Today Photo

نشانه های عاشق شدن یک مرد را بشناسید

روانشناسی | نشانه های عاشق شدن یک مرد را بشناسید پشتوانه مالی، ظاهر زیبا، خانواده ای محترم و شغل خوب معیار خیلی ها برای تشکیل یک زندگی مشترک است اما اکثریت انسان ها نخستین و مهم ترین ملاک پذیرش یک نامزد را وجود یک حس عاشقانه می دانند.
 

آن ها احتمال این که زندگی شان به موفقیت ختم می شود را نه با شمارش معیارهای ظاهری و مالی بلکه با میزان عشقی که در نامزدشان احساس می کنند، تخمین می زنند. اگر شما هم جزو آن افراد هستید احتمالا این سوال برای شما پیش می آید که چگونه می توانید عشق فردی که قرار است یک عمر در کنارش زندگی کنید را بسنجید. برای این که بدانید نامزدتان عاشق شماست یا نه، هزاران راه وجود دارد. اما بهتر است توجه به جملات عاشقانه را آخرین راه شناسایی این حس بدانید و به معیارهایی که در این صفحه ها مطرح می کنیم بیشتر توجه کنید.

چشم هایش چه می گویند؟
شما می توانید عشق نامزدتان را از نگاهش بشناسید. اگر هنگام صحبت کردن یا در مواقعی که کنار هم هستید، زیاد به شما نگاه می کند، این اتفاقات را بی معنا ندانید. شاید هم او فردی خجالتی باشد و علاقه به دیدن شما را با نگاه های کوتاه، دزدکی و مکررش نشان دهد. از طرف دیگر اگر نامزدتان عاشق تان باشد، با چشم هایش رفتارهای تان را کنترل می کند. وقتی در مورد موضوعی می خندد، به شما نگاه می کند تا ببیند که آیا شما هم می خندید؟ یا وقتی که احساس می کند از موضوعی رنجیده اید، فورا به شما نگاه می کند تا ببیند که در چه شرایطی هستید. یادتان نرود که چشم ها دروغ نمی گویند پس چه این نگاه ها به شما اطمینان دوست داشته شدن را بدهد و چه شما را ناامید کند، هیچ کدام شان را در این ماه های نامزدی بی معنا ندانید.

آیا شما برای او خاص هستید؟
نگاه کردن به رفتاری که او با افراد دیگر دارد هم می تواند یکی از این نشانه ها باشد.

آیا رفتارش با شما مثل دیگران است یا این که با شما متفاوت و خاص تر برخورد می کند؟ این نشانه را با حسادت اشتباه نگیرید. قرار نیست او به دلیل عشق به شما تمام روابط اجتماعی اش را کنار بگذارد بلکه همین که نگاهی متفاوت و رفتاری خاص با شما داشته باشد، کافی است تا نوع رابطه خود و نامزدتان را متفاوت از نوع رابطه ای بدانید که با دیگر آدم ها دارد؛ تفاوتی که مهم ترین دلیل به وجود آمدنش حسی است که او نسبت به شما دارد.

چیزی را می پسندد که شما دوست دارید؟
مرد ها گاهی علاقه شان را با توجه کردن به خواسته های کسی که دوستش دارند نشان می دهند. اگر نامزدتان شما را به کنسرت خواننده مورد علاقه تان دعوت کرده یا سعی می کند لباس هایش را از میان رنگ های مورد علاقه شما انتخاب کند، بیشتر به حسش اعتماد کنید. او به دلیل علاقه ای که به شما دارد سعی می کند، چیزهایی را دوست داشته باشد که شما دوست دارید و به شیوه ای زندگی کند که شما زندگی می کنید.

آیا شما را به دوستانش معرفی کرده؟
اگر او شما را دوست داشته باشد، قطعا با دوستانش در مورد شما صحبت کرده و از حسی که به شما دارد برای شان گفته است. در این مواقع ممکن است دوستانش با دیدن شما احترامی متفاوت برای تان قائل شوند یا این که با نیش و کنایه سعی کنند با نامزدتان در مورد حسی که به شما دارد شوخی کنند. از طرف دیگر، زمانی که شما را دوست داشته باشد و از این که قرار است در آینده با شما زندگی کند مطمئن باشد، خیلی راحت تر شما را به دیگران معرفی می کند و دیگر با دیدن ناگهانی یک آشنا در خیابان دست و پایش را گم نکرده و با اعتماد به نفس شما را به او معرفی می کند.

آیا تغییرات کوچک را می بیند؟
قدر تمام تعریف هایی که از شما می کند را بدانید. اگر او دوست تان داشته باشد، هر لباس تازه ای که می پوشید و هر کار تازه ای که می کنید برایش زیبا و رویایی جلوه می کند. برای نامزدی که عاشق شماست، هر تغییر کوچکی در ماه های اول بزرگ و مهم جلوه می کند و البته او نمی تواند حسش را نسبت به این تغییرات مهم از شما پنهان کند. بهتر است نشانه های این موضوع را هم در حرف ها و نگاه هایش جست و جو کنید.

پیام دوست داشتن بدون حرف زدن
نامزد شما قرار نیست که با حسادت زندگی شما را مختل کند اما اگر بدون ایجاد چنین دردسری دوست داشته باشد که بیش از دیگران در کنارتان باشد، بدانید که عاشق تان شده است. زمانی که با دیگر دوستان تان سر یک میز نشسته اید و صحبت می کنید، ممکن است بی آن که چیزی بگوید به شما این پیام را بدهد که دوست دارد روی تان را بگردانید و بیشتر با او صحبت کنید تا دیگران. این حرف ممکن است از طریق سکوت طولانی او یا نگاه های مکررش به شما منتقل شود پس نسبت به آن بی توجه نباشید.

احساس او حسادت دیگران را برانگیخته؟
اگر برخی فامیل هایش به شما کمی حسادت می کنند، می توانید مطمئن باشید که او به شما متفاوت تر از دیگران نگاه می کند. قطعا آدم های اطرافش این تفاوت را در رفتارهایش مشاهده کرده اند و به همین دلیل احساس می کنند که شما جایگاه شان را گرفته اید. برای کسانی که سال هاست او را می شناسند، تشخیص عاشق شدن او از یک رابطه ساده کار سختی نیست، پس اگر آن ها احساس می کنند که او عاشق شماست، حرف شان را دست کم نگیرید.

ممکن است نامزد شما پیش از این زیاد از حد به کارش اهمیت می داده یا این که با دوستانش وقت می گذرانده. اگر آمدن شما باعث شده که برنامه زندگی اش تغییر کند، بدانید که جایگاه خاصی را برای تان در نظر گرفته است. اگر در ماه های اخیر ترجیح می دهد به جای کار کردن شبانه روزی یا سفر رفتن با دوستانش، در کنار شما باشد و آن طور که شما دوست دارید وقت بگذراند، از این رفتارهایش چشم پوشی نکنید. برای چنین مردی این تغییرات دلیلی جز عشق نمی تواند داشته باشد.

آیا زمان را فراموش می کند؟
آیا ساعات ملاقات تان طولانی تر از انتظارتان می شود وقتی او شما را دوست دارد زمان را فراموش می کند و ترجیح می دهد به جای فکر کردن به هر چیز دیگری در کنار شما باشد و با شما صحبت کند. او دوست ندارد این زمان تمام شود و از هم جدا شوید. اگر نامزد شما این طور رفتار می کند، پس قطعا با یک مرد عاشق طرف هستید.

مردی که هدف پیدا می کند
آیا برنامه های مالی اش را منظم تر کرده است و بیشتر به فکر فراهم کردن امکانات زندگی آینده اش است؟ یا این که در کارش پویا تر شده و با جدیت بیشتری برای زندگی و فعالیت هایش برنامه ریزی می کند؟ اگر این طور است حتما او در حال آماده کردن شرایط خوب برای زندگی مشترک است. او شما را دوست دارد و به همین دلیل تلاش می کند تا امکانات بهتری را برای آینده شما فراهم کند. به خاطر این عشق است که خودش را در برابر شما مسئول می داند و این حس مسئولیت را در تمام جنبه های زندگی اش وارد می کند.

مدام از آینده صحبت می کند؟
آیا بیشتر از همیشه از آینده مشترک تان صحبت می کند و هیجان زده برایش برنامه می ریزد؟ وقتی به سفر می رود به شما تلفن کرده و آرزو می کند که آن مناطق را در سال های آینده با یکدیگر ببینید؟ یا وقتی شما از برنامه های آینده تان با او صحبت می کنید سعی می کند برنامه های خودش را با شما تنظیم کند و آینده اش را به سمت خواسته های شما ببرد؟ چنین مردی آماده ازدواج با شماست و به خاطر علاقه ای که به شما دارد دوست ندارد بی گدار به آب بزند و از همین حالا می خواهد فکر همه چیز را بکند.

  منبع : برترین ها
اشتراک ایمیل های شبانه
آبونه 1دوست بشین
تا لیست آخرین مطالب سایت هر شب براتون ایمیل بشه
 
این صفحه رو
 
نام شما :
ايميل شما :
ايميل گيرنده :
 
  يه کپي هم به ايميل خودتون بياد 
برای دوستانت بفرست
توئیتش کن تو فیسبوک شیر کن برای فرند فید بفرست به تامبلر بفرست چاپش کن
 
 
امتیاز بدین
لطفا برای تشخیص مطالب بهتر ، به این مطلب امتیاز بده
 
آمار امتیازات
برای استفاده از امکانات جدید سایت ، با یک دوست دوست بشین
 
 
نظر های داده شده
تا این لحظه 60 نظر برای این مطلب ثبت شده. شما هم اینجا نظرت رو برامون بنویس
 
آناهیتا
3 سال پیش
به نظر من درست و منطقیه
چون من تجربش کردم:نامزدم همه ی این علایمو داره البته من به خیلیاش تا حالا توجه نکرده بودم:ممنونم که باعث شدید این علایمو ببینم
sana
3 سال پیش
be nazar manteghi miad vali khob hamishe nemishe goft ke doroste
گلناز
3 سال پیش
بله منم با زری جان موافقم. علاوه بر این چه چیزی واقعی بودن این حالتها رو تضمین میکنه. تجربه شخصی خودم بهم میگه زیادم هر ادایی رو حمل بر حالات عاشقونه ندونم. در یک مورد آقایی که تمام موارد بالا رو در مورد بنده مو به مو اجرا میکرد بعد از 2 ماه اعتراف کرد : همش فیلم بود ، میخواستم به خودم وابسته ات کنم!!! (عین جمله خودش)

پس بنابراین به موارد بالا باید یه تبصره هم اضافه بشه که : البته بعضی ها بیمار تشریف دارند بنابر این به هرکسی که این حالات رو از خودش بروز میده نباید گفت عاشق.
سعید
3 سال پیش
اول از زری عزیز
بخاطر این مطلب قشنگ و مفید تشکر می کنم

اما گلناز جان
اگه اون فردی که گفتی ، واقعا همه این حالت ها در موردش صدق میکرده باید عرض کنم که اون عاشقت بوده و این عبارت آخری رو دروغ گفته منظورم اینه که عاشقت بوده ولی به دلیلی عشقش تغییر کرده یعنی همون عدم پایداری که زری عزیز اشاره کرد
زری راد
3 سال پیش
همه اینها درست، قبول، ولی چه چیزی پایداریش رو تضمین می کنه؟!
مائورين
3 سال پیش
رفتار خود شما
زهرا
2 سال پیش
ما تو دنیایی نیستیم که برای چیزی ضمانت قطعی باشه اونم برای رفتار یه آدم که مطمئنا تغییر میکنه
رضا ناصری
رضا ناصری
18 ماه پیش
هیچی. باید طرفین هر کدام از جانب خودشون سعی در تضمین و پایداریش داشته باشند و صد البته هم جهت با هم.
الهام
3 سال پیش
lمن مطمئنم همه ی دلایل بالا کاااااملا درستن و این خود ادمه که دروغو از راست باید تشخیص بده.یه عاشق واقعی هیچ وقت همه علائم بالا رو با هم نداره
زهرا
2 سال پیش
بدبختی اینه که هرکس یه تعریف از عشق داره اول باید یه تعریف درست علمی از عشق بکنن بعد نشونه هاشو مشخص کنن به تعریف من "عشق بالاترین احساس ویه هنر آموختنیه" که مرد و زن هم نداره ، اگه شما یاد گرفته باشی(که تو 8 سال اول زندگی باید یادمون داده باشن که همون تربیت درسته) عاشق میشی اگرنه باید بری یاد بگیری یعنی خودت خودتو تربیت کنی
صدف
13 ماه پیش
عشق همش کشکه ... اونم عشق مردا ... هیچ مردی هیچ دختری رو واسه خودش نمیخواد و فقط قصدش تخریب احساسات اونه و روحیه دادن به خودشه . هیچ کسی کسی رو واقعا دوست نداره .. من خودمو واسه یکی کشتم ! ولی به روی خودم نیاوردم که دوسش دارم ! اون همش نگاهم میکرد و بیشتر این علایم رو داشت ! منتها اون هیچ وقت تکلیفشو با من معلوم نکرد و نیومد جلو و هیچ حرفی نزد منم رفتم با یکی دیگه که به عشق برسم ! چون معطل کردن کاری بیهودست اونم برای یک دختر ! دختر مثل گله وقتش که بگذره دیگه اون حالت شاداب بودنش از دست می ره ... من با خیلی ها بودم رفتار من هیچ مشکلی نداشت من تا جایی که تونستم احترام گذاشتم و مهربون و مودب و خوب بودم حاضرم تضمین کنم که اخلاق و رفتار من خیلی خوب بوده نه خیلی این وری بودم نه خیلی اون وری منتها شانس من بد بوده به هر کی برخوردم یه روزی تنهام گذاشت رفت پس دوستم نداشت ! خدا رو شکر نه زشتم نه بد هیکل ! اگه ظاهر در این میان ملاک باشه . و اگه هم پای اخلاق در میان باشه باز هم می گم من کم و کسری ندارم ! دلیلی نداشت ازم جدا بشن ! پس همه دروغ می گن ! یا اینکه پسر ها قدر کسی مثل من رو نمیدونن ... ولی همشون یه روزی پشیمون شدن ولی دیر شده بود . من هیچ وقت دلم نمیخواست با چند نفر دوست باشم همیشه دوست داشتم با یک نفر عاشقانه و صادقانه بمونم و اون هم پایدار باشه ! اما متاسفانه سرنوشت من این بود که با 4 نفر باشم ! درصورتیکه نمیخواستم ولی اون میرفت یکی دیگه می اومد و باز هم همین روال ادامه داشت ! آخه چرا ؟ واقعا متاسفم برای مردا که دخترا رو تنها میزارن من خیلی بدبختم

مجید سیفی
مجید سیفی
12 ماه پیش
مشکل از تو و افکارت نیست مشکل اونایی هستن که تو زندگیت امدن و رفتن .اینا ادمایه درست حسابی نبودن به خاطر همین به همه بدبین شدی .بهت حق میدم .من اینو نگفتم که فکر کنی ادم درست حسابی هستم نه همه مشکل دارن از همه نظر هیچکی بی عیب نیست .موفق باشی برات ارزوی بهترینارو میکنم
سارا
4 ماه پیش
بنظرم پسرای الان ملاکاشونو رو درست نمی شناسن فقط می خوان جوونی کنن همین
ناشناس
13 ماه پیش
هیچ مردی لیاقت عشق رونداره مگه مردها قلب دارن؟
مجید سیفی
12 ماه پیش
مرسی ممنون جالب بود
ماریا مشتاقی
12 ماه پیش
ممنون جالب بود
سما
12 ماه پیش
سلام مطلب نشانه های عاشق شدن یک مرد را بشناسیدرو خوندم خیلی عالی بود ممنون.
مونا
11 ماه پیش
مردا خیلی بیرحم تر از این حرفان نه احساس دارن نه عاطفه
اشکان انصاری
11 ماه پیش
ممنون عالی
فرناز
10 ماه پیش
پسری بود که واقعن نشانه هایی که شما میگید را داشت وعاشقم بود .اما بخاطر نظر مادرش پا پس کشید ومن عشق اولش بودم .به نظر شما برمیگرده؟
مریم
10 ماه پیش
سلام. خاستگارم همه ی این نشانه هاروداره امامن هیچکدوموندارم.چکارکنم من نمیتونم زودبه کسی علاقمندبشم؟یعنی فک کنم بدبینم نمی تونم به کسی اعتمادکنم.
سارا
10 ماه پیش
عالی بود منم اکثراین نشانه هارودیدم ولی افسوس سدبزرگی مانع این دوست داشتنه منم دوستش دارم برای هردومومن دعاکنید مطمئن هستم اگه خدابخوادهمه چیزحل میشه ناامید نیستم
ستاره
10 ماه پیش
صدف جون تو دوستیهای این دوره زمونه پسرا دنبال هوس و دنبال لذت های آنیشونن وتو نباید تو این دوستیعا دنبال دوست داشتن و عشق بگردی عزیزم اگه وایسی بالاخره اوتیکه دوست داره دوست داره میاد دنبالت ک خودت متوجه میشی دوست داره اگه با اون باشی ب احتمال زیاد. عشق میرسی و البته تو هم ازش خوشت میاد .
نارنین
10 ماه پیش
ممنونم از مطالبتون،باخوندن مطالبتون نامزدمو بیشتر شناختم یعنی یحورایی بیشتر عاشقش شدم.مرسی
لاله
10 ماه پیش
سلام.آدما تغییر میکنن و البته عشق هم مثل همه چیزای دیگه تاریخ انقضا داره
ارمینا
10 ماه پیش
دخترا این پسرای خیانت کارو ول کنید بابا بیاید یکم ازاد باشیم
شاهرخ مختاری
10 ماه پیش
من همش را دارم یعنی عاشق شدم ؟

حالا عاشق کی شدم؟
ارمینا
10 ماه پیش
یه نصیحت دارم برای همتون اینو بدونید که پسرا اخرش با جی افشون ازدواج نمیکنند فقط حال میکنن اخرشم میرن دنباله دختری که سنگین بوده و با کسی دوست نبوده ازدواج میکنن پس با دل بستن به پسرا فقط اینده ی خودمونو خراب میکنیم.ارزوی موفقیت دارم برای همه ی دخترا
فاطیما
9 ماه پیش
ممنون.به نظر من که واقعا درسته
من همه ی این نشونه ها رو تو نامزدم دیدم.حتی خیلیاش در مورد خودم هم صدق میکنه.
شکوفه
9 ماه پیش
سلام دوست پسر من تقریبا همه ی شرایط رو داشت و هر دومون میدونستیم واقعا عاشق همیم و خدا شاهده میدونم قصدش سو استفاده نبود چون یکسال و نیم با هم بودیم و هیچوقت دست از پا خطا نکرد اما وقتی کار براش پیدا شد رفت و بعد از توضیح شرایطش گفت حدود 7ماه نمیتونیم در ارتباط باشیم و عشق بدون پول نمیشه و همه تلاشام بخاطر توه که در اینده راضی باشی و رفت!الان چند ماهه حتی یه تکم نزده و اسامو هم جواب نمیده !دوست جون جونیش میگه از اولش قصدش نامردی بوده !نمیدونم حرف کیو باور کنم دوستش باهاش در ارتباطه !اون عاشق بوده یا نامرد ؟‏!چرا اصلا جوابمو نمیده ؟
نگین
9 ماه پیش
خوب حتماواقعادوست نداشته وقصدش نامردی بوده حتمادوستش یک چیزی میدونسته گفته
نگین
9 ماه پیش
من مدتی هست عاشق کسی شدم ولی تاحالاروم نشده بهش بگم تمام این نشانه هاهم داره ولی بازم شک دارم که دوسم داره یانه دیگه دارم دیووونه مییشم یعنی ببهش بگم
نسترن
4 ماه پیش
نگین همیشه باید پسر نور بالا بزنه بزار اون بیاد جلو.
.منم مث توام
نگین
9 ماه پیش

دریا
9 ماه پیش
منم از یکی خوشم میاد خیلی باش راحتم میدونه دوسش دارم، ولی خیلی دختر دنبالشه واسه همین همیشه منو مثه دوستش میدونه حتی اسمه جی افاشم بهم میگه، نمی خوام فک کنه منم مثه اونام، اخه با ارمینا موافقم
اخیش
8 ماه پیش
خواهشن این نظر روبخونیدچون به دردتون می خوره من توی هرهفته بیشتر ازاین که پدرومادرم روببینم عشقم رومی دیدم.ماازطریق نگاه خیلی باهم حرف میزدیم.تمام این مواردبالا روداشتیم غیراز معرفی به دوستان.البته بایدبگم اولاش اونم بود ولی بعد از چندماه که اون پسر(عشقمو میگم)یه دختردیگه روببینه که ازلحاظ ظاهری کاملا موردپسندش بود.حالا بعدازدوسال که فهمیدم ماجرا چیه پاپس کشیدم اون هنوزهمون رفتار روداره ولی درحالی که هنوزهم خیلی به من توجه میکنه به اون دختره وعده ی خواستگاری داده وهرروزمیره سرمسیرش میشینه.حالا نظرتون چیه؟ازاولش نبایدباورشون کنیدچون بی فایدس
نسترن
4 ماه پیش
بزن تو سرش عزیزم خیلیا مارو دوس دارن و نشون نمیدن ما باید ب اونا کمک کنیم عاشق بشیم..
مهسا
8 ماه پیش
به خدا خوش به حالتون من بد بختم نه شما ها من یکی رو دوست دارم که اون همه علائم بالا رو نسبت به یکی دیگه داره اینم از شانس خوب ماست دیگه
یاسی
8 ماه پیش
من مدت 8 ماهه نامزد کردم باکسی که قبلا با هم هیچ ارتباطی نداشتیم ومن اونو نمیخواستم بابام مجبور به ازدواج با اون کرد چون میدونستم دوس دختر داره.حالام یه جورایی خدا اونو تو دلم انداخته
مژگان
8 ماه پیش
نه عشق تاریخ انقضا نداره عشق تنها چیزثابت این دنیاست و فکرنکنم بشه عشق حقیقی رو اینجا تو این دنیا پیداکرد عشق بالاترین مرتبه کماله وازخودگذشتن باتمام وجود و علاقه و بی منت برای دیگری است.اون چیزیکه شما درموردش حرف میزنین عشق که نیست.عشق اونقدرمقدسه که نبایدحتی توصیفش کرد.عشقیکه تاریخ انقضاداشته باشه که عشق نیست.
ايمان
4 ماه پیش
سلام تا اینجا خوندم حرف های جالبی بوده و همینطور پوچ البته توهین نباشه اما این کامنت سراغاز مطلب مهمی است که شما فرمودین چگونه می توان این بحث را ادامه داد و اینکه از نظر شما بیشتر استفاده کرد ضمنا متشکرم
مرد تنها
8 ماه پیش
من ی مردم حرف صدف رو قبول دارم و قبول ندارم قبول دارم چون خیلی از مردا اینجورین اما قبول ندارم چون من واقعا خاستم با ی د ختر باشم اما انگار اونا نمیتونن با ی پسر باشن حتما باید با چند تا رابطه داشته باشن پس بهترین راه حل اینه دل به دختر نبندی چون دل به یکیشون با تمام وجود بستم اما فقط حسرت برام موند حسرت عشقی که از ته دل نثارش کردم اما تهش چیزی برام نداشت جز عمری که هدر رفت
نسترن
4 ماه پیش
ببین عزیزه من تقصیر خودته دلتو الکی نده دست این دخترا....یه نصیحت ببین ب دختری که درسش داری نگو دوست دارم ب نفعته
فاطی
7 ماه پیش
منم بازرى جون موافقم
سوگند
7 ماه پیش
منم با یه پسری آشنا شدم.گفت که قصدش ازداجه و راجع به آینده اش باهام صحبت کرد و همه چیز رو راجع به خانواده ش بهم گفت و از منم پرسید.منتها ما خیلی جرو بحث داریم .تاریخ تعیین کرده بود برای اینکه با خانواده اش بیاد ولی بعدش گفت باید بیشتر همدیگه رو بشناسیم.بعد از یه مدت درخواست سکس کرد که من باهاش کلا کات کردم ولی بعد از یه مدت دوباره پیداش شد و ازم یه فرصت دیگه خواست.من دوستش دارم و اونم ادعا میکنه که دوستم داره ولی من شک دارم.میخوام نظر شما دوستان رو بدونم
نسترن
4 ماه پیش
اگ واقعا فرصت میخواست از اول درخواست میکرد ب نظر من ولش کن ب نفعته
ویدا
7 ماه پیش
هیچ پسری نمیادقبل ازدواج ارتباط برقرارکنه این پسراکه میان دوست میشن قصدشون لذت بردنه نه ازدواج پسرپاک اگه دختری روواقعادوست داشته باشه باخانواده اش میادخواستگاری.
شیما
6 ماه پیش
نمی دونم اما احساس میکنم اون منو دوست نداره در حالی که همیشه اون به دیگران میگه
احد
5 ماه پیش
با مژگان موافقم من حتی نمیدونم خودم عاشقم طرف مقابلم دیگه چی دعام کنید

نسترن
4 ماه پیش
معمولی بود من که نامزد ندارم...ولی عشق که دارم اونن این علایمو داره بعضیاشو...مرسی بوس♥
نسترن
4 ماه پیش
معمولی بود من که نامزد ندارم...ولی عشق که دارم اونن این علایمو داره بعضیاشو...مرسی بوس♥
ارزو
3 ماه پیش
عالی بود
ریحان
3 ماه پیش
این روزا خیلی دلم حضورشو میخواد،دلم خیلی واسه دیدنش تنگ شده،ما متعلق به یک شهر نیستیم واسه همین نمیتونیم به این راحتی همو ببینیم،ما برای وصالمون لحظه شماری میکنیم،بچه ها مارو دعا کنید این روزا خیلی محتاج دعاتون هستیم
مهرداد
3 ماه پیش
این دقیقا همون چیزیه که منم درگیرشم، بدجوری دلم حضورشو میخواد و میخوام که برای همیشه در کنار هم و مال همدیگه باشیم، ولی از هم دوریم، خدایا اسباب وصال همه جوونا رو فراهم کن، آمین
سعیده
2 هفته پیش
اخی عزیز دلم ایشالا هرچی زودتر همدیگه رو ببینین.
زهرا
2 ماه پیش
چه طوری میشه عشق رو از هوس تشخیص داد چطوری بفهمیم این علائم از رو هوسه یا عشق؟
سعیده
2 هفته پیش
من که هنوز تجربه نکردم ولی من فک میکنم مردا اصلا نمیدونن عشق چیه البته قصد جسارت ندارم ولی همه هم اینجوری نیستن فقط خدا کنه دل و زبونشون یکی باشه
 
نظر بدین
ممنون که لطف میکنی و با نوشتن نظرت دلگرممون میکنی
 
نام شما :
آدرس ایمیل :
وب سایت :برای استفاده از امکانات جدید سایت ، با یک دوست دوست بشین
 
 
 
 
سن دوستی :
22 ماه
رتبه دوستی :
67
 
امکانات
 
 
 
مطالب
 
 

 
شما هم میتونی اینجا کلیک کنی ، فرم همکاری رو پر کنی و یکی از تهیه کننده های یک دوست باشی !
© 2008-2013 1Doost dot com. All rights reserved.
دوستان
منوی اصلی
تا هر شب مطالب سایت براتون ایمیل بشه
Valid XHTML 1.0 Strict
[Valid RSS]
 


خوانندگان ثابت اخبار