Today Photo
11 نکته در مورد عکاسی با موبایل
11 نکته در مورد عکاسی با موبایل
این روزها برای ثبت تصاویری باکیفیت در هر زمان و هر مکان، وسیله ای بهتر از تلفن هوشمند نخواهید یافت. تقریبا اغلب مدل های پرچم دار و میان رده از دوربینی 5 تا 13 مگاپیکسلی بهره می برند و برای مصارف روزانه و شخصی، کیفیت بسیار مطلوبی دارند. حتی عکاسی در ...
امکان مجازات خداوند در این دنیا
امکان مجازات خداوند در این دنیا
آیا ممکن است خداوند انسان را در این دنیا مجازات کند؟ مثلاً یک حادثه سوختگی که برای انسان پیش می آید آیا تقدیر خداوند است یا بی احتیاطی بنده؟
فوائد انرژی هسته ای
فوائد انرژی هسته ای
انرژی هسته ای جایگزینی بی خطر، پاک و ارزان برای تولید برق ارایه می کند و نباید اجازه داد اطلاع رسانی غلط و تاکتیک های ایجاد رعب و وحشت در مردم بر بکارگیری صحیح این انرژی تأثیر منفی بگذارد. پایگاه اینترنتی دانشگاه پیتزبورگ در مقاله ای به قلم برنارد ...
اگر می خواهید خوش اخلاق شوید این غذا ها را بخورید
اگر می خواهید خوش اخلاق شوید این غذا ها را بخورید
محققان می گویند این شش غذا احساس بهتری به شما می دهند و خلق و خوی شما را بهتر می کنند. آیا احساس می کنید هر روز اخلاقتان بد و بدتر می شود، زودرنج شده اید؟ شاید زمان آن رسیده که به رژیم غذایی تان نگاهی بیندازید و به غذاها و نوشیدنی های داخل یخچالتان بیشتر توجه کنید.
از رقم های نجومی چه می دانید؟
از رقم های نجومی چه می دانید؟
احتمالا تابه حال کلمه «ارقام نجومی» به گوش تان خورده است. اعدادی مثل میلیون یا میلیارد، یا حتی میلیارد میلیارد؛ این کلمه کنایه ای از اعداد بسیار بزرگ است، اعدادی که ذهن ما گنجایش درکش را ندارد یا حداقل به راحتی توان درکش را ندارد. واقعیت این است که ...
وقایع مهم تاریخی کعبه
وقایع مهم تاریخی کعبه
کعبه طبق برخی روایات اسلامی نخستین بنای ساخته شده روی کره زمین است. از سوی دیگر توجه بیش از یک میلیارد نفر از مردم کره زمین به سوی این بناست و این یعنی می توان این ساختمان را در رده های بالای مهم ترین ساختمان های جهان قرار داد.
در اتاق باران خیس نمی شوید
در اتاق باران خیس نمی شوید
تصور کنید در یک فضای که باران شدید می بارد، قرار دارید. باران شدیدی که نمی تواند و شاید نمی خواهد شما را وقتی زیر رگبار و ریزش شدید آن قرار دارید، حتی ذره ای خیس یا تر کند!؟
هورمونهای گیاهی
هورمونهای گیاهی
در آزمایش های باززایی بافتی محققین زیادی به این نتیجه دست یافتند که بافت گیاهی تمایز یافته در محیطی با نشانه های محیطی مناسب قادر به بروز رسانی مجموعه ی کامل ژنتیکی مخفی اش می باشد. اما چرا بیان پتانسیل ژنتیکی همین سلول ها در داخل گیاهان در حال رشد ...
6 خطای والدین دلسوز را بشناسید
6 خطای والدین دلسوز را بشناسید
کودکان سرشار از انرژی هستند و مشتاق انجام کار های مختلف. آنها بسیار کنجکاو هستند و دوست دارند همه چیز را امتحان کنند. گاهی رفتارهای زیر کانه دارند و از نظر والدین با مکر عمل می کنند و تا والدین را مشغول می بینند، شروع می کنند به تجربه کارهایی که ...
هنر خرده نگاری
هنر خرده نگاری
بسیاری از نقاشانی که در دهه ی 1950 به مرحله ی کمال خود رسیدند بر روی هم، از نقاشی اطواری فاصله گرفتند و به نقاشی "خط بر" ( 1) روی آوردند. دو تن از مشهورترین هنرمندان این سبک الزورث کلی و فرانک استلا بودند که در این مقاله به شرح دیدگاه هایشان در این سبک هنری خواهیم پرداخت
خیر و شر
خیر و شر
از قدیم الایام این سوال مطرح بوده که آیا خیر و شر را خداوند همزمان آفریده یا اینکه فقط خیر آفریده شده و شر در نبود خیر یا عدم خیر به وجود آمده؟
سلامتی و تکنولوژی
سلامتی و تکنولوژی
اگر از درمان جوش های خود نتیجه نمی گیرد، بهتر است استفاده از تلفن همراه را کاهش دهید.
آموزش ارتباط کلامی درست برای آقایان
آموزش ارتباط کلامی درست برای آقایان
برخی از آقایان با روش های مناسب ارتباط کلامی در منزل آشنایی کامل ندارند؛ با چند راهکار ساده برای بروز احساسات کلامی در منزل آشنا شوید.
8 خاصیت ذکر خدا در قرآن
8 خاصیت ذکر خدا در قرآن
یاد خداوند» آثار و برکات فراوانی دارد که در آیات و روایات به آن اشاره شده است. در این جا به برخی از آنها اشاره می کنیم:
نیاز خدا از خلقت انسان چه بوده
نیاز خدا از خلقت انسان چه بوده
اگر به فرازهای این سؤال دقت شود، همه حاکی بر عدم شناخت خداوند است. همین که بیان می گردد «نیاز خداوند چه بوده»، قبل از هر پاسخی حاکی از این است که چنین خدایی «نیازمند» است.
اختلال شخصیت و انواع آن را بشناسید
اختلال شخصیت و انواع آن را بشناسید
متاسفانه یکی از بیماریهای فراگیر جوامع امروز اختلال شخصیت می باشد که متاسفانه در جوامع جهان سوم این نوع بیماری را به عنوان یک بیماری به شمار نمی آورند که مشکلات زیاد اجتماعی و خانوادگی از پیامدهای آن است.
شیطان نرم افزاری کار می کند
شیطان نرم افزاری کار می کند
در سرای هستی همه چیز در حرکت است و مقصد و نهایت همه این حرکت ها کمال می باشد. ما با حرکت، در جهان هستیم. حرکت انسان به سوی غایت غایات و کمال کمالات و نهایت و منتهای همه هستی هاست. حرکت صعودی از خاک تا افلاک، تا انسان شدن و این حرکت عبارتست از خروج ...
11 نکته روانشناسی در قرآن
11 نکته روانشناسی در قرآن
کتب مقدس ادیان الهی و حتی غیر الهی حاوی یک سری دستورات دینی و بعضا غیر دینی هستند ولی هیچ کتابی به اندازه قرآن مجید کامل نیست در تمام زمینه ها اعم از احکام روانشناسی علوم اجتماعی علمی (فیزیک ، نجوم و ...) دارای آیه می باشد.
آیا کریستف کلمب یهودی بوده؟
آیا کریستف کلمب یهودی بوده؟
بعضی از دانشمندان کریستف کلمب را یهودی دانسته و اورا کاشف قاره امریکا نمی دانند و این داستان را ساخته یهودیان می پندارند .
چرا توبه شیطان پذیرفته نشد؟
چرا توبه شیطان پذیرفته نشد؟
آفرینش موجودات عاقل- چه جن و چه انس در چرخه ی نظام هستی، به گونه ای است که همگی به منظور رشد و تعالی روحی به عبادت و بندگی به درگاه خداوند بی همتا نیازمندند، و این حقیقتی است که خداوند عالم در کلام نورانی خویش پرده از روی آن برداشته و به زیبایی در ...
ابلیس چگونه دوباره وارد بهشت شد و آدم و حوا را گول زد؟
ابلیس چگونه دوباره وارد بهشت شد و آدم و حوا را گول زد؟
اخیراً شبهه ای در شبکه های اجتماعی مطرح می شود و آن مسئله فریب آدم و حوا توسط ابلیس است. این شبهه چنین مطرح می کند که مگر وقتی شیطان به آدم سجده نکرد، خدا او را از بهشت بیرون نکرد؟ پس چطور توانست دوباره وارد بهشت شود و آدم و حوا را فریب دهد تا میوه ممنوعه را بخورند؟!
آب در ادیان الهی
آب در ادیان الهی
آب به دو دلیل عمده جایگاهی ویژه در آیین و اعتقادات بسیاری از ادیان دارد. نخست آنکه آب پاک کننده است و آلودگی ها و ناپاکی ها را تطهیر می کند و می تواند هرگونه آثار ناپاکی های گذشته را از اشیا بزداید.
 
مصطفی فرجی
سن دوستی :
5 سال
رتبه دوستی :
47
تعداد مطالب : 22
مجموع امتیاز : 11,018
معدل امتیاز : 11018
مجموع بازدید : 54,456
تعداد نظرات : 449
مطالب

 
شما هم میتونی اینجا کلیک کنی ، فرم همکاری رو پر کنی و یکی از تهیه کننده های یک دوست باشی !
© 2008-2013 1Doost dot com. All rights reserved.
اعضا
منوی اصلی
تا هر شب مطالب سایت براتون ایمیل بشه


دانلود نسخه اندروید یک دوستValid XHTML 1.0 Strict
[Valid RSS]
 


خوانندگان ثابت اخبار