و حتما باید یک بار خوند..البته اینم بگم که خیلی مسایل دیگه هم وجود داره در کنار این چیزا
رویا عباسی
4 سال پیش
البته من قبول دارم خانومها خیلی پیچیده اند اما بدست آوردن دل مهربونشون زیادم سخت نیست قابل توجه آقایان واسه اینکه گیج نشن
فاطمه
4 سال پیش
آقایون از هوو خوششون می یاد؟
تارا پرتوی
4 سال پیش
ممنون جناب روحانی مطالبتون جالب وخوندنی ومفید بودند امیدوارم همه جوونا عاقبت بخیر بشند
رضا د
4 سال پیش
شخصیت خانمها پیچیده تر از این حرف هاست . دیدم که میگم ! . . .
علی نامدار
4 سال پیش
یک نکته در مورد تفاهم بگم که با توجه به اینکه هیچ 2 نفری روی زمین یافت نمی شود که کاملاً مثل هم فکر کنند چون خلقت هر انسانی منحصر به فرد است به این استدلال که اگر قرار بود من شما باشم و شما من پس چرا این همه تفاوت می بینیم؟ و اساساً چه نیازی به جدا خلق شدن انسانها بود پس من شما نیستم و شما هم من نیستید و هر کداممان خصوصیات و ویژگیهای فکری، جسمی و اخلاقی خاص خود را داریم. لذا تفاهم داشتن یعنی فهمیدن کامل طرفین هم نمی تونه مصداق پیدا کند به جای آن باید گفت توانایی درک هر چه بیشتر طرفین از یکدیگر که می تونه ناشی از شناخت تدریجی در طول زمان باشه.
فاطمه طبسی
4 سال پیش
ممنون از شما اقای روحانی. کاملا درست و دقیق بود...

فقط به ویژگی های بالا صداقت هم اضافه کنید که خیلی مهمه....
سنا مقدسی
3 سال پیش
وافعنا! ولی خو یه دو سه تا فاکتور کم داره
 
نظر بدین
ممنون که لطف میکنی و با نوشتن نظرت دلگرممون میکنی
 
برای استفاده از امکانات جدید سایت ، با یک دوست دوست بشین
 

چرا موش ها یکدیگر را بو می کشند؟
چرا موش ها یکدیگر را بو می کشند؟
محققان آمریکایی دریافتند که عمل بو کشیدن موش ها دارای کارکرد خاص اجتماعی بوده و به حفظ نظم و شرایط سلسه مراتبی کمک می کند.

با هم بخندیم
با هم بخندیم
دختره داشت به دوست پسرش آدرس خونشون رو میداد: میای از در ورودی آپارتمان، داخل میشی، میری سمت آسانسور ... دکمه طبقه نهم آسانسور رو با آرنج میزنی ... وقتی اومدی بالا از آسانسور که بیای بیرون سمت چپ خونه منه ... با آرنج در میزنی و منم در رو باز میکنم ...
 
 
 
سن دوستی :
5 سال
رتبه دوستی :
2929
امکانات
مطالب

 
شما هم میتونی اینجا کلیک کنی ، فرم همکاری رو پر کنی و یکی از تهیه کننده های یک دوست باشی !
© 2008-2013 1Doost dot com. All rights reserved.
اعضا
منوی اصلی
تا هر شب مطالب سایت براتون ایمیل بشه


دانلود نسخه اندروید یک دوستValid XHTML 1.0 Strict
[Valid RSS]
 


خوانندگان ثابت اخبار