Today Photo

از کجا برای خواندن زبان انگلیسی شروع کنیم ؟

آموزش انگلیسی | از کجا برای خواندن زبان انگلیسی شروع کنیم ؟ سه ماه پیش اومدم گفتم آی ملت...من می خوام آیلتس بگیرم؛ چطوری آیلتس بگیرم؟ برم کلاس ؟ معلم خصوصی بگیرم؟
 

گفتم آی ملت! من تا PASSAGE خوندم، یعنی کتابهای زرد و قرمز و آبی و سبز new interchange رو تموم کردم، مثل بلبل که نه؛ اما مثل کلاغ می تونستم گلیم خودمو توی حرف زدن انگلیسی بیرون بکشم؛ اما سه سالی چهار سالی می شه که لب به انگلیسی نزدم.

اومدم گفتم آی ملت! بیاین منو راهنمایی کنید که چه کنم؟ برای خواندن مجدد زبان و رسیدن به اون سطحی که بودم چه کنم؟ حالا چطور برای خوندن و گرفتن نمره ی 8 آیلتس البته اورال از کجا شروع کنم؟

آی ملت... شما ها خیلی هاتون مدرس زبان هستید. می دونم که هستید. خیلی ها الان سالهاست اونور آب مقطع دکتری تونم پاس کردید. می دونم کردید. خیلی هاتون همین یکی دو سه سال پیش این هفت خان رستم رو طی کردید و نمره های خوب آیلتس و تافل گرفتید. دستتون درد نکنه. خیلی هاتون راهنمایی های خوبی کردید.

اما راستش هیچ کدوم به دردم نخورد و اکنون که بعد از سه ماه به پشت سرم می نگرم؛ میبینم که چقدر دور خودم چرخونده شدم و چقدر ساده با یکی دو تا فرمول می تونستم برای خودم برنامه بذارم و پیش برم.

برای همین؛ می خوام کمکتون کنم؛ با توجه به دانش محدود خودم؛ و تجربه های شخصی خودم؛ راههایی برای زبان انگلیسی را از کجا شروع کنیم؛ براتون بنویسم. به والله وقت ندارم؛ با این حال واجبه که بگم... باید بهتون بگم...

برای یاد گرفتن مکالمه زبان انگلیسی از کجا شروع کنیم؟

اگر تا حالا هیچ کلاس زبانی نرفتید؛ و در حد صفر و بیسیک هستید؛ سنتونم زیاده و فک می کنید اگه بنا باشه کلاس برید با بچه های هفت هشت ساله می ذارنتون توی یک کلاس؛ و احساس شرمساری می کنید، اشتباه می کنید.

کلاسها برای افراد با سنهای مختلف دسته بندی هستند و وقتی شما با سن سی سال می ری از صفر شروع کنی؛ کلی آدم دیگه هم سن و سال خودت هستند توی کلاست که اومدن از صفر شروع کنند. هیج هم خجالت نداره.

توصیه های من:

کلاس بردارید.

چه کلاسی؟ طبق فهمیده های من و مشورت با خیلیها؛ در حال حاضر کلاسهای سفیر و ایران استرالیا و البته کیش در رتبه های اول قرار دارن. البته nba و خیلی کلاسهای دیگه هم هستند؛ اما من صرفا" اینها رو ترجیح می دم؛ و همه اش هم امتحان شده اند.

سفیر بدی اش اینه که مختلط نیست. خوبی ایران استرالیا اینه که مختلط هست. البته اگه وقت حسابی برای تمرین و نوشتن و خواندن دارید؛ کلاسهای جهاد دانشگاهی و کلاسهای علوم پزشکی هم خیلی خوبن. یادتون باشه کتابهای new interchange واقعا" خوب و مناسبند؛ اما خیلی وقت برای تمرین نیاز دارند.

Learing_english

فایلهای کامپیوتری این کتابها هم هست و میتونید تهیه کنید و دانلود. اینها یکسری ویدئو بوک هم دارند و یکسری فالهای صوت؛ که همه اش توی اینترنت هم هست. آهای کارمندهایی که کلی وقت آزاد دارید و به چای خوردن هدر می دید؛ این برای شما خیلی خوبه .Interchange Flashcards فلش کارت اینترچنج هم می تونید داشته باشید جای کتاب.

در کنار اینها احتمالا" بهتون خواهند گفت:

کتاب 504 واژه؛ که الان فلش کارتهاش اومده و اونا رو ترجیح بدید. از حدود سی درس تشکیل شده که هر درس 12 تا کلمه جدید و کاربردی بهتون معرفی می کنه؛ و مثالهای هر درس بر مبنای کلمات دروس قبلی هی مرور می شن و این باعث می شه تو ذهنتون بمونه. الان جعبه های لایتنر و جی5 هم اومده که کار همینها رو می کنه. البته خیلی هم موثر هستند. شبی یک درس بخونید و فلش کارت 1100 واژه جی ار ای 1100 Words for the GRE

Learing_english

یک کتاب سطح پایین هم هست به نام انگلیسی در سفر. نمی خوام نفی اش کنم؛ چون شاید برای بعضها مفید باشه. طوری هست که جملات انگلیسی رو به فارسی نوشته. مثلا" نوشته: آی گس یوور رایت!

کتاب؛ Oxford word skills رو تهیه کنید. این کتاب در سه سطح basic, intermediate , advanced برای افزایش دامنه لغات و طرز استفاده اونها در جمله خیلی خوبه.

کتاب Oxford Word Skills Intermediate یکی از منابع ارزشمند vocabulary در یادگیری زبان انگلیسی است. به همراه این کتاب نرم افزاری برای تقویت دامنه لغات و مهارت شنیداری هست که می تونید از سه لینک زیر دانلودش کنید:

Learing_english

پس از دانلود هر سه قسمت آنها را با winrar از حالت فشرده خارج نمایید و فایل start.exe را اجرانمایید. این نرم افزار نیازی به نصب ندارد.سپس روی گزینه accept کلیک کرده و در مکان مشخص شده یک نام کاربری به دلخواه وارد کرده و روی Log in کلیک کنید. پس از ورود به نرم افزار روی موضوع مورد نظر کلیک کنید و از آن استفاده نماید.

دانلود: حجم : 188MB ( لینک 1 ، لینک 2 ، لینک 3 )

 

کنار اینا بهتون کتاب داستان معرفی میشه.

نیاز به یک دیکشنری babylon 8 قدرتمند دارید تا اکسنت (لهجه) و تلفظ ها رو خوب و درست و اصولی از همون ابتدا یاد بگیرید. از اینجا دانلود کنید.

کتابهای گرامری:

بین اینهمه کتاب؛ به نظرم یادگیری خود آموز گرامر انگلیسی با English Grammar in Use - 3rd Edition و البته essential Grammar in use خیلی مناسب باشه. این کتاب هم در سه سطح هست. دقت کنید همه ی کتابهایی که معرفی کردم سلف استادی هستش و خودتون براحتی و بدون نیاز به معلم می تونید بخونید. اگر هم نمی خواین به حرف من گوش بدید؛ برید ساعتی 30 تومن بدید معلم خصوصی بیاد همینا رو براتون از رو بخونه! از اینجا دانلود کنید.

Learing_english

نسخه فارسی Essential Grammar in Use کتاب مرجع و تمرین برای زبان آموزان در سطح مقدماتی است که به نکات دستوری می پردازد. ساختار این کتاب همانند کتاب بسیار موفق English Grammar in Use تالیف ریموند مورفی است و بر بخش هایی از دستور زبان متمرکز شده است که به طور معمول در سطح مقدماتی تدریس می شود.

من حتی صریحا" بهتون می گم اگه همت کنید و اراده داشته باشید و حال کنید؛ همین سی دی های نصرت واقعا" موثره. طوری که شبی نیم ساعت وقت بذارید؛ سر یک ماه ببینید چه همه جمله به خوردتون رفته؛ البته نه غلط غلوط و درست در جایی که باید استفاده کنید میاد تو ذهنتون.

کنار این یکسری فیلمهای آموزشی extra هم هست که اونم مفیده. این مجموعه که هم اکنون از کانال GEM TV پخش می شود هم میتونه کمکتون کنه. سریال آموزش زبان EXTR@-TV مجموعه ای است ویدئوی که در قالب طنز و با روشی بسیار ساده و قوی بیننده را در مسیری ویژه جهت یادگیری زبان انگلیسی قرار می دهد.

سریال آموزش زبان ۳۰ قسمتی EXTR@-TV توانسته با مهارت ویژه بازیگرانش در تلفظ صحیح و شمرده لغات و دیالوگ ها، شرایط بسیار خوبی جهت یادگیری صحیح زبان انگلیسی برای کلیه بینندگانش در سنین مختلف و در زمینه های Reading و lessening همچنین Gerammar (شرمنده اینا غلطهای من نیست ها! کپی کردم این قسمت رو! خیلی سوتیه والا!) فراهم آورد و بیننده با دنبال کردن قسمت های مختلف سریال روز به روز به زبان انگلیسی مسلط می شود، تا جای که قادر خواهد بود براحتی صحبت کند و مطالب را درک کند و حتی بتواند بخواند و بنویسد.

به نظرم برای شروع و یادگیری به اندازه کافی بهتون منبع معرفی کردم. تمامی این منابع در اینترنت هم قابل دانلود و دسترسی هستند. شما می تونید با توجه به سطحی که هستید، انتخاب کنید که با چی باید شروع کنید.

و حالا چطور آیلتس بگیرم؟

تمام آموخته ها و داشته ها و دانسته ها و ندانسته ها فراموش کنید. آیلتس چیزی فرای تصور ما از کلاسهای زبان هستش. یک روش استاندارد برای آموزش استاندارد یک امتحان استاندارد. مثل کلاسهای تندخوانی و کنکور. شما باید زیربنا رو داشته باشید؛ و حالا بهتون می گن برای آوردن نمره ی مطلوب توی این امتحان IELTS.

شما باید به شکلی از این فونداسون و بستر استفاده کنید. مثلن کجا سیمان به کار ببرید؛ کجا نیمه پرت کنید یا کجا کاهگل بزنید. طبیعیه که شما باید سیمان و کاهگل و بتن و آجر رو از قبل داشته باشید.

اگر مثل من مدت زمان زیادی از زبان خوندنتون می گذره، چنانچه وقت دارید؛ تمامی داشته هاتونو مرور کنید. همون کتابهای new interchange رو مرور کنید و بعد از اون passage ها رو.

کنارش هم دامنه لغاتتون رو بازیابی کنید؛ با کتابهای Oxford word skills و 504 واژه و 1100 واژه.

گرامر رو هم با Essential Grammar in Use شروع کنید.

برای مکالمه هم نصرت خوبه؛ اکسترا هم خوبه؛ اما فایلهای لیسنینگ b , b , c بی بی سی خیلی خیلی مفیده.

حالا اینا رو که خوندین و دوباره آماده شدید؛ میتونید برید کلاس؛ می تونید هم نه.

این بستگی به خودتون و اعتماد به نفستون داره. به شخصه اعتقاد دارم کلاس برای اینکه آدم رو توی فضای درس مورد نظر قرار می ده و آشنات می کنه با مقوله ای که تا حالا باهاش نبودی، مفیده. اما توی همین کلاسها، کتابهای سلف استادی رو درس می دن که معلم بهت می گه برو بخون بیا... جلسه ی بعد اینو بخونید بیاین... می دونید که چی می گم؟ اگه آدمی مثل من هستید که تا کلاس نرید و معلم نداشته باشید نمی تونید درس بخونید حتی با وجود کتابهای به این سادگی و آسونی با این راهنمایی وسیع، باید برید ترمی 200 تومن پیاده شید تا معلم تند تند براتون روخونی کنه و مجبورتون کنه بخونید.

مشکل اصلی هم وقتی پیش میاد که می بینید هر چی می رید کلاس آیلتس و ترمها می گذرن، شما عملا" پیشرفت چندانی ندارید؛ چرا که دیگه مواد اولیه ای ندارید تا باهاش مانور بدید. نه لغت تازه ای بلدید و نه هیچی. چون از ابتدا بی بنیه و دست خالی وارد این مقوله شدید. مخصوصا" توی اسپیکینگ و رایتینگ... خیلی شوت خواهید زد. درسته... شما یاد گرفتید فرمول خوندید که چطور بنویسید و چطور حرف بزنید اما با چی؟ با چیزی که ندارید! فرمولها به تنهایی به هیچ دردی نمیخورن ضمن اینکه آموختنشون ساده است.

توصیه من کلاسهای آفرینش و ایران استرالیه هستش. البته یک مشکل اصلی ایران استرالیا برای من این بود که چیزی به اسم pre ielts نداره. یعنی تو مجبوری بری دوباره تمام کتابهای new interchange رو مرور کنی تا بعد وارد آیلتس بشی. برای کسی که یک بار اینا رو خونده به شدت دلزدگی میاره و انگیزه کش هست. اما کلاسهای آیلتس اش خیلی بهتره. چون اسکیل ها جدان. مثلن کلاس اسپیکینگ و ریدینگ و لیسنینگ و رایتینگ جداست و این خیلی بهتره تا اینکه همه اش با هم باشه و یک معلم تدریس کنه و هر جا رو دلش می خواد کار کنه و بقیه رو سمبل کنه. الان مشکل اصلی توی آفرینش اینه که به هیچ عنوان روی اسپیکینگ کار نمیشه. فقط از روش می پرن. این توی روحیه دانش آموزا خیلی تاثیر بدی می ذاره و حس من هیچی بلد نیستم به آدم میده. اگر وقت دارید، معطل نکنید؛ با ایران استرالیا شروع کنید.

اما یک خوبی کلاسهای آفرینش هم اینه که قبل از حتی پری آیلتس هاش fundamental 1 , 2 داره که دو ترمه. اونجا شما کمی با فضای کلاس آشنا می شید و می فهمید اصلا" قراره چیکار کنید و یک مروری هم هست به آموخته های گذشته تون. کتابهاشم macmillan english fundamental هست که توی خود سایتشون هست و بازم می تونید خودتون به تنهایی بخونید.

یکسری فلش کارتها هم هست:

1- IELTS Common Mistakes Flashcards فلش کارت اشتباهات رایج آیلتس ..
2- Special Tips And Hints Flashcards فلش کارت نکات ویژه آیلتس ...
3- یا فلش کارتهای لغات ضروری آیلتس..

یک مجموعه مستند تولید کشور استرالیا با فیلم های واقعی از یک امتحان آیلتس واقعی است در این مجموعه شما با نحوه برگزاری آزمون آیلتس به صورت تصویری آشنا می شوید.

انتخاب با خودتونه. اما هر کاری می کنید، هیچوقت مطالعه ی کتالهای بالا رو فراموش نکنید. اونها در هر شرایطی لازمند. از همین الان شروع کنید.
اولش هم گفتم دیگه... اینا فقط نظر شخصیه بر مبنای تجربه. خواهی پند گیر خواهی ملال.

بعد نوشت 1:

کلاسهای آریان پور رو یادم رفت؛ خوبه؛ اما نوبتاش داره به سالی می رسه. خیلی دیر نوبتت میشه.

یک نظر:

آرایه جان به نظر من اینایی که گفتی خیلی شخصی ه و برای هر کس با شخص دیگه فرق می کنه. مثلاً من خودم رو کشتم ولی نتونستم با فلش کارت کار کنم. آدم کتاب و دفتر و دستک بودم! ولی صد در صد موافقم که امتحان زبان در حد آیلتس یا تافل یک امتحان کنکوریه. 40 درصد معلومات و پایه ات مهمه و 40 درصد تکنیک قوی می خواد که کسبی هستش و 20 درصد هم به نظر من اعتماد به نفس و آرامش و شانس دخیله (حالا این درصدها می تونه خیلی دقیق نباشه) ولی هر کس باید خودش بگرده و روش مناسبش رو پیدا کنه.) اون غلطها هم کپی بود؛ مرسی.

راستی این سایت www.goenglish.me هم گویا می تونید برید توش انگلیسی صحبت کنید غلطهاتونو می گیره؟! جل الخالق!

بعدنوشت 2:

کتابهای نیو اینترچینج قطعا" کتاب تیچر دارند که میتونید از اونها برای اینکه خودتون بخونید استفاده کنید؛ اما کلاس رفتنش خیلی خیلی بهتره.

کتابهای Person to Person هم برای Speaking and Listening خیلی خوبه. اونا هم سلف استادی هسند؛ یعنی خودتون م تونید بخونید و جلو برید. اینم لینکش.

Learing_english

اشتراک ایمیل های شبانه
آبونه 1دوست بشین
تا لیست آخرین مطالب سایت هر شب براتون ایمیل بشه
 
این صفحه رو
 
نام شما :
ايميل شما :
ايميل گيرنده :
 
  يه کپي هم به ايميل خودتون بياد 
برای دوستانت بفرست
توئیتش کن تو فیسبوک شیر کن برای فرند فید بفرست به تامبلر بفرست چاپش کن
 
 
امتیاز بدین
لطفا برای تشخیص مطالب بهتر ، به این مطلب امتیاز بده
 
آمار امتیازات
برای استفاده از امکانات جدید سایت ، با یک دوست دوست بشین
 
 
نظر های داده شده
تا این لحظه 53 نظر برای این مطلب ثبت شده. شما هم اینجا نظرت رو برامون بنویس
 
مریم
3 سال پیش
سلام
اگه ممکنه آدرس یا شماره تلفنی از این موسسه ایران استرالیا بدین لطفا
ممنون
نوروزی
3 سال پیش
دوتا شعبه داره ،ونک و ولیعصر البته این مال چند سال پیشه ، اگر جا به جا نشده باشه. شماره تلفن88927127
سمیه
3 سال پیش
سلام.خیلی عالیه.من نتونستم واردسایت goenglish.me بشم.راهنمایی بفرمایید
عادله
3 سال پیش
سلام من interchang خوندم برای ادامهtotal englishبهتره یا summit
فاطیما سمائی
فاطیما سمائی
8 ماه پیش
دوست عزیز نظر شخصی من اینه که summit بهتره
پریسا
3 سال پیش
واقعا ممنون خیلی سپاسگزام که این لینکها رو برای همه گذاشتید واقعا تشکر اما اون لینکهای اکسفور دوتای دیگه اش باز نمیشه میتونم خواهش کنم اصلاح کنید ممنون میشم
سارا
3 سال پیش
خیلی ممنون. خیلی مفید بود.
نازنین
3 سال پیش
ممنون میشم دوباره من را راهنمایی کنید باتشکر
tina
3 سال پیش

منو راهنمایی کنید من می خوام در خانه در عرض 5 ماه وقت بذارم زبان بخونم بعد از 5 ماه برم بیرون دوره های ایلتس کسی هست که به من بگه چه کتابهایی را باید بخوانم.

مرجان غلامشاهی
3 سال پیش

اطلاعاتی که داده شده خیلی کامل و مفید هستند.من مدرس زبان های انگلیسی و فرانسه هستم و به نظرم اموزشگاه خیلی ملاک نیست.خودم اصل و پایه ی زبان رو تو یه فرهنگسرا خوندم و الان بسیار موفق تر از افراد دیگه هستم چون خودم پیگیر بودم و علاقه داشتم به زبان.

roz
3 سال پیش

bale man ghablanam on saito mishnakhtam va kheili aaliiiiiiyeeee

mahsa
3 سال پیش

به نظر من بهترین کلاسی که من به عنوان یه دوست تجربه اش کردم کلاس های آموزشگاه کردستی هستش چون من هم تمام نکات بالا رو تجربه کردم اما تنها جایی که رفتم و 100 درصد پیشرفت کردم و الان به راحتی تمام مهارت ها رو بلدم آموزشگاه کردستی بود که متدی کاملا متفاوت با تمام آموزشگاهها داره.

www.kordasti.com

اینم آدرس سایتش هست قفط هر کدام از دوستان رفتند برای ثبت نام اسم من رو به عنوان معرف ذکر کنند.مهسا محققی.

مرجان
9 ماه پیش
من کاملا با نظر شما مخالفم . من موسسه کردستی رفتم . و این نه تنها تجربه من که تجربه تمام همکلاسی هام است. این موسسه فقط یک مدرس توانا داره . خود آقای کردستی که ایشون هم سر کلاسهای درس حاظر نمیشوند. بقیه کارها بصورت آزمایشی روی دانش آموزان هست. برای شما در ابتدا یک جلسه مشاوره میگذارند که نکاتی بسیار عالی رو گوشزد میکنند . به طوری که فکر میکنید بهترین موسسه در دنیا با بهترین متد است. اما وقتی وارد موسسه میشوید کاملا خلاف این را میبینید. من برای 10 ترم ثبت نام کردم. چون تخفیف میخورد.
bahar
3 سال پیش

be nazare man ham har kasi bayad ba shivei ke bazdehi bishtar dare pish bere vagarna pishraftesh na omid konande mishe va momkene hadafesho raha kone ! mamoon az site khoobet va rahnamaihaye dustan

faeze
3 سال پیش

ketabhaye top notch va summit ham vase yadgiriye zaban kheili khooban

mamali
3 سال پیش

dear Siavash

I can speak english and french but my listening is weak

what shall I do?

نفیس
3 سال پیش

کتابهای اینترچنج قدیمی شدن وموسسات معتبر با سیستم American English Fileکار میکنند...بسیار غنی تر از اینتر چنج ومطابق بافرهنگ ولهجه ی امریکایی

فاطیما سمائی
فاطیما سمائی
8 ماه پیش
ولی هیچ کس نمی تونه کاربرد و فایده هایی که
اینترخنگ!!! (ما همیشه به شوخی اینطوری می گفتیم. وفقط جنبه شوخی داشت)
داشت رو ندید بگیره.
من که جفتشو خوندم به جرعت می گم اینتر خیلی کاربردی تر بود واسه دانش آموزا و گیجشون نمی کرد.
نوشین محمدعلی
3 سال پیش

امیرحسین عزیز

دقیقا در مورد آیلتس چه توضیحی میخوای؟

اصل امتحان چیه؟ منابع؟ موسسات؟ کاربرد آیلتس؟

زری راد
3 سال پیش
به نظر خیلی کارایی داره، تجربه باید کرد!
اميرحسين
3 سال پیش

یکی در مورد آیلتس توضیح بده لطفاً

نوشین محمدعلی
3 سال پیش

برای آیلتس هم باید بدونین زمانی وارد این دوره بشین که زمان عمومی شما در حد Advanced باشه...تو این کلاسها استاد دیگه گرامر و لغت درس نمیده فقط تکنیک های اکتحان (به اصطلاح کنکوری) رو بهتون آموزش میده که آیلتس چیه، چی رو میخواد و چه جوری باید توش نمره آورد...

موسسات خوب آیلتس الان سفیر و ایران استرالیا هستن

نوشین محمدعلی
3 سال پیش

کتاب های اینترچنج رو نمیشه خودخوانی کرد چون برای تدریس توسط مدرس نوشته شده و البته teachers` guide اون هم مخصوص مدرسینه نه برای Self Study زبان آموز

mamali
3 سال پیش

merci

kolli hal dadi

نوشین محمدعلی
3 سال پیش

- حتما وقتی میخواین موسسه ای رو انتخاب کنین به کتابی که درس میده و تعداد جلسات هر ترم و همین طور تعداد درسی (از اینترچنج) که تو هر ترم درس میده دقت کنین... نورم استاندارد اینترچنج هر کتاب 4 ترم و هر ترم 4 درسه... تو سیلابس درسی این کتاب ها تقسیم بندی کتاب خیلی مهمه

- موسساتی که جای کتاب داستان در کنار کتاب اصلی ازکتاب های کمکی لغت و اصطلاحات استفاده می کنن قوی تر از اونایی هستن که کتاب داستان میدن. اما یادمون باشه خوندن کتاب و دیدن فیلم در کنار کلاس رفتن خیلی عالیه... حتی چت کردن... اگه یه دوست ترجیحا خارجی پایه چت دارین می تونین ازش کمک بگیرین و کلی اصطلاح عامیانه یاد بگیرین

- راستی یه موسسه معتبر دیگه هم برای مکالمه TEHRAN OXFORD (فقط 2تا شعبه داره، یکی سر میرداماد، یکی تجریش) .اینجا هر دو ترم کار با کتاب یه ترم فقط Free Discussin داره (کتاب هاش IN English هستش)

نوشین محمدعلی
3 سال پیش

درکل خوب اصل مطلب رو ادا کرده اما چند تا نکته هست:

- کتاب های Interchange برای مکالمه خوب هستند و البته سایر منابعی هم که این دوستمون معرفی کرده همه کاربردین

-اسم صحیح اون موسسه NBE است نه NBA (لیگ حرفه ای بسکتبال آمریکا)... که شخصا تاییدش نمی کنم... کتاب های اینترچنج رو کار میکنه ولی اصولا موسسه ایه که برای نفس کشیدن هم از شما پول میگیره

- من سابقه تدریس و همکاری با جهاد دانشگاهی (واحد امیر کبیر ) رو دارم. جهاد دانشگاهی رو اصلا تایید نمی کنم چون سطح کیفی تدریسش رو دیدم که پایینه (از اونجا که حق التدریس درست و حسابی نمیده، مدرس های خوب توش موندگار نیستن) و البته ضعف دیگه ش اینه که کلاس هاش چون دولتی هستن و طبیعتا ارزون تر، خییلییییی شلوغ تر از حد مطلوب آموزشه و استاد توش سرگیجه میگیره و کیفیت یادگیری پایین میاد!

محسن عسکری
3 سال پیش

به نظر خودم که خیلی میتونه مفید باشه. جا داره همینجا از نویسنده این مطلب خوب تشکر کنم. ممنون واقعا

مهران
3 سال پیش
سلام دوستان اگه داستان های انگلیسی به همراه فایل های صوتی و pDF میخواید من داخل وبلاگم واسه دانلود گذاشتم و اونارو به چندین قسمت تقسیم کردم که اونایی که به اینترنت پر سرعت دسترسی ندارن بتونن دانلود کنن. دوستان در ضمن میتونید پایین هر مطلب کتاب مورد علاقتون رو سفارش بدین. با تشکر
hadirajabbi
2 سال پیش
خواهشا بگید بین خانه آیلتس و ایران استرالیا کدوم رو انتخاب کنم؟ضمنا اسلامشهر میشینم
aram
2 سال پیش
با سلام واقعاً کتابهای خوبی معرفی کردید در حال حاضر چند تا آن کتابها را دارم بهترین منبع برای آموزش زیان است . لطفاً مرا در مورد writting راهنمایی و کتاب معرفی کنید با تشکر لطفاً به آدرس ایمل من معرفی کتاب را بفرست
من در حال حاضر زبان آموز کیش uper هستم
بهرام احمدی پور
11 ماه پیش
سلام

دوستان من سال 86 دوره کامل زبان رو گذروندم و حتی کلاس تافل هم رفتم اما دیگه زبان کار نکردم.... به دلیل مهاجرت قصد دارم GRE بگیرم.. تا الان حدود ده تا آموزشگاه امتحان تعیین سطح دادم و هر کدوم سطح های مختلفی رو گفتن... یکی میگفت از اول اول بیا یکی دیگه گفت از هفته بعد بیا بشین سر کلاس تافل. الان واقعا نمیدونم چی کار کنم. کاملا گیج شدم. نمیدونم از کجا شروع کنم. لطفا اگه میشه راهنماییم کنین
یاس محمدی فرد
11 ماه پیش
سلام اگه میشه منابع ارشداموزش زبان انگلیسی رو بگین ممنون میشم
نادر
10 ماه پیش
کمک شایانی کردی بزرگوار
کیانا
9 ماه پیش
با تشکر از راهنمایی هاتون
کلاسهای pre ielts سفیر مختلط هستش؟ اگه جدا باشه بهتر نیست؟
امید
9 ماه پیش
سلام.اطلاعات خیلی خوبی دادی.دستت درد نکنه.
کتاب essential grammar in use خیلی خوبه.مخصوصا واسه کسایی که دستور زبانشون ضعیفه. فلش کارت هم خیلی بدرد میخوره
ازيتا
8 ماه پیش
ممنون از راهنماییتون امیدوارم موفق بشم
شقایق
8 ماه پیش
با سلام
ممنون به خاطر کتابهایی که معرفی کردید برا مکالمه زبان
من به یکی میخام مکالمه آموزش بدم که قصد داره به خارج از کشور بره و میخاد در عرض 6 ماه مکالمه یادگرفته و بطور سلیس صحبت کنه از چه کتابی استفاده کنم
لطفا مرا در این زمینه راهنمایی کنید
با تشکر
شقایق
8 ماه پیش
سلام
جواب سوالم راندادید
منتظر هستم آخه عجله دارم
ممنون میشم زودتر جواب بدین

بهادر
8 ماه پیش
در جواب شما "شقایق"؛
برای این دوستتون اگه که ایشون صرفاً میخوان مکالمه روزمره رو یادبگیرن سی دی های نصرت خیلی خوبن..همین طور هم کتاب مکالمات روزمره انگلیسی و همینطور انگلیسی در سفر .. اینا خیلی خوبن...بگو بهشون که فیلم هم زیاد نگاه کنه...خیلی هم دقت کنه به حرفایی که زده میشه توی فیلم...یادت باشه که برای بلد شدن مکالمه خوب و روان، باید دایره واژگانی گسترده ای داشت پس بهتره که روی کتاب های لغتی که هستن هم یه بررسی ای بکنی
پري
8 ماه پیش
با سلام

لطفا نحوه دانلود کتاب های oxford words skills رو ساده تر کنید. چون چند بار سعی کردم و لی نشد

با تشکر از راهنمایی های ارزنده تان
احسان
7 ماه پیش
با سلام
کسی در خصوص دوره های موسسه زبان آرین تحکیم زمان اطلاعاتی داره؟ www.arianlanguagecenter.com من دنبال یک موسسه زبان خوب برای آموزش زبان انگلیسی به منظور آمادگی دوره آیلتس میگردم
علی صفری
7 ماه پیش
MER30 Brovoo
واقعا دست گلت درد نکنه چهار چوب کار دستمون اومد
حامد
3 ماه پیش
با سلام و تشکر از مطلب خوبتون
من برای فرزند خودم از نرم افزار آموزش زبان انگلیسی البالو استفاده می کنم و من ازش راضی هستم . پیشنهاد می کنم شما هم این نرم افزار رو امتحان کنید . اینم سایتش هست :
www.albaloo2000.ir
با تشکر
لیلی
3 ماه پیش
درود برشما آقای عسکری.امسال ارشدم رو از دانشگاه تهران گرفتم.قصد خوندن زبان رو اول برای مکالمه بعد واسه ادامه تخصیل دارم اما واقعیتش پولش رو ندارم که برم کلاس واسه همین خودم میخوام توخونه بشینم بخونم.جواب رو واسه ایمیلم بفرستیدلطفا.خلاصه نوشتم
لیلی
3 ماه پیش
ادامه...حال که شما این مسیر رو طی کردین راهنماییم کنید که از کجا شروع کنم چه جوری بخونم که بتونم موفق بشم یا حداقلش یه کم راه بیفتم .من به زبان واقعا علاقه دارم واگه راهنماییم کنید بس میشینم میخونم تاموفق شم.مانا باشیدوسبز
مهسا
3 ماه پیش
مرسی ..توضیحات خیلی خوب و کامل بود..منم میخواستم امتحان ایلتس بدم واقعا گیج شده بودم از کجا شروع کنم اما نوشته های شما خیلی کمک کرد ..ممنون
ستایش
3 ماه پیش
یک سری از کتاب هایی که معرفی کردید واقعا خوبن مث ورد اسکیل ولی خداییش اینترچنج واقعا چرته من دو ساله سفیر میرم و راضی ام شمایی که میخای آیلتس بگیری سفیر بهترین جاس
فاطمه
2 ماه پیش
سلام من میخوام زیان انکلیسى رو از ابتدا یاد بیرم از کجا وجطورى بایدشروع کنم؟
میترا
2 ماه پیش
سلام .ممنون ازاینکه کلی راهنمایی کردین.خواهشا ذرمورد برنامه های آموزشگاه آفرینش توضیح بدید؟منظورم اینه چه کتابایی دارن ؟چه کتابای جانبی تو هر ترم کار میکنن؟مثلا کتاب fundamental یاpreیاadvanced ieltsچی کار میشه؟ممنون .
شیدا
2 هفته پیش
خانم ها و آقایون باتجربه من میخوام زبان رو از صفر شروع کنم انگار هیچی بلد نیستم به نظرتون برای اینکه زبانم قوی بشه باید چه کلاسایی برم؟ فکر کند میخوام از صفر برسم به 100
یاسمین
1 هفته پیش
فقط میتونم بگم ای بابا بالاخره چه کار کنم؟!!!! هر کسی یه چیزی میگه واقعا گیج شدم. فقط به من بگید کدوم موسسه بهترین هست و interchange ها رو تدریس میکنه من همونو برم
ممنون
سهیل امینی
7 روز پیش
بسیار عالی بود ممنون
مجتبی
6 روز پیش
موسسه آفرینش به واسطه اینکه تخصصی تو زمینه IELTS کار میکنه، به نظر من از همه بهتره. تقریباً همه Examiner های آزمون اصلی آیلتس هم تو آفرینش جمع هستند. اینم سایتشه که انصافا پر محتواست
www.ielts-house.com
 
نظر بدین
ممنون که لطف میکنی و با نوشتن نظرت دلگرممون میکنی
 
نام شما :
آدرس ایمیل :
وب سایت :برای استفاده از امکانات جدید سایت ، با یک دوست دوست بشین
 
 
 
 
سن دوستی :
22 ماه
رتبه دوستی :
44
 
امکانات
 
 
 
مطالب
 
 

 
شما هم میتونی اینجا کلیک کنی ، فرم همکاری رو پر کنی و یکی از تهیه کننده های یک دوست باشی !
© 2008-2013 1Doost dot com. All rights reserved.
دوستان
منوی اصلی
تا هر شب مطالب سایت براتون ایمیل بشه
Valid XHTML 1.0 Strict
[Valid RSS]
 


خوانندگان ثابت اخبار