Today Photo

قبل از «بله» گفتن گروه خونی خواستگارتان را بپرسید

خودشناسی | قبل از «بله» گفتن گروه خونی خواستگارتان را بپرسید خون شما، فقط از بیماریهای پنهانتان خبر نمی دهد و شما با یک آزمایش خون، فقط از کم و کاستیهای بدن تان باخبر نمی شوید.
 

بعضی از پژوهشگران می گویند که گروه خونیتان می تواند خلق و خوی شما را هم تحت تاثیر قرار دهد و بعضیهای دیگر می گویند آدم شناسی با توجه به یک آزمایش خون، ادعایی است که باید به درستی اش شک کرد. اما در این مطلب، ما باورهای گروه اول را در اختیار شما می گذاریم و قضاوت در مورد آن را به خود تان می سپاریم. شاید برایتان جالب باشد که بخشی از خصوصیتهای آزار دهنده همسرتان، در خونش نهفته است و به همین دلیل است که به راحتی قابل اصلاح شدن نیست!

منظم و دلسوز
مدیران باهوش
اما پر اشتباه

اعضای این گروه خونی رهبرانی باهوش و مقتدر هستند اما اشتباهات زیادی را هم مرتکب می شوند. لیندن جانسون، ریچارد نیکسون و هیتلر همگی از رهبران بزرگ سیاسی جهان هستند که به دلیل اقتدار شان نامشان در تاریخ ماند ولی نتوانستند تا پایان حمایت مردم را به خود جلب کنند و فجایع یا بحران هایی را با نام خود در تاریخ ثبت کردند.
اگر گروه خونی همسر شما A باشد، باید بگوییم که او فردی مشکل پسند و منظم است. او عاشق هماهنگی و موقعیت های شفاف است و بیشتر از صاحبان هر گروه خونی دیگری از قانون پیروی می کند. چنین فردی مدام به فکر سر و سامان دادن اوضاع است و حتی لباس پوشیدن و آرایش موهایش هم، همیشه مرتب به نظر می رسد. محققان می گویند صاحبان گروه خونی A دلسوزترین آدم های جهان هستند اما در عین حال، افرادی کمال گرا بوده و دوست دارند همیشه در شرایط از پیش تعیین شده و منظم قرار بگیرند.
بررسیها روی گروه خونی افراد نشان داده شغل پلیسی، از هر کاری برای آنها مناسب تر است زیرا این افراد به جزئیات اهمیت فوق العاده ای می دهند و از بایگانی و نگهداری اسناد هم لذت میبرند.
اگر با یکی از دارندگان این گروه خونی روبه رو هستید، خوشحال باشید. زیرا این افراد به راحتی از دست شما عصبانی نمی شوند و به شکل عجیب و غریبی خویشتندار هستند. این افراد وظیفه شناس​اند و حتی اگر بی قانونی بیداد کند، از زیر مسئولیت هایشان شانه خالی نمی کنند. با چنین فردی شما می توانید یک زندگی آرام و پر از اطمینان داشته باشید.
متعلقان به این گروه خونی، به شدت فداکار هستند و می توانیم آنها را به عنوان صادق ترین افراد جهان معرفی کنیم. البته اگر فرد اجتماعی و برون گرایی باشید، باید بدانید این افراد درست برعکس شما هستند. آنها تودار هستند و کمی سخت تر از دیگران با جمع خودمانی می شوند. درست است که افراد متعلق به گروه خونی A هزار و یک خصوصیت مثبت دارند اما اگر می خواهید یکی از آنها را برای یک عمر زندگی انتخاب کنید باید بدانید که فردی انعطاف ناپذیر است و هیچ مهارتی در پس انداز پول و پیشرفت مالی ندارد.

رقابت جو و ریسک پذیر
مدیران مقتدر یا مافیای مخرب

رونالد ریگان، ملکه الیزابت و پسرش پرنس چارلز، همه از اعضای این گروه خونی هستند و نمونه های خوبی برای نشان دادن اقتدار افراد این گروه خونی به شمار می روند. البته اقتدار آنها همیشه در مسیر درست هدایت نمی شود و تاریخ نشان داده که برجسته ترین اعضای گروه های بزرگ مافیا هم دارندگان گروه خونی O هستند. یکی از معروف ترین این افراد، آل کاپون است و بوی جورج، ستاره موسیقی ساختارشکن راک هم یکی دیگر از آنهاست که بعد از مشهور شدن با مصرف زیاد مواد مخدر رسوایی برپا کرد.
این گروه چه در رشته های ورزشی وارد شوند و چه در کسب و کار شان، همیشه در خط مقدم هستند. عاشق رقابت هستند و می توانند در هر گروهی، مثل یک مدیر خوب و مقتدر عمل کنند.
آنها افرادی هدفمند هستند و خوب می دانند که برای چه چیزی تلاش می کنند؛ البته ریسک پذیر بودنشان هم در این مسیر همراهی شان می کند و چون درک خوبی از سلسله مراتب اجتماعی دارند، بعد از حضور در یک موقعیت، می توانند نظر مثبت دیگران را به خود جلب کنند.
افراد صاحب این گروه خونی، خوشبین و وفادارند و میانه ای هم با عصبانیت ندارند. البته نباید فراموش کرد که بی نهایت حسود هستند و مدیریت بحران خوبی هم ندارند و به جای آن ترجیح می دهند از موقعیت های آشفته فرار کنند. درست است که آنها عاشق قدرت هستند اما همین ویژگی می تواند از اعضای این گروه، افرادی طماع بسازد.

B؛ ساختارشکن و نوآور
عاشق تمرکز و جنگ

جالب اینجاست که اعضای این گروه خونی، سهم زیادی در میان ورزشهایی که نیاز به تمرکز زیاد دارد، دارند. در میان موفق ترین گلف بازان جهان، کسانی مثل جک نیکولاوس و قهرمانان ژاپنی مثل جومبو زاکی و ایسائو را می توانیم ببینیم. آنها در جنگ هم می توانند فرماندهانی خلاق باشند و کسانی مثل ناپلئون بناپارت، مارشکال رومل و ژولیوس سزار همگی از صاحبان این گروه خونی بوده اند.
جمعیت دارندگان این گروه خونی زیاد نیست اما می توانیم آنها را در دسته جالب ترین آدمهای روی زمین جا دهیم. افراد این گروه خونی را هرکسی نمی تواند تحمل کند اما خصوصیات جالبی دارند که در اوج پیچیده بودنشان، آنها را زیبا تر جلوه می دهد. این افراد به شدت رک هستند و دوست دارند زود سر اصل مطلب بروند. آنها کار زیادی با ساختارهای پیچیده اجتماعی ندارند و زیاد هم در قید و بند آداب و تشریفات نیستند. آنها به قوانین اهمیت زیادی نمی دهند و گرچه این ویژگی یکی از خصوصیات منفی آنهاست اما باعث می شود این افراد در نوآوری و پدید آوردن راه و رسمهای تازه، همیشه در صف اول باشند. آنها بی قید و بند هستند و افرادی انعطاف پذیر به شمار می روند. اما پیچیدگیهای آنها، چیزی از توانایی خارق العاده شان در تجسس کم نمی کند، بلکه تنها به خلاقیت شان می افزاید.
این افراد تیزهوش هستند اما هرگز نمی توانید آنها را کنترل و وادارشان کنید که منظم شوند. این افراد تمایل زیادی به یک شغل مادام العمر ندارند و در اوج تکبر، آسان گیر هستند. افراد گروه خونی B آشپزهای خارق العاده ای هستند و به شکم شان بیش از حد اهمیت می دهند. آنها علاقه ای به زرق و برق ندارند و زندگی را راحت تر از دیگران می بینند. چنین افرادی می توانند به راحتی و با سخنانشان شما را شیفته خود کرده و به یک عشق ماجراجویانه دعوت تان کنند. اما یادتان نرود که آنها می توانند به راحتی بی وفایی کنند، گاهی هم افرادی تنبل و حتی دم دمی مزاج می شوند.

AB؛ طناز ومنطقی
مدیران ماندگار مذهبی

کولیها اصلی ترین صاحبان این گروه خونی هستند و حساسیت شگفت انگیز روحی شان هم می تواند نشانه ای برای عضویت شان در این گروه باشد. اما در میان AB ها، سرگروههای مذهبی را هم مشاهده می کنیم. برای مثال بودا، سن فرانسیس و مهاتما گاندی همگی از اعضای این گروه خونی بوده اند و آرامش فوق العاده شان هم گویای تعلق شان به این گروه است.
آمارهای سال 85 می گوید که جمعیت این گروه خونی در ایران تنها 42/7 درصد است اما این گروه کم جمعیت را می توانیم فرهیخته ترین گروه جمعیتی بدانیم. آنها عاشق علم هستند و افراد منطقی، حساس و آرام به حساب می آیند. این افراد بسیار خونسرد و خویشتندار هستند اما مراقب باشید که از این خصوصیت شان سوء استفاده نکنید و بار زیادی را روی دوش شان نیندازید.
افراد دارای گروه خونی AB می توانند آشوب هایی را آرام کنند. آنها می توانند دیگران را با روحیه طنزی که دارند نقد کنند و با قهقهه های شان جمعیت را سر حال بیاورند. آنها تاجران خوبی هستند؛ اگر خواستگاری با گروه خونی AB دارید، می توانید امیدوار باشید که با پشتکارش، خیلی زود پیشرفت کند. آنها حسابدارهای خوبی می شوند و به این رشته بیشتر از سایر مشاغل علاقه دارند. گرچه صاحبان گروه خونی A افرادی وقت شناس هستند، اما AB ها نیز در رتبه دوم وقت شناسی قرار دارند.
اگر با فردی از این گروه خونی روبه رو هستید، باید بدانید که نه به گذشته فکر می کند و نه به آینده دور؛ برای او حال و آینده نزدیک در اولویت قرار دارد و با تمام وجود در زمان زندگی می کند.
شناختن فردی از این گروه خونی آسان نیست زیرا او نه فردی خودمانی است و نه محافظه کار بودنش می گذارد که از حال و هوایش سر در بیاورید. اما این افراد هنرمندان خوبی نیز هستند و از آنجا که محاسبه گر خوبی هستند، می توانید حساب زندگی را براحتی به دستشان بسپارید.

  منبع : برترینها
اشتراک ایمیل های شبانه
آبونه 1دوست بشین
تا لیست آخرین مطالب سایت هر شب براتون ایمیل بشه
 
این صفحه رو
 
نام شما :
ايميل شما :
ايميل گيرنده :
 
  يه کپي هم به ايميل خودتون بياد 
برای دوستانت بفرست
توئیتش کن تو فیسبوک شیر کن برای فرند فید بفرست به تامبلر بفرست چاپش کن
 
 
امتیاز بدین
لطفا برای تشخیص مطالب بهتر ، به این مطلب امتیاز بده
 
آمار امتیازات
برای استفاده از امکانات جدید سایت ، با یک دوست دوست بشین
 
 
نظر های داده شده
تا این لحظه 12 نظر برای این مطلب ثبت شده. شما هم اینجا نظرت رو برامون بنویس
 
دیبا اکبری
18 ماه پیش
من گرو خونیم A هست.. واقعا همه چیز درست بود فقط در مورد خودمانی شدن باجمع یکم اغراق شده بود!
مهشید آریا
18 ماه پیش
منم o هستم ولی ازدواج با من دیوانگی نیست
حسین حقیقت جو
18 ماه پیش
منم گروه خونیم o ولی تا انجا که اطلاع دارم بیشتر مردم دنیا گروه خونیشون o هست بیشترش صدق میکرد اینا یه چیزای کلین بنظرم بر سایر گرو ها هم صدق میکنه
مجید ظریفی
18 ماه پیش
باتشکرفراوان ازاقای صابری عزیزوگرامی ومقاله تعجب برانگیزواموزشی ایشون.بنده کلی استفاده کردم وبه شخصیت برخی ازدوستان پاسخ دهنده هم تاحدودی پی بردم.امیدوارم که نتیجه گیری درستی کرده باشم.
منم گروه خونیم O مثبته اول مطلب مربوط به O کمی ناراحت شدم. وسطاش خوشحال شدم و به خودم بالیدم. دوباره آخر مطلب ضد حال خوردم.
پریسا خسروی
18 ماه پیش
man k guruhe khunim B bud va hamash vaqei bud
مهتا کیانیان
18 ماه پیش
درسته من خیلی روحیه ی پلیس شدنو داشتم . اعتراف کن / بگیرینش/ بندازینش زندان / دستا بالا بی حرکت
ساغر قدسی
18 ماه پیش
من که واقعا یک مدیر مقتدر هستم اینو حتی همکارا و رئیسم هم بهش واقفن O ولی قبول ندارم که شخصیت آدما را با گروه خونش تشخیص بدیم بخصوص همسرت رو که اصلا نمیشه
سیاوش قنبری
18 ماه پیش
واقعا گروه خونی O تکه !
پویا هنری
18 ماه پیش
O؛ رقابت جو و ریسک پذیر
مدیران مقتدر یا مافیای مخرب

سمیه دولتیاری
18 ماه پیش
خیلی جالب بود.
منم گروه خونیم o مثبت و فکر میکنم خیلی از این مطالب درباره من صدق می کرد.
نغمه شفائی
18 ماه پیش
جالب بود اما همش صادق نیست
 
نظر بدین
ممنون که لطف میکنی و با نوشتن نظرت دلگرممون میکنی
 
نام شما :
آدرس ایمیل :
وب سایت :برای استفاده از امکانات جدید سایت ، با یک دوست دوست بشین
 
 
 
 
سن دوستی :
22 ماه
رتبه دوستی :
19
 
امکانات
 
 
 
مطالب
 
 

 
شما هم میتونی اینجا کلیک کنی ، فرم همکاری رو پر کنی و یکی از تهیه کننده های یک دوست باشی !
© 2008-2013 1Doost dot com. All rights reserved.
دوستان
منوی اصلی
تا هر شب مطالب سایت براتون ایمیل بشه
Valid XHTML 1.0 Strict
[Valid RSS]
 


خوانندگان ثابت اخبار