Today Photo

پیشنهاد رابطه جنسی دوست پسر و سردرگمی های دختر

اجتماعی | پیشنهاد رابطه جنسی دوست پسر و سردرگمی های دختر آقا پسری با دختر خانمی قرار میذارن تا برای ازدواج همدیگرو بیشتر بشناسند، یکی از ترفندهایی که معمولا پسرها برای دستیابی به یک دختر بکار میگیرند بازگو کردن جملات زیر است
 

تا به حال چندین مقاله درباره روابط دختر و پسر (روابط دوستی بین دو جنس مخالف) ارائه شده، اما متاسفانه به علت حجم بالای ایمیلهای دریافتی از سوی دختران و پسرانی که در اینگونه دچار مشکل شده اند لازم دانستم تا مقاله ای جدید در این مورد آماده و در سایت درج کنم.

گامهای اولیه دوستی هایی که امروزه رواج دارند :

رابطه ای بر مبنای دوستی:

یک نگاه، یک پروژه دانشجوئی، محل کار، دانشگاه، مسیر رفتن به مدرسه، اتوبوس مترو تاکسی، اینترنت، خرید و فروش، اس ام اس اشتباه، خیابان، کوچه و ... به هر حال در زمان و مکانی یا بر حسب اتفاق جرقه آشنایی زده میشود و به نوعی آغاز رابطه دوستی بین دو جنس مخالف. مسلما اول هر رابطه ای خوب است و ارتباطات زیاد. با گذر زمان و به میان آمدن احساسات رنگ رابطه تغییر میکند چون دو طرف هدف مشخصی از رابطه دوستی ندارند عموما حجم بالای احساسات را در همان ابتدای رابطه بکار میگیرند تا کم کم احساسات فی مابین دو طرف باعث وابستگی شود برخی ها این وابستگی احساسی را با دوست داشتن و عاشق شدن اشتباه میگیرند همچنان رابطه را ادامه داده تا این وابستگی جای خود را به عادت کردن داده حرفهای تکراری و ...

رابطه بر مبنای شناخت بیشتر برای ازدواج (پیشنهاد رابطه جنسی از سوی پسر):

آقا پسری با دختر خانمی قرار می گذارند تا برای ازدواج همدیگر را بیشتر بشناسند، یکی از ترفندهایی که معمولا پسرها برای دستیابی به یک دختر بکار میگیرند بازگو کردن جملات زیر است:

دوست دختر قبلی من بهم خیانت کرد، با من صادق نبود، تو با بقیه دخترها فرق داری، تو دختر پاکی هستی و من به خاطر پاکی تو رو انتخاب کردم.

اگر از این پسر بپرسی چرا شما را دوست دارد جوابهای زیر را خواهید شنید:

دوست داشتن که دلیل نمی خواد، نمیدونم چرا اینقدر دوست دارم، چون تو با بقیه دخترا فرق داری و ...

مدتی کم از رابطه به اصطلاح شناخت برای ازدواج می گذرد ادعای دوست داشتن دو طرف به میان می آید و پسر از دختر درخواست رابطه جنسی دارد. دلایلی که به میان می آورند عبارتند از:

تو اگر من رو واقعا دوست داری باید این رابطه رو با من داشته باشی، تو منو درک نمیکنی من پسرم بهم فشار میاد اگر منو درک میکردی نیازهایم هم برات مهم بود، من و تو متعلق به هم هستیم حتما که نباید اسممون تو شناسنامه هم باشه که بتونیم رابطه جنسی پیدا کنیم، قبل از ازدواج باید با هم رابطه جنسی داشته باشیم که بفهمیم میتونیم پاسخگوی نیازهای جنسی هم باشیم یا نه، تو حتما منو دوست ندرای که پیشنهاد رابطه جنسیم رو رد میکنی.

این شرایطی است که متاسفانه دیر یا زود اکثر دختران در روابط دوستی با آن مواجه می شوند من قصد دارم تا با ارائه مطالب ذیل در این زمینه راهنمای این دسته از دختران باشم.

اولا: یک پسر چرا شما را برای ازدواج انتخاب کرده: مسلما اکثر پسرها فردی را برای ازدواج انتخاب میکنند که طبق گفته خودشان دختر پاکی باشد این موضوع را بارها به دختر بازگو می کنند که تو با بقیه دخترا فرق داری تو دختر پاکی هستی حال سوال اینجاست به نظر شما آیا اگر پسری به پاکی شما ایمان داشته باشد به خود اجازه میدهد تا بواسطه لحظاتی لذت این پاکی زیر پا گذاشته شود؟

دوم: پسرها عموما در پیشنهادات رابطه جنسی خود به دخترها می گویند اگر من رو دوست داری باید به نیازم پاسخ دهی و اگر این کار را نکنی یعنی من رو دوست نداری. سوال اینجاست چرا یک دختر باید با زیر پا گذاشتن عفاف و پاکی خود دوست داشتن خود را به اثبات برساند؟ چرا یک پسر با خویشتن داری و جلوگیری از شهوت و هوس خود دوست داشتن خود را نشان ندهد؟ مگر نه اینکه ادعای دوست داشتن دارد و آیا به این فکر کرده اید که چطور میشود به یک پسر که قادر نیست جلوی نفس خو د را بگیرد برای زندگی تکیه کرد؟

مهم ترین فاکتور: بیش از 90 درصد از روابطی که در آن رابطه جنسی بوجود می آید ازدواج صورت نمیگیرد. بیش از 95 درصد از پسران هرگز راضی نمی شوند با کسی که رابطه جنسی به صورت کامل داشته اند ازدواج کنند. این خاصیت مردان است این در وجود اکثر مردان قرار داده شده است. گرایشهای احساسی پسران پس از رابطه جنسی جای خود را به گرایش جنسی میدهد و فقط بعد از اولین رابطه جنسی رابطه دوستی شما بواسطه انجام رابطه جنسی ادامه می یابد. یک پسر جذب دختری می شود که دیرتر به او راه دهد نه اینکه خود را کامل در اختیار او قرار دهد البته در مورد ازدواج.

و اکثر روابطی (90 درصد) که در آن رابطه جنسی بوجود می آید سرانجامی در پی ندارد. این دست هیچ مردی نیست؛ این در ناخودآگاه پسران نهفته است و غالبا آن دسته از روابطی هم که در آن رابطه جنسی بوجود می آید و به ازدواج ختم می شود به دلایلی همچون (باردار شدن، جلوگیری از آبرو ریزی و...) و حتی اگر چنین هم نباشد در زندگی زناشویی دچار مشکل می شوند. شاید شما فکر کنید دوست پسر شما متفاوت باشد مسلما اگر تجربه کنید پی به محتویات این مقاله خواهید برد.

قانونگذاری در روابطی که برای شناخت بیشتر جهت ازدواج میباشد :

هیچ اشکالی ندارد برای شناخت بیشتر جهت ازدواج ارتباط سالمی وجود داشته باشد اما باید فراموش نکنیم که این رابطه با رابطه دوستی تفاوت دارد و قوانین خاص خود را دارد اولا مدت زمان باید تعیین شود که حداکثر 2 ماه میباشد چون شناخت کامل هیچوقت حاصل نمی شود. با گفتگوی تلفنی زیاد با ارتباط از طریق چت نمی توان به شناختهای اولیه دست یافت و متاسفانه احساساتی که بر دو طرف حاکم می شود هر دو را از شناخت درست منحرف میکند. برای همین به این فکر کنید که پس از این دو ماه ممکن است به این نتیجه برسید که معیارهای یکدیگر را ندارید.

فاکتور مهم: هر زمان فکر انتخاب همسر برای ازدواج هستید باید معیارهایتان مشخص شده باشد (حتما مکتوب باشد) و این معیارهای ثابت شده باشد یعنی باید به سنی رسیده باشید که معیارهای شما برای انتخاب همسر تغییر نکند هر چند که ازدواج سن مشخصی ندارد اما عموما در پسرها سن 26 تا 30 سالگی سنیست که معیارها ثابت شده و در دختران سن 24 تا 27 . البته این شرایط سنی در همه افراد یکسان نیست چرا که بلوغ فکری و رفتاری فرد نیز در این روند موثر است. قبل از به میان آمدن احساسات طرف مقابل را با معیارهای خود مقایسه کنید.

نکته بعدی شهوت در وجود هر مردی پر رنگ است و در وجود زنان هم وجود دارد اما در مردان غریزه جنسی جلو تر از احساسات و در زنان بالعکس است به همین دلیل دختران در صورتی رابطه جنسی برقرار میکنند که واقعا حس کنند از روی دوست داشتن است اما پسران اینگونه نیستند. از اینرو غریزه جنسی میتواند یکی از دلایل پر رنگ ازدواج مردان باشد که گاها خود از آن بی اطلاعند اما امریست طبیعی.

در رابطه ای که برای شناخت است صحبت راجع به مسایل جنسی مناسب نیست، در این زمینه باید در دوران نامزدی صحبت کرد (نامزدی قبل از عقد) نکته مهم اینکه سعی نکنید موقعیت و وجه اجتماعی طرف مقابل شما باعث بشود تا هویت فردی وی را نادیده بگیرید شما در زندگی با هویت فردی آن طرف روبرو هستید نه وجه و موقیعت اجتماعی طرف مقابل (هر انسان دو شخصیت اجتماعی و فردی دارد که متاسفانه در اکثر آدمها تفاوت رفتاری و گفتاری بین این دو هویت زیاد است بعنوان مثال یک استاد دانشگاه، یک دکتر، یک شخصیت برتر اجتماعی دارای وجه اجتماعی مناسبی است شاید رفتارهای مودبانه و با کلاسی در اجتماع از خود نشان دهد اما در منزل یا در حین عصبانیت هویت فردی آن باعث بشود تا الفاظ یا رفتارهای نامناسبی از خود نشان دهد).

مورد بعدی اگر هدف یک پسر ازدواج باشد هر چه زودتر خانواده را در جریان میگذارد حتی اگر شرایط آن مهیا نبود مسلما قرار نیست آدم منتظر بماند تا همه شرایط ایده آل برایش فراهم شود چون اگر منتظر این زما ن بماند شاید چند سالی به طول بینجامد و هیچکس انتظار ندارد که از همان اول زندگی هر پسر صاحب خانه صاحب اتومبیل دارای مدرک و شغل مناسب و ... باشد. ادامه رابطه شناخت باید با اطلاع خانواده ها باشند چرا که خانواده نقش مهمی دارد.

 دکتر علی سلطانی مجد
اشتراک ایمیل های شبانه
آبونه 1دوست بشین
تا لیست آخرین مطالب سایت هر شب براتون ایمیل بشه
 
این صفحه رو
 
نام شما :
ايميل شما :
ايميل گيرنده :
 
  يه کپي هم به ايميل خودتون بياد 
برای دوستانت بفرست
توئیتش کن تو فیسبوک شیر کن برای فرند فید بفرست به تامبلر بفرست چاپش کن
 
 
امتیاز بدین
لطفا برای تشخیص مطالب بهتر ، به این مطلب امتیاز بده
 
آمار امتیازات
برای استفاده از امکانات جدید سایت ، با یک دوست دوست بشین
 
 
نظر های داده شده
تا این لحظه 64 نظر برای این مطلب ثبت شده. شما هم اینجا نظرت رو برامون بنویس
 
فاطمه نوری
16 ماه پیش
عزیزم ایشالا که خدا واستون خوشبختی بخواد
در جوانی پاک زیستن شیوه ی پیغمبری است خدا واسه ی همه ی جوانا ی جامعه مون پاکی بخواد و فساد رو ریشه کن کنه
هادی یعقوبی
15 ماه پیش
سلام
گلایه شدید: چرا بخش آخر نظرم رو قرار دادید مطلب کاملا نامفهوم شده لطف بفرمایید یا بصورت کامل قرار بدین یا حذفش کنید.
منظورم این مطلبه (نظر شخصی خودم بشرطی که موارد بالا کاملا اجراء شود موافقم و زندگی که این گونه آغاز شود مسیری خواهد بود بسوی سعادت و خوشبختی جوانان ما.)
با تشکر
شهره فتحعلی
14 ماه پیش
از من به شما گفتن دختر عاقل اونیه که با خاستگارش ازدواج کنه آخه اگر دوست پسره دوستت داشته باشه دنبالت راه نمیفته بهت شماره بده یا پیشنهاد سکس بده که اگه راست بگه دوست دارم پا میشه میاد خاستگاریت البته بگما دوره این حرفا گذشته دخترا الانا زرنگتر ازین حرفان که خام این چیزا بشن نه که بگم نیست هست ولی کم شده دیگه
محسن صادقی
محسن صادقی
12 ماه پیش
"از من به شما گفتن دختر عاقل اونیه که با خاستگارش ازدواج کنه"
خب همه با خواستگارشون ازدواج میکننا
شهره فتحعلی
شهره فتحعلی
12 ماه پیش
خاستگار یعنی اونی که از اول با خانواده میاد جلو نه اونی که دنبالت راه میفته بهت شماره میده دوست میشه باهات
محسن صادقی
محسن صادقی
12 ماه پیش
آها بله
ولی این مال خیلی وقت پیشا بود
نمیدونم شاید من اشتباه میکنم
الانا اینطوریه ک اول دختر پسر ی خورده همو میشناسن بعد اگه بچه های خوبی باشن :دی برا شناخت بیشتر با خونواده ها در میون میزارن
شهره فتحعلی
شهره فتحعلی
12 ماه پیش
اینو موافقم یه کوچولو اشنا شن بعد به خونواده ها بگن درسته ولی اینکه دوست شن چند سال بعد دوستیشون به جاهای باریک بکشه به بهانه ازدواج اینو دوست ندارم
مائده حسن زاده
14 ماه پیش
حقیقتیه که باید پذیرفت و عاقلانه به همه درخواستها جواب داد
سجاد
13 ماه پیش
سلام ممنون از مطالب قشنگتون .ای کاش دخترا زود باور نبودن .سجاد از بندرعباس
امیر
13 ماه پیش
سلام بعضی از صحبت های استاد را قبول نداشتندی .امروز باید دنبال علل بی قیدی جوان ها (پسر یا دختر فرقی نمیکنه) و درخواست رابطه جنسی از یکدیگر آنهم در کمتر از یک هفته صحبت کرد .
ناشناس
13 ماه پیش
واقعا همین حال را داره من یکی از اونام که آبرو رفته و اصلا به حرف پسرا اعتبار نداشته باشید ازتون خواهش میکنم
محسن
13 ماه پیش
سلام بچه ها. من تنهایی زیاد کشیدم .تو عالم رفاقت سعی کنید فقط با یک نفر باشید تا شاید به اون چیزی که میخوایید برسید که آخرش به هم رسیدنه.واسه همتون سال خوبی رو آرزو میکنم سال نو مبارک .
مجید سیفی
12 ماه پیش
با شما دختراست ها بخونین ولی عمل بکنین به این نوشته ها
زهره شریفی
زهره شریفی
12 ماه پیش
می فرمودیه استادیو.
زهره شریفی
12 ماه پیش
خیلعالی بود اگر میتونستم 1000 امتیاز میدادم،مرسیی
شادی
10 ماه پیش
هیچکس نمیگه رایطه داشتن باکسی که دوسش داری به معنی ناپاک بودنه؛خب اومدیم وهیچوقت ازدواج نکردیم پس این میل جنسی وعاطفی رو چطورارضاکنیم؟!‏
مهدی
10 ماه پیش
سلام . متاسفانه باید به دو نکته توجه کنی :
1. اونی که اینجا مقاله گذاشته از اسلام سر سوزنی نمیدونه
2. اکثر اونایی که نظر گذاشتن به علت تجربه بدی که داشتن اصل موضوع رو فراموش کردن

نیاز ... درست مثل غذا خوردن و نفس کشیدن حیاتیه . نمیشه مهارش کرد . درسته که در جامعه ما مردم اسلام نمی فهمن ولی این دلیل نمیشه که واقعیت رو انکار کرد . واقعیت اینه که رفع نیاز جنسی نه تنها گناه نیست بلکه واجبه . در هر سنی و در هر جامعه ای .
رقیه
9 ماه پیش
در هر شرایطی باید جواب داد؟یعنی با بی قیدی ؟اسلام کی این حرف رو زده؟آقا پسر اگه واجبه پس هنگام ازدواج چرا دنبال یک دختر آفتاب مهتاب ندیده می گردی؟البته شما مردا هیچوقت بدبختی مازن ها رو نمی فهمین چون کسی ازتون گواهی سلامت پرده بکارت نمی خواهد.افرادی مثل شما در حق ما ظلم می کنند.
محسن
9 ماه پیش
بله رفع نیاز جنسی ضزرورته ولی به چه قیمتی؟تباه کردن دنیا و آخرت؟
هرچیزی راهی داره مسلمون!
الهام مفاتلو
10 ماه پیش
حرف شما درست اما همه که مثل هم نمی شن، خیلی از ما دخترا هم دروغ می گیم آدم باید با عقل یک نفر رو انتخاب کنه نه با احساس اگر با احساس انتخاب کنه معلومه که در آینده شکست می خوره دخترای گل آقا پسرای گل تو انتخاب دقت کنید فقط همین
ناشناس
10 ماه پیش
تو این جور مسائل دختره که باید حواسش باش دوست پسر منم به من پیشنهاد سکس داد دلیلشم این بود منم نیاز دارم اگه تو نیازمو برطرف نکنه پس کی باید به این نیاز طبیعیم جواب بده ولی من به هیچ وجه حاضر نبودم پاکیمو بخاطر ارضا یکی دیگه از دست بدم اونم تهدید کرد که میزاره میره منم اعتنا نکردم اون رفت و ثابت کرد همه حرفاش دروغ بود اون فقط یه چیز میخواست من نه تنها ناراحت نشدم بر عکس خیلیم خوشحال شدم دیگه با یه همچین ادمی نیستم به بقیه خانومام توصیه میکنم برا نگه داشتن مردا پاکی و شخصیتشونو زیر پا نزارن
محمد
10 ماه پیش
اره واقعا موافقم سرهمینم با یکی از دوستام قهر کردم چون دخترای مردم رو گول میزد وباشون رابطه ی جنسی برقرار میکرد
میلاد
10 ماه پیش
سلام میخواستم بابت مطلبی که گذاشتید تشکر کنم چون واقعا درسته من یک پسر هستم و دقیقا شما به اصلی ترین موضوعی که ما پسرا پیش میکشیم برای ایجاد یک رابطه ی جنسی اشاره کردید شاید با خوندن این سایت دخترا بیش تر حواسشونو جمع کنن و گول ما پسر هارو نخورن انشاالله که هیچ دختری گول حرفای عاشقانه ی هیچ پسری رو نخوره و زندگی خودشو به خاطر اثبت کردن دوست داشتن و... خراب نکنه.
فرهاد فرهاد
9 ماه پیش
مرسی متنتون الی بود.دخترای محترم حیجوقت به بسرا اتماد نکنین.جون دل بسرا این باند حهوابیما میمونه یکی بلند میشه 2تا میشینه.البته شما دخترا رو هم نمیشه شناخت
تارا
9 ماه پیش
راست میگن هیچ وقت گوله هیچ کسی رو نخورید اگر کسی واقعا شمارو دوست داشته باشه شمارو همین جوری که هستید میخواد و دوست داره بعد از ازدواج توی خونه خودتون مال خودش بکنه اینو بهتون قول میدم
تارا
9 ماه پیش
اره بچه ها اگر کسی واقعا شمارو دوست داشته باشه همین جور که هستید قبول داره و شما را در منزل خودتان بعد از ازدواج در اغوش میکشد و مال خود میکند
نفس
9 ماه پیش
دختراگول نخورین.
یزدان غفاری
9 ماه پیش
قشنگ بودا...
ميترا
9 ماه پیش
ممنون از مطالبتون خیلی قشنک وقابل تامل بود بنظرمن بسری که سکس میخواد قبح همه جی براش ریخته شد اکه اینطورکسی وارد زندکی هردختری بشه نمیتونه اون دختررو خوشبخت کنه وهرلحظه حریصترمیشه نسبت به خانمای دیکه.
فاطیما
9 ماه پیش
من نمیدونم چرا همش خیانت دیدن و شکست در یک رابطه ی جنسی به خانم ها تعلق داره... همچین خبراا هم نیست دختری هستم 25 ساله که یکی از دوستان نزدیکم حدود 3 سال با پسری که از همه بابت توجیه بود و قرار خواستگاری هم با خانواده ی دختر گذاشته بود به راحتی زیر تمام تعهداتش زد و تا الان که 6 ماه از این موضوع میگذره اون پسر هنوز منتظر برگشت همین خانم بود تا همین هفته ی پیش که این خانم با پسر عموش عقد کرد....
مهديه
8 ماه پیش
من تمام دوستام با اینکه رابطه داشتن با هم ازدواج کردن الانم خیلی وقته از ازدواجاشون گذشته بچه دار شدن و خوشبخت شدن
مرضیه
8 ماه پیش
با سلام . خواهش میکنم نظرمو بذارید حتی اگر موافق نبودید . سطح شعور ماها پایینه وگرنه ربطی به اسلام و ناپاکی و خدا نداره . قبول دارم بعضی پسرای کج فهم هزارکثافت کاری می کنن و به نه نه شون میگن دخترآفتاب مهتاب ندیده می خوایم . تقصیری ندارن تو خانواده های متعصب وبی فرهنگ بزرگ شدن همون پسرایی که میگن آفتاب مهتاب ندیده بخداوندی خدا موقعی که با همین توی خانم آفتاب مهتاب ندیده ازدواج میکنه چشمش دنبال دخترای دیگه هم هست خوب چه ارزشی داره آدم با یه چنین موجودی بخواد ازدواج کنه پاکیت به چه درد میخوره ؟
مرضیه
8 ماه پیش
من مخالف نظر همه هستم . پاکی به پرده بکارت نیست. پاکی هر انسان رو فقط خدا تعیین میکنه دیگران مهم نیستن . کسی که طرز تفکرش دخترآفتاب مهتاب ندیده هست به درد زندگی نمیخوره چون خودش آدم کثیفی بوده و خواهد بود .
مهديه
8 ماه پیش
به قرآن هیچ آدمی ناپاک به دنیا نیومده این دنیا این آدمان که باعث میشن آدمی پا تو راهی بزاره که اصلا" دوست نداشته به اون راه کشیده شه یکی که خودش دلش پاکه از کجا بدونه اطرافیانش همه گرگن
سمانه
8 ماه پیش
سلام دخترخانما خواهشا گول هیچ پسری رونخورید وبهش قول ازدواج ندین چون شاید بعدها پشیمون شین مثل الان خودم چون واقعا بدبختی میکشم
رضا رحیمی زاده
8 ماه پیش
اگه دوستم داری باید این کار رو بکنی
دخترا واقعا باور میکنی؟
علی صفری
7 ماه پیش
آخه آبجی من اگه قرار باشه از همون ب بسم الله پسر بیاد خواستگاری پس مسئله شناخت و تفاهم برای ازدواج چی میشه؟
لابد سبک سنگینشو باید برا دادگاه خانواده بزاره!!!
نظرت برا من محترمه ولی خوب نظر من هم اینه...
جیران رفیعی
7 ماه پیش
نمیشه دقیقا پیش بینی کرد که چی میشه اما تو ایران چند دوستی باعث سردر گمی و نیازهی بی دلیل شده که باید مراقب باشند چه دختر چه پسر فرقی نمیکنه ولی دخترا بیشتر مراقب باشن زود گول نخورن
نفیس
6 ماه پیش
از کسی که این مقاله رو گذاشته واقعا تشکر میکنم.گرامراهی فکری من رو تا حدودی حل کرد.واقعا ممنونم.از اینکهامشب با این سایت آشتا شدم خیلی خیلی خوشحالم.
سپهر
5 ماه پیش
به هیچ عنوان گول پسر رو نخورین
ترانه
5 ماه پیش
واقعا از سایتتون ممنونم
لیلی
4 ماه پیش
سلام.دیگه چقد حواسمونو جمع کنیم. ی پسری ک موقعیتش خوبه بخاطر ی مشکل یعنی رابطه جنسی از دستش بدی.خواهشم اینه برا من 22 ساله ی کمکی داشته باشید فقط بخاطر همین رابطه موقعیتهایه زیادیرو از دس دادم.
ساحل
4 ماه پیش
من میگم زندگی روبخاطرهوس براخودتون تلخ نکنید
افسانه
4 ماه پیش
من خودم بادوست پسرم ازدواج کردم اما دوماه بعد ازهم طلاق گرفتیم خودتونو بیچاره نکین اول بیاد خواستگاری بعد باهم دوست باشین زیره نظره خانواده بعد اگه صلاح بود ازدواج کنین
علی
4 ماه پیش
دخترا باور کنید ی حسی درون اکثرپسراوجودداره ک وقتی کارشون ب ازدواج بادوست دخترش میکشه فعال میشه وواین حس حسی نیست جزءحس شکاکی وبی اعتمادی ب دختر...دخترا فقط امروزتون را نبینید ک با دوست پسرتون خوش هستین.
فرید طاهرخانی
3 ماه پیش
بنظر من وقتی 2نفر جنس مخالف باهم صحبت می کنن دراصل دو تا کلاه بردار دارند باهم صحبت می کنن متاسفانه امروزه همه بهم دروغ میگن مقصزش هم خودمان هستیم // جامهع ما هیچوقت نگاه درستی به مسائل جنسی نداشته است و تا موقعی که این مسئله درست نشود هیچکاری نمیشه کرد
زهرا
3 ماه پیش
کاملا درسته.اینجا اروبا نیس ک همه فکرشون بازباشه و ب این مسایل اکاهانه نکاه کنن.بس خواهی نشوی رسوا همرنک جماعت شو
حانیه
3 ماه پیش
بنظر من کسایی ک باهم س ک س داشته باشن به هم میرسن البته بازم مطمئن نستم خودم تو بد مخمصه ای گیر افتادم
نوید
2 ماه پیش
هانیه جون اشتباه میکنی بسری ک با دوس دخترش س ک س انجام بده بعد از مدتی ترکش میکنه
ناشناس
3 ماه پیش
سلام منم 14 ساله ک با یه پسری رابطه داشتم بباهم رابطه داشتیم ولی الان دیگه ولش کردم چون هر با رمیحواس ازم بیگاری بکشه .هروز وعده میداد امروز میام فردا میام اخرشم گفت من تمیم ندارم گولش و خوردم دوسش نداشتم در حالی ک توهم فانتزی زده بودم ک دوسش دارم

علی
3 ماه پیش
کلا بدنبود می دونی اصلا من از اولش از پسرا بدم می امد ومی خواستم از روی زمین برشون دارم امیدوارم همه دخترا با من موافق باشن
ناشناس
2 ماه پیش
به نظر من یه ماه دو ماه ادم برااشنایی حرف بزنه بعدبیادخواستگاری اون پسرایی که میگن موقعیت نداریم1سال صبر کن معلومه دروغ میگن اگه موقعیت ازدواج نداره دنبال دخترم نره اگه هم نیازی داره ا راه ازدواج برطرف کنه چون امروزه همه پسر تحت حمایت پدر و مادر هستن
نگار
2 ماه پیش
خیلی ممنون از مطالب جالبتون ولی ادما با عقایدشون زندگی میکنند اگه به هرچیزی عقیده داشته باشی زندگیت طبق اون عقیده پیش میره و بهتره مثبت فک کنیم و اگه کسی رو مناسب با روحیاتمون دونستیم حرفی از پاکی و ناپاکی نباشه و سعی کنیم کنارش لحظات قشنگی
سارا قلخان
1 ماه پیش
از اول دنیا گفتن دختر سنگین میشه بختش رنگین.با هیچ پسری دوست نشید و پاکدامن باشید تا هیچوقت نقطه ضعف دستشون ندید مثل من.
پارمیس
4 هفته پیش
بسیار عالی!نظرات دیگری هم داشتم اما امکا ناتی که برای سایتت استفاده کردی گفت که نمی تونم همه ی حرفای دلمو بنویسم.
به جان خودم همش چیزای خوب بود.
گراد
3 هفته پیش
بدتردختر . پسر . زن . مرد . بزرگ . کوچک
همه بد شدن

پریوش گرامی
2 هفته پیش
ممنون خیلی از حقایق نوشته شده بود.
امین علی
2 هفته پیش
دمت گرم ایول
هومن
2 روز پیش
سلام خسته نباشی.عرضم بحضور انورت که با خیلی از حرفات موافقم و با قسمتی مخالف.بنظر من حس جنسی حس بسیار زیبا که خداوند در نهاد انسان و....قرارداده که البته باید بصورت صحیح واز طریق درست انجام بشه معیار من وجدانم درکمال صداقت بوده.مطلب رو ط
هومن
2 روز پیش
ببخشید مطلبی که برای شما نوشتم بالای 3000کاراکتر بود از طرفی مایلم دکتر نظر منو کامل بخونه و بهم جواب بده چطور میتونم ارتباط برقرار کنم.
محمد
2 روز پیش
گلایه دارم از سایتتون چون وقتی میخوام مطالیی رو ارسال کنم میگه از کلمات تکراری استفاده نکنید. خب نمیشه که از کلمات مختلف برای بررسی یه موضوع استفاده کرد
 
نظر بدین
ممنون که لطف میکنی و با نوشتن نظرت دلگرممون میکنی
 
نام شما :
آدرس ایمیل :
وب سایت :برای استفاده از امکانات جدید سایت ، با یک دوست دوست بشین
 
 
 
 
سن دوستی :
21 ماه
رتبه دوستی :
93
 
امکانات
 
 
 
مطالب
 
 

 
شما هم میتونی اینجا کلیک کنی ، فرم همکاری رو پر کنی و یکی از تهیه کننده های یک دوست باشی !
© 2008-2013 1Doost dot com. All rights reserved.
دوستان
منوی اصلی
تا هر شب مطالب سایت براتون ایمیل بشه
Valid XHTML 1.0 Strict
[Valid RSS]
 


خوانندگان ثابت اخبار