Today Photo
مهارتهای زندگی چیست؟
مهارتهای زندگی چیست؟
یکی از راه های پیشگیری از بروز مشکلات روانی و رفتاری، ارتقاء ظرفیت روانشناختی افراد می باشد که از طریق آموزش مهارتهای زندگی جامه عمل می پوشد. مهارتهای زندگی عبارت است از مجموعه ای از توانایی ها که زمینه سازگاری و رفتار مثبت و مفید را فراهم می آورند.
عید نوروز
عید نوروز
عید نوروز برابر با اول فروردین ماه (تقویم شمسی)، جشن آغاز سال و یکی از کهن ترین جشن های به جا مانده از دوران باستان است.خاستگاه عید نوروز در ایران باستان می باشد و هنوز مردم مناطق مختلف فلات ایران عید نوروز را جشن می گیرند.
در مغز عاشق چه می گذرد؟ + تست عاشقی!
در مغز عاشق چه می گذرد؟ + تست عاشقی!
آیا شور عشق یا همان عشق رمانتیک قابل اعتماداست؟ آیا در بین همه ی اقوام و ملت ها شور عشق وجود دارد؟ آیا عشق نوعی بیماری است؟
چرا احساس پیری می کنید
چرا احساس پیری می کنید
همیشه راه هایی برای به تأخیر انداختن روند پیری وجود دارد. به نظر متخصصان از 35 سالگی هر سال تنها کمتر از یک درصد افت فیزیکی و ذهنی مربوط به روند پیری است در حالی که ما تصور می کنیم اضافه وزن، بیماری های مزمن و متکی بودن به دیگران با افزایش سن طبیعی است.
چگونه زن و شوهری صمیمی باشیم؟!
چگونه زن و شوهری صمیمی باشیم؟!
بسیاری از زوج های جوان به دلیل عدم آگاهی از نحوه صحیح برخورد با مسائل عاطفی و زناشویی بین همسران، دچار مشکلاتی می شوند که گاه این مشکلات به بحران های عظیم خانوادگی تبدیل می گردند.
کنار آمدن با طلاق والدین
کنار آمدن با طلاق والدین
برای خیلی ها طلاق والدین یک نقطه تحول در زندگی محسوب می شود، چه این طلاق سال ها پیش اتفاق افتاده باشد یا به تازگی.
پیش از ازدواج بخوانید
پیش از ازدواج بخوانید
بادابادا مبارک بادا؟ به این زودی ؟ ندیده و نشناخته؟ همین که یک مراسم خواستگاری برگزار شد تا یکی دو هفته دیگر قول و قرار عروسی می گذارید؟ فکر نمی کنید نیاز دارید بیشتر یکدیگر را ببینید و با ویژگی های هم آشنا شوید؟
با چه مردی خوشبخت می شوید؟
با چه مردی خوشبخت می شوید؟
قرار است یک عمر با او زیر یک سقف زندگی کنید. صاحب فرزند شوید و در کنارش با جوانی تان خداحافظی کنید. اما معمولا آنچه دلیل انتخاب تان می شود، چنین تصویری نیست. شاید شما به دنبال انتخابی هستید که همه را شگفت زده کند؛ انتخاب شایسته ای که ارزش شما را در ...
هفت اشتباه دختران مجرد
هفت اشتباه دختران مجرد
ازدواج مثبت ترین اتفاق زندگی است که گاهی وقتها به خاطر اشتباهات به ظاهر کوچک به تعویق می افتد و شانس ازدواج را کاهش می دهد. اگر فکر می کنید کم کم دارید به جمع دختران مجرد سخت گیر می پیوندید، این مطلب را بخوانید تا متوجه اشتباهات ناخواسته خود شوید.
10 راز جاذبه که خانم ها می دانند ولی آقایان نه!
10 راز جاذبه که خانم ها می دانند ولی آقایان نه!
خانم ها خیلی بهتر از آقایان می دانند که چطور دیگران را به خود جذب کنند. آنها تمرین داشته اند. خانم ها رمز و راز جاذبه را می دانند. آقایون هم می توانند رمز و راز آنرا یاد بگیرند و به نتیجه ای که می خواهند دست پیدا کنند.
نماز و اسرار تربیتی آن
نماز و اسرار تربیتی آن
چرا باید نماز بخوانیم؟چرا باید خدا را عبادت کنیم؟ و چرا این عبادت حتما باید بصورت نماز باشد؟ مگر نماز چه ویژگی هایی دارد؟
 چه کسانی بیشتر خیانت می کنند؟
 چه کسانی بیشتر خیانت می کنند؟
خیانت، خیانت است و ربط چندانی هم به فرهنگ و جامعه و کشوری که در آن زندگی می کنیم، ندارد. یعنی در تمام دنیا به افرادی که بر سر قول وقرار خود با دیگری نمی مانند، خائن می گویند. دوست دارید بدانید چطور می توان پیش بینی کرد که آیا یک فرد بعدها خائن از ...
چرا زنان خودکشی می کنند؟
چرا زنان خودکشی می کنند؟
براساس تحقیقی که "میترا خاقانی"دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه الزهرا انجام داده است از بین انواع خشونت ها، خشونت روانی بیشترین ارتباط را با تمایل به افکار منتهی به خودکشی و آسیب رساندن به همسر دارد.
فریب این پسران را نخورید!
فریب این پسران را نخورید!
ازدواجهای امروزی، فرد محورتر است. یعنی دختر و پسر پیش از آنکه پای خانواده ها به میان بیاید، تصمیم به شناخت همدیگر می گیرند و وقتی مطمئن شدند این آشنایی عاقبت خوبی در پی خواهد داشت، ماجرا را رسمی و علنی می کنند.
10 اشتباه که برای برگرداندن عشقتان باید سریعاً کنار بگذارید
10 اشتباه که برای برگرداندن عشقتان باید سریعاً کنار بگذارید
اگر شما هم به تازگی رابطه تان به هم خورده است، این مقاله را بخوانید. اگر می خواهید عشق سابقتان را دوباره به رابطه برگردانید چند نکته مهم برایتان داریم که سعی می کنیم با سرعت هرچه تمام تر برایتان بازگو کنیم که زیاد وقتتان را نگیرد.
 
مریم بهرامی
سن دوستی :
5 سال
رتبه دوستی :
912
تعداد مطالب : 15
مجموع امتیاز : 6,353
معدل امتیاز : 6353
مجموع بازدید : 78,359
تعداد نظرات : 476
مطالب

 
شما هم میتونی اینجا کلیک کنی ، فرم همکاری رو پر کنی و یکی از تهیه کننده های یک دوست باشی !
© 2008-2013 1Doost dot com. All rights reserved.
اعضا
منوی اصلی
تا هر شب مطالب سایت براتون ایمیل بشه


دانلود نسخه اندروید یک دوستValid XHTML 1.0 Strict
[Valid RSS]
 


خوانندگان ثابت اخبار