Today Photo
مسواک های خوراکی
مسواک های خوراکی
تا حالا برایتان پیش آمده مسافرتی یا جایی بروید و مسواکتان را فراموش کرده باشید؟ در این مواقع چه می کنید؟ سراغ نزدیک ترین داروخانه را می گیرید و یک مسواک جدید تهیه می کنید؟ اگر آن دور و برها داروخانه نبود چه؟ نگران نباشید چون می توانید با خوراکی های ...
7 راهکار برای مدیریت داد و بیدادهای همسر
7 راهکار برای مدیریت داد و بیدادهای همسر
همسرم در حضور جمع داد و بیداد راه می اندازد و سرم فریاد می کشد چه رفتاری باید داشته باشم که این کارش را تکرار نکند؟
10 جنگنده برتر دنیا
10 جنگنده برتر دنیا
معرفی 10 جنگنده برتر دنیا از ابتدا تا حال.
سه خطای ورزشی که مانع از کاهش وزن می شوند
سه خطای ورزشی که مانع از کاهش وزن می شوند
ورزش بهترین شیوه برای سوزاندن کالری ها است اما گاهی اوقات اشتباهاتی در تمرینات رخ می دهد که ممکن است موجب کند شدن سوخت وساز بدن شده و در نتیجه مانع از کاهش وزن شوند.
علائم غلبه اخلاط
علائم غلبه اخلاط
برای اینکه اخلاط را بشناسیم، ابتدا علائم غلبه اخلاط ذکر می گردد، سپس خود اخلاط مطرح می شود.
آیا دویدن با شکم خالی به لاغر شدن کمک می کند؟
آیا دویدن با شکم خالی به لاغر شدن کمک می کند؟
به نظر می رسد که انجام یک فعالیت جسمی استقامتی در زمانی که فرد ناشتاست بسیار مؤثرتر از زمانی است که این فعالیت بعد از خوردن غذا انجام شود. آموزش و تمرین این اثر را تقویت می کنند خصوصاٌ برای خانم ها...
خانه تخت پادشاهی نیست
خانه تخت پادشاهی نیست
باز هم بی خود و بی جهت... انگار نه انگار که همین دو روز پیش آشتی کرده بودند. خانه برای شان شده بود میدان جنگ! امیر 5 ساله هم مثل همیشه تماشاگر همیشگی این جنگ و جدال ها بود و هر دفعه با بغض به پدر و مادرش نگاه می کرد.
بیماری وبا
بیماری وبا
وبا بیماری است که از طریق آب توسط باکتری ویبریو کلرا ایجاد می شود. این بیماری در گذشته در ایران به نام مرگامرگی خوانده می شده است. این باکتری با نوشیدن آب آلوده یا خوردن ماهی نپخته یا خوردن صدف ها وارد بدن می شود. در ایران بیشترین راه انتقال وبا، سبزی های آلوده است.
جایگاه قسمت در ازدواج
جایگاه قسمت در ازدواج
از مباحث مهمی که معمولاً در امر ازدواج از آن خیلی سخن به میان می آید، بحث قسمت است. می گویند: سخت گیری نکنید، اگر قسمت باشد می شود و قسمت نباشد نمی شود.
کویر لوت
کویر لوت
کویر لوت بیابانی غالبا کویری است در منطقه جنوب شرقی ایران. این کویر در شمال شرقی شهرستان کرمان قرار دارد. هسته آن با دمای 70،7 درجه سانتیگراد گرم ترین نقطه بر سطح کره زمین از سال 2005 تا کنون بوده است.
بگذار زندگیت از نو قد بکشد
بگذار زندگیت از نو قد بکشد
زمان می گذرد تا همه چیز تغییر کند. که ایمان بیاوریم به پویایی٬ به حرکت، به جاری بودن. زمان می گذرد تا یکی دیگر شویم. یکی که جور دیگری می بیند، افکارش مثل قبل نیست.
گالیلئو گالیله
گالیلئو گالیله
گالیلئو گالیله (به ایتالیایی: Galileo Galilei)‏‏ (15 فوریهٔ 1564 - 8 ژانویهٔ 1642) دانشمند و مخترع سرشناس ایتالیائی در سده های 16 و 17 میلادی بود. گالیله در فیزیک، نجوم، ریاضیات و فلسفه علم تبحر داشت و یکی از پایه گذاران تحول علمی و گذار به دوران دانش نوین بود.
سیاره ماه
سیاره ماه
ماه تنها قمر طبیعی سیارهٔ زمین است و با بازتاباندن نور خورشید، شب های زمین را کمی روشن می کند.
کدام رفتارهای زنان روی اعصاب مردان است؟
کدام رفتارهای زنان روی اعصاب مردان است؟
شما به عنوان یک زن می دانید چه چیزهایی بیشتر از همه یک مرد را آزار می دهد؟ تا به حال شده با خود فکر کنید که شاید بعضی رفتارهای زنانه شما به شدت شوهر یا نامزدتان را آزرده خاطر کند و حتی موجب دور شدن او از شما شود؟
17 روش شاد زیستن
17 روش شاد زیستن
ما با ارایه این مقاله قصد نداریم شما را مدام شاد نگاه داریم، بلکه بیشتر مایلیم تا به جای احساس ناراحتی، خشم، افسردگی و اضطراب، حداقل یک یا چند بار در روز شادی را حس کنید. به چند نکته زیر توجه کنید. لازم نیست همه نکات را رعایت کنید به آن مواردی ...
روستای کنگ مشهد (ماسوله دوم)
روستای کنگ مشهد (ماسوله دوم)
کنگ در لغت دو معنادارد: پرنده ای قوی پنجه که در مناطق کوهستانی زندگی می کند و در دگر معنا از آن به عنوان دژی مستحکم تعبیر شده است. روستای کنگ در دامنه کوه های بینالود و در 28 کیلومتری غرب مشهد و در 19 درجه و 36درجه عرض و 13درجه و 59 درجه طول جغرافیایی واقع شده است.
هنر کاراته
هنر کاراته
کاراته (به ژاپنی: 空手)‏ نوعی هنر رزمی متعلق به جزایر ریوکیو است، جایی که امروز در اوکیناوا در ژاپن قرار دارد. این رشته از ترکیب روش های جنگی بومی این منطقه معروف به ته (معنی تحت اللفظی: دست) و هنرهای رزمی چینی که در ژاپن به کنپو معروف است، پدید آمده است.
ساز سنتور
ساز سنتور
سنتور یکی از سازهای موسیقی ایرانی است. فرهنگ دهخدا سنتور را اینگونه بازشناخت کرده است: «از سازهای ایرانی به شکل ذوزنقه که دارای سیم های بسیاری است و با دو مضراب چوبی نواخته می شود. که در اصل سنتور رایج (9 خرکی) دارای 72 سیم است که به دسته های 4 تایی ...
تغذیه مناسب و اندام زیبای بانوان
تغذیه مناسب و اندام زیبای بانوان
تغذیه مناسب و درست یکی از مهم ترین کلید های بدست آوردن اندام زیبا برای ورزشکاران زن است که بسیاری از ورزشکاران بخصوص آنها که بصورت خود آموز اقدام به تمرین می کنند رعایت نمی کنند. تمرین های پرورش اندام بدون تغذیه مناسب پاسخگو نبوده و هرگز شما را به ...
سریع پولدار شدن بوسیله این 30 نکته
سریع پولدار شدن بوسیله این 30 نکته
1. اهداف مالی خود را تعیین کنید: برای بعضی افراد، چیزی لذت بخش تر از پول پس انداز کردن برای یک خانه سه خوابه با حیاط بزرگ نیست. بعضی دیگر هم رویای سفر به دور دنیا یا مرخصی یک ساله از کارشان را دارند. انتخاب اهداف مالی برای خود، رسیدن به آنها را برایتان آسانتر می کند.
مشهورترین نامه های گمشده دنیا
مشهورترین نامه های گمشده دنیا
شرح موقعیت جغرافیایی، درخواست کمک یا متنی که نویسنده برای همسر خود نوشته بود، موضوع اصلی تمام نامه هایی است که داخل بطری های بسیار قدیمی و در اقیانوس ها یا دریاها پیدا شده اند.
چاقی و استرس
چاقی و استرس
بسیاری از عوامل باعث چاقی می شوند، یکی از آنها استرس می باشد. چگونه این امر امکان پذیر است؟
متن کامل عهد نامه ترکمنچای
متن کامل عهد نامه ترکمنچای
پس از پیمان نامه گلستان دوره دوم جنگ های ایران و روسیه آغاز شد. در این میان جنگ گنجه مهم تر از همه می نمود. عباس میرزا فرمانده سپاه ایران با حرکت به سوی گنجه در این منطقه سنگر گرفت.
 
محسن چاره ساز
سن دوستی :
5 سال
رتبه دوستی :
6911
تعداد مطالب : 23
مجموع امتیاز : 12,594
معدل امتیاز : 12594
مجموع بازدید : 54,626
تعداد نظرات : 466
مطالب

 
شما هم میتونی اینجا کلیک کنی ، فرم همکاری رو پر کنی و یکی از تهیه کننده های یک دوست باشی !
© 2008-2013 1Doost dot com. All rights reserved.
اعضا
منوی اصلی
تا هر شب مطالب سایت براتون ایمیل بشه


دانلود نسخه اندروید یک دوستValid XHTML 1.0 Strict
[Valid RSS]
 


خوانندگان ثابت اخبار